Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-11-25  kl 10:36

2020-06-28  Funbridge MP (kort tävling)

HEM   |  Mina sidor (3561)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Anders Erikson BK Centrum - - 232 -
2 Mikael Rimstedt Harplinge BK - - 155 -
3 Sofia Hargell BK S:t Erik - - 103 -
4 Ola Rimstedt Harplinge BK - - 69 -
5 Björn Rahmqvist BK S:t Erik - - 46 -
6 Alexander Sandin Storsjöbygdens BK - - 31 -
7 Linus Dahlström Lunds BK - - 21 -
8 Martin Mellgren BK S:t Erik - - 14 -
9 Lars Hedberg Bridgeklubben BFR - - 10 -
10 Ole Marius Myrvold Överums BK - - 7 -
11 Linnea Edlund Uppsalabridgen - - 5 -
12 Anette Winge Krokom / Föllinge BK - - 3 -
13 Nils-Åke Asplund Arjeplogs BS - - 2 -
14 Per Emilsson Anderstorps BK - - 2 -
15 Kent Roxberg Smedstadens BK - - 1 -
17 Mats Nyberg BK S:t Erik - - 1 -
18 Gustav Hast BK S:t Erik - - 1 -
19 Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen - - 1 -
20 Viktor Andréasson Hässleholms BK - - 1 -
21 Peter Carlsson BK S:t Erik - - 1 -
22 Ulf Nilsson BK S:t Erik - - 1 -
23 Johan Arvidsson Hovmantorps BK - - 1 -
24 Leif Nysjö BK Två Ess - - 1 -
25 Stefan Bengtsson BK S:t Erik - - 1 -
26 Lars Hammar BK S:t Erik - - 1 -
27 Bengt Anderson Lerums BK - - 1 -
28 Urban Nilsson Luleå BK - - 1 -
31 Rickard Lestander Arjeplogs BS - - 1 -
32 Clas-Göran Persson Storsjöbygdens BK - - 1 -
33 Thor Simonsen Uddevalla BF - - 1 -
34 Joakim Olsson Bohus Nations BS - - 1 -
35 Bengt Svensson BK Lyx - - 1 -
36 Ann Ingberg Örnsköldsviks BA - - 1 -
37 Curt Petersson Värnamo BK - - 1 -
38 Izabella Johannisborg Lunds BK - - 1 -
39 Cecilia Mårtensson Sällskapet, Ronneby - - 1 -
40 Martin Ågren Stenungsunds BK - - 1 -
41 Christer Ekberg Pri-Bri 1936 - - 1 -
42 Roger Karlsson Sävsjö BK - - 1 -
43 Gert-Inge Hugosson Stenungsunds BK - - 1 -
44 Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK - - 1 -
45 Tobias Björling BK S:t Erik - - 1 -
46 Peter Forsberg ABB BK - - 1 -
47 Gunnar Broberg Åsa/Frillesås BK - - 1 -
48 Lars Johansson Filbyter Bridge - - 1 -
49 Anders Hammarström Åmåls BS - - 1 -
50 Folke Johnsen BK S:t Erik - - 1 -
51 Thomas Widman BK S:t Erik - - 1 -
53 Björn Gjörwell ABB BK - - 1 -
54 Leif Hansson BK S:t Erik - - 1 -
55 Magnus Eriksson Harplinge BK - - 1 -
56 Kristian Davstedt Hästveda BK - - 1 -
57 Joakim Claesson Filbyter Bridge - - 1 -
58 Lars-Göran Östlund Gävle BK - - 1 -
59 Stig Johansson Rättviks BS - - 1 -
61 Christer Årenborg BK S:t Erik - - 1 -
62 Thomas Groth BK Hudik - - 1 -
63 Kathrine Bertheau BK S:t Erik - - 1 -
64 Fredrik Svanfeldt Norrorts Bridge - - 1 -
65 Bo Andersson Fredagsklubben - - 1 -
67 Mats Sandequist Kungsbacka BS - - 1 -
68 Anders Eklöf BK S:t Erik - - 1 -
69 Magnus Karlsson Vänersborgs BS - - 1 -
70 Mats Lövgren BK S:t Erik - - 1 -
71 Anders Söderstedt Norrorts Bridge - - 1 -
72 Petter Bengtsson Luleå BK - - 1 -
73 Tommy Somlo BK Everfresh - - 1 -
74 Ulf Backman Laholms BK - - 1 -
75 Tommy Gunnarsson Arvika BS - - 1 -
76 Tomas Hellgren Karlskoga BK - - 1 -
78 Niclas Johansson Lindesbergs BS - - 1 -
79 Erling Helmersson BK Falkenberg - - 1 -
80 Åke Andersson Uddevalla BF - - 1 -
81 Claes Martinsson BK S:t Erik - - 1 -
82 Jan Clementsson Malmö BK - - 1 -
84 Lennart Johansson Ljungskile BK - - 1 -
85 Mikael Thulin Uppsalabridgen - - 1 -
86 Hans Ahlberg Kvänums BK - - 1 -
87 Elisabeth Bitsch-Christensen Uppsalabridgen - - 1 -
88 Maria Andreasson Laholms BK - - 1 -
89 Hans Alexandersson BK S:t Erik - - 1 -
90 Leif Nilsson BK Alert - - 1 -
91 Erik Bergengren Visby BS - - 1 -
92 Göte Nissinen Emmaboda BK - - 1 -
93 Hans Molin Skellefteå BK - - 1 -
94 Göran Linerudt Lindesbergs BS - - 1 -
95 Olle Blidholm BK S:t Erik - - 1 -
96 Ola Svensson Munka Ljungby BS - - 1 -
97 Leif Lysebring BK Opalen - - 1 -
98 Åke Johansson Haparanda BS - - 1 -
99 Anders Freij LUCK - - 1 -
100 Daniel Eriksson Gävle BK - - 1 -
101 Oskar Törndahl Norrköpingsbridgen - - 1 -
103 Karin Brundell-Freij LUCK - - 1 -
104 Håkan Jonasson Falu BK - - 1 -
107 Kjell Carlsson Bollnäs BK - - 1 -
108 Ronny Gustavsson Vissefjärda BK - - 1 -
109 Cristiano Messaad Smedstadens BK - - 1 -
111 Magnus Eriksson Malungs BK - - 1 -
112 Bogdan Nowacki Växjöbridgen - - 1 -
113 Erik Sondén Enköpings BS - - 1 -
114 Magnus Gauffin BK S:t Erik - - 1 -
115 Björn Wenneberg BK Alert - - 1 -
116 Ragna Olafsdottir Ätrans BK - - 1 -
117 Birgitta Jakobsson Enköpings BS - - 1 -
118 Bo Sundell Storsjöbygdens BK - - 1 -
119 Jan Andersson BK Lyx - - 1 -
121 Torbjörn Jönsson BK Zonen - - 1 -
122 Peder Nilsson Bjärnums BK - - 1 -
123 Gunilla Olsson Uppsalabridgen - - 1 -
125 Kerstin Wiberg Vänersborgs BS - - 1 -
126 Svante Hallén BK Allians, Halmstad - - 1 -
127 Owe Pettersson Ankarsrums Bridgeklubb - - 1 -
129 Robert Bäck BK Lyx - - 1 -
131 Hans Ulvemo Oskarshamns BK - - 1 -
133 Kent Bäckström Alnö BK - - 1 -
134 Joakim Tillas BK S:t Erik - - 1 -
135 Peder Öberg BK Björken - - 1 -
136 Arne Kåver BK S:t Erik - - 1 -
137 Karin Axelsson Visby BS - - 1 -
138 Stina Johnsson Växjöbridgen - - 1 -
139 Erik Andersson BK Zonen - - 1 -
140 Robert Frank BK Opalen - - 1 -
141 Stefan Linde Bjärreds BK - - 1 -
142 Eva Mitteregger BK S:t Erik - - 1 -
143 Göran Larsson Kumla BS - - 1 -
144 Per Åke Sand Uddevalla BF - - 1 -
145 Per Selander BK S:t Erik - - 1 -
146 Anders Eriksson Sollefteå BK - - 1 -
147 Jan Karlsson Västerviks BK - - 1 -
148 Claes Lindberg Filbyter Bridge - - 1 -
149 Mayvi Svenonius BK S:t Erik - - 1 -
150 Martin Berne BK S:t Erik - - 1 -
151 Jan Larsson Borås BA - - 1 -
152 Anders Liljebjörn Karlstads BK - - 1 -
154 Leif Lundberg Luleå BK - - 1 -
155 Gert Ohlsson BK S:t Erik - - 1 -
156 Marianne Fagerby Fredagsklubben - - 1 -
157 Peter Olofsson Sölvesborgs BK - - 1 -
158 Marton Löke Sandvikens BK - - 1 -
159 Eva Gunnarsson Arvika BS - - 1 -
160 Elisabeth Ullström Gävle BK - - 1 -
161 Yvonne Wiseman BK S:t Erik - - 1 -
162 Karl-Arne Andersson Hids BK - - 1 -
163 Dan-Henrik Karlsson Borås BA - - 1 -
164 Ulf Henriksson Alnö BK - - 1 -
165 Seija Kärkkäinen Karlstads BK - - 1 -
166 Christer Edlund PBF Uppsala - - 1 -
167 My Sköld Bollnäs BK - - 1 -
168 Hans-Ove Sandin Storsjöbygdens BK - - 1 -
169 Jörgen Billström BK S:t Erik - - 1 -
170 Peter Flodqvist BK S:t Erik - - 1 -
171 Ragnar Ekman BK S:t Erik - - 1 -
173 Lars Viksten Åsa/Frillesås BK - - 1 -
174 Åke Wänström Upphärads BK - - 1 -
175 Jörgen Nilsson Lomma BK - - 1 -
176 Leif Andersson Örebridgen - - 1 -
177 Sten Ternblad BK S:t Erik - - 1 -
178 Joachim Börgel Lindesbergs BS - - 1 -
179 Nils Molin BK S:t Erik - - 1 -
180 Arne Karlsson Sävsjö BK - - 1 -
181 Micke Hovmöller BK S:t Erik - - 1 -
183 Johan Englund BK S:t Erik - - 1 -
184 Kerstin Westin Sundsvallsbridgen - - 1 -
185 Örjan Olofsson Krokom / Föllinge BK - - 1 -
186 Ewa Nilsson Storsjöbygdens BK - - 1 -
187 Wilhelm Groth BK Hudik - - 1 -
188 Mark Strandell Vårgårda BS - - 1 -
190 Eva Blomberg BK S:t Erik - - 1 -
191 Hans Wijkström BK Alert - - 1 -
192 Margaretha Gustafsson BK Bridgehuset - - 1 -
193 Eva Abragi BK S:t Erik - - 1 -
195 Karin Ekhammar BK S:t Erik - - 1 -
196 Allan Hagman Arboga BK - - 1 -
197 Solveig Johansson Märsta BK - - 1 -
198 Nikolaj Tolstoy BK S:t Erik - - 1 -
199 Per-Ola Cullin Harplinge BK - - 1 -
200 Rickard Olin BK Zonen - - 1 -
201 Adam Kovasznay Askims BK - - 1 -
202 Kjell-Åke Malmquist Sölvesborgs BK - - 1 -
205 Ann-Christine Brask BK S:t Erik - - 1 -
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.