Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-02-27  kl 12:15  (i går)

2019-11-20  Svenska Cupen 2019

HEM   |  Mina sidor (13753)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Jan Andersson BK S:t Erik 23 - - 345
Ida Grönkvist BK S:t Erik 13 - - 195
Mikael Grönkvist Uppsalabridgen 22 - - 330
Mikael Lindblom BK S:t Erik 23 - - 345
Jan Selberg Norrorts Bridge 4 - - 60
Olle Wademark Norrorts Bridge 16 - - 240
2 Björn Alenfalk Uppsalabridgen 16 - - 240
Christer Eriksson Uppsalabridgen 12 - - 180
Thomas Ivarsson Uppsalabridgen 19 - - 285
Hans Kvick Uppsalabridgen 16 - - 240
Björn Wenneberg BK Alert 14 - - 210
3 Mats Axdorph BK S:t Erik 5 - - 75
Johan Bennet BK Lavec 11 - - 165
PG Eliasson Storsjöbygdens BK 8 - - 120
Peter Fredin BK Lavec 11 - - 165
Tommy Gullberg BK S:t Erik 6 - - 90
Anders Morath BK S:t Erik 14 - - 210
Jörgen Nielsen BK Lavec 7 - - 105
Ulf Nilsson BK S:t Erik 4 - - 60
Leif Olsson BK Lavec 7 - - 105
Mats Pettersson BK Lavec 11 - - 165
Lars Ramquist BK Alert 11 - - 165
Johan Sylvan BK Lavec 7 - - 105
Frank Westman Uppsalabridgen 7 - - 105
Johnny Östberg Gävle BK 8 - - 120
5 Kaj Adolfsson BK S:t Erik 3 - - 45
Simon Bech BK S:t Erik 2 - - 30
Johnny Blid Filbyter Bridge 8 - - 120
Björn Davidsson Sällskapet, Ronneby 10 - - 150
Stefan Ekman BK S:t Erik 3 - - 45
Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK 4 - - 60
Erik Fryklund Filbyter Bridge 8 - - 120
Tom Gärds BK Björken 10 - - 150
Dan Johansson Karlshamns BK 3 - - 45
Marie Johansson Sällskapet, Ronneby 7 - - 105
Patrik Johansson Växjöbridgen 2 - - 30
Stefan Jönsson Växjöbridgen 2 - - 30
Rolf Karlsen Uddevalla BF 10 - - 150
Kent Karlsson Uddevalla BF 10 - - 150
Leif Lysebring BK Opalen 6 - - 90
Martin Löfgren Filbyter Bridge 8 - - 120
Johnny Petersson Sällskapet, Ronneby 10 - - 150
Carl Ragnarsson Filbyter Bridge 6 - - 90
Niclas Samuelsson Uddevalla BF 10 - - 150
Peter Swensson Värnamo BK 5 - - 75
Henrik Sällberg Sällskapet, Ronneby 10 - - 150
Lars Wallmark BK Opalen 6 - - 90
Jörgen Wallmon BK Opalen 9 - - 135
9 Mats Andersson Kullabygdens BK 6 - - 90
Per Andersson BK Björken 4 - - 60
Stellan Andersson BK Tre Sang, Helsingborg 6 - - 90
Tomas Andgren BK Lyx 6 - - 90
Pernilla Andreasson Bollnäs BK 7 - - 105
Ingemar Assarsjö BK Lyx 3 - - 45
Göte Berntsson BK Lyx 4 - - 60
Gert Bodén ABK Singelton, Askersund 1 - - 15
Anders Brunzell BK Centrum 6 - - 90
Kjell Carlsson Bollnäs BK 7 - - 105
Peter Carlsson BK S:t Erik 7 - - 105
Jörgen Claesson Hedemora BS 6 - - 90
Jonas Dahlgren BK Björken 3 - - 45
Bengt-Erik Efraimsson BK S:t Erik 7 - - 105
Magnus Ekman Filbyter Bridge 7 - - 105
Anders Erikson BK Centrum 2 - - 30
Erik Franzén Hedemora BS 7 - - 105
Conny Gustafsson BK Björken 6 - - 90
Hans-Olov Gustafsson BK Björken 4 - - 60
Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund 6 - - 90
Björn Holm Hedemora BS 1 - - 15
Jan Holm Hedemora BS 7 - - 105
Staffan Jacobsson Hedemora BS 1 - - 15
Kent Johansson BK Lyx 4 - - 60
Lennart Johansson ABK Singelton, Askersund 6 - - 90
Kent Karlsson ABK Singelton, Askersund 6 - - 90
Jim Nielsen BK Lavec 5 - - 75
Peter Norrhede BK Lyx 2 - - 30
Ronny Ovesson Ejnell BK Centrum 2 - - 30
Lennart Persson BK Tre Sang, Helsingborg 6 - - 90
Ylva Pyykkö BK Centrum 3 - - 45
Göran Selldén BK Centrum 4 - - 60
Per Sjöberg BK Lyx 5 - - 75
Peter Strand BK Björken 3 - - 45
Conny Svensson ABK Singelton, Askersund 5 - - 75
Håkan Svensson Bollnäs BK 7 - - 105
Peter Wester Hedemora BS 6 - - 90
Mikael Westerlund BK Lyx 4 - - 60
Pierre Winberg Bollnäs BK 7 - - 105
Zhou Ye Kullabygdens BK 6 - - 90
Anna Zack Efraimsson BK S:t Erik 7 - - 105
Stefan Åsgården BK Lyx 3 - - 45
Jan-Erik Åsmo BK Centrum 3 - - 45
Peder Öberg BK Björken 4 - - 60
17 Krister Ahlesved Uppsalabridgen 2 - - 30
Mikael Alexandersson BK Opalen 5 - - 75
Björn Andersson Örebridgen 4 - - 60
Christer Andersson Ystads BS 4 - - 60
Elving Andersson Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Ingemar Andersson Sölvesborgs BK 4 - - 60
Niklas Andrén Lunds BK 1 - - 15
Mikael Arnberg Filbyter Bridge 2 - - 30
Thomas Brehmer Örebridgen 4 - - 60
Sanna Clementsson Lunds BK 2 - - 30
Per-Ola Cullin Harplinge BK 3 - - 45
Carl Ek Onsdagsklubben 3 - - 45
Simon Ekenberg BK S:t Erik 1 - - 15
Gunnar Elmroth Storsjöbygdens BK 4 - - 60
Torsten Eriksson Ystads BS 4 - - 60
Kjell Evensen Askims BK 2 - - 30
Bo Flyme Kisa BS 5 - - 75
Lars Forsberg Luleå BK 4 - - 60
Micael Fredriksson Kalmarsunds BK 4 - - 60
Romuald Grudzinski Malungs BK 1 - - 15
Rasmus Gråberg Vårgårda BS 3 - - 45
Johan Grönkvist Örebridgen 4 - - 60
Maria Grönkvist Örebridgen 4 - - 60
Daniel Gustafsson Lunds BK 4 - - 60
Peter Hahne Kisa BS 5 - - 75
Göran Hammarström Filbyter Bridge 1 - - 15
Kent Hidsjö Kisa BS 5 - - 75
Michael Hofverhagen Kalmarsunds BK 4 - - 60
Simon Hult BK S:t Erik 4 - - 60
Per Jansson BK Lyx 4 - - 60
Lars Jeppsson Ystads BS 3 - - 45
Bengt Johansson Askims BK 3 - - 45
Thomas Johansson Vårgårda BS 4 - - 60
Anders Karlsson Kisa BS 1 - - 15
Emma Karlsson Luleå BK 4 - - 60
Kenneth Karlsson Malungs BK 1 - - 15
Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen 4 - - 60
Sonny Karlsson Kalmarsunds BK 4 - - 60
Thomas Karlsson Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Lars Kennethsson BK Lyx 4 - - 60
Carsten Kofoed Sölvesborgs BK 2 - - 30
Adam Kovasznay Askims BK 4 - - 60
Anders Landmark Luleå BK 4 - - 60
Michael Lemborn Karlstads BK 4 - - 60
Suzanne Lemborn Karlstads BK 4 - - 60
Stefan Lindell Malungs BK 4 - - 60
Leif Lundberg Luleå BK 4 - - 60
Hans Lövestig BK Opalen 5 - - 75
Per-Erik Malmström Uppsalabridgen 2 - - 30
Jan Matsson Malungs BK 4 - - 60
Johannes Matsson Karlstads BK 4 - - 60
Marion Michielsen Harplinge BK 3 - - 45
Ulf Nehlin BK S:t Erik 4 - - 60
Lars Norbäck Lidingö BK 2 - - 30
Margaretha Norbäck Lidingö BK 4 - - 60
Björn Ohlsson Sölvesborgs BK 4 - - 60
Peter Olofsson Sölvesborgs BK 3 - - 45
Hans Otterström Lidingö BK 2 - - 30
Jonas Petersson Uppsalabridgen 3 - - 45
Tora Philip BK S:t Erik 4 - - 60
Christer Sandberg Sölvesborgs BK 1 - - 15
Alexander Sandin Storsjöbygdens BK 4 - - 60
Ulf Sjölinder Vårgårda BS 4 - - 60
Kjell Staffas Malungs BK 2 - - 30
Stefan Stolt Vänersborgs BS 1 - - 15
Mark Strandell Vårgårda BS 4 - - 60
Bo Sundell Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Bengt Svedrell Ystads BS 4 - - 60
Anette Svenningsson BK Opalen 5 - - 75
Morgan Svensson Storsjöbygdens BK 4 - - 60
Sven-Arne Svensson Kisa BS 4 - - 60
Johan Säfsten Uppsalabridgen 2 - - 30
Leif Trapp Storsjöbygdens BK 4 - - 60
Niklas Warne Uppsalabridgen 3 - - 45
Thomas Winther Sölvesborgs BK 2 - - 30
Bosse Wisth Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Stefan Wisth Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Anders Våge Askims BK 4 - - 60
Bilal Zafar BK Opalen 5 - - 75
Tommy Övermark Norrköpingsbridgen 4 - - 60
33 Dan Andersson Munka Ljungby BS 3 - - 45
Lars Andersson Norrorts Bridge 3 - - 45
Per Andersson BK Albrekts 3 - - 45
Solweigh Andersson Hammarö BK 4 - - 60
Thomas Andersson BK Lavec 2 - - 30
Tommy Andersson Bjärnums BK 1 - - 15
Daniel Anteryd Karlstads BK 2 - - 30
Johan B. Lisra Malungs BK 3 - - 45
Ulf Backman Laholms BK 3 - - 45
Jan Becklén BK Lavec 1 - - 15
Mathias Bedrot Växjöbridgen 3 - - 45
Klas Bellander Malmö BK 2 - - 30
Tommy Bergdahl Norrorts Bridge 2 - - 30
Markus Bertheau BK S:t Erik 3 - - 45
Peter Bertheau Uppsalabridgen 3 - - 45
Johan Bjurström Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Christer Bjäring Gävle BK 1 - - 15
Robin Björkstrand BK Lyx 3 - - 45
Thomas Björkstrand BK S:t Erik 3 - - 45
Teo Bodin BK S:t Erik 3 - - 45
Eva Brantingson Väddö BK 3 - - 45
Per Bretz Växjöbridgen 3 - - 45
Hans Brolin Borås BA 4 - - 60
Bengt Bylund Värö BK 3 - - 45
Robert Bäck BK Lyx 3 - - 45
Per Börgesson ABB BK 3 - - 45
Tomas Börgesson ABB BK 4 - - 60
Christian Carlsson Falköpings BS 4 - - 60
Per Clarin BK S:t Erik 3 - - 45
Britt Cuñat Värö BK 3 - - 45
Börje Dahlberg BK Lyx 3 - - 45
Linus Dahlström Lunds BK 1 - - 15
Bo Danielsson BK Björken 4 - - 60
Jonas Dåverstrand Karlstads BK 2 - - 30
Bo Ekelund Filbyter Bridge 3 - - 45
Anders Elfving Örnsköldsviks BA 5 - - 75
Jon Eliasson Sölvesborgs BK 3 - - 45
Jan Enarsson BK Albrekts 2 - - 30
Arne Ericson Växjöbridgen 4 - - 60
Henrik Fryklund Uddevalla BF 3 - - 45
Jan Geiborg Gnesta BK 3 - - 45
Kjell Glans Tjörns BK 3 - - 45
Dan Granberg Uppsalabridgen 3 - - 45
Daniel Gullberg BK Björken 4 - - 60
Björn Gustavsson Kristianstads BK 3 - - 45
Tomas Gustavsson Växjöbridgen 3 - - 45
Torbjörn Gustavsson BK S:t Erik 2 - - 30
Roland Gyllenhammar Borlänge BK 1 - - 15
Tommy Hagelin Kristianstads BK 3 - - 45
Kenneth Hallqvist Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Louise Hallqvist BK S:t Erik 2 - - 30
Tobias Hanisch Karlstads BK 2 - - 30
Jaan Heinlo Gnesta BK 3 - - 45
Gunilla Hennings Filbyter Bridge 3 - - 45
Ingemar Hjalmarsson Värö BK 3 - - 45
Marcus Hjelte Uppsalabridgen 3 - - 45
Torleif Hägg BK Albrekts 1 - - 15
Gullvi Högberg Falköpings BS 4 - - 60
Jörgen Ingvarsson Kinnareds BK 4 - - 60
Fredrik Jarlvik Malmö BK 3 - - 45
Ann-Katrin Johansson Luleå BK 3 - - 45
Håkan Johansson Växjöbridgen 4 - - 60
Jaenita Johansson Borås BA 4 - - 60
Jan Johansson Smålandsstenars BK 4 - - 60
Tommy Johansson Laholms BK 3 - - 45
Ylva Johansson BK S:t Erik 3 - - 45
Mikael Johnsson Karlstads BK 2 - - 30
Lennart Jonsson Örnsköldsviks BA 5 - - 75
Ronny Jonsson Lidköpings BK 4 - - 60
Christoffer Järneström Överums BK 4 - - 60
Bo Kippel Filbyter Bridge 3 - - 45
Patricia Kronbäck Gävle BK 3 - - 45
Irén Laang Lidköpings BK 4 - - 60
Jan Lagerman Norrorts Bridge 3 - - 45
Sylve Larsen Uddevalla BF 3 - - 45
Fredrik Larsson Luleå BK 3 - - 45
Morgan Larsson Värö BK 3 - - 45
Per Larsson Falköpings BS 4 - - 60
Sören Lennartsson Falköpings BS 4 - - 60
Göran Lindberg ABB BK 3 - - 45
Håkan Lindström Gävle BK 3 - - 45
Bengt Lundberg Tjörns BK 3 - - 45
Åke Lundberg Örnsköldsviks BA 5 - - 75
Hans Malmström Filbyter Bridge 2 - - 30
Castor Mann Borlänge BK 2 - - 30
Roger Marklund BK Björken 2 - - 30
Petter Melin Uppsalabridgen 3 - - 45
Catarina Midskog Karlstads BK 3 - - 45
Henrik Morin Växjöbridgen 1 - - 15
Anette Nilsson Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Dan Nilsson Malmö BK 2 - - 30
Jim Nilsson Väddö BK 3 - - 45
Kennet Nilsson Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Lars-Erik Nilsson Ystads BS 2 - - 30
Leif-Åke Nilsson Ystads BS 2 - - 30
Peder Nilsson Bjärnums BK 2 - - 30
Jan Norberg Väddö BK 3 - - 45
Per Norberg Luleå BK 3 - - 45
Leif Norman Gnesta BK 3 - - 45
Mats Nyberg BK S:t Erik 3 - - 45
Olle Nylander Örnsköldsviks BA 5 - - 75
Jan-Åke Ohlsson Ystads BS 2 - - 30
Peder Olrog BK S:t Erik 2 - - 30
Göran Ottersten Lidköpings BK 4 - - 60
Anders Palmgren BK S:t Erik 4 - - 60
Bertil Persson BK Albrekts 3 - - 45
Clas-Göran Persson Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Krister Persson BK Björken 4 - - 60
Sten Pettersson Väddö BK 2 - - 30
Lennart Rehle BK S:t Erik 1 - - 15
Mikael Rimstedt Harplinge BK 3 - - 45
Ola Rimstedt Harplinge BK 3 - - 45
Kaj Rothman Överums BK 4 - - 60
Jesper Rundin Borlänge BK 3 - - 45
Nils-Ragnar Sandberg Växjöbridgen 3 - - 45
Håkan Sandbäck Malungs BK 1 - - 15
Torbjörn Sandbäck Malungs BK 3 - - 45
Lena Schullström Åmåls BS 4 - - 60
Per Schullström Åmåls BS 4 - - 60
Kjell Sedelius Gnesta BK 3 - - 45
Gunnar Sjökvist Växjöbridgen 4 - - 60
Gösta Stenberg Smålandsstenars BK 4 - - 60
Lars-Göran Stenberg Smålandsstenars BK 4 - - 60
Adam Stokka BK S:t Erik 1 - - 15
Odd Stokka BK Björken 4 - - 60
Göran Ström Luleå BK 3 - - 45
Agneta Svahn Växjöbridgen 3 - - 45
Östen Svantesson Malmö BK 2 - - 30
Ola Svensson Munka Ljungby BS 3 - - 45
Björn Sörling Ulricehamns BK 3 - - 45
Birgitta Ternblad BK S:t Erik 3 - - 45
Sten Ternblad BK S:t Erik 3 - - 45
Björn Thalén Skara BS 2 - - 30
Christer Tillberg Filbyter Bridge 1 - - 15
Tatyana Trendafilova Malmö BK 2 - - 30
Pär Unander Malungs BK 3 - - 45
Jens Wallin Lidköpings BK 4 - - 60
Stefan Varjomaa ABB BK 1 - - 15
Peter Ventura Borlänge BK 2 - - 30
Jacob Westerberg Överums BK 4 - - 60
Björn Westling Borås BA 4 - - 60
Sören Westling BK Albrekts 3 - - 45
Stefan Westlund Gävle BK 3 - - 45
Rolf Westman Uppsalabridgen 3 - - 45
Anders Wike Gävle BK 3 - - 45
Yvonne Wiseman BK S:t Erik 3 - - 45
Mikael von Unge Väddö BK 1 - - 15
David Wrang BK S:t Erik 1 - - 15
Frederic Wrang Uppsalabridgen 2 - - 30
Thomas Wrang BK S:t Erik 1 - - 15
Jesper Zettergren Överums BK 4 - - 60
Claes Åhgren ABB BK 4 - - 60
Sten Åhman Malungs BK 2 - - 30
Leif Öhrn Karlstads BK 4 - - 60
Sten Öman Borås BA 4 - - 60
Per Östlund Mitchell BK Lyx 2 - - 30
129 Anders Agner BK S:t Erik 1 - - 15
Christina Ahl Gävle BK 3 - - 45
Ann-Christin Ahlström Örebridgen 1 - - 15
Fredrik Alfredsson BK S:t Erik 2 - - 30
Peter Alm Kalmarsunds BK 3 - - 45
Jan Alpe BK S:t Erik 1 - - 15
Ann-Sophie Andersson Rimbo BK 2 - - 30
Berit Andersson Klippans BK 1 - - 15
Bo Andersson Fredagsklubben 2 - - 30
Gunnar Andersson BK Alert 1 - - 15
Göran Andersson BK S:t Erik 2 - - 30
Hans Andersson BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Jan Andersson BK Lyx 2 - - 30
Jan-Håkan Andersson BK Hudik 1 - - 15
Johan Andersson Malmö BK 2 - - 30
Jonas Andersson Anderstorps BK 2 - - 30
Jörgen Andersson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Kjell Andersson Skellefteå BK 2 - - 30
Lars-Erik Andersson Visby BS 2 - - 30
LarsGunnar Andersson Upphärads BK 1 - - 15
Leif Andersson Genarps BK 2 - - 30
Mats Andersson Pri-Bri 1936 1 - - 15
Per-Olof Andersson Katrineholms BA 1 - - 15
Pär Andersson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Stefan Andersson ABB BK 2 - - 30
Stefan Andersson BK S:t Erik 1 - - 15
Stefan Andersson Bredaryds BK 1 - - 15
Stefan Andersson Skellefteå BK 2 - - 30
Sven Andersson BK Sang, Oxelösund 1 - - 15
Therése Andersson Örebridgen 2 - - 30
Tommy Andersson Uppsalabridgen 2 - - 30
Torgny Andersson Valdemarsviks BK 1 - - 15
Leif Andréasson Hunnebostrand-Kungshamns BK 2 - - 30
Per Andreasson Växjöbridgen 1 - - 15
Viktor Andréasson Hässleholms BK 2 - - 30
Håkan Arebrink Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Anders Argelius Kullabygdens BK 1 - - 15
Sture Arnesson Hagfors BK 2 - - 30
Anders Aronsson BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Bertil Arvidsson Växjöbridgen 2 - - 30
Eric Arvidsson LudvikaBygdens BK 1 - - 15
Sonny Arvidsson Borlänge BK 2 - - 30
Karl Asplund LudvikaBygdens BK 1 - - 15
Sören Axelsson Bredaryds BK 1 - - 15
Roger Axén Katrineholms BA 2 - - 30
Åsa Axne Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Karl-Erik Backelin Arvika BS 1 - - 15
Miro Bakrac Falu BK 2 - - 30
Jeanette Bandel BK S:t Erik 1 - - 15
Sven Barbus IFK Karlskrona 1 - - 15
Hans Barkman Kungsbacka BS 1 - - 15
Lars Becklén Malmö BK 2 - - 30
Leif Beckman Kungsbacka BS 1 - - 15
Tobias Bende BK Everfresh 1 - - 15
Christer Bengtsson Genarps BK 2 - - 30
Claes Bengtsson Ätrans BK 2 - - 30
Kenneth Bengtsson Ätrans BK 2 - - 30
Markus Bengtsson BK Albrekts 1 - - 15
Petter Bengtsson Luleå BK 3 - - 45
Tage Bengtsson Borås BA 2 - - 30
Bengt Berg BK S:t Erik 1 - - 15
Kjell Berg Tjörns BK 1 - - 15
Magnus Berg Valdemarsviks BK 3 - - 45
Pierre Berg Hällefors BK 1 - - 15
Kjell Bergdahl Kullabygdens BK 1 - - 15
Ulf Bergdahl ABB BK 1 - - 15
Åke Bergman Hjo BS 1 - - 15
Tomas Bergqvist BK Björken 3 - - 45
Enar Bergström Kungsbacka BS 1 - - 15
Johan Bergström Sölvesborgs BK 1 - - 15
Mona Bergström Norrorts Bridge 1 - - 15
Olof Bergström Filbyter Bridge 3 - - 45
Anders Berkmo BK Zonen 1 - - 15
Kjell Berndtsson BK Lyx 2 - - 30
Lars-Göran Bertilsson Nyköpings BS 3 - - 45
Katarina Billefjord Thorngren Uppsalabridgen 2 - - 30
Benny Bjur Hällefors BK 1 - - 15
Mikael Björin BK S:t Erik 2 - - 30
Carl Björk BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Christina Björklund BK S:t Erik 1 - - 15
Urban Björklund Bollnäs BK 1 - - 15
Anders Björkman BK S:t Erik 1 - - 15
Anna Björling Filbyter Bridge 1 - - 15
Sune Björling Filbyter Bridge 1 - - 15
Håkan Björnson Visby BS 2 - - 30
Mats Blom Sölvesborgs BK 2 - - 30
Eva Blomberg BK S:t Erik 1 - - 15
Ronny Blomdahl BK Tre Sang, Helsingborg 3 - - 45
Anders Blomé Uppsalabridgen 1 - - 15
Eva-Britt Blomkvist Skellefteå BK 2 - - 30
Lars-Göran Blomkvist Skellefteå BK 2 - - 30
Anders Blomqvist Uppsalabridgen 2 - - 30
Arne Blomqvist Anderstorps BK 2 - - 30
Mikael Blomqvist Filbyter Bridge 1 - - 15
Tomas Blomster Ryds BK 2 - - 30
Lars Bodén Skellefteå BK 1 - - 15
Elena Bolaños BK Albrekts 2 - - 30
Ingemar Borg Järnvägens BK 2 - - 30
Kenneth Borin BK S:t Erik 2 - - 30
Ulf Boström Luleå BK 1 - - 15
Börje Brag Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Ola Brandborn BK S:t Erik 2 - - 30
Jens Brodin Gävle BK 3 - - 45
Göran Broström BK Björken 3 - - 45
Håkan Broström Luleå BK 1 - - 15
Magnus Bruun Oskarshamns BK 1 - - 15
Hans Bull Norrtälje BS 3 - - 45
Dan Bylund Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Lennart Bylund Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Lars-Gunnar Byström Alvik BC 2 - - 30
Rolf Byström Sollefteå BK 3 - - 45
Kerstin Bäck Sollefteå BK 2 - - 30
Rolf Bäck Uddevalla BF 2 - - 30
Peter Bäckstrand BK Opalen 1 - - 15
Joachim Börgel Lindesbergs BS 3 - - 45
Ia Börling Uppsalabridgen 1 - - 15
Lars-Anders Callenberg BK Albrekts 1 - - 15
Pierre Carbonnier Lunds BK 3 - - 45
Ann-Britt Carlén BK S:t Erik 1 - - 15
Arne Carlsson BK Lövet 1 - - 15
Michael Carlsson Oskarshamns BK 1 - - 15
Thomas Carlsson Åmåls BS 3 - - 45
Torgny Carlsson BK Lövet 1 - - 15
Thomas Cedervall Fagersta BS 1 - - 15
Klaus Claassen Filbyter Bridge 2 - - 30
Michael Claesson Hovmantorps BK 2 - - 30
Bonnie Clementsson Malmö BK 2 - - 30
Jan Clementsson Malmö BK 2 - - 30
Bengt Collryd Bredaryds BK 1 - - 15
Roland Dahlman Arvika BS 1 - - 15
Ulla Davidsson BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Junot Delcomyn Höllvikens BK 1 - - 15
Anders Dellien Tjörns BK 2 - - 30
Martin Dellien Uddevalla BF 2 - - 30
Judit Derzsi-Jalgard BK Bridgehuset 2 - - 30
Marielle Dietrich Tjörns BK 1 - - 15
Agne Domeij Norrtälje BS 1 - - 15
Linnea Edlund Uppsalabridgen 1 - - 15
Gösta Edström Falu BK 2 - - 30
Kerstin Edwall Åsa/Frillesås BK 2 - - 30
Bo-Henry Ek Örebridgen 2 - - 30
Ulf Ek Hunnebostrand-Kungshamns BK 1 - - 15
Lennart Ekholm ABB BK 2 - - 30
Nils-Erik Ekholm Munka Ljungby BS 2 - - 30
Göran Eklund Filbyter Bridge 1 - - 15
Stefan Eksberg Borås BA 1 - - 15
Anders Ekström Valdemarsviks BK 1 - - 15
Krister Ekudd Filbyter Bridge 1 - - 15
Bo Elfverson Visby BS 2 - - 30
Tony Elmroth BK Lyx 1 - - 15
Patrik Elofsson Skövde BA 2 - - 30
Per Emilsson Anderstorps BK 2 - - 30
Tore Enbarr Sandvikens BK 1 - - 15
Ingrid Enberg Älvsby BK 1 - - 15
Jonas Engström LudvikaBygdens BK 1 - - 15
Anders Enström Luleå BK 3 - - 45
Bo Ericson Gävle BK 1 - - 15
Lars Ericson Gävle BK 1 - - 15
Ulla Ericson BK S:t Erik 1 - - 15
Per-Axel Ericsson Hagfors BK 1 - - 15
Daniel Eriksson Gävle BK 3 - - 45
Hans Eriksson Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Lars Eriksson Katrineholms BA 1 - - 15
Lennart Eriksson BK S:t Erik 2 - - 30
Lennart Eriksson Östhammars BK 2 - - 30
Per Eriksson Enköpings BS 2 - - 30
Roger Eriksson Gnesta BK 3 - - 45
Ronny Eriksson Hjo BS 1 - - 15
Johan Erlandsson Värnamo BK 2 - - 30
Karin Erlandsson Nora BK 1 - - 15
Mats Evaldsson BK S:t Erik 1 - - 15
Jenny Evelius-Nohrén Uppsalabridgen 1 - - 15
Sune Fager Gävle BK 3 - - 45
Sven Fagrell BK Tre Sang, Helsingborg 3 - - 45
Mikael Fahlander Uppsalabridgen 2 - - 30
Urban Finnsson Boden-Sävast BS 3 - - 45
Fredrik Flink Gnesta BK 3 - - 45
Yvonne Flodqvist BK S:t Erik 1 - - 15
Peter Forsberg ABB BK 2 - - 30
Torbjörn Forsén Kisa BS 1 - - 15
Bo Forslund Arboga BK 2 - - 30
Barbro Forsmark Skellefteå BK 2 - - 30
Erik Forsmark Oskarshamns BK 1 - - 15
Sören Forsmark Skellefteå BK 2 - - 30
Mattias Forss Överums BK 2 - - 30
Elving Forsström Svegs BK 1 - - 15
Jan Fransson Sandvikens BK 3 - - 45
Åke Fransson Fagersta BS 1 - - 15
Gunnar Franzén Norrorts Bridge 1 - - 15
Henry Franzén BK Björken 1 - - 15
Sören Franzén Ulricehamns BK 1 - - 15
Kenneth Fredriksson Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Lennart Fredriksson Smedstadens BK 1 - - 15
Stellan Fredriksson Kungsbacka BS 2 - - 30
Anders Freij LUCK 3 - - 45
Ann-Britt Freij Ryds BK 2 - - 30
Leif Freij Ryds BK 2 - - 30
Peter Friberg BK S:t Erik 2 - - 30
Christer Fridell Nyköpings BS 1 - - 15
Lars Fritzing Borlänge BK 1 - - 15
Anders Fryklund BK Björken 2 - - 30
Petter Fryklund Filbyter Bridge 1 - - 15
Roger Frödin Norrtälje BS 3 - - 45
Mattias Furenbäck Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Marina Furukvist BK S:t Erik 2 - - 30
Björn Fylke Kristianstads BK 3 - - 45
Per Fåhraeus BK Albrekts 3 - - 45
Håkan Gabrielsen Borlänge BK 1 - - 15
Vera Gemrud BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Sten-Sture Gilleström Uppsalabridgen 1 - - 15
Bo Gisslander Bredaryds BK 1 - - 15
Eva Glans Tjörns BK 2 - - 30
Micke Glyssner Luleå BK 2 - - 30
Lars Goldberg BK S:t Erik 1 - - 15
UllaBritt Goldberg BK S:t Erik 1 - - 15
Hans Granath Valdemarsviks BK 3 - - 45
Per Granath Anderstorps BK 2 - - 30
Thomas Groth BK Hudik 1 - - 15
Wilhelm Groth BK Hudik 2 - - 30
Tommy Grääs Askims BK 2 - - 30
Per Gudmundsen BK Sang, Oxelösund 1 - - 15
Bo Gullefors Sollefteå BK 3 - - 45
Erik Gulliksson Gävle BK 3 - - 45
Björn Gunnarsson Vänersborgs BS 1 - - 15
Eva Gunnarsson Arvika BS 2 - - 30
Lennart Gunnarsson Norrtälje BS 3 - - 45
Tommy Gunnarsson Arvika BS 2 - - 30
Billy Gustafsson Nyköpings BS 1 - - 15
Lars-Åke Gustafsson Onsdagsklubben 2 - - 30
Tomas Gustafsson Stenstorps BK 2 - - 30
Tomas Gustafsson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Åke Gustafsson Stenstorps BK 2 - - 30
Bert Gustavsson Laholms BK 2 - - 30
Bo Gustavsson Kalmarsunds BK 3 - - 45
Daniel Gustavsson Falköpings BS 2 - - 30
Kjell Gustavsson Ingelstad BK 1 - - 15
Mårten Gustawsson BK S:t Erik 1 - - 15
Royne Gustavsson Filbyter Bridge 1 - - 15
Sten Gustavsson Falköpings BS 2 - - 30
Jan Gutenwik Malmö BK 1 - - 15
Sven-Olof Gårdman Folkare BK 2 - - 30
Martin Gårdrup Malmö BK 2 - - 30
Christer Gällström Katrineholms BA 1 - - 15
Bengt Göransson Växjöbridgen 1 - - 15
Johan Göransson BK Opalen 1 - - 15
Kent Göstasson Hästveda BK 1 - - 15
Gunnar Göthberg Nora BK 2 - - 30
Mevludin Hadziavdic Kristianstads BK 3 - - 45
Anders Hagen BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Allan Hagman Arboga BK 2 - - 30
Tore Haldesjö Anderstorps BK 2 - - 30
Hans-Olof Hallén Malmö BK 2 - - 30
Svante Hallén BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Karin Hallengren Kristianstads BK 2 - - 30
Bengt Hallgren Trosa BS 2 - - 30
Kerstin Hallgren Enköpings BS 2 - - 30
Roger Hallgren Valdemarsviks BK 1 - - 15
Sune Hallgren Visby BS 2 - - 30
Carina Hallkvist Sydjämten 2 - - 30
Sven-Erik Hallkvist Sydjämten 2 - - 30
Carina Halvorsen Vänersborgs BS 2 - - 30
Ulf Halvorsen Vänersborgs BS 2 - - 30
Magnus Hammar Norrorts Bridge 1 - - 15
Curt Hammarberg Sandvikens BK 1 - - 15
Gun Hammarstedt Växjöbridgen 1 - - 15
Leif Hansson BK S:t Erik 1 - - 15
Per Hansson Karlshamns BK 1 - - 15
Villy Havasi BK Albrekts 3 - - 45
Lars Hed BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Staffan Hed Filbyter Bridge 2 - - 30
Christer Hedborg BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Bo Hedén Uddevalla BF 2 - - 30
Kenneth Hedman Gävle BK 1 - - 15
Kjell Hedman Uppsalabridgen 1 - - 15
Staffan Hedman Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Monica Hedsköld BK Albrekts 1 - - 15
Roger Hedsköld BK Albrekts 1 - - 15
Markus Hedström Åmåls BS 2 - - 30
Jan Arne Heimdal Älvsby BK 1 - - 15
Gunhild Heinlo Gnesta BK 3 - - 45
Jan Héléne ABB BK 2 - - 30
Malin Helin Gävle BK 3 - - 45
Kenth Hellman Östhammars BK 2 - - 30
Britt Hellstrand Trosa BS 2 - - 30
Kjell Hellstrand Trosa BS 2 - - 30
Sture Helmersson ABB BK 2 - - 30
Per-Inge Helmertz Motala Bridgeallians 2 - - 30
Ulf Henerud Alvik BC 2 - - 30
Ingemar Henrysson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Lars Hermansson Bredaryds BK 1 - - 15
Bengt Hilling Orust BK 2 - - 30
Tony Hjalmarsson Veddige BS 1 - - 15
Jan-Olof Hjelmberg Växjöbridgen 1 - - 15
Björn Hjelmgren Anderstorps BK 1 - - 15
Jonas Hjelte Kisa BS 1 - - 15
Mikael Hjerm BK Björken 3 - - 45
Jonas Hogedal Vänersborgs BS 2 - - 30
Else Holdt Kullabygdens BK 1 - - 15
Patric Holmberg BK S:t Erik 2 - - 30
Gunnar Holmkvist Luleå BK 1 - - 15
Hans Holmlund Skellefteå BK 2 - - 30
Ivar Holmquist Uppsalabridgen 2 - - 30
Oscar Hult Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Thomas Hultgren Åsa/Frillesås BK 2 - - 30
Magnus Hultman Lindesbergs BS 3 - - 45
Inger Hultstrand Örebridgen 1 - - 15
Peter Huotila Uppsalabridgen 2 - - 30
Peter Håkansson Ryds BK 2 - - 30
Arne Håll Bräcke BK 1 - - 15
Peder Hägg BK S:t Erik 1 - - 15
Mats Häll Borlänge BK 2 - - 30
Roland Härsjö Askims BK 2 - - 30
Anne-Marie Höglund BK Hudik 2 - - 30
Mattias Höglund BK Hudik 2 - - 30
Pekka Idman Lunds BK 1 - - 15
Håkan Isaksson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Gunilla Ivarsson Sävsjö BK 1 - - 15
Britt-Marie Jacobson Älvsby BK 1 - - 15
Carl-Olof Jagebro BK Albrekts 1 - - 15
Mats Jakobsson BK Lyx 1 - - 15
Patrik Janeröd Falu BK 2 - - 30
Jonas Janson Åmåls BS 3 - - 45
Gunnar Jansson BK Lyx 2 - - 30
Lars Jansson BK Everfresh 1 - - 15
Per-Erik Jansson Gävle BK 1 - - 15
Peter Jansson Åmåls BS 3 - - 45
Tommy Jansson Lindesbergs BS 1 - - 15
Lars Jarl Åhus BK 1 - - 15
Bert Jehpsson Höörs BK 1 - - 15
Evald Jensen Kungsbacka BS 2 - - 30
Ole J Jensen Upphärads BK 1 - - 15
Ulla Jensen Kungsbacka BS 2 - - 30
Bengt Jensfelt Skälby-Barkarby 1 - - 15
Per Jephson IFK Karlskrona 2 - - 30
Finn Jeppsson Askims BK 2 - - 30
Lillemor Jernberg Gävle BK 1 - - 15
Per Jernberg Gävle BK 1 - - 15
Andreas Johansson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Bengt-Olof Johansson Anderstorps BK 2 - - 30
Bernt Johansson Orust BK 2 - - 30
Bo Johansson BK Albrekts 1 - - 15
Dag Johansson Kisa BS 1 - - 15
Dan Johansson Fagersta BS 1 - - 15
Glenn Johansson Åhus BK 2 - - 30
Gunilla Johansson Laholms BK 1 - - 15
Göran Johansson Laholms BK 1 - - 15
Göran Johansson Bridgeklubben Karlskrona 1 - - 15
Henrik Johansson BK Albrekts 2 - - 30
Håkan Johansson Skövde BA 2 - - 30
Jonatan Johansson Luleå BK 1 - - 15
Jöns Johansson Sydjämten 2 - - 30
Karl-Erik Johansson Skellefteå BK 1 - - 15
Lars-Erik Johansson Filbyter Bridge 2 - - 30
Leif Johansson Växjöbridgen 1 - - 15
Lennart Johansson Ljungskile BK 2 - - 30
Mats Johansson Uppsalabridgen 2 - - 30
Matti Johansson Bridgeklubben Karlskrona 1 - - 15
Mikael Johansson Älvsby BK 1 - - 15
Peter Johansson Borlänge BK 1 - - 15
Roland Johansson Valdemarsviks BK 1 - - 15
Rolf Johansson Örebridgen 1 - - 15
Rune Johansson Växjöbridgen 1 - - 15
Sten Johansson Borås BA 2 - - 30
Valter Johansson BK Björken 2 - - 30
Stefan Johnson Laholms BK 2 - - 30
Ann-Marie Johnsson Kristianstads BK 2 - - 30
Martin Johnsson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Håkan Jonasson Falu BK 2 - - 30
Bo Jonsson Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Mattias Jonsson Enköpings BS 2 - - 30
Per-Olof Jonsson BK Sang, Oxelösund 1 - - 15
Tord Jonsson Hallstahammars BK 1 - - 15
Åsa Jonsson BK Björken 2 - - 30
Mikael Jutoft Östhammars BK 2 - - 30
Barbro Jönnson Malmö Dam BK 1 - - 15
Daniel Jönsson Gävle BK 3 - - 45
Jan Jönsson Laholms BK 1 - - 15
Jan Jönsson Kristianstads BK 1 - - 15
Kristina Jönsson Gävle BK 3 - - 45
Pasi Kallio Örebridgen 1 - - 15
Per-Inge Karlberg Sandvikens BK 1 - - 15
Michael Karlin Åmåls BS 2 - - 30
Jan Karlsen Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Arne Karlsson Sävsjö BK 3 - - 45
Bengt Karlsson Hällefors BK 1 - - 15
Bertil Karlsson Växjöbridgen 2 - - 30
Börje Karlsson Köpings BS 2 - - 30
Gun Karlsson Filbyter Bridge 1 - - 15
Håkan Karlsson BK Zonen 1 - - 15
Johan Karlsson Hällefors BK 3 - - 45
Johnny Karlsson Sandvikens BK 1 - - 15
Kjell Karlsson Anderstorps BK 2 - - 30
Kjell Karlsson Lindesbergs BS 3 - - 45
Kurt Karlsson Skövde BA 1 - - 15
Lars Karlsson Sandvikens BK 1 - - 15
Lennart Karlsson Kungsbacka BS 2 - - 30
Lennart Karlsson Svegs BK 2 - - 30
Lennart Karlsson Hallstahammars BK 1 - - 15
Lennart Karlsson Filbyter Bridge 1 - - 15
Monica Karlsson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Nils Karlsson Växjöbridgen 1 - - 15
Pontus Karlsson Åmåls BS 2 - - 30
Sofia Karlsson BK Zonen 1 - - 15
Stefan Karlsson Eksjö BK 3 - - 45
Torsten Karlsson Gnesta BK 2 - - 30
Åsa Karlsson Hällefors BK 1 - - 15
Tommy Kellander BK Zonen 2 - - 30
Peter Kennerfalk Valdemarsviks BK 1 - - 15
Birgitta Kerstis ABB BK 2 - - 30
Lars Kjellersson Borlänge BK 1 - - 15
Börje Kjellkvist Kristianstads BK 3 - - 45
Jacob Kleiven BK Lyx 2 - - 30
Conny Kling Valdemarsviks BK 1 - - 15
Arnold Knutsson Orust BK 2 - - 30
Christer Koch BK S:t Erik 2 - - 30
Michael Koch Kungälvs BK 1 - - 15
Morgan Kronlund Bridgekamraterna Nybro 2 - - 30
Göran Kullberg Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Per Kvarby BK S:t Erik 1 - - 15
Thomas Kvist Norrorts Bridge 1 - - 15
Torbjörn Kåreke Bohus Nations BS 2 - - 30
Sven Landervik BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Bo Lantz Ulricehamns BK 1 - - 15
Jörgen Lantz Ulricehamns BK 1 - - 15
Bengt Larsson Kungälvs BK 1 - - 15
Christer Larsson Åsa/Frillesås BK 2 - - 30
Elisabeth Larsson Kungsbacka BS 2 - - 30
Georg Larsson Gnesta BK 3 - - 45
Göran Larsson Kumla BS 3 - - 45
Jan Larsson BK S:t Erik 1 - - 15
Jan Larsson Borås BA 1 - - 15
Jan-Eric Larsson LUCK 2 - - 30
Jan-Erik Larsson Hässleholms BK 1 - - 15
Karl-Gustaf Larsson Nora BK 2 - - 30
Kent Larsson Tjörns BK 1 - - 15
Lars-Göran Larsson Uddevalla BF 2 - - 30
Lars-Göran Larsson BK Albrekts 1 - - 15
Per-Olof Larsson Falköpings BS 2 - - 30
Sven Larsson Åhus BK 2 - - 30
Tommy Larsson Köpings BS 1 - - 15
Christina Leander Malmö BK 1 - - 15
Bengt Lennartsson Bridgekamraterna Nybro 2 - - 30
Christian Leo Hässleholms BK 2 - - 30
Ewa Leonhard BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Eva Levin Kristianstads BK 2 - - 30
Ann Lidfors Sollefteå BK 1 - - 15
Göran Liedholm Kungsbacka BS 1 - - 15
Stefan Lilja BK Opalen 1 - - 15
Hans Liljas Hagfors BK 2 - - 30
Göran Lind Skälby-Barkarby 2 - - 30
Kjell-Åke Lind Stenstorps BK 2 - - 30
Bosse Lindberg Visby BS 2 - - 30
Mikael Lindberg ABB BK 1 - - 15
Tony Lindblom Kisa BS 1 - - 15
Håkan Lindbäck ABB BK 2 - - 30
Gunnar Lindell Katrineholms BA 2 - - 30
Erik Lindelöf ABB BK 1 - - 15
Peder Linder BK Björken 2 - - 30
Tomas Linder Norsjö BK 2 - - 30
Håkan Lindh Enköpings BS 2 - - 30
Helena Lindholm Hallstahammars BK 1 - - 15
Magnus Lindkvist Norrorts Bridge 1 - - 15
Leif Lindman Örebridgen 1 - - 15
Bengt Lindskog Visby BS 2 - - 30
Per Lindström Katrineholms BA 3 - - 45
Bernt Linnér Växjöbridgen 2 - - 30
Hans Linusson BK Debut 2 - - 30
Håkan Litsegård LUCK 1 - - 15
Anders Ljungblad BK Everfresh 1 - - 15
Andrzej Luczynski Vänersborgs BS 1 - - 15
Henrik Ludwigs BK S:t Erik 3 - - 45
Jörgen Lundberg Hallstahammars BK 1 - - 15
Ingegerd Lundgren Sävsjö BK 1 - - 15
Lars Lundgren Arboga BK 1 - - 15
Paul Lundin Nyköpings BS 3 - - 45
Mats Lundquist Skellefteå BK 1 - - 15
Lars Lundqvist Valdemarsviks BK 3 - - 45
Lena Lundqvist Valdemarsviks BK 1 - - 15
Richard Lundqvist Skellefteå BK 1 - - 15
Kent Lundström Överums BK 2 - - 30
Anna Lundvall Gävle BK 1 - - 15
Tommy Lundvall Sävsjö BK 3 - - 45
Sune Löbo Anderstorps BK 1 - - 15
Gunnar Löngårdh Borås BA 1 - - 15
Anders Lövling Enköpings BS 1 - - 15
Göran Magnusson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Inge Magnusson Växjöbridgen 1 - - 15
Stig Magnusson Bridgekamraterna Nybro 2 - - 30
Lars Malm Katrineholms BA 2 - - 30
Thomas Malmström BK S:t Erik 1 - - 15
Kent Maltein Sandvikens BK 3 - - 45
Jonas Mann BK S:t Erik 2 - - 30
Lars Manneteg Gävle BK 2 - - 30
Peter Marcusson Östhammars BK 2 - - 30
Lars Marjoniemi Hallstahammars BK 1 - - 15
Lars Markström Skellefteå BK 1 - - 15
Bo Mattsson BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Göran Mattsson Norrtälje BS 1 - - 15
Margareta Mattsson Uppsalabridgen 1 - - 15
Rolf Mattsson BK S:t Erik 2 - - 30
Mikael Melander Skogs BK 1 - - 15
Magnus Milby Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Johan Millqvist Kullabygdens BK 1 - - 15
Fredrik Mirhag Smedstadens BK 1 - - 15
Lars-Erik Moberg Vänersborgs BS 1 - - 15
Mats Modin Bridgeklubben Karlskrona 1 - - 15
Hans Molin Skellefteå BK 2 - - 30
Jan Molin BK Stjärnskotten 1 - - 15
Monica Molin Malmö BK 3 - - 45
Peter Molin Malmö BK 3 - - 45
Lars Moquist Bridgekamraterna Nybro 2 - - 30
Peter Moricz BK Bridgehuset 1 - - 15
Peter Morin Växjöbridgen 1 - - 15
Håkan Måård Falköpings BS 2 - - 30
Jerry Mähler Sollefteå BK 1 - - 15
Christian Möller Nyköpings BS 3 - - 45
Inga-Britt Möller BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Joakim Möller Uppsalabridgen 2 - - 30
Mikael Nannskog Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Ingela Nelander Häll Borlänge BK 1 - - 15
Jörgen Neldemo BK Albrekts 1 - - 15
Bengt Nilsson ABB BK 1 - - 15
Bengt Nilsson Höörs BK 1 - - 15
Birgitta Nilsson BK S:t Erik 1 - - 15
Gunnar Nilsson Växjöbridgen 2 - - 30
Håkan Nilsson Ljungskile BK 2 - - 30
Jan Nilsson Arvika BS 2 - - 30
Jan Nilsson Hässleholms BK 2 - - 30
Johan Nilsson BK S:t Erik 1 - - 15
Lars Nilsson BK S:t Erik 1 - - 15
Lars Nilsson Valdemarsviks BK 3 - - 45
Lars-Åke Nilsson Hässleholms BK 2 - - 30
Mats Nilsson Järnvägens BK 2 - - 30
Mats Nilsson Norrköpingsbridgen 1 - - 15
N-G Nilsson Skellefteå BK 2 - - 30
Ronny Nilsson Kungälvs BK 1 - - 15
Stefan Nilsson Bredaryds BK 1 - - 15
Stig Nilsson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Tord Nilsson Borlänge BK 2 - - 30
Ulf Nilsson Arboga BK 2 - - 30
Åke Nilsson Kristianstads BK 2 - - 30
Johan Noberius Hovmantorps BK 1 - - 15
Ulf Nohrén Uppsalabridgen 1 - - 15
Olof Norberg Kungsbacka BS 2 - - 30
Göran Nordberg Luleå BK 2 - - 30
Bo Nordin BK S:t Erik 2 - - 30
Joakim Nordlindh BK Alert 1 - - 15
Elisabeth Nordling BK S:t Erik 1 - - 15
Leif Norén Luleå BK 2 - - 30
Mats Norhager BK Zonen 1 - - 15
Willy Norlin Karlshamns BK 1 - - 15
Fredrik Norling IK Makkabi 1 - - 15
Hans Norling Sollefteå BK 3 - - 45
Jerker Norlund Norsjö BK 2 - - 30
Peter Nuoristo BK Everfresh 1 - - 15
Jon Ny Norsjö BK 1 - - 15
Torbjörn Nyberg Uppsalabridgen 2 - - 30
Roger Nyman Hunnebostrand-Kungshamns BK 1 - - 15
Christer Nyström Norsjö BK 1 - - 15
Stefan Nyström Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Monica Näs Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Pernilla Näs Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Maria Ohlsson Laholms BK 1 - - 15
Ragna Olafsdottir Ätrans BK 2 - - 30
Stefan Olausson BK S:t Erik 1 - - 15
Stig Olausson Tjörns BK 1 - - 15
Gösta Olavi Katrineholms BA 1 - - 15
Henrik Oldenburg Luleå BK 2 - - 30
Rickard Olin BK Zonen 1 - - 15
Pär Ol-Mårs BK S:t Erik 2 - - 30
Bengt-Göran Olofsson BK Björken 1 - - 15
Jan Olofsson Kullabygdens BK 1 - - 15
Leif Olofsson Kullabygdens BK 1 - - 15
Pia Olofsson Ryds BK 2 - - 30
Birgitta Olsson Sävsjö BK 1 - - 15
Elisabeth Olsson Åsa/Frillesås BK 2 - - 30
Gunnar Olsson BK Bridgehuset 1 - - 15
Hans Olsson Sandvikens BK 1 - - 15
Hans Olsson Malmö BK 2 - - 30
Lars Olsson Uppsalabridgen 1 - - 15
Lars Olsson BK Zonen 1 - - 15
Margareta Olsson Åhus BK 1 - - 15
Michael Olsson BK Zonen 2 - - 30
Mikael Olsson Hunnebostrand-Kungshamns BK 2 - - 30
Per-Olof Olsson BK Zonen 1 - - 15
Sven Olsson Åhus BK 1 - - 15
Torbjörn Olsson Åmåls BS 2 - - 30
Kristina Olsson-Söderhäll Skutskärs BK 1 - - 15
Agneta Oppenstam Ljungskile BK 2 - - 30
Kicki Oschlak-Härsjö Kronhusklubben 2 - - 30
Tomas Oskarsson Skellefteå BK 2 - - 30
Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Ann-Christin Pehrson Sölvesborgs BK 2 - - 30
Ulf Pehrson Sölvesborgs BK 2 - - 30
Elsa Persson Upphärads BK 1 - - 15
Hans Persson BK S:t Erik 1 - - 15
Inga-Lill Persson Kristianstads BK 2 - - 30
Jan Persson Kristianstads BK 1 - - 15
Karl Persson BK S:t Erik 2 - - 30
Kerstin Persson Gnesta BK 2 - - 30
Lennart Persson Gävle BK 2 - - 30
Magnus Persson Arboga BK 2 - - 30
Olle Persson Malmö BK 2 - - 30
Per-Ivar Persson Upphärads BK 1 - - 15
Stefan Persson Svegs BK 2 - - 30
Sven Arne Persson Hagfors BK 2 - - 30
Tomas Persson Nora BK 2 - - 30
Tomas Persson BK S:t Erik 1 - - 15
Tommy Persson Katrineholms BA 2 - - 30
Ingrid Petersen Frölunda BS 1 - - 15
Jörgen Peterson BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Tommy Petersson Smedstadens BK 1 - - 15
Torkel Petersson Smedstadens BK 1 - - 15
Leif Pettersson Järnvägens BK 1 - - 15
Rune Pettersson Gävle BK 3 - - 45
Ulf Pettersson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Jörgen Pihl Nora BK 2 - - 30
Marianne Primér BK S:t Erik 1 - - 15
Kalle Prorok BK Björken 1 - - 15
Bengt Pålsson Malmö BK 2 - - 30
Jan Ragnebäck Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Tommi Ramstedt Lindesbergs BS 3 - - 45
Johnny Ramsten Hallstahammars BK 1 - - 15
Pål Rangaard Kungälvs BK 1 - - 15
Flemming Rasmussen Pri-Bri 1936 1 - - 15
Wiola Rasmussen Pri-Bri 1936 1 - - 15
Lars-Inge Rehnström Valdemarsviks BK 1 - - 15
Lennart Reiz Sölvesborgs BK 1 - - 15
Gun-Britt Rindstål Överums BK 2 - - 30
Marja Ritzén Sollefteå BK 2 - - 30
Erika Rodin BK S:t Erik 2 - - 30
Matias Rohrberg BK S:t Erik 1 - - 15
Bennet Rosengren BK S:t Erik 2 - - 30
Jenny Rudenstål BK S:t Erik 2 - - 30
Sture Rundgren Växjöbridgen 1 - - 15
Jan-Henrik Rundh Hagfors BK 1 - - 15
Roger Rundkvist Ryds BK 2 - - 30
Peter Rundquist Växjöbridgen 2 - - 30
Olle Rundqvist Växjöbridgen 2 - - 30
Hilding Rune BK Stjärnskotten 2 - - 30
Margaret Runfors Örebridgen 2 - - 30
Ulf Runze Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Leif Ruthström BK Björken 2 - - 30
Lars Rydman ABB BK 2 - - 30
Esa Ryhänen Luleå BK 2 - - 30
Birgitta Rådberg Gävle BK 1 - - 15
Göran Rångevall Enköpings BS 2 - - 30
Gun Röhnisch Örebridgen 2 - - 30
Göran Rönnerholm Oskarshamns BK 1 - - 15
Kent Rörqvist Arvika BS 1 - - 15
Markus Sahlin Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Daniel Salomonsson Hunnebostrand-Kungshamns BK 2 - - 30
Berit Samuelsson Bridgeklubben Karlskrona 1 - - 15
Birgitta Samuelsson Köpings BS 2 - - 30
Thomas Samuelsson Borås BA 2 - - 30
Linda Sandberg Skövde BA 2 - - 30
Markus Sandberg Borlänge BK 1 - - 15
Kenth Sandéhn Falköpings BS 2 - - 30
Per-Martin Sandgren BK S:t Erik 1 - - 15
Rolf Scherdin Gävle BK 3 - - 45
Gunnar Schäfer Överums BK 2 - - 30
Mari Segerberg BK Bridgehuset 2 - - 30
Axel Selvén BK Albrekts 1 - - 15
Bernt Sigvardsson IFK Karlskrona 2 - - 30
Anders Silverbern Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Ansgar Simonsson BK S:t Erik 2 - - 30
Kjell Simonsson Rimbo BK 2 - - 30
Johan Singvall Kalmarsunds BK 3 - - 45
Per Sintorn BK Albrekts 1 - - 15
Daniel Sivelind LudvikaBygdens BK 1 - - 15
Anders Sjöberg Gävle BK 1 - - 15
Bengt Sjöberg Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Björn Sjöberg Svegs BK 1 - - 15
Christer Sjöberg Järnvägens BK 1 - - 15
Mats Sjöberg Filbyter Bridge 3 - - 45
Perry Sjöberg Malmö BK 1 - - 15
Ulf Sjöberg Åhus BK 1 - - 15
Carina Sjöblom Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Anders Sjöstedt BK Björken 1 - - 15
Erik Sjöstrand Skövde BA 2 - - 30
Krister Sjöström Eksjö BK 3 - - 45
Per-Ingvar Skoglund BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Ryszard Sliwinski Uppsalabridgen 1 - - 15
Hernando Slottsdahl ABB BK 2 - - 30
Jan Sonnerstedt Kumla BS 3 - - 45
Ola Stavås BK S:t Erik 1 - - 15
Christer Stenberg ABB BK 1 - - 15
Lennart Stenkvist Gnesta BK 2 - - 30
Bo Stenström Nyköpings BS 3 - - 45
Tommy Storm Norrtälje BS 1 - - 15
Håkan Strääf Filbyter Bridge 3 - - 45
Magnus Ström Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Yvonne Ström Gävle BK 1 - - 15
Helena Strömberg Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Håkan Strömberg Arvika BS 1 - - 15
Sara Strömberg Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Bo Strömvall Åhus BK 1 - - 15
Ulf Sundberg Folkare BK 2 - - 30
Eric Sundelin Gnesta BK 3 - - 45
PO Sundelin BK S:t Erik 1 - - 15
Yngve Sundell Järnvägens BK 2 - - 30
Sune Sundholm Trosa BS 3 - - 45
Örjan Sundholm Norrtälje BS 3 - - 45
Olle Sundqvist Sandvikens BK 1 - - 15
Bo Sundström Sydjämten 2 - - 30
Sofia Sundström Trosa BS 2 - - 30
Petra Svantesson Ljungskile BK 2 - - 30
Jesper Swedenborg BK Albrekts 1 - - 15
Agneta Svenberg BK Albrekts 3 - - 45
Torsten Svenonius Norrorts Bridge 1 - - 15
Bengt-Åke Svensson Vänersborgs BS 1 - - 15
Curt-Ingvar Svensson Kullabygdens BK 1 - - 15
Daniel Svensson BK Albrekts 1 - - 15
Gunnel Svensson Borås BA 1 - - 15
Marian Svensson Kungsbacka BS 2 - - 30
Micael Svensson Örebridgen 1 - - 15
Nils Svensson BK Albrekts 1 - - 15
Roland Svensson Laholms BK 2 - - 30
Rune Svensson Köpings BS 2 - - 30
Tommy Svensson Hunnebostrand-Kungshamns BK 2 - - 30
Örjan Svensson Gnesta BK 3 - - 45
Dejana Sverker Örebridgen 1 - - 15
Per Söderberg Norrorts Bridge 1 - - 15
Urban Söderberg Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Anders Söderstedt Norrorts Bridge 2 - - 30
Joanna Tenggren Rimbo BK 2 - - 30
Thomas Therkelson Onsdagsklubben 1 - - 15
Hans Thimell BK Lyx 2 - - 30
Jan-Erik Thomasson Filbyter Bridge 3 - - 45
Hans Thormar IK Makkabi 1 - - 15
Jim Thorngren Uppsalabridgen 2 - - 30
Katrin Thorström Rimbo BK 2 - - 30
Sten-Åke Thunberg Kungsbacka BS 2 - - 30
Pierre Thunström Luleå BK 3 - - 45
Åke Tillberg Åhus BK 1 - - 15
Berndt-Åke Timan Nyköpings BS 1 - - 15
Håkan Tjärnemo Lunds BK 3 - - 45
Kent Tollesson Kungsbacka BS 2 - - 30
Tomas Torne Alvik BC 1 - - 15
Christina Torsslow BK S:t Erik 1 - - 15
Andrzej Tracewski Nyköpings BS 1 - - 15
Ann-Charlotte Tranvik Växjöbridgen 1 - - 15
Jan Troberg Onsdagsklubben 2 - - 30
Carmen Tuason BK S:t Erik 2 - - 30
Jan-Inge Tuvesson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Peter Törnblom BK S:t Erik 2 - - 30
Roger Törnkvist BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Emanuel Unge BK S:t Erik 2 - - 30
Jan Unosson Borås BA 2 - - 30
Torbjörn Utterström Skellefteå BK 2 - - 30
Karl-Otto Waara Laholms BK 2 - - 30
Fredrik Wahlberg BK S:t Erik 1 - - 15
Johan Wahlberg BK S:t Erik 1 - - 15
Reine Wahlén Sandvikens BK 1 - - 15
Vidar Wahlestedt IFK Karlskrona 1 - - 15
Conny Wahlgren ABB BK 2 - - 30
Olafur Valgeirsson Ätrans BK 2 - - 30
Kenneth Wallin Örebridgen 1 - - 15
Åsa Wallin Skogs BK 1 - - 15
K-G Wanngård Enköpings BS 2 - - 30
Britt-Marie Warborn BK Albrekts 3 - - 45
Johan Wedeen Tjörns BK 2 - - 30
Magnus Wegestål Malmö BK 2 - - 30
Ola Weinberg BK S:t Erik 1 - - 15
Carl-Olof Wejdmark Sävsjö BK 1 - - 15
Bo Wendt BK Bridgehuset 1 - - 15
Leif Wennebrink Kungsbacka BS 1 - - 15
Vivianne Wernblom Sollefteå BK 2 - - 30
Christina Westberg Svegs BK 2 - - 30
Göran Westin BK S:t Erik 2 - - 30
Andreas Westman Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Bengt-Olof Westmar Karlshamns BK 1 - - 15
Waldo Whiteman Filbyter Bridge 1 - - 15
Kerstin Wiberg Vänersborgs BS 2 - - 30
Fredrik Wickström Hässleholms BK 1 - - 15
Tom Wickström Sudrets BK 2 - - 30
Torsten Victorin Sollefteå BK 3 - - 45
Nicklas Widhja BK Opalen 1 - - 15
Åke Widman Norrtälje BS 1 - - 15
Bo Wiker Fagersta BS 1 - - 15
Lennart Wiklander BK Stjärnskotten 2 - - 30
Lars Viksten Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Gunnar Wilén ABB BK 1 - - 15
Birgitta Wilhelmsson Vänersborgs BS 2 - - 30
Jan Wiström BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Lars Wohlfart Folkare BK 2 - - 30
Göran Wreiber Folkare BK 2 - - 30
Inga Wästeby BK Stjärnskotten 1 - - 15
Marie Ynner BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Bo Ytterström BK Sang, Oxelösund 1 - - 15
Håkan Zejnilagic BK Zonen 1 - - 15
Nils Åhlén BK Björken 2 - - 30
Britt Åhman Skellefteå BK 1 - - 15
Göran Åhs Åmåls BS 3 - - 45
Pererik Åkerberg Köpings BS 2 - - 30
Leif Åkerblom Alvik BC 2 - - 30
Hans Åkerman BK Björken 1 - - 15
Peter Åkesson Kalmarsunds BK 3 - - 45
Christer Åström ABB BK 2 - - 30
Peter Ärlegård Örebridgen 1 - - 15
Lennart Öhberg Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Christer Öhman Gnesta BK 3 - - 45
Jan Öhman BK Bridgehuset 1 - - 15
Lars Örnberg Norsjö BK 2 - - 30
Lars-Göran Östlund Gävle BK 2 - - 30
257 Peter Ahlström Svedala BK 1 - - 15
Liv Andersson Uddevalla BF 1 - - 15
Mats Andersson Ystads BS 1 - - 15
Åke Andersson Uddevalla BF 1 - - 15
Jens Berg Norrtälje BS 1 - - 15
Jan Berglund BK Björken 1 - - 15
Per Bergstén Trosa BS 1 - - 15
Carin Bilar Nyberg Visby BS 1 - - 15
Eivor Bladh Köpings BS 1 - - 15
Ulf Bäckman Järnvägens BK 1 - - 15
Krister Collberg Åkers BK 1 - - 15
Patrik Eklund Järnvägens BK 1 - - 15
Eva-Marie Elingmark Visby BS 1 - - 15
Tommy Elingmark Visby BS 1 - - 15
Ulrika Forsberg Visby BS 1 - - 15
Margaretha Forslund Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Stig Forsman Kristianstads BK 1 - - 15
Örjan Grytting Visby BS 1 - - 15
Rune Gunnarsson Kristianstads BK 1 - - 15
Ove Gustavsson Köpings BS 1 - - 15
Lars Haglund Trosa BS 1 - - 15
Gudrun Hanæus Gävle BK 1 - - 15
Gunnel Hedström Järnvägens BK 1 - - 15
Lars Hedström Sollefteå BK 1 - - 15
Jan-Olof Henriksson Visby BS 1 - - 15
Jan Hjorth Visby BS 1 - - 15
Christer Holst Kristianstads BK 1 - - 15
Vilnis Indersons Köpings BS 1 - - 15
Lars Åke Karlsson Väddö BK 1 - - 15
Uno Karlsson Trosa BS 1 - - 15
Thomas Larsson Järnvägens BK 1 - - 15
Susanne Lind Gävle BK 1 - - 15
Märta Lindberg Visby BS 1 - - 15
Ingemar Lindgren BK Björken 1 - - 15
Maj-Britt Lundberg Gävle BK 1 - - 15
Marie-Louise Lönnquist Kristianstads BK 1 - - 15
Lena Moberg Gävle BK 1 - - 15
Ingrid Muhl Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Cecilia Mörner Trosa BS 1 - - 15
Gunnar Neovius Kristianstads BK 1 - - 15
Thomas Nilsson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Magnus Ohlsson Kristianstads BK 1 - - 15
Gert Olsson Ystads BS 1 - - 15
Tommy Oscarsson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Nils-Börje Palmlund Kristianstads BK 1 - - 15
Per-Erik Persson Kristianstads BK 1 - - 15
Leif Sandberg BK Björken 1 - - 15
Lennart Schrewelius BK Björken 1 - - 15
Peter Sjösten Svedala BK 1 - - 15
Maria Skön Uddevalla BF 1 - - 15
Mikael Skön Uddevalla BF 1 - - 15
Kjell Sundin Sollefteå BK 1 - - 15
Maj-Britt Säberg Norrtälje BS 1 - - 15
Ola Särnkvist Åkers BK 1 - - 15
Ulf Särnkvist Åkers BK 1 - - 15
Kerstin Wallin Sollefteå BK 1 - - 15
Håkan Westberg Arboga BK 1 - - 15
Birgitta Wretman Norrtälje BS 1 - - 15
Svante Wångberg Trosa BS 1 - - 15
Else-Marie Wäppling Trosa BS 1 - - 15
Kent Wäppling Trosa BS 1 - - 15
Bruno Åstrand Trosa BS 1 - - 15
Nils-Erik Östman Skogs BK 1 - - 15
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.