Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-11-25  kl 10:36

2020-03-22  Funbridge MP Gratis

HEM   |  Mina sidor (3561)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
3 Johan Erlandsson Värnamo BK - - 200 -
5 Emma Övelius Filbyter Bridge - - 89 -
10 Ola Östlund Bräcke BK - - 12 -
11 Jan Andersson BK S:t Erik - - 8 -
14 Adam Kovasznay Askims BK - - 3 -
16 Mikael Johansson Karlstads BK - - 2 -
19 Izabella Johannisborg Lunds BK - - 1 -
21 Tomas Börgesson ABB BK - - 1 -
22 Tommy Andersson Uppsalabridgen - - 1 -
23 Svante Hallén BK Allians, Halmstad - - 1 -
24 Fredrik Örnlid BK S:t Erik - - 1 -
27 Pontus Bruno BK S:t Erik - - 1 -
28 Micael Svensson Örebridgen - - 1 -
29 Mikael Rimstedt Harplinge BK - - 1 -
31 Ragna Olafsdottir Ätrans BK - - 1 -
32 Viktor Andréasson Hässleholms BK - - 1 -
33 Petter Bengtsson Luleå BK - - 1 -
34 Kjell Karlsson Lindesbergs BS - - 1 -
36 Urban Finnsson BK Björken - - 1 -
37 Krister Berg Örebridgen - - 1 -
41 Ole Marius Myrvold Överums BK - - 1 -
42 Jan Hanner Onsdagsklubben - - 1 -
43 Simon Hult BK S:t Erik - - 1 -
44 Pierre Thunström Luleå BK - - 1 -
45 Wilhelm Groth BK Hudik - - 1 -
46 Jan-Inge Troedsson Harplinge BK - - 1 -
47 Tomas Brenning BK S:t Erik - - 1 -
48 Ulf Eriksson Skogs BK - - 1 -
52 Johan Nilsson BK S:t Erik - - 1 -
54 Tomas Andgren BK Lyx - - 1 -
55 Ulf Nilsson BK S:t Erik - - 1 -
56 Kjell Carlsson Bollnäs BK - - 1 -
57 Daniel Eriksson Gävle BK - - 1 -
58 Peter Ventura Borlänge BK - - 1 -
59 Tobias Björling BK S:t Erik - - 1 -
61 Kerstin Westin Sundsvallsbridgen - - 1 -
62 Erik Gulliksson Gävle BK - - 1 -
63 Emma Karlsson Luleå BK - - 1 -
64 Roland Gyllenhammar Borlänge BK - - 1 -
66 Anders Liljebjörn Karlstads BK - - 1 -
68 Tomas Svanberg Bridgeklubben Karlskrona - - 1 -
70 Sofia Lidström Hagfors BK - - 1 -
71 Bengt Svensson BK Lyx - - 1 -
72 Ann-Charlotte Nilsson BK Björken - - 1 -
73 Jan Clementsson Malmö BK - - 1 -
74 Ann-Christine Brask BK S:t Erik - - 1 -
75 Torbjörn Johansson Ljunghusens BK - - 1 -
76 Robert Larsson Uppsalabridgen - - 1 -
77 Hans Otterström Lidingö BK - - 1 -
79 Niclas Ambjörnsson Kronhusklubben - - 1 -
80 Henrik Malmsten Filbyter Bridge - - 1 -
81 Per-Ola Cullin Harplinge BK - - 1 -
84 Per-Åke Sandvold Uppsalabridgen - - 1 -
85 Stefan Ekman BK S:t Erik - - 1 -
86 Björn Andersson Örebridgen - - 1 -
87 Thomas Brehmer Örebridgen - - 1 -
88 Jörgen Peterson BK Allians, Halmstad - - 1 -
90 Karl-Arne Andersson Hids BK - - 1 -
92 Mikael Rydstedt Arboga BK - - 1 -
93 Björn Hjalmarsson BK S:t Erik - - 1 -
94 Sandra Bohman Ängelholms BS - - 1 -
96 Lennart Johansson Ljungskile BK - - 1 -
97 Henrik Oldenburg Luleå BK - - 1 -
100 Kjell-Erik Lindberg Åsele BK - - 1 -
102 Roland Sundström Arjeplogs BS - - 1 -
103 Peter Johansson Norrköpingsbridgen - - 1 -
105 Leif Lysebring BK Opalen - - 1 -
106 Åke Otterström Lidingö BK - - 1 -
107 Marcus Hjelte Uppsalabridgen - - 1 -
108 Lars Hammar BK S:t Erik - - 1 -
109 Johan Karlsson Hedemora BS - - 1 -
111 Joakim Nivre Uppsalabridgen - - 1 -
112 Bo Gullefors Sollefteå BK - - 1 -
113 Jan Nilsson Hässleholms BK - - 1 -
114 Håkan Lindberg Filbyter Bridge - - 1 -
119 Robert Frank BK Opalen - - 1 -
120 Johan Bergström Sölvesborgs BK - - 1 -
121 Håkan Zejnilagic BK Zonen - - 1 -
122 Håkan Svensson Bollnäs BK - - 1 -
124 Mikael Johansson Storsjöbygdens BK - - 1 -
125 Conny Wahlgren ABB BK - - 1 -
129 Dan Andersson Munka Ljungby BS - - 1 -
131 Jan Edvardsson BK Zonen - - 1 -
132 Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund - - 1 -
133 Kerstin Wallin Sollefteå BK - - 1 -
135 Göran Selldén BK Centrum - - 1 -
136 Karin Wälivaara Älvsby BK - - 1 -
137 Thomas Groth BK Hudik - - 1 -
139 Ola Weinberg BK S:t Erik - - 1 -
140 Birger Ekerlid Storsjöbygdens BK - - 1 -
141 Ronny Lundkvist Skogs BK - - 1 -
142 Magnus Eriksson Harplinge BK - - 1 -
143 Kristian Davstedt Hästveda BK - - 1 -
145 Niclas Johansson Lindesbergs BS - - 1 -
147 Tobias Törnqvist BK Lavec - - 1 -
148 Monica Melén Beijer Båstad BK - - 1 -
150 Nils-Åke Asplund Arjeplogs BS - - 1 -
151 Magnus Hultman Lindesbergs BS - - 1 -
152 Carl Björk BK Allians, Halmstad - - 1 -
153 Bengt Nordström Tjörns BK - - 1 -
155 Rickard Lestander Arjeplogs BS - - 1 -
157 Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK - - 1 -
159 Johan Nilsson Gislaveds BK - - 1 -
162 Annika Lilja BK Opalen - - 1 -
164 Erik Andersson BK Zonen - - 1 -
165 Marianne Fagerby Fredagsklubben - - 1 -
167 Alf Törmä Tjörns BK - - 1 -
168 Jan-Anders Olsson Norrorts Bridge - - 1 -
170 Kathrine Bertheau BK S:t Erik - - 1 -
171 Lars-Göran Larsson Uddevalla BF - - 1 -
172 Lennart Kjellman BK S:t Erik - - 1 -
173 Egon Bohman Alnö BK - - 1 -
174 Åke Wänström Upphärads BK - - 1 -
175 Fabian Edlund BK Debut - - 1 -
178 Per Magnusson Vänersborgs BS - - 1 -
180 Lars Adie BK Allians, Halmstad - - 1 -
181 Thomas Kvist Norrorts Bridge - - 1 -
182 Christer Ekberg Pri-Bri 1936 - - 1 -
183 Jan Jensen Norrorts Bridge - - 1 -
184 Jon Jonsson Växjöbridgen - - 1 -
188 Johnny Petersson Sällskapet, Ronneby - - 1 -
189 Anders Tilly Köpings BS - - 1 -
191 Peter Friberg BK S:t Erik - - 1 -
192 Anton Guo Värnamo BK - - 1 -
193 Peder Öberg BK Björken - - 1 -
195 Sven Karlsson Rimbo BK - - 1 -
196 Julius Glaser IK Makkabi - - 1 -
197 Peter Forsberg ABB BK - - 1 -
198 Mats Sandequist Kungsbacka BS - - 1 -
199 Per Selander BK S:t Erik - - 1 -
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.