Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-11-25  kl 10:36

2020-03-21  Funbridge MP Gratis

HEM   |  Mina sidor (3561)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
5 Peter Ventura Borlänge BK - - 84 -
7 Krister Berg Örebridgen - - 38 -
8 Kjell-Erik Lindberg Åsele BK - - 25 -
9 Anders Liljebjörn Karlstads BK - - 17 -
10 Tomas Börgesson ABB BK - - 12 -
11 Johan Karlsson Hedemora BS - - 8 -
14 Peder Öberg BK Björken - - 3 -
16 Thomas Groth BK Hudik - - 2 -
17 Per-Ola Cullin Harplinge BK - - 1 -
18 Sandra Bohman Ängelholms BS - - 1 -
19 Bengt Svensson BK Lyx - - 1 -
20 Lars-Göran Larsson Uddevalla BF - - 1 -
22 Tomas Andgren BK Lyx - - 1 -
23 Conny Wahlgren ABB BK - - 1 -
26 Kjell Carlsson Bollnäs BK - - 1 -
27 Bo Sundell Storsjöbygdens BK - - 1 -
28 Wilhelm Groth BK Hudik - - 1 -
29 Christer Edlund PBF Uppsala - - 1 -
31 Tobias Törnqvist BK Lavec - - 1 -
32 Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad - - 1 -
37 Göran Persson Östhammars BK - - 1 -
38 Martin Löfgren Filbyter Bridge - - 1 -
39 Johan Erlandsson Värnamo BK - - 1 -
40 Mikael Rydstedt Arboga BK - - 1 -
41 Mats Sandequist Kungsbacka BS - - 1 -
42 Staffan Bengtsson BK Allians, Halmstad - - 1 -
43 Leif Lundberg Luleå BK - - 1 -
44 Magnus Karlsson Vänersborgs BS - - 1 -
45 Ulf Nilsson BK S:t Erik - - 1 -
47 Göran Selldén BK Centrum - - 1 -
50 Jan Hanner Onsdagsklubben - - 1 -
51 Daniel Eriksson Gävle BK - - 1 -
52 Christer Ekberg Pri-Bri 1936 - - 1 -
54 Rikard Nilsson BK Allians, Halmstad - - 1 -
56 Svante Hallén BK Allians, Halmstad - - 1 -
58 Izabella Johannisborg Lunds BK - - 1 -
59 Thomas Brehmer Örebridgen - - 1 -
60 Bengt Nilsson ABB BK - - 1 -
62 Andreas Abragi BK S:t Erik - - 1 -
64 Christer Zetterlund Ängelholms BS - - 1 -
66 Maria Grönkvist Örebridgen - - 1 -
67 Magnus Hammar Norrorts Bridge - - 1 -
68 Ragna Olafsdottir Ätrans BK - - 1 -
69 Ronny Lundkvist Skogs BK - - 1 -
70 Björn Sörling Ulricehamns BK - - 1 -
73 Lennart Johansson Ljungskile BK - - 1 -
74 Bo Gullefors Sollefteå BK - - 1 -
75 Torgny Svensson Överums BK - - 1 -
81 Anders Söderstedt Norrorts Bridge - - 1 -
82 Tommy Somlo BK Everfresh - - 1 -
83 Petter Bengtsson Luleå BK - - 1 -
84 Dan Wälivaara Älvsby BK - - 1 -
86 Peter Johansson Norrköpingsbridgen - - 1 -
88 Mikael Rimstedt Harplinge BK - - 1 -
89 Erik Gulliksson Gävle BK - - 1 -
90 Tor-Björn Bohman Ängelholms BS - - 1 -
92 Emma Övelius Filbyter Bridge - - 1 -
94 Björn Gjörwell ABB BK - - 1 -
96 Lars-Magnus Gustafsson Kolmårdens BK - - 1 -
97 Håkan Zejnilagic BK Zonen - - 1 -
100 Pang Ventura Borlänge BK - - 1 -
101 Anders Eriksson Sollefteå BK - - 1 -
102 Kjell Karlsson Lindesbergs BS - - 1 -
104 Göte Berntsson BK Lyx - - 1 -
105 Linnea Edlund Uppsalabridgen - - 1 -
106 Kristian Davstedt Hästveda BK - - 1 -
107 Åke Otterström Lidingö BK - - 1 -
108 Tommy Andersson Uppsalabridgen - - 1 -
111 Håkan Svensson Bollnäs BK - - 1 -
112 Ola Svensson Munka Ljungby BS - - 1 -
117 Dan Andersson Munka Ljungby BS - - 1 -
119 Helen Bohman Ängelholms BS - - 1 -
120 Nils Nordahl BK Lyx - - 1 -
121 Henrik Malmsten Filbyter Bridge - - 1 -
122 Jan Andersson BK S:t Erik - - 1 -
123 Bo Ahlberg Åhus BK - - 1 -
124 Jan Clementsson Malmö BK - - 1 -
125 Ann Ingberg Örnsköldsviks BA - - 1 -
126 Micke Hovmöller BK S:t Erik - - 1 -
127 Viktor Andréasson Hässleholms BK - - 1 -
129 Anne-Marie Höglund BK Hudik - - 1 -
131 Torbjörn Jönsson BK Zonen - - 1 -
132 Martin Mellgren BK S:t Erik - - 1 -
133 Stefan Lilja BK Opalen - - 1 -
134 Kathrine Bertheau BK S:t Erik - - 1 -
135 Kent Wäppling Trosa BS - - 1 -
136 Björn Andersson Örebridgen - - 1 -
137 Leif Nilsson Älvsby BK - - 1 -
138 Karl-Arne Andersson Hids BK - - 1 -
140 Jan Jensen Norrorts Bridge - - 1 -
143 Carl-Åke Frisk Mariestads BS - - 1 -
144 Sofia Lidström Hagfors BK - - 1 -
145 Ole Marius Myrvold Överums BK - - 1 -
148 Johan Bergström Sölvesborgs BK - - 1 -
149 Thomas Sjödén Enköpings BS - - 1 -
150 Mona Bergström Norrorts Bridge - - 1 -
151 Björn Hjalmarsson BK S:t Erik - - 1 -
153 Magnus Hultman Lindesbergs BS - - 1 -
154 Jan Larsson Borås BA - - 1 -
155 Beate Haslum Nilsson Falu BK - - 1 -
156 Ann-Christine Brask BK S:t Erik - - 1 -
157 Tobias Björling BK S:t Erik - - 1 -
161 Marcus Hjelte Uppsalabridgen - - 1 -
164 Joakim Nivre Uppsalabridgen - - 1 -
165 Christer Holgersson Höllvikens BK - - 1 -
166 Robert Larsson Uppsalabridgen - - 1 -
169 Carl Björk BK Allians, Halmstad - - 1 -
170 Kerstin Wallin Sollefteå BK - - 1 -
171 Ping Huang Uppsalabridgen - - 1 -
172 Ulf Eriksson Skogs BK - - 1 -
174 Per-Åke Sandvold Uppsalabridgen - - 1 -
176 Inger Brunkstedt Pri-Bri 1936 - - 1 -
178 Kristina Jönsson Sandvikens BK - - 1 -
179 Else-Marie Wäppling Trosa BS - - 1 -
181 Nina Bodin Karlstads BK - - 1 -
182 Inger Hammar BK S:t Erik - - 1 -
183 Johan Hernblom Sandvikens BK - - 1 -
184 Magnus Eriksson Harplinge BK - - 1 -
186 Sara Wrige Askims BK - - 1 -
188 Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund - - 1 -
189 Karin Wälivaara Älvsby BK - - 1 -
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.