Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-11-25  kl 10:36

2020-01-30  Simultantävling

HEM   |  Mina sidor (27279)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Mats Ellemark Kristianstads BK - - 388 -
Åke Nilsson Kristianstads BK - - 388 -
2 Gunilla Carlsson BK Fenix - - 259 -
Rolf Carlsson BK Fenix - - 259 -
4 Stefan Olausson Borlänge BK - - 162 -
Jesper Rundin Borlänge BK - - 162 -
5 Sune Gustafsson Strömstads BK - - 130 -
Bo Hedén Uddevalla BF - - 130 -
6 Dan Johansson Fagersta BS - - 114 -
Bo Wiker Fagersta BS - - 114 -
7 Folke Abrahamsson Orust BK - - 97 -
Stig Larsson Orust BK - - 97 -
8 Per Hansson Karlshamns BK - - 89 -
Dan Johansson Karlshamns BK - - 89 -
9 Ove Thörnblad BK Fenix - - 81 -
Anna-Lena Vikner BK Fenix - - 81 -
10 Anders Dellien Tjörns BK - - 73 -
Stefan Hansson Hunnebostrand-Kungshamns BK - - 73 -
11 Rolf Almgren Säters BK - - 65 -
Joakim Nilsson Säters BK - - 65 -
12 Erik Hülphers BK Fenix - - 61 -
Ingrid Lange BK Fenix - - 61 -
13 Peter Krug Harplinge BK - - 57 -
Anders Norin Harplinge BK - - 57 -
14 Rune Karlsson BK Fenix - - 53 -
Lennart Tukia BK Fenix - - 53 -
15 Johnny Holmen Strömstads BK - - 49 -
Rolf Kjaerstad Strömstads BK - - 49 -
16 Everth Andersson Uddevalla BF - - 47 -
Bo Lindbergh Uddevalla BF - - 47 -
17 Kaj Hjalmarsson Säters BK - - 45 -
Bengt Södergren Säters BK - - 45 -
18 Elena Bolaños BK Albrekts - - 43 -
Henrik Johansson BK Albrekts - - 43 -
19 Bo-Helge Pettersson Hässleholms BK - - 41 -
Per-Erik Pettersson Hässleholms BK - - 41 -
20 Ulf Eriksson Skogs BK - - 39 -
Nils-Erik Östman Skogs BK - - 39 -
21 Jan Holm Hedemora BS - - 37 -
Peter Wester Hedemora BS - - 37 -
22 Anita Bergwall Hässleholms BK - - 35 -
Anneli Jönsson Hässleholms BK - - 35 -
23 Benny Holm Norrorts Bridge - - 33 -
Gun Skire Norrorts Bridge - - 33 -
24 Inga-Lill Nilsson Nynäshamns BK - - 32 -
Kerstin Rönnquist Nynäshamns BK - - 32 -
25 Lena Schullström Åmåls BS - - 31 -
Per Schullström Åmåls BS - - 31 -
26 Michael Karlin Åmåls BS - - 30 -
Torbjörn Olsson Åmåls BS - - 30 -
27 Mats Grönvall BK Fenix - - 28 -
Lotte Ståhl BK Fenix - - 28 -
28 Per Sintorn BK Albrekts - - 27 -
Britt-Marie Warborn BK Albrekts - - 27 -
29 Åke Nilsson Nynäshamns BK - - 26 -
Jan Nothwarp Nynäshamns BK - - 26 -
30 Ulla Evertsson Hässleholms BK - - 25 -
Solveig Wahlström Hässleholms BK - - 25 -
31 Kenneth Svensson Upphärads BK - - 23 -
Kjell Svensson Upphärads BK - - 23 -
32 Bengt Bengtsson Hässleholms BK - - 23 -
Monica Jörgensen Hässleholms Dambridgeklubb - - 23 -
33 Bo Gullefors Sollefteå BK - - 22 -
Staffan Strindlund Skogs BK - - 22 -
34 Lennart Rudander Billeruds BK - - 21 -
Håkan Schullström Åmåls BS - - 21 -
35 Lilian Eliasson Kristianstads BK - - 20 -
Inger Holmberg Kristianstads BK - - 20 -
36 Rune Gunnarsson Kristianstads BK - - 19 -
Marie-Louise Lönnquist Kristianstads BK - - 19 -
37 June Sandberg Hammarö BK - - 18 -
Ingrid Skoglund Hammarö BK - - 18 -
38 Birgitta Edvall Sollefteå BK - - 17 -
Torsten Victorin Sollefteå BK - - 17 -
39 Eddie Eriksson Hässleholms BK - - 16 -
Kjell Larsson Hässleholms BK - - 16 -
40 Björn Fylke Kristianstads BK - - 16 -
Mevludin Hadziavdic Kristianstads BK - - 16 -
41 Ronny Frost Hässleholms BK - - 15 -
Kenneth Jörgensen Hässleholms BK - - 15 -
42 Åke Kärvegård Hässleholms BK - - 15 -
Inger Nyberg Hässleholms BK - - 15 -
43 Erling Lennartsson Orust BK - - 14 -
Mats Olsson Orust BK - - 14 -
44 Björn Inge Andersson Harplinge BK - - 14 -
Kaj Johansson BK Allians, Halmstad - - 14 -
45 Cay Krug Harplinge BK - - 13 -
Hans-Göran Larsson Harplinge BK - - 13 -
46 Bill Larsson LM Ericssons BK - - 12 -
Ulrich Vilmar LM Ericssons BK - - 12 -
47 Ole J Jensen Upphärads BK - - 11 -
Elsa Persson Upphärads BK - - 11 -
48 Örjan Jonsson Nynäshamns BK - - 11 -
Johan Lundström Nynäshamns BK - - 11 -
49 Pelle Strömberg Harplinge BK - - 10 -
Jörgen Svensson BK Allians, Halmstad - - 10 -
50 Ernst Lindqvist Åmåls BS - - 10 -
Håkan Sandberg Åmåls BS - - 10 -
51 Jan-Erik Eriksson Hässleholms BK - - 10 -
Lars Jarskog Hässleholms BK - - 10 -
52 Gert Fors Hässleholms BK - - 10 -
Anna P- Johansson Hässleholms BK - - 10 -
53 Otto Berntsson Orust BK - - 9 -
Arnold Knutsson Orust BK - - 9 -
54 Barbro Åberg Hedemora BS - - 9 -
Bo Åberg Hedemora BS - - 9 -
55 Carl-Johan Carlsson Melin Hedemora BS - - 8 -
Christina Melin Hedemora BS - - 8 -
56 Bobbo Jovic BK Albrekts - - 8 -
Jörgen Neldemo BK Albrekts - - 8 -
57 Conny Andersson BK Fenix - - 8 -
Knut Jönsson BK Fenix - - 8 -
58 Anna Ek Uddevalla BF - - 8 -
Eva Glans Tjörns BK - - 8 -
59 Claes Scott Billeruds BK - - 7 -
Jan Sundberg Billeruds BK - - 7 -
60 Per Laving Norrorts Bridge - - 7 -
Björn Lindblom Djursholms GKBK - - 7 -
61 Lars-Olof Hessle Norrorts Bridge - - 7 -
Kerstin Håstad Norrorts Bridge - - 7 -
62 Inger Adregård Hässleholms Dambridgeklubb - - 7 -
Lena Grevesmühl Råvik Hässleholms BK - - 7 -
63 Per-Arne Lindström Skogs BK - - 6 -
Mikael Melander Skogs BK - - 6 -
64 Per Andersson Billeruds BK - - 5 -
Peter Erhardsson Billeruds BK - - 5 -
65 Bengt Olsson Upphärads BK - - 4 -
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.