Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-11-25  kl 10:36

2019-05-20  Centrumserien 18/19

HEM   |  Mina sidor (5064)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
0 Jan Ahlqvist BK Lyx - 39 - 39
Sverker Alfredsson Frölunda BS - 21 - 21
Mats Allgöwer Onsdagsklubben - 39 - 39
Birgit Andersson BK Lyx - 35 - 35
Lars-Uno Andersson Bohus Nations BS - 21 - 21
Leif Andersson Asperö-Brännö BK - 7 - 7
Pia Andersson BK Lavec - 46 - 46
Ragnar Andersson Kronhusklubben - 7 - 7
Roger Andersson Onsdagsklubben - 7 - 7
Tomas Andgren BK Lyx - 35 - 35
Bror Andreasson BK Lyx - 21 - 21
Håkan Arebrink Partille/Mölnlycke BK - 25 - 25
Ingemar Assarsjö BK Lyx - 28 - 28
Miklos Bajzath BK Lyx - 11 - 11
Leif Beckman Onsdagsklubben - 35 - 35
Tobias Bende BK Everfresh - 21 - 21
Sten Bengtsson Onsdagsklubben - 21 - 21
Philip Berggren Frölunda BS - 7 - 7
Ann Bergqvist Kronhusklubben - 4 - 4
Göte Berntsson BK Lyx - 39 - 39
Ulla Berntsson Asperö-Brännö BK - 35 - 35
Robin Björkstrand BK Lyx - 49 - 49
Egon Bodendal BS 53, Göteborg - 14 - 14
Börje Brag Partille/Mölnlycke BK - 11 - 11
Anders Brunzell BK Centrum - 14 - 14
Robert Bäck BK Lyx - 42 - 42
Börje Dahlberg BK Lyx - 42 - 42
Christoffer Dückhow BK Lyx - 42 - 42
Carl Ek Onsdagsklubben - 35 - 35
Tony Elmroth BK Lyx - 28 - 28
Anders Erikson BK Centrum - 46 - 46
Bo Erikson BK Centrum - 14 - 14
Hans Eriksson Partille/Mölnlycke BK - 25 - 25
Kjell Evensen Askims BK - 25 - 25
Marianne Fagerby Fredagsklubben - 32 - 32
Berit Fors BK Lyx - 4 - 4
Peter Giese Frölunda BS - 21 - 21
Elisabeth Grahn Asperö-Brännö BK - 18 - 18
Ingvar Grahn Onsdagsklubben - 46 - 46
Roger Grund Lerums BK - 25 - 25
Tommy Grääs Askims BK - 18 - 18
Eva Gunnarsson Arvika BS - 32 - 32
Tommy Gunnarsson Arvika BS - 32 - 32
Lars-Åke Gustafsson Onsdagsklubben - 42 - 42
Jörgen Gustavsson BK Lyx - 25 - 25
Lennart Gustavsson Askims BK - 14 - 14
Jan Hanner Onsdagsklubben - 4 - 4
Ulf Harrysson Askims BK - 7 - 7
Oscar Hult Partille/Mölnlycke BK - 25 - 25
Roland Härsjö Askims BK - 14 - 14
Anders Ihalainen Lerums BK - 32 - 32
Mats Jakobsson BK Lyx - 28 - 28
Gunnar Jansson BK Lyx - 28 - 28
Sven-Olof Jarkvist Fredagsklubben - 21 - 21
Finn Jeppsson Askims BK - 18 - 18
Bengt Johansson Askims BK - 18 - 18
Björn Johansson Lerums BK - 32 - 32
Gerhard Jörgensen BK Björken - 25 - 25
Hans Jörgensen Bohus Nations BS - 21 - 21
Jan Karlsen Partille/Mölnlycke BK - 25 - 25
Peter Karlsson BK Centrum - 35 - 35
Rudi Knutson Onsdagsklubben - 42 - 42
Jan Konar BK Lyx - 39 - 39
Adam Kovasznay Askims BK - 25 - 25
Alf Kummer Bohus Nations BS - 32 - 32
Torbjörn Kåreke Bohus Nations BS - 32 - 32
Bengt Larsson Kungälvs BK - 18 - 18
Britt Larsson Askims BK - 25 - 25
Claes-Hugo Larsson Partille/Mölnlycke BK - 14 - 14
Matti Lepistö Kronhusklubben - 39 - 39
Koen Lindström Claessen BS 53, Göteborg - 11 - 11
Ulrika Lindström BK Everfresh - 7 - 7
Anders Ljungblad BK Everfresh - 21 - 21
Pär Ljungquist Askims BK - 28 - 28
Magnus Lundgren BK Everfresh - 7 - 7
Tore Mattsson BK Lyx - 14 - 14
May Moore Onsdagsklubben - 28 - 28
Jim Nielsen BK Lavec - 70 - 70
Karl-Eric Nilsson Frölunda BS - 7 - 7
Sven Nilsson BK Debut - 4 - 4
Nils Nordahl BK Lyx - 7 - 7
Fredrik Norling IK Makkabi - 14 - 14
Vivianne Norling Askims BK - 32 - 32
Peter Norrhede BK Lyx - 25 - 25
Peter Nuoristo BK Everfresh - 21 - 21
Karin Nyberg Asperö-Brännö BK - 46 - 46
Gunnar Ohlson Askims BK - 32 - 32
Bosse Ohlsson Bohus Nations BS - 7 - 7
Ella Olsson BK Lyx - 42 - 42
Joakim Olsson Bohus Nations BS - 18 - 18
Hans Orrheim BK Lyx - 21 - 21
Ronny Ovesson Ejnell BK Centrum - 46 - 46
Irma Petersen Frölunda BS - 4 - 4
Lena Petersen Frölunda BS - 7 - 7
Moa Petersen Frölunda BS - 11 - 11
Ylva Pyykkö BK Centrum - 39 - 39
Lennart Rohman Frölunda BS - 11 - 11
Göran Rydell Onsdagsklubben - 39 - 39
Josefin Samfelt BK Debut - 7 - 7
Marcus Sandberg Asperö-Brännö BK - 11 - 11
Jürgen Schildt Kronhusklubben - 4 - 4
Göran Selldén BK Centrum - 60 - 60
Axel Selvén BK Albrekts - 21 - 21
Nicklas Sivelind Frölunda BS - 4 - 4
Per Sjöberg BK Lyx - 39 - 39
Harald Sjöman Onsdagsklubben - 35 - 35
Johan Svensson Bohus Nations BS - 14 - 14
Björn Sörling Ulricehamns BK - 11 - 11
Thomas Therkelson Onsdagsklubben - 39 - 39
Sten-Åke Thunberg Onsdagsklubben - 42 - 42
Jan Troberg Onsdagsklubben - 39 - 39
Tobias Törnqvist BK Lavec - 7 - 7
Lars Wallin Lerums BK - 32 - 32
Nils Wallmark Partille/Mölnlycke BK - 7 - 7
Björn Wenander Onsdagsklubben - 28 - 28
Mikael Westerlund BK Lyx - 56 - 56
Ulla Westerlund Asperö-Brännö BK - 21 - 21
Anders Wistrand Lerums BK - 7 - 7
Sara Wrige Askims BK - 14 - 14
Anders Våge Askims BK - 25 - 25
Nils Åhlén BK Björken - 39 - 39
Stefan Åsgården BK Lyx - 28 - 28
Jan-Erik Åsmo BK Centrum - 32 - 32
Per Östlund Mitchell BK Lyx - 35 - 35
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.