Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-12-03  kl 11:06  (i dag)

2019-05-28  Board-a-Match 2019

HEM   |  Mina sidor (5064)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Robin Björkstrand BK Lyx - 30 - 30
Börje Dahlberg BK Lyx - 30 - 30
Lena Johansson Ulricehamns BK - 9 - 9
Björn Sörling Ulricehamns BK - 30 - 30
Björn Thalén Skara BS - 21 - 21
2 Ulla Berntsson Asperö-Brännö BK - 23 - 23
Ingvar Grahn Onsdagsklubben - 21 - 21
Karin Nyberg Asperö-Brännö BK - 23 - 23
Göran Rydell Onsdagsklubben - 23 - 23
Harald Sjöman Onsdagsklubben - 4 - 4
Mikael Westerlund BK Lyx - 4 - 4
Ulla Westerlund Asperö-Brännö BK - 9 - 9
3 Robert Bäck BK Lyx - 23 - 23
Ingrid Petersen Frölunda BS - 21 - 21
Lena Petersen Frölunda BS - 21 - 21
Moa Petersen Frölunda BS - 13 - 13
Nicklas Sivelind Frölunda BS - 18 - 18
Per Östlund Mitchell BK Lyx - 11 - 11
4 Carl Ek Onsdagsklubben - 9 - 9
Lars-Åke Gustafsson Onsdagsklubben - 18 - 18
May Moore Onsdagsklubben - 16 - 16
Joakim Olsson Bohus Nations BS - 21 - 21
Björn Wenander Onsdagsklubben - 21 - 21
5 Tomas Andgren BK Lyx - 25 - 25
Ingemar Assarsjö BK Lyx - 18 - 18
Göte Berntsson BK Lyx - 16 - 16
Gerhard Jörgensen BK Björken - 6 - 6
Peter Norrhede BK Lyx - 7 - 7
Axel Selvén BK Albrekts - 11 - 11
Per Sjöberg BK Lyx - 14 - 14
Stefan Åsgården BK Lyx - 6 - 6
6 Denny Andréasson Kronhusklubben - 4 - 4
Egon Bodendal BS 53, Göteborg - 21 - 21
Hans Eriksson Partille/Mölnlycke BK - 21 - 21
Oscar Hult Partille/Mölnlycke BK - 21 - 21
Claes-Hugo Larsson Partille/Mölnlycke BK - 6 - 6
Matti Lepistö Kronhusklubben - 21 - 21
7 Patrik Clevström BK Everfresh - 6 - 6
Alf Kummer Bohus Nations BS - 21 - 21
Pär Ljungquist Askims BK - 21 - 21
Vivianne Norling Askims BK - 21 - 21
Gunnar Ohlson Askims BK - 16 - 16
8 Jan Ahlqvist BK Lyx - 2 - 2
Kjell Berndtsson BK Lyx - 16 - 16
Gunnar Jansson BK Lyx - 18 - 18
Jacob Kleiven BK Lyx - 16 - 16
Jan Konar BK Lyx - 2 - 2
Tore Mattsson BK Lyx - 18 - 18
9 Tony Elmroth BK Lyx - 18 - 18
Marianne Fagerby Fredagsklubben - 14 - 14
Jörgen Gustavsson BK Lyx - 14 - 14
Mats Jakobsson BK Lyx - 7 - 7
Thomas Therkelson Onsdagsklubben - 18 - 18
10 Bengt Alrud Borås BA - 2 - 2
Alf Börjesson Askims BK - 2 - 2
Kjell Evensen Askims BK - 16 - 16
Bengt Johansson Askims BK - 7 - 7
Adam Kovasznay Askims BK - 18 - 18
Börje Skoog Askims BK - 2 - 2
Sten-Åke Thunberg Onsdagsklubben - 7 - 7
Björn Westling Borås BA - 2 - 2
Anders Våge Askims BK - 16 - 16
11 Mats Allgöwer Onsdagsklubben - 18 - 18
Lars-Uno Andersson Bohus Nations BS - 18 - 18
Claes Fürst BK Debut - 6 - 6
Per Hagberg Bohus Nations BS - 4 - 4
Ella Olsson BK Lyx - 18 - 18
Johan Svensson Bohus Nations BS - 9 - 9
12 Bo Andersson Fredagsklubben - 6 - 6
Hans Linusson BK Debut - 13 - 13
Sven Nilsson BK Debut - 7 - 7
Nils Nordahl BK Lyx - 13 - 13
Agneta Persson BK Debut - 13 - 13
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.