Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2019-12-06  kl 11:59

2018-08-02  Chairman's Cup 2018

HEM   |  Mina sidor (1666)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Krister Ahlesved Uppsalabridgen 15 31 - 256
Tommy Bergdahl Norrorts Bridge 16 25 - 265
Mikael Grönkvist Uppsalabridgen 16 25 - 265
Per-Erik Malmström Uppsalabridgen 19 25 - 310
Johan Säfsten Uppsalabridgen 19 25 - 310
Niklas Warne Uppsalabridgen 15 31 - 256
2 Björn Alenfalk Uppsalabridgen 11 30 - 195
Christer Eriksson Uppsalabridgen 7 22 - 127
Thomas Ivarsson Uppsalabridgen 14 30 - 240
Hans Kvick Uppsalabridgen 13 34 - 229
Joakim Nordlindh BK ALERT 11 28 - 193
3 Leif Andréasson Hunnebostrand-Kungshamns BK 4 18 - 78
Olle Axne Storsjöbygdens BK 3 25 - 70
Robert Bäck BK Lyx 4 18 - 78
Sven-Erik Hallkvist Sydjämten 5 26 - 101
Gerhard Jörgensen BK Björken 3 25 - 70
Mats Nilsland Överums BK 6 36 - 126
Leif Trapp Storsjöbygdens BK 5 26 - 101
5 Christer Bjäring Gävle BK 1 25 - 40
Robin Björkstrand BK Lyx 2 36 - 66
PG Eliasson Storsjöbygdens BK 1 28 - 43
Erik Fryklund Filbyter Bridge 2 36 - 66
Jan Gutenwik Malmö BK 2 26 - 56
Stefan Jönsson Växjöbridgen 2 26 - 56
Michael Lemborn Karlstads BK 1 22 - 37
Terje Lie BK Falkenberg 1 23 - 38
Göran Lindberg ABB BK 1 30 - 45
Göran Linerudt Lindesbergs BS 1 30 - 45
Anders Morath BK S:t Erik 1 28 - 43
Ole Marius Myrvold Överums BK 1 23 - 38
Ronny Ovesson Ejnell BK Centrum 2 36 - 66
Jan Selberg Norrorts Bridge 2 25 - 55
Olle Wademark Norrorts Bridge 2 25 - 55
Jan-Erik Åsmo BK Centrum 2 36 - 66
Leif Öhrn Karlstads BK 1 22 - 37
Johnny Östberg Gävle BK 1 25 - 40
9 Lars Andersson Norrorts Bridge - 25 - 25
Viktor Andréasson Hässleholms BK - 26 - 26
Mikael Arnberg Filbyter Bridge - 23 - 23
Eric Arvidsson LudvikaBygdens BK - 29 - 29
Mats Axdorph BK S:t Erik - 27 - 27
Måns Berg BK S:t Erik - 25 - 25
Kathrine Bertheau BK S:t Erik - 25 - 25
Urban Björklund Bollnäs BK - 34 - 34
Linus Dahlström Lunds BK - 30 - 30
Jonas Engström LudvikaBygdens BK - 29 - 29
Bo Ericson Gävle BK - 34 - 34
Lars Ericson Gävle BK - 34 - 34
Magnus Eriksson Harplinge BK - 36 - 36
Göran Hammarström Filbyter Bridge - 23 - 23
Erik Hansson Borlänge BK - 34 - 34
Per-Erik Jansson Gävle BK - 24 - 24
Patrik Johansson Växjöbridgen - 25 - 25
Stefan Josefsson Sävsjö BK - 10 - 10
Jan Kamras BK S:t Erik - 26 - 26
Jan Lagerman Norrorts Bridge - 27 - 27
Arne Larsson BK Lavec - 36 - 36
Per Leandersson BK S:t Erik - 22 - 22
Castor Mann Borlänge BK - 34 - 34
Leif Ruthström BK Björken - 17 - 17
Daniel Salomonsson Hunnebostrand-Kungshamns BK - 36 - 36
Pontus Silow BK S:t Erik - 22 - 22
Perry Sjöberg Malmö BK - 31 - 31
Tobias Törnqvist BK Lavec - 36 - 36
Emanuel Unge BK S:t Erik - 30 - 30
Yvonne Wiseman BK S:t Erik - 17 - 17
David Wrang BK S:t Erik - 22 - 22
Thomas Wrang BK S:t Erik - 22 - 22
Nils Åhlén BK Björken - 17 - 17
17 Tomas Andgren BK Lyx - 29 - 29
Peter Backlund BK S:t Erik - 21 - 21
Simon Bech BK S:t Erik - 9 - 9
Rolf Bengtsson Lunds BK - 11 - 11
Göte Berntsson BK Lyx - 29 - 29
Sven Åke Bjerregård BK S:t Erik - 32 - 32
Gert Bodén ABK Singelton, Askersund - 12 - 12
Ola Brandborn BK S:t Erik - 24 - 24
Jan Brännvall BK Björken - 27 - 27
Dan Bylund Sundsvallsbridgen - 11 - 11
Tomas Börgesson ABB BK - 21 - 21
Peter Carlsson BK S:t Erik - 24 - 24
Thomas Cedervall Fagersta BS - 12 - 12
Bengt-Erik Efraimsson BK S:t Erik - 20 - 20
Magnus Ekman Filbyter Bridge - 24 - 24
Daniel Eriksson Gävle BK - 14 - 14
Lennart Eriksson BK S:t Erik - 24 - 24
Sune Fager Gävle BK - 23 - 23
Peter Friberg BK S:t Erik - 24 - 24
Tommy Gullberg BK S:t Erik - 11 - 11
Björn Gustafsson BK S:t Erik - 11 - 11
Mårten Gustawsson BK S:t Erik - 32 - 32
Hans Göthe Ystads BS - 14 - 14
Jan-Olof Henriksson Visby BS - 23 - 23
Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund - 26 - 26
Per Jansson BK Lyx - 12 - 12
Lennart Johansson ABK Singelton, Askersund - 14 - 14
Jan Johnsson Gävle BK - 21 - 21
Mattias Jonsson Enköpings BS - 23 - 23
Johan Karlsson Hällefors BK - 14 - 14
Kent Karlsson ABK Singelton, Askersund - 26 - 26
Lars Kennethsson BK Lyx - 12 - 12
Andreas Könyves BK S:t Erik - 11 - 11
Hans Lerner BK Björken - 27 - 27
Bengt-Åke Leskinen Smedstadens BK - 24 - 24
Kim Lichtenstein BK S:t Erik - 23 - 23
Kent Maltein Sandvikens BK - 18 - 18
Lars Marjoniemi Hallstahammars BK - 24 - 24
Hugo Nilsson Storsjöbygdens BK - 23 - 23
Johan Nilsson BK S:t Erik - 23 - 23
Ulf Nohrén Uppsalabridgen - 12 - 12
Pär Ol-Mårs BK S:t Erik - 27 - 27
Ted Olows Storsjöbygdens BK - 18 - 18
Mats Pettersson BK Lavec - 15 - 15
Rune Pettersson Gävle BK - 23 - 23
David Probert ABB BK - 18 - 18
Jan Roos Smedstadens BK - 12 - 12
Börje Rudenstål BK S:t Erik - 21 - 21
Jenny Rudenstål BK S:t Erik - 24 - 24
Rolf Scherdin Gävle BK - 20 - 20
Per Sjöberg BK Lyx - 29 - 29
Anders Sjöstedt BK Björken - 27 - 27
Ola Stavås BK S:t Erik - 21 - 21
Helena Strömberg Sundsvallsbridgen - 11 - 11
Madeleine Swanström BK S:t Erik - 14 - 14
Conny Svensson ABK Singelton, Askersund - 26 - 26
K-G Wanngård Enköpings BS - 23 - 23
Stefan Varjomaa ABB BK - 24 - 24
Mikael Westerlund BK Lyx - 24 - 24
Anna Zack Efraimsson BK S:t Erik - 20 - 20
Stefan Åsgården BK Lyx - 29 - 29
34 Daniel Anteryd Karlstads BK - 17 - 17
John-Erik Hörnfeldt ABB BK - 17 - 17
Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen - 17 - 17
Johannes Matsson Karlstads BK - 17 - 17
Catarina Midskog Karlstads BK - 12 - 12
Anna Roos Karlstads BK - 12 - 12
36 Bo-Henry Ek Örebridgen - 11 - 11
Peter Nordén Örebridgen - 11 - 11
Bo Petersson Uppsalabridgen - 18 - 18
Göran Petersson Örebridgen - 18 - 18
Bo Sundström Sydjämten - 14 - 14
Andreas Westman Sundsvallsbridgen - 14 - 14
37 Jörgen Andersson BK Tre Sang, Helsingborg - 18 - 18
Mikael Blomqvist Filbyter Bridge - 18 - 18
Mikael Hjerm BK Björken - 18 - 18
Martin Johnsson BK Tre Sang, Helsingborg - 18 - 18
39 Karl-Erik Backelin Arvika BS - 24 - 24
Renée Blixt Arvika BS - 11 - 11
Roland Dahlman Arvika BS - 14 - 14
Urban Mentzer Arvika BS - 24 - 24
Kent Rörqvist Arvika BS - 24 - 24
40 Anders Berkmo BK Zonen - 23 - 23
Håkan Karlsson BK Zonen - 23 - 23
Sofia Karlsson BK Zonen - 23 - 23
Rickard Olin BK Zonen - 23 - 23
42 Mart Altmäe BK S:t Erik - 17 - 17
Jan Andersson BK S:t Erik - 17 - 17
Mikael Lindblom BK S:t Erik - 17 - 17
Anders Palmgren BK S:t Erik - 17 - 17
43 Rolf Normann Hansen Uddevalla BF - 23 - 23
Simon Rasmussen Uddevalla BF - 23 - 23
45 Klara Asplund BK S:t Erik - 15 - 15
Håkan Johansson Skövde BA - 14 - 14
Lennart Kjellman BK S:t Erik - 17 - 17
Stefan Olausson BK S:t Erik - 17 - 17
Linda Sandberg Skövde BA - 15 - 15
Erik Sjöstrand Skövde BA - 14 - 14
46 Pasi Kallio Örebridgen - 21 - 21
Micael Svensson Örebridgen - 21 - 21
Kenneth Wallin Örebridgen - 21 - 21
Peter Ärlegård Örebridgen - 21 - 21
47 Per Clarin BK S:t Erik - 20 - 20
Stefan Ekman BK S:t Erik - 18 - 18
Torbjörn Gustavsson BK S:t Erik - 20 - 20
Louise Hallqvist BK S:t Erik - 8 - 8
Ylva Johansson BK S:t Erik - 8 - 8
48 Hans Eriksson Partille/Mölnlycke BK - 23 - 23
India Leeming Frölunda BS - 23 - 23
Matti Lepistö Kronhusklubben - 23 - 23
Emil Vall BK Lyx - 23 - 23
49 Ingemar Assarsjö BK Lyx - 11 - 11
Ann-Sofie Axelsson Skövde BA - 11 - 11
Fredrik Axelsson Skövde BA - 14 - 14
Leif Axelsson Skövde BA - 14 - 14
Kjell Glans Tjörns BK - 15 - 15
Bengt Lundberg Tjörns BK - 15 - 15
53 David Bryder LUCK - 24 - 24
Ric Sällsten BK S:t Erik - 24 - 24
Fredrik Wahlberg BK S:t Erik - 24 - 24
Johan Wahlberg BK S:t Erik - 24 - 24
54 Kenneth Hedman Gävle BK - 11 - 11
Patricia Kronbäck Gävle BK - 17 - 17
Håkan Lindström Gävle BK - 17 - 17
Kristina Olsson-Söderhäll Skutskärs BK - 15 - 15
Birgitta Rådberg Gävle BK - 15 - 15
Yvonne Ström Gävle BK - 11 - 11
55 Klas Bellander Malmö BK - 21 - 21
Anders Olsson Västra Bjäre BK - 21 - 21
Roger Olsson BK Zonen - 21 - 21
Håkan Zejnilagic BK Zonen - 21 - 21
56 Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK - 21 - 21
Mari Lindblom Värnamo BK - 21 - 21
Peter Swensson Värnamo BK - 21 - 21
Jörgen Wallmon BK Opalen - 21 - 21
57 Daniel Gustavsson Falköpings BS - 12 - 12
Johnny Ivarsson Borås BA - 15 - 15
Jörgen Lantz Ulricehamns BK - 15 - 15
Gunnar Lindell Katrineholms BA - 9 - 9
Lars Malm Hässleholms BK - 9 - 9
Thomas Samuelsson Borås BA - 12 - 12
58 Henrik Noberius Skara BS - 20 - 20
Bo Roos Ulricehamns BK - 20 - 20
Björn Sörling Ulricehamns BK - 20 - 20
Björn Thalén Skara BS - 20 - 20
59 Joachim Börgel Lindesbergs BS - 15 - 15
Tommy Gunnarsson Arvika BS - 12 - 12
Magnus Hultman Lindesbergs BS - 15 - 15
Tommi Ramstedt Lindesbergs BS - 12 - 12
Michael Runfors Örebridgen - 12 - 12
Daniel Svensson BK Albrekts - 12 - 12
62 Reine Gustavsson BK Opalen - 21 - 21
Peter Krug Harplinge BK - 21 - 21
Anders Norin Harplinge BK - 21 - 21
Bilal Zafar BK Opalen - 21 - 21
63 Ulf Nehlin BK S:t Erik - 15 - 15
Dan Nilsson Malmö BK - 5 - 5
Lars-Erik Nilsson Ystads BS - 20 - 20
Jesper Rundin Borlänge BK - 20 - 20
66 Carl Engholm Uppsalabridgen - 21 - 21
Dan Granberg Uppsalabridgen - 21 - 21
Marcus Hjelte Uppsalabridgen - 21 - 21
67 Niklas Andrén Lunds BK - 14 - 14
Jan Clementsson Malmö BK - 14 - 14
Daniel Gustafsson Lunds BK - 12 - 12
Martin Gårdrup Malmö BK - 14 - 14
Per-Inge Helmertz Motala Bridgeallians - 12 - 12
Magnus Wegestål Malmö BK - 14 - 14
68 Sanna Clementsson Lunds BK - 15 - 15
Gunnar Elmroth Storsjöbygdens BK - 14 - 14
Thomas Karlsson Storsjöbygdens BK - 14 - 14
Alexander Sandin Storsjöbygdens BK - 12 - 12
Bo Sundell Storsjöbygdens BK - 14 - 14
Morgan Svensson Storsjöbygdens BK - 11 - 11
69 Jan Arne Heimdal Älvsby BK - 20 - 20
Thord Lindberg Boden-Sävast BS - 20 - 20
Tomas Lundberg Boden-Sävast BS - 20 - 20
Peter Townsend Boden-Sävast BS - 20 - 20
70 Pernilla Andreasson Bollnäs BK - 20 - 20
Kjell Carlsson Bollnäs BK - 20 - 20
Malin Helin Gävle BK - 3 - 3
Kjell Holmgren Bollnäs BK - 20 - 20
Jöns Johansson Sydjämten - 17 - 17
73 Björn Davidsson Sällskapet, Ronneby - 14 - 14
Håkan Johansson Växjöbridgen - 11 - 11
Marie Johansson Sällskapet, Ronneby - 11 - 11
Johnny Petersson Sällskapet, Ronneby - 12 - 12
Peter Svensson Växjöbridgen - 12 - 12
Henrik Sällberg Sällskapet, Ronneby - 14 - 14
75 Mats Johansson Uppsalabridgen - 18 - 18
Tommy Linder Norsjö BK - 11 - 11
Joakim Möller Uppsalabridgen - 11 - 11
Lars Olsson Uppsalabridgen - 11 - 11
Olle Sandström Norsjö BK - 14 - 14
77 Markus Hedström Åmåls BS - 17 - 17
Michael Karlin Åmåls BS - 15 - 15
Pontus Karlsson Åmåls BS - 15 - 15
Peggy Nyholm Arvika BS - 8 - 8
Torbjörn Olsson Åmåls BS - 17 - 17
Mikael Skoog Arvika BS - 8 - 8
78 Hans Bogeskär Alingsås BS - 15 - 15
Conny Johansson Vårgårda BS - 20 - 20
Thomas Johansson Vårgårda BS - 17 - 17
Stefan Lundh Alingsås BS - 18 - 18
Mark Strandell Vårgårda BS - 15 - 15
79 Bengt Alrud Borås BA - 21 - 21
Hans Brolin Borås BA - 21 - 21
Björn Westling Borås BA - 21 - 21
Sten Öman Borås BA - 21 - 21
80 Dan Andersson Munka Ljungby BS - 20 - 20
Sune Hallgren Visby BS - 20 - 20
82 Eva Brantingson Väddö BK - 20 - 20
Kenneth Hallqvist Storsjöbygdens BK - 6 - 6
Jim Nilsson Väddö BK - 20 - 20
Carina Norberg Väddö BK - 11 - 11
Jan Norberg Väddö BK - 20 - 20
Christina Westberg Svegs BK - 3 - 3
83 Tomas Gustafsson Motala Bridgeallians - 20 - 20
Leif Lyngmo Motala Bridgeallians - 20 - 20
Ulf Pettersson Motala Bridgeallians - 20 - 20
Ulf Törnell Motala Bridgeallians - 20 - 20
84 Per-Åke Jansson Smedstadens BK - 18 - 18
Lars Lundgren Arboga BK - 18 - 18
Catarina Skau Olsson Smedstadens BK - 18 - 18
Anna Skau Smedstadens BK - 18 - 18
85 Romuald Grudzinski Malungs BK - 20 - 20
Kenneth Karlsson Malungs BK - 20 - 20
Jan Matsson Malungs BK - 20 - 20
Kjell Staffas Malungs BK - 20 - 20
86 Britt Björk BK Albrekts - 17 - 17
Ingegerd Peterson BK Albrekts - 17 - 17
Jan Svensson BK Albrekts - 17 - 17
Kenneth Svensson BK Albrekts - 17 - 17
88 Anders Björkman BK S:t Erik - 11 - 11
Kristin Nedlich BK S:t Erik - 9 - 9
Lars Nilsson BK S:t Erik - 14 - 14
Karl Persson BK S:t Erik - 14 - 14
Mattias Weiler BK S:t Erik - 9 - 9
Ola Weinberg BK S:t Erik - 11 - 11
89 Peter Forsberg ABB BK - 17 - 17
Rolf Forsberg ABB BK - 9 - 9
Carl-Erik Halling ABB BK - 17 - 17
Bengt Nilsson ABB BK - 17 - 17
Hernando Slottsdahl ABB BK - 8 - 8
90 Birgitta Alandh BK Två Ess - 18 - 18
Ann-Christine Brask BK S:t Erik - 18 - 18
Thomas Falk BK S:t Erik - 18 - 18
Fredrik Norling IK MAKKABI - 18 - 18
91 Britt-Marie Jacobson Älvsby BK - 15 - 15
Mikael Johansson Älvsby BK - 15 - 15
Göran Rångevall Enköpings BS - 15 - 15
Leif Rångevall Älvsby BK - 15 - 15
93 Torbjörn Arffman BK S:t Erik - 15 - 15
Patric Holmberg BK S:t Erik - 8 - 8
Martin Mellgren BK S:t Erik - 15 - 15
Sven-Bertil Odelmark BK S:t Erik - 15 - 15
Oskar Stenberg BK S:t Erik - 8 - 8
94 Tobias Bende BK Everfresh - 20 - 20
Gunnar Jansson BK Lyx - 20 - 20
Lars Jansson BK Everfresh - 20 - 20
Sara Wrige Askims BK - 20 - 20
95 Per Andersson BK Albrekts - 12 - 12
Jens Brodin Gävle BK - 12 - 12
Erik Gulliksson Gävle BK - 12 - 12
Ronny Hellberg Veddige BS - 12 - 12
Stefan Westlund Gävle BK - 15 - 15
Anders Wike Gävle BK - 15 - 15
96 Mona Bergström Norrorts Bridge - 23 - 23
Magnus Hammar Norrorts Bridge - 23 - 23
Anders Hellström BK S:t Erik - 23 - 23
Caroline Tesch BK S:t Erik - 23 - 23
97 Jan Ahlqvist BK Lyx - 20 - 20
Mats Allgöwer Onsdagsklubben - 20 - 20
Jan Konar BK Lyx - 20 - 20
Ella Olsson BK Lyx - 20 - 20
98 Gunnar Dybeck Nora BK - 20 - 20
Joakim Ericson Skutskärs BK - 20 - 20
Marianne Melchior Ericson Skutskärs BK - 20 - 20
Allan Öberg Nora BK - 20 - 20
99 Ulf Backman Laholms BK - 17 - 17
Peter Bäckstrand BK Opalen - 17 - 17
Stefan Lilja BK Opalen - 17 - 17
Nicklas Widhja BK Opalen - 17 - 17
100 Eva-Britt Blomkvist Skellefteå BK - 21 - 21
Lars-Göran Blomkvist Skellefteå BK - 21 - 21
Per-Gunnar Sundström Arjeplogs BS - 21 - 21
Sofi Sundström Arjeplogs BS - 21 - 21
101 Nils Andersson ABB BK - 17 - 17
Solveig Byström ABB BK - 17 - 17
Lennart Ekholm ABB BK - 17 - 17
Christer Åström ABB BK - 17 - 17
102 Ulla Berntsson Asperö-Brännö BK - 20 - 20
Ingvar Grahn Onsdagsklubben - 20 - 20
Karin Nyberg Asperö-Brännö BK - 20 - 20
Göran Rydell Onsdagsklubben - 20 - 20
103 Dan Johansson Fagersta BS - 14 - 14
Karl-Gustaf Larsson Nora BK - 3 - 3
Håkan Persson Nora BK - 14 - 14
Tomas Persson Nora BK - 11 - 11
Bo Wiker Fagersta BS - 14 - 14
104 Tommy Andersson Uppsalabridgen - 8 - 8
Ia Börling Uppsalabridgen - 12 - 12
Magnus Carlén Uppsalabridgen - 11 - 11
Linnea Edlund Uppsalabridgen - 14 - 14
Frank Westman Uppsalabridgen - 11 - 11
Lena Westman Uppsalabridgen - 12 - 12
105 Göran Forss Norrköpingsbridgen - 15 - 15
Hans Granath Valdemarsviks BK - 15 - 15
Lars Nilsson Valdemarsviks BK - 11 - 11
Harriet Philipson Norrköpingsbridgen - 15 - 15
Mats Sjöberg Filbyter Bridge - 17 - 17
106 Ann-Sophie Andersson Rimbo BK - 14 - 14
Thomas Kvist Norrorts Bridge - 17 - 17
Kjell Simonsson Rimbo BK - 17 - 17
Per Söderberg Norrorts Bridge - 17 - 17
Kjell Söderlund Åkersberga BS - 3 - 3
107 Per Bratt Skövde BA - 20 - 20
Sixten Ek Skövde BA - 20 - 20
Dag Johansson Kisa BS - 20 - 20
Lennart Karlsson Filbyter Bridge - 20 - 20
108 Kenneth Fredriksson Storsjöbygdens BK - 18 - 18
Anette Nilsson Storsjöbygdens BK - 18 - 18
Kennet Nilsson Storsjöbygdens BK - 18 - 18
Monica Näs Storsjöbygdens BK - 18 - 18
109 Kjell Andersson Skellefteå BK - 17 - 17
Stefan Andersson Skellefteå BK - 17 - 17
Hans Molin Skellefteå BK - 17 - 17
N-G Nilsson Skellefteå BK - 17 - 17
110 Leif Hansson BK S:t Erik - 6 - 6
Peder Hägg BK S:t Erik - 14 - 14
Monica Karlsson Bridgeklubben Karlskrona - 14 - 14
Per Kvarby BK S:t Erik - 11 - 11
Jakob Sondén BK S:t Erik - 9 - 9
Birgitta Ternblad BK S:t Erik - 14 - 14
111 Sven-Åke Arvendahl Rättviks BS - 18 - 18
Lennart Bylund Sundsvallsbridgen - 18 - 18
Bengt Nilsson Höörs BK - 18 - 18
Kent Sjöberg Sundsvallsbridgen - 18 - 18
112 Anders Wilhelmsson Köpings BS - 20 - 20
113 Ingemar Henrysson Munka Ljungby BS - 12 - 12
Lars-Gunnar Ludvigsson Munka Ljungby BS - 18 - 18
Jens Priess Munka Ljungby BS - 18 - 18
Ann Sundgren Munka Ljungby BS - 12 - 12
Ola Svensson Munka Ljungby BS - 12 - 12
114 Rasmus Andersson Munka Ljungby BS - 17 - 17
Ulf Andersson Munka Ljungby BS - 17 - 17
Andreas Johansson Munka Ljungby BS - 17 - 17
Jan-Inge Tuvesson Munka Ljungby BS - 17 - 17
115 Kjell Berndtsson BK Lyx - 17 - 17
Åsa Berndtsson BK Everfresh - 17 - 17
Barbro Johannesson PBF Uppsala - 17 - 17
Sven Johannesson PBF Uppsala - 17 - 17
Svein Arne Peterson Örebro Dövas BK - 15 - 15
Tom Rosén Åkers BK - 15 - 15
Anne-Marie Wikström TBS Scania - 15 - 15
117 Andreas Abragi BK S:t Erik - 12 - 12
Markus Bertheau BK S:t Erik - 14 - 14
Teo Bodin BK S:t Erik - 5 - 5
Daniel Gullberg BK Björken - 5 - 5
Martin Löfgren Filbyter Bridge - 15 - 15
Hjalmar Sandblom BK S:t Erik - 11 - 11
118 Jonatan Johansson Luleå BK - 17 - 17
Per Norberg Luleå BK - 17 - 17
Lina Schöning Luleå BK - 17 - 17
Göran Ström Luleå BK - 17 - 17
119 Lars Fritzing Borlänge BK - 17 - 17
Håkan Gabrielsen Borlänge BK - 17 - 17
Inga-Lis Larsson Borlänge BK - 17 - 17
Peter Nohrén Borlänge BK - 17 - 17
120 Mikael Alexandersson BK Opalen - 18 - 18
Leif Andersson Genarps BK - 18 - 18
Leif Lysebring BK Opalen - 18 - 18
Anette Svenningsson BK Opalen - 18 - 18
121 Micke Glyssner Luleå BK - 15 - 15
Emma Karlsson Luleå BK - 15 - 15
Leif Lundberg Luleå BK - 15 - 15
Henrik Oldenburg Luleå BK - 15 - 15
122 Gunilla Bjerregård ABB BK - 15 - 15
Maria Grön ABB BK - 15 - 15
Ylva Johansson Enköpings BS - 12 - 12
Birgitta Samuelsson Köpings BS - 15 - 15
Elisabeth Stanley ABB BK - 3 - 3
123 Christer Andersson Enköpings BS - 14 - 14
Håkan Lindh Enköpings BS - 14 - 14
Anders Lövling Enköpings BS - 14 - 14
Anders Pettersson Enköpings BS - 14 - 14
124 Håkan Myrhagen BK Sekvens, S-torp - 20 - 20
Ritva Myrhagen BK Sekvens, S-torp - 20 - 20
Ulf Norman Lunds BK - 20 - 20
125 Gösta Frödin Arvika BS - 18 - 18
Jakob Frödin Arvika BS - 18 - 18
Linnar Holgersson Arvika BS - 18 - 18
Ard Kant Arvika BS - 18 - 18
126 Kerstin Edwall Åsa/Frillesås BK - 9 - 9
Thomas Hultgren Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
Christer Larsson Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
Elisabeth Olsson Åsa/Frillesås BK - 9 - 9
Jan Ragnebäck Åsa/Frillesås BK - 8 - 8
Ulf Runze Åsa/Frillesås BK - 8 - 8
127 Mattias Forss Överums BK - 12 - 12
Christoffer Järneström Överums BK - 11 - 11
Kent Lundström Överums BK - 14 - 14
Gunnar Schäfer Överums BK - 12 - 12
Lars-Åke Svensson Överums BK - 12 - 12
130 Rolf Blomquist Smedstadens BK - 15 - 15
Mikael Eliasson Smedstadens BK - 14 - 14
Ann-Cathrine Hagström-Blomqvist Smedstadens BK - 11 - 11
Benny Karlsson Smedstadens BK - 11 - 11
Kent Roxberg Smedstadens BK - 11 - 11
131 Erik Franzén Hedemora BS - 15 - 15
Jan Holm Hedemora BS - 12 - 12
Mats Häll Borlänge BK - 8 - 8
Peter Johansson Borlänge BK - 9 - 9
Markus Sandberg Borlänge BK - 12 - 12
Peter Wester Hedemora BS - 17 - 17
132 Solweigh Andersson Hammarö BK - 11 - 11
Marit Askernäs Karlstads BK - 9 - 9
Torbjörn Askernäs Karlstads BK - 14 - 14
Anders Eriksson Karlstads BK - 14 - 14
Thomas Fridlund Åmåls BS - 11 - 11
Yvonne Thalén Karlstads BK - 9 - 9
133 Krister Collberg Åkers BK - 17 - 17
Ola Särnkvist Åkers BK - 17 - 17
Ulf Särnkvist Åkers BK - 17 - 17
Anders Vikdahl Strängnäs BK Gripen - 17 - 17
134 Christer Bech BK S:t Erik - 15 - 15
Anders Lindgren BK S:t Erik - 15 - 15
Anders Pettersson BK S:t Erik - 15 - 15
Per-Åke Pettersson Uppsalabridgen - 15 - 15
135 Kent Bäckström Alnö BK - 14 - 14
Ulf Henriksson Alnö BK - 14 - 14
Per Jansson Alnö BK - 14 - 14
Elisabeth Jonasson Alnö BK - 14 - 14
136 Lars Adie BK Allians, Halmstad - 15 - 15
Lars Hed BK Allians, Halmstad - 15 - 15
Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad - 15 - 15
Jörgen Peterson BK Allians, Halmstad - 15 - 15
137 Björn Ekblom BK Opalen - 14 - 14
Liselotte Fondelius BK Opalen - 14 - 14
Hans Lövestig BK Opalen - 14 - 14
Pedro Svensson BK Opalen - 14 - 14
138 Ann-Britt Carlén BK S:t Erik - 14 - 14
Yvonne Flodqvist BK S:t Erik - 14 - 14
Elisabeth Nordling BK S:t Erik - 14 - 14
Christina Torsslow BK S:t Erik - 14 - 14
139 Anders d´Aquino BK S:t Erik - 15 - 15
Kerstin Hägglund Norrorts Bridge - 12 - 12
Kenneth Löfstrand BK S:t Erik - 3 - 3
Stina Löfstrand BK S:t Erik - 3 - 3
Hannu Oikarainen Karlstads BK - 15 - 15
Christina Truuberg Norrorts Bridge - 12 - 12
140 Villy Havasi BK Albrekts - 14 - 14
Bobbo Jovic BK Albrekts - 14 - 14
Agneta Svenberg BK Albrekts - 14 - 14
Britt-Marie Warborn BK Albrekts - 14 - 14
141 Stefan Bengtsson BK S:t Erik - 12 - 12
Olle Blidholm BK S:t Erik - 12 - 12
Magnus Gauffin BK S:t Erik - 12 - 12
Fredrik Josephson BK S:t Erik - 12 - 12
142 Klaus Hawby BK Opalen - 15 - 15
Jan Olofsson Norrorts Bridge - 15 - 15
Alf Putzen BK Opalen - 15 - 15
Tommy Rydberg BK Opalen - 15 - 15
143 Bo Forslund Arboga BK - 14 - 14
Inge Johansson Arboga BK - 14 - 14
Ulf Nilsson Arboga BK - 14 - 14
Lars Pettersson Arboga BK - 14 - 14
144 Karin Hellsten Luleå BK - 11 - 11
Stig-Åke Ifrig Luleå BK - 11 - 11
Erik Johansson Luleå BK - 11 - 11
Ulla Norman Luleå BK - 11 - 11
145 Nils-Arne Nilsson BK Albrekts - 12 - 12
Pia Nilsson BK Albrekts - 12 - 12
Hasse Roman BK Albrekts - 12 - 12
Ylva Roman BK Albrekts - 12 - 12
146 Kjell Eriksson Örebridgen - 6 - 6
Lars S Karlsson Örebridgen - 14 - 14
Jan Murman Örebridgen - 14 - 14
Karl-Erik Nilsson Örebridgen - 8 - 8
Claus Röhnisch Örebridgen - 14 - 14
147 Maya Lo Björk Heed BK Albrekts - 5 - 5
Isis Lundqvist BK Albrekts - 9 - 9
Tiger Lundqvist BK Albrekts - 9 - 9
Jan Malmström BK Albrekts - 11 - 11
Andrea Nilsson BK Albrekts - 5 - 5
Ulf Persson BK Albrekts - 11 - 11
148 Ann De Silva Asperö-Brännö BK - 12 - 12
Lotta Konradsson Kronhusklubben - 12 - 12
Kerstin Olausson Örebridgen - 12 - 12
Ulla Westerlund Asperö-Brännö BK - 12 - 12
149 Martin Lundberg BK Albrekts - 9 - 9
Ingemar Svensson BK Albrekts - 9 - 9
Lisa Westling BK Albrekts - 9 - 9
Sören Westling BK Albrekts - 9 - 9
150 Eleonore Kronbäck Sandvikens BK - 11 - 11
Susanne Lind Gävle BK - 11 - 11
Maj-Britt Lundberg Gävle BK - 11 - 11
Rose Myrman Gävle BK - 11 - 11
151 Lennart Henriksson Östra Ryds BK - 6 - 6
Peter Kennerfalk Valdemarsviks BK - 6 - 6
Carina Larsson Östra Ryds BK - 6 - 6
Lars-Inge Rehnström Valdemarsviks BK - 6 - 6
152 Irene Eriksson Karlstads BK - 8 - 8
Ninni Grönkvist Karlstads BK - 8 - 8
Seija Kärkkäinen Karlstads BK - 8 - 8
Eva Nilsson Karlstads BK - 8 - 8
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.