Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2019-10-16  kl 13:13  (i går)

2019-07-13  SM Lag Mixed

HEM   |  Mina sidor (27605)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Carina Hallkvist Sydjämten - 11 - 11
Sven-Erik Hallkvist Sydjämten - 11 - 11
Pernilla Näs Storsjöbygdens BK - 11 - 11
Alexander Sandin Storsjöbygdens BK - 11 - 11
2 Sara Asplund Sivelind LudvikaBygdens BK - 10 - 10
Karl Asplund LudvikaBygdens BK - 10 - 10
Anders Erikson BK Centrum - 10 - 10
Ylva Pyykkö BK Centrum - 10 - 10
3 Bonnie Clementsson Malmö BK - 9 - 9
Jan Clementsson Malmö BK - 9 - 9
Sanna Clementsson Lunds BK - 9 - 9
Simon Hult BK S:t Erik - 9 - 9
4 Mats Nilsland Överums BK - 11 - 11
Tore Stormo BK S:t Erik - 11 - 11
Gudrun Strandberg BK S:t Erik - 11 - 11
Ylva Strandberg BK S:t Erik - 11 - 11
5 Tommy Gullberg BK S:t Erik - 10 - 10
Eva-Liss Göthe Ystads BS - 10 - 10
Hans Göthe Ystads BS - 10 - 10
Madeleine Swanström BK S:t Erik - 10 - 10
6 Jan Becklén BK Lavec - 9 - 9
Fredrik Jarlvik Malmö BK - 9 - 9
Suzanne Lemborn Karlstads BK - 9 - 9
Tatyana Trendafilova Malmö BK - 9 - 9
7 Per Jansson BK Lyx - 9 - 9
Irma Petersen Frölunda BS - 9 - 9
Moa Petersen Frölunda BS - 9 - 9
Mikael Westerlund ABB BK - 9 - 9
8 Villy Havasi BK Albrekts - 9 - 9
Bobbo Jovic BK Albrekts - 9 - 9
Jörgen Neldemo BK Albrekts - 9 - 9
Agneta Svenberg BK Albrekts - 9 - 9
9 Eva Gunnarsson Arvika BS - 9 - 9
Tommy Gunnarsson Arvika BS - 9 - 9
Peggy Nyholm Arvika BS - 9 - 9
Daniel Svensson BK Albrekts - 9 - 9
10 Per Clarin BK S:t Erik - 9 - 9
Torbjörn Gustavsson BK S:t Erik - 9 - 9
Louise Hallqvist BK S:t Erik - 9 - 9
Ylva Johansson BK S:t Erik - 9 - 9
11 Barbara Ekendahl Arboga BK - 7 - 7
Thomas Ekendahl Arboga BK - 7 - 7
Tage Ericsson BK Albrekts - 7 - 7
Britt-Marie Warborn BK Albrekts - 7 - 7
12 John-Erik Hörnfeldt ABB BK - 8 - 8
Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen - 8 - 8
Anna Roos Karlstads BK - 8 - 8
Elisabeth Stanley ABB BK - 8 - 8
13 Lars Goldberg BK S:t Erik - 8 - 8
UllaBritt Goldberg BK S:t Erik - 8 - 8
Frank Westman Uppsalabridgen - 8 - 8
Lena Westman Uppsalabridgen - 8 - 8
14 Dan Bylund Sundsvallsbridgen - 7 - 7
Bengt-Erik Efraimsson BK S:t Erik - 7 - 7
Helena Strömberg Sundsvallsbridgen - 7 - 7
Anna Zack Efraimsson BK S:t Erik - 7 - 7
15 Lennart Johansson Ljungskile BK - 7 - 7
Håkan Nilsson Ljungskile BK - 7 - 7
Agneta Oppenstam Ljungskile BK - 7 - 7
Petra Svantesson Ljungskile BK - 7 - 7
16 Lars Lundqvist Valdemarsviks BK - 7 - 7
Lena Lundqvist Valdemarsviks BK - 7 - 7
Viveca Rappe Filbyter Bridge - 7 - 7
Jan-Erik Thomasson Filbyter Bridge - 7 - 7
17 Gunilla Andersson BK Albrekts - 7 - 7
Per Andersson BK Albrekts - 7 - 7
Lisa Westling BK Albrekts - 7 - 7
Sören Westling BK Albrekts - 7 - 7
18 Bo Gisslander Bredaryds BK - 6 - 6
Rose-Marie Jarl Värnamo BK - 6 - 6
Sune Löbo Anderstorps BK - 6 - 6
Gunilla Åhlander Värnamo BK - 6 - 6
19 Eva Andersson Arboga BK - 6 - 6
Ann-Sofie Axelsson Skövde BA - 6 - 6
Leif Axelsson Skövde BA - 6 - 6
Stefan Josefsson Sävsjö BK - 6 - 6
20 Börje Brag Partille/Mölnlycke BK - 6 - 6
Kerstin Edwall Åsa/Frillesås BK - 6 - 6
Elisabeth Olsson Åsa/Frillesås BK - 6 - 6
Mats Sandequist Kungsbacka BS - 6 - 6
21 Vera Gemrud BK Allians, Halmstad - 6 - 6
Per-Ingvar Skoglund BK Allians, Halmstad - 6 - 6
Jan Wiström BK Allians, Halmstad - 6 - 6
Marie Ynner BK Allians, Halmstad - 6 - 6
22 Svante Ahlberg Laholms BK - 3 - 3
Ulf Backman Laholms BK - 3 - 3
Maria Ohlsson Laholms BK - 3 - 3
Ann-Charlotte Tranvik Växjöbridgen - 3 - 3
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.