Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-11-30  kl 11:59  (i går)

2020-03-29  Funbridge MP Gratis

HEM   |  Mina sidor (64599)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
4 Inger Hammar BK S:t Erik - - 142 -
7 Pernilla Näs Storsjöbygdens BK - - 43 -
8 Per-Ola Cullin Harplinge BK - - 29 -
13 Björn Ahlm Väsbybridgen - - 4 -
14 Bo Sundell Storsjöbygdens BK - - 3 -
15 Conny Wahlgren ABB BK - - 2 -
16 Stefan Andersson Bredaryds BK - - 2 -
18 Tomas Andgren BK Lyx - - 1 -
19 Peter Carlsson BK S:t Erik - - 1 -
20 Kerstin Westin Sundsvallsbridgen - - 1 -
21 Viktor Andréasson Hässleholms BK - - 1 -
22 Anita Brynje BK S:t Erik - - 1 -
24 Bengt Svensson BK Lyx - - 1 -
27 Mark Strandell Vårgårda BS - - 1 -
29 Andreas Abragi BK S:t Erik - - 1 -
30 Johan Erlandsson Värnamo BK - - 1 -
31 Kjell Andersson Skellefteå BK - - 1 -
32 Anders Dahlström Kalmarsunds BK - - 1 -
33 Johan Göransson BK Opalen - - 1 -
34 Mikael Johansson Karlstads BK - - 1 -
38 Ronny Lundkvist Skogs BK - - 1 -
39 Izabella Johannisborg Lunds BK - - 1 -
40 Sandra Bohman Ängelholms BS - - 1 -
42 Lars-Göran Larsson Uddevalla BF - - 1 -
43 Karl-Arne Andersson Hids BK - - 1 -
44 Urban Nilsson Luleå BK - - 1 -
45 Tobias Törnqvist BK Lavec - - 1 -
46 Micke Hovmöller BK S:t Erik - - 1 -
47 Torbjörn Jönsson BK Zonen - - 1 -
48 Per-Åke Sandvold Uppsalabridgen - - 1 -
51 Erik Gulliksson Gävle BK - - 1 -
54 Kent Roxberg Smedstadens BK - - 1 -
56 Jan-Anders Olsson Norrorts Bridge - - 1 -
59 Börje Rudenstål BK S:t Erik - - 1 -
60 Daniel Lundell BK Björken - - 1 -
61 Magnus Eriksson Harplinge BK - - 1 -
62 Adam Kovasznay Askims BK - - 1 -
63 Lennart Johansson Ljungskile BK - - 1 -
64 Ola Svensson Munka Ljungby BS - - 1 -
66 Henrik Johansson BK Albrekts - - 1 -
67 Marianne Fagerby Fredagsklubben - - 1 -
68 Jan Andersson BK S:t Erik - - 1 -
69 Mikael Rydstedt Arboga BK - - 1 -
70 Anders Söderstedt Norrorts Bridge - - 1 -
71 Thomas Ekström ABB BK - - 1 -
72 Leif Lundberg Luleå BK - - 1 -
73 Maria Grönkvist Örebridgen - - 1 -
74 Brita Bergman BK S:t Erik - - 1 -
75 Linnea Edlund Uppsalabridgen - - 1 -
80 Per Selander BK S:t Erik - - 1 -
81 Roland Falk BK S:t Erik - - 1 -
82 Johan Karlsson Hedemora BS - - 1 -
84 Agneta Svahn Växjöbridgen - - 1 -
86 Christian Lundgren Hunnebostrand-Kungshamns BK - - 1 -
87 Stefan Sonestig Eksjö BK - - 1 -
88 Marcus Hjelte Uppsalabridgen - - 1 -
89 Pierre Thunström Luleå BK - - 1 -
91 Christer Edlund PBF Uppsala - - 1 -
92 Björn Hjalmarsson BK S:t Erik - - 1 -
93 Jan Clementsson Malmö BK - - 1 -
94 Christer Ekberg Pri-Bri 1936 - - 1 -
95 Anne-Marie Höglund BK Hudik - - 1 -
97 Mikael Johansson Älvsby BK - - 1 -
98 Peder Öberg BK Björken - - 1 -
99 Christer Holgersson Höllvikens BK - - 1 -
100 Kjell Carlsson Bollnäs BK - - 1 -
101 Claes Lindberg Filbyter Bridge - - 1 -
103 Pia Olofsson Ryds BK - - 1 -
104 Joakim Olsson Bohus Nations BS - - 1 -
105 Villy Glas BK S:t Erik - - 1 -
107 Carina Sjöblom Sundsvallsbridgen - - 1 -
108 Elisabeth Jonasson Alnö BK - - 1 -
110 Göte Berntsson BK Lyx - - 1 -
112 Fredrik Norling IK Makkabi - - 1 -
114 Stefan Lilja BK Opalen - - 1 -
115 Daniel Eriksson Gävle BK - - 1 -
116 Carl Björk BK Allians, Halmstad - - 1 -
117 Emma Övelius Filbyter Bridge - - 1 -
120 Eva Gunnarsson Arvika BS - - 1 -
122 Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK - - 1 -
124 Mikael Johansson BK S:t Erik - - 1 -
125 Bengt Hilborn LUCK - - 1 -
126 Johan Bergström Sölvesborgs BK - - 1 -
127 Leif Ejeklint Norrorts Bridge - - 1 -
128 Ann-Christine Brask BK S:t Erik - - 1 -
129 Petter Bengtsson Luleå BK - - 1 -
131 Jan Jensen Norrorts Bridge - - 1 -
132 Therese Lilja BK Opalen - - 1 -
134 Kristian Lövberg Sölvesborgs BK - - 1 -
136 Owe Pettersson Ankarsrums Bridgeklubb - - 1 -
137 Lars Hammar BK S:t Erik - - 1 -
138 Allan Hagman Arboga BK - - 1 -
139 Wilhelm Groth BK Hudik - - 1 -
140 Stefan Andersson Skellefteå BK - - 1 -
141 Johan Nilsson Gislaveds BK - - 1 -
142 Håkan Svensson Bollnäs BK - - 1 -
143 Ann-Charlotte Holgersson Höllvikens BK - - 1 -
146 Ola Östlund Bräcke BK - - 1 -
147 Mats Sandequist Kungsbacka BS - - 1 -
149 Anders Karlsson Kisa BS - - 1 -
152 Bo Gisslander Bredaryds BK - - 1 -
153 Klas Nilsson Solstabridgen - - 1 -
154 Anders Tilly Köpings BS - - 1 -
156 Dan Wälivaara Älvsby BK - - 1 -
158 Kerstin Wiberg Vänersborgs BS - - 1 -
160 Ulf Henriksson Alnö BK - - 1 -
162 Philip Berggren Frölunda BS - - 1 -
163 Thomas Brehmer Örebridgen - - 1 -
165 Sven-Arne Staflund Härnö BS - - 1 -
166 Gert Ohlsson BK S:t Erik - - 1 -
167 Yvonne Carlsson Eksjö BK - - 1 -
168 Bertil-G Johnson Hällefors BK - - 1 -
169 Thomas Groth BK Hudik - - 1 -
171 Hugo Bergström Sölvesborgs BK - - 1 -
172 Sven Karlsson Rimbo BK - - 1 -
174 Åke Johansson Haparanda BS - - 1 -
176 Jon Jonsson Växjöbridgen - - 1 -
178 Joyce Fahlstad Falu BK - - 1 -
180 Åke Wänström Upphärads BK - - 1 -
182 Henrik Malmsten Filbyter Bridge - - 1 -
184 Joachim Börgel Lindesbergs BS - - 1 -
185 Åke Otterström Lidingö BK - - 1 -
186 Pang Ventura Borlänge BK - - 1 -
187 Anders Eriksson Sollefteå BK - - 1 -
188 Karin Axelsson Visby BS - - 1 -
190 Johan Udén Lunds BK - - 1 -
191 Göran Linerudt Lindesbergs BS - - 1 -
192 Jan Larsson Borås BA - - 1 -
193 Ragnar Ekman BK S:t Erik - - 1 -
194 Lars Hedberg Bridgeklubben BFR - - 1 -
197 Magnus Hultman Lindesbergs BS - - 1 -
198 Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen - - 1 -
199 Tommy Gunnarsson Arvika BS - - 1 -
200 Thomas Sjödén Enköpings BS - - 1 -
201 Tor-Björn Bohman Ängelholms BS - - 1 -
202 Håkan Lindberg Filbyter Bridge - - 1 -
203 Hans Roos Östhammars BK - - 1 -
204 Dan-Henrik Karlsson Borås BA - - 1 -
207 Günther Björklund Örebridgen - - 1 -
208 Tommy Somlo BK Everfresh - - 1 -
210 Oskar Törndahl Norrköpingsbridgen - - 1 -
211 Tommy Andersson Uppsalabridgen - - 1 -
212 Peter Forsberg ABB BK - - 1 -
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.