Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-11-30  kl 11:59  (i dag)

2020-03-01  Funbridge MP Gratis

HEM   |  Mina sidor (64599)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Per-Ola Cullin Harplinge BK - - 406 -
2 Kathrine Bertheau BK S:t Erik - - 271 -
4 Tobias Törnqvist BK Lavec - - 121 -
6 Tobias Björling BK S:t Erik - - 54 -
7 Bengt Svensson BK Lyx - - 36 -
10 Ulf Nilsson BK S:t Erik - - 11 -
12 Tomas Börgesson ABB BK - - 5 -
16 Linnea Edlund Uppsalabridgen - - 2 -
18 Anne-Marie Höglund BK Hudik - - 1 -
19 Bertil-G Johnson Hällefors BK - - 1 -
20 Björn Gjörwell ABB BK - - 1 -
22 Magnus Eriksson Harplinge BK - - 1 -
25 Tomas Gustafsson Stenstorps BK - - 1 -
26 Wilhelm Groth BK Hudik - - 1 -
27 Johan Göransson BK Opalen - - 1 -
28 Björn Andersson Örebridgen - - 1 -
29 Fredrik Kronmarker BK S:t Erik - - 1 -
33 Martin Mellgren BK S:t Erik - - 1 -
36 Mats Nyberg BK S:t Erik - - 1 -
37 Jan Andersson BK S:t Erik - - 1 -
38 Tomas Andgren BK Lyx - - 1 -
39 Robert Frank BK Opalen - - 1 -
41 Tommy Somlo BK Everfresh - - 1 -
42 Joachim Börgel Lindesbergs BS - - 1 -
44 Alexander Fagrell Luleå BK - - 1 -
45 Petter Bengtsson Luleå BK - - 1 -
46 Per-Erik Mattsson Åmåls BS - - 1 -
49 Jerzy Kawa BK S:t Erik - - 1 -
52 Nils-Åke Asplund Arjeplogs BS - - 1 -
53 Johan Wahlberg BK S:t Erik - - 1 -
54 Christer Årenborg BK S:t Erik - - 1 -
55 Martin Löfgren Filbyter Bridge - - 1 -
56 Conny Wahlgren ABB BK - - 1 -
58 Lennart Kjellman BK S:t Erik - - 1 -
59 Anders Söderstedt Norrorts Bridge - - 1 -
60 Fredrik Norling IK Makkabi - - 1 -
61 Carl-Åke Frisk Mariestads BS - - 1 -
64 Åke Johansson Haparanda BS - - 1 -
65 Björn Hjalmarsson BK S:t Erik - - 1 -
67 Helen Bohman Ängelholms BS - - 1 -
68 Hans-Ove Sandin Storsjöbygdens BK - - 1 -
69 Tor-Björn Bohman Ängelholms BS - - 1 -
70 Viktor Andréasson Hässleholms BK - - 1 -
72 Ola Svensson Munka Ljungby BS - - 1 -
73 Janne Swanberg Norrköpingsbridgen - - 1 -
74 Rikard Hagman Ljungsbro BK - - 1 -
75 Peter Knudsen Katrineholms BA - - 1 -
78 Bo Sundell Storsjöbygdens BK - - 1 -
79 Thomas Sjödén Enköpings BS - - 1 -
81 Birgitta Ternblad BK S:t Erik - - 1 -
82 Dan Wälivaara Älvsby BK - - 1 -
84 Björn Sörling Ulricehamns BK - - 1 -
87 Roger Karlsson Sävsjö BK - - 1 -
88 Urban Björklund Bollnäs BK - - 1 -
89 Lars-Göran Larsson Uddevalla BF - - 1 -
91 Stefan Linde Bjärreds BK - - 1 -
92 Magnus Lundgren BK Everfresh - - 1 -
95 Bengt Andersson BK Tre Sang, Helsingborg - - 1 -
96 Niklas Åkermo Anderstorps BK - - 1 -
98 Ivar Lichtenstein BK S:t Erik - - 1 -
99 Johan Lundström Nynäshamns BK - - 1 -
100 Daniel Eriksson Gävle BK - - 1 -
101 Torbjörn Johansson Ljunghusens BK - - 1 -
102 Emanuel Unge BK S:t Erik - - 1 -
104 Ronny Lundkvist Skogs BK - - 1 -
105 Johan Bergström Sölvesborgs BK - - 1 -
107 Louise Hallqvist BK S:t Erik - - 1 -
108 Axel Selvén BK Albrekts - - 1 -
110 Roland Falk BK S:t Erik - - 1 -
111 Jenny Myrendal Åsa/Frillesås BK - - 1 -
112 Peter Carlsson BK S:t Erik - - 1 -
113 Lennart Johansson Ljungskile BK - - 1 -
114 Thomas Groth BK Hudik - - 1 -
115 Stefan Lilja BK Opalen - - 1 -
116 Leif Nilsson BK Alert - - 1 -
117 Carl-Henrik Nauclér BK S:t Erik - - 1 -
118 Emma Övelius Filbyter Bridge - - 1 -
119 Joakim Olsson Bohus Nations BS - - 1 -
120 Rolf Carlsson BK Fenix - - 1 -
122 Erik Gulliksson Gävle BK - - 1 -
123 Ann-Christine Brask BK S:t Erik - - 1 -
124 Karl-Arne Andersson Hids BK - - 1 -
125 Per Emilsson Anderstorps BK - - 1 -
126 Stefan Sonestig Eksjö BK - - 1 -
127 Thomas Kvist Norrorts Bridge - - 1 -
128 Jerry Eklöf Karlstads BK - - 1 -
129 Stefan Bengtsson BK S:t Erik - - 1 -
130 Matti Kovalainen BK S:t Erik - - 1 -
131 Suzanne Lemborn BK Falkenberg - - 1 -
133 Inger Brunkstedt Pri-Bri 1936 - - 1 -
134 Anders Tjernvik Filbyter Bridge - - 1 -
135 Joakim Tillas BK S:t Erik - - 1 -
136 Jan-Håkan Andersson BK Hudik - - 1 -
137 Jan-Inge Troedsson Harplinge BK - - 1 -
139 Sven-Bertil Odelmark BK S:t Erik - - 1 -
140 Johan Andersson Malmö BK - - 1 -
141 Anders Dahlström Kalmarsunds BK - - 1 -
142 Hannes Lundgren Luleå BK - - 1 -
143 Tobias Bende BK Everfresh - - 1 -
145 Ping Huang Uppsalabridgen - - 1 -
146 Bengt Karlström Pri-Bri 1936 - - 1 -
148 Jan Nilsson Hässleholms BK - - 1 -
149 Gustaf Palmqvist Uppsalabridgen - - 1 -
150 Jon Jonsson Växjöbridgen - - 1 -
151 Johnny Oskarsson Kvänums BK - - 1 -
153 Dan-Henrik Karlsson Borås BA - - 1 -
154 Jan Clementsson Malmö BK - - 1 -
155 Göran Nilsson Bredaryds BK - - 1 -
156 Lennart Back BK S:t Erik - - 1 -
157 Oskar Törndahl Norrköpingsbridgen - - 1 -
158 Daniel Lundell BK Björken - - 1 -
161 Karl-Henrik Linnhag BK S:t Erik - - 1 -
162 Bengt Appelqvist BK Falkenberg - - 1 -
163 Leif Ejeklint Norrorts Bridge - - 1 -
164 Agneta Svahn Växjöbridgen - - 1 -
165 Ulf Gärde Lidingö BK - - 1 -
166 Kerstin Westin Sundsvallsbridgen - - 1 -
167 Svante Hallén BK Allians, Halmstad - - 1 -
168 Leif Andersson Örebridgen - - 1 -
169 Rickard Lestander Arjeplogs BS - - 1 -
171 Bengt Nordström Tjörns BK - - 1 -
172 Marcus Hjelte Uppsalabridgen - - 1 -
173 Jörgen Billström BK S:t Erik - - 1 -
174 Anita Brynje BK S:t Erik - - 1 -
175 Carina Sjöblom Sundsvallsbridgen - - 1 -
177 Leif Johansson Norrköpingsbridgen - - 1 -
178 Olov Pettersson Norrorts Bridge - - 1 -
179 Åke Wänström Upphärads BK - - 1 -
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.