Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2019-12-13  kl 12:27

2019-08-01  Chairman's Cup 2019

HEM   |  Mina sidor (11622)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Simon Ekenberg BK S:t Erik 18 29 - 299
Mårten Gustawsson BK S:t Erik 22 36 - 366
Tom Gärds BK Björken 14 25 - 235
Simon Hult BK S:t Erik 20 23 - 323
Jan Lagerman Norrorts Bridge 16 14 - 254
Adam Stokka BK S:t Erik 14 34 - 244
2 Kalle Aldeborg Uddevalla BF 11 14 - 179
Kent Karlsson Uddevalla BF 11 14 - 179
Ronny Ovesson Ejnell BK Centrum 4 25 - 85
Göran Selldén BK Centrum 13 17 - 212
Björn Wenneberg BK Alert 13 17 - 212
Jan-Erik Åsmo BK Centrum 4 25 - 85
3 PG Eliasson Storsjöbygdens BK 3 16 - 61
Gunnar Elmroth Storsjöbygdens BK 3 16 - 61
Thomas Karlsson Storsjöbygdens BK 4 25 - 85
Alexander Sandin Storsjöbygdens BK 4 25 - 85
Jan Selberg Norrorts Bridge 5 25 - 100
Olle Wademark Norrorts Bridge 5 25 - 100
4 Christian Bakke Överums BK 6 26 - 116
Terje (N) Lie Överums BK 4 30 - 90
Ole Marius Myrvold Överums BK 4 25 - 85
5 Krister Ahlesved Uppsalabridgen 1 31 - 46
Linus Dahlström Lunds BK 1 5 - 20
Jan Gutenwik Malmö BK 1 34 - 49
Erik Hansson Borlänge BK 2 36 - 66
Patrik Johansson Växjöbridgen 2 29 - 59
Stefan Jönsson Växjöbridgen 2 29 - 59
Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen 1 17 - 32
Per-Erik Malmström Uppsalabridgen 2 20 - 50
Castor Mann Borlänge BK 2 36 - 66
Jonas Petersson Uppsalabridgen 1 17 - 32
Matias Rohrberg BK S:t Erik 1 5 - 20
Perry Sjöberg Malmö BK 1 34 - 49
Johan Säfsten Uppsalabridgen 2 20 - 50
Niklas Warne Uppsalabridgen 1 31 - 46
9 Eric Arvidsson LudvikaBygdens BK - 23 - 23
Karl Asplund LudvikaBygdens BK - 19 - 19
Sven Åke Bjerregård BK S:t Erik - 31 - 31
Christer Bjäring Gävle BK - 31 - 31
Robin Björkstrand BK Lyx - 25 - 25
Joachim Börgel Lindesbergs BS - 13 - 13
Tomas Börgesson ABB BK - 34 - 34
Börje Dahlberg BK Lyx - 25 - 25
Jonas Engström LudvikaBygdens BK - 30 - 30
Daniel Gullberg BK Björken - 17 - 17
Tommy Gullberg BK S:t Erik - 17 - 17
Magnus Hultman Lindesbergs BS - 13 - 13
Johan Karlsson Hällefors BK - 34 - 34
Martin Löfgren Filbyter Bridge - 18 - 18
Anders Morath BK S:t Erik - 26 - 26
Henrik Noberius Skara BS - 27 - 27
David Probert ABB BK - 30 - 30
Bo Roos Ulricehamns BK - 27 - 27
Daniel Sivelind LudvikaBygdens BK - 10 - 10
Bo Sundell Storsjöbygdens BK - 25 - 25
Morgan Svensson Storsjöbygdens BK - 15 - 15
Björn Sörling Ulricehamns BK - 20 - 20
Björn Thalén Skara BS - 20 - 20
Mikael Westerlund BK Lyx - 33 - 33
Johnny Östberg Gävle BK - 27 - 27
17 Björn Alenfalk Uppsalabridgen - 23 - 23
Mikael Alexandersson BK Opalen - 23 - 23
Mikael Arnberg Filbyter Bridge - 8 - 8
Bengt Bellander Växjöbridgen - 23 - 23
Johnny Blid Filbyter Bridge - 23 - 23
Per Clarin BK S:t Erik - 23 - 23
Bo-Henry Ek Örebridgen - 18 - 18
Christer Eriksson Uppsalabridgen - 17 - 17
Daniel Eriksson Gävle BK - 21 - 21
Sune Fager Gävle BK - 21 - 21
Jan Fransson Sandvikens BK - 18 - 18
Erik Fryklund Filbyter Bridge - 23 - 23
Torbjörn Gustavsson BK S:t Erik - 23 - 23
Louise Hallqvist BK S:t Erik - 23 - 23
Göran Hammarström Filbyter Bridge - 8 - 8
Thomas Ivarsson Uppsalabridgen - 21 - 21
Lars Arthur Johansen Överums BK - 24 - 24
Mats Johansson Uppsalabridgen - 18 - 18
Ylva Johansson BK S:t Erik - 23 - 23
Pasi Kallio Örebridgen - 27 - 27
Hans Kvick Uppsalabridgen - 21 - 21
Tommy Linder Norsjö BK - 8 - 8
Leif Lysebring BK Opalen - 23 - 23
Hans Lövestig BK Opalen - 23 - 23
Kent Maltein Sandvikens BK - 17 - 17
Joakim Möller Uppsalabridgen - 18 - 18
Mats Nilsland Överums BK - 27 - 27
Peter Nordén Örebridgen - 18 - 18
Joakim Nordlindh BK Alert - 21 - 21
Bengt-Göran Olofsson BK Björken - 23 - 23
Ted Olows Storsjöbygdens BK - 18 - 18
Bo Petersson Uppsalabridgen - 9 - 9
Göran Petersson Örebridgen - 9 - 9
Rune Pettersson Gävle BK - 21 - 21
Leif Ruthström BK Björken - 21 - 21
Rolf Scherdin Gävle BK - 21 - 21
Bo Sundström Sydjämten - 18 - 18
Micael Svensson Örebridgen - 27 - 27
Kenneth Wallin Örebridgen - 27 - 27
Andreas Westman Sundsvallsbridgen - 18 - 18
Nils Åhlén BK Björken - 21 - 21
Peter Ärlegård Örebridgen - 27 - 27
34 Torbjörn Arffman BK S:t Erik - 17 - 17
Måns Berg BK S:t Erik - 17 - 17
Patric Holmberg BK S:t Erik - 12 - 12
Martin Mellgren BK S:t Erik - 14 - 14
Sven-Bertil Odelmark BK S:t Erik - 20 - 20
Patric Örnfjärd BK S:t Erik - 12 - 12
36 Mattias Jonsson Enköpings BS - 21 - 21
Mattias Lindgren Hedemora BS - 21 - 21
Lars Olsson Uppsalabridgen - 20 - 20
Göran Rångevall Enköpings BS - 11 - 11
Leif Rångevall Älvsby BK - 3 - 3
K-G Wanngård Enköpings BS - 21 - 21
37 Roland Gyllenhammar Borlänge BK - 9 - 9
Peter Ventura Borlänge BK - 9 - 9
Frank Westman Uppsalabridgen - 18 - 18
Lena Westman Uppsalabridgen - 18 - 18
Eva Åkesson BK Zonen - 15 - 15
Leif Åkesson BK Zonen - 15 - 15
38 Lars Andersson Norrorts Bridge - 20 - 20
Tommy Bergdahl Norrorts Bridge - 20 - 20
Kathrine Bertheau BK S:t Erik - 9 - 9
Jessica Larsson BK S:t Erik - 9 - 9
Yvonne Wiseman BK S:t Erik - 17 - 17
39 Bo Ericson Gävle BK - 23 - 23
Lars Ericson Gävle BK - 23 - 23
Lennart Persson Gävle BK - 23 - 23
Lars-Göran Östlund Gävle BK - 23 - 23
41 Göran Andersson BK S:t Erik - 9 - 9
David Bryder LUCK - 21 - 21
Lars-Göran Larsson Uddevalla BF - 9 - 9
Göran Lindberg ABB BK - 21 - 21
Pär Ol-Mårs BK S:t Erik - 18 - 18
Anders Sjöstedt BK Björken - 18 - 18
42 Per Andersson BK Albrekts - 20 - 20
Leif Hansson BK S:t Erik - 14 - 14
Peder Hägg BK S:t Erik - 12 - 12
Per Kvarby BK S:t Erik - 12 - 12
Jakob Sondén BK S:t Erik - 14 - 14
Per Söderberg Norrorts Bridge - 20 - 20
44 Olof Bergström Filbyter Bridge - 26 - 26
Mats Sjöberg Filbyter Bridge - 26 - 26
Håkan Strääf Filbyter Bridge - 26 - 26
Jan-Erik Thomasson Filbyter Bridge - 26 - 26
45 Leif Andersson Genarps BK - 23 - 23
Rolf Mattsson BK S:t Erik - 23 - 23
Bengt Nilsson Höörs BK - 23 - 23
Anders Söderstedt Norrorts Bridge - 23 - 23
47 Mikael Blomqvist Filbyter Bridge - 21 - 21
Henrik Malmsten Filbyter Bridge - 21 - 21
Anders Tjernvik Filbyter Bridge - 21 - 21
Hans Velin Filbyter Bridge - 21 - 21
48 Leif Andréasson Hunnebostrand-Kungshamns BK - 15 - 15
Olle Axne Storsjöbygdens BK - 12 - 12
Robert Bäck BK Lyx - 15 - 15
Sven-Erik Hallkvist Sydjämten - 15 - 15
Gerhard Jörgensen BK Björken - 12 - 12
Leif Trapp Storsjöbygdens BK - 15 - 15
49 Pernilla Andreasson Bollnäs BK - 23 - 23
Urban Björklund Bollnäs BK - 23 - 23
Kjell Carlsson Bollnäs BK - 23 - 23
Jöns Johansson Sydjämten - 23 - 23
50 Jens Brodin Gävle BK - 14 - 14
Erik Gulliksson Gävle BK - 14 - 14
Eva Gunnarsson Arvika BS - 17 - 17
Ronny Hellberg Veddige BS - 15 - 15
Suzanne Lemborn Karlstads BK - 17 - 17
Jörgen Neldemo BK Albrekts - 15 - 15
51 Gert Bodén ABK Singelton, Askersund - 12 - 12
Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund - 21 - 21
Lennart Johansson ABK Singelton, Askersund - 18 - 18
Kent Karlsson ABK Singelton, Askersund - 20 - 20
Conny Svensson ABK Singelton, Askersund - 20 - 20
52 Reine Gustavsson BK Opalen - 15 - 15
Peter Krug Harplinge BK - 14 - 14
Anders Norin Harplinge BK - 14 - 14
Bilal Zafar BK Opalen - 15 - 15
54 Peter Carlsson BK S:t Erik - 20 - 20
Bengt-Erik Efraimsson BK S:t Erik - 20 - 20
Magnus Ekman Filbyter Bridge - 20 - 20
Anna Zack Efraimsson BK S:t Erik - 20 - 20
55 Rolf Bengtsson Lunds BK - 15 - 15
Andreas Könyves BK S:t Erik - 15 - 15
Kim Lichtenstein BK S:t Erik - 6 - 6
Johan Nilsson BK S:t Erik - 6 - 6
Börje Rudenstål BK S:t Erik - 18 - 18
Ola Stavås BK S:t Erik - 18 - 18
58 Ola Brandborn BK S:t Erik - 21 - 21
Lennart Eriksson BK S:t Erik - 21 - 21
Peter Friberg BK S:t Erik - 21 - 21
Jenny Rudenstål BK S:t Erik - 21 - 21
59 Markus Hedström Åmåls BS - 21 - 21
Michael Karlin Åmåls BS - 14 - 14
Pontus Karlsson Åmåls BS - 20 - 20
Torbjörn Olsson Åmåls BS - 21 - 21
Per Schullström Åmåls BS - 8 - 8
Leif Öhrn Karlstads BK - 14 - 14
60 Mart Altmäe BK S:t Erik - 11 - 11
Jan Andersson BK S:t Erik - 20 - 20
Per Hallberg BK S:t Erik - 17 - 17
Mikael Lindblom BK S:t Erik - 17 - 17
Anders Palmgren BK S:t Erik - 15 - 15
61 Johan Arvidsson Hovmantorps BK - 20 - 20
Michael Claesson Hovmantorps BK - 20 - 20
Johan Noberius Hovmantorps BK - 20 - 20
Morgan Svensson Hovmantorps BK - 20 - 20
62 Mats Jakobsson BK Lyx - 21 - 21
Gunnar Jansson BK Lyx - 21 - 21
Tore Mattsson BK Lyx - 21 - 21
Johan Svensson Bohus Nations BS - 21 - 21
63 Daniel Gustavsson Falköpings BS - 17 - 17
Johnny Ivarsson Borås BA - 8 - 8
Jörgen Lantz Ulricehamns BK - 21 - 21
Gunnar Lindell Katrineholms BA - 8 - 8
Thomas Samuelsson Borås BA - 17 - 17
Kaj Toivosson Ulricehamns BK - 21 - 21
64 Peter Backlund BK S:t Erik - 21 - 21
Jan Johnsson Gävle BK - 21 - 21
Bim Ödlund BK S:t Erik - 21 - 21
Max Ödlund BK S:t Erik - 21 - 21
65 Ulf Backman Laholms BK - 15 - 15
Peter Bäckstrand BK Opalen - 15 - 15
Robert Frank BK Opalen - 18 - 18
Johan Göransson BK Opalen - 18 - 18
Stefan Lilja BK Opalen - 15 - 15
Nicklas Widhja BK Opalen - 15 - 15
67 Ann-Sophie Andersson Rimbo BK - 15 - 15
Eva Brantingson Väddö BK - 9 - 9
Johan Fröberg Väddö BK - 9 - 9
Kjell Simonsson Rimbo BK - 17 - 17
Joanna Tenggren Rimbo BK - 15 - 15
Katrin Thorström Rimbo BK - 14 - 14
69 Johan Andersson Malmö BK - 15 - 15
Niklas Andrén Lunds BK - 8 - 8
Daniel Gustafsson Lunds BK - 18 - 18
Martin Gårdrup Malmö BK - 15 - 15
Emil Vall BK Lyx - 15 - 15
Magnus Wegestål Malmö BK - 20 - 20
70 Micke Glyssner Luleå BK - 20 - 20
Per Norberg Luleå BK - 20 - 20
Henrik Oldenburg Luleå BK - 20 - 20
Göran Ström Luleå BK - 20 - 20
71 Markus Bertheau BK S:t Erik - 12 - 12
Thomas Brehmer Örebridgen - 17 - 17
Bo Erikson BK Centrum - 14 - 14
Johan Grönkvist Örebridgen - 17 - 17
Peter Karlsson BK Centrum - 17 - 17
Johan Wahlberg BK S:t Erik - 9 - 9
72 Anders Erikson BK Centrum - 9 - 9
74 Daniel Anteryd Karlstads BK - 17 - 17
Teo Bodin BK S:t Erik - 12 - 12
John-Erik Hörnfeldt ABB BK - 8 - 8
Johannes Matsson Karlstads BK - 15 - 15
Catarina Midskog Karlstads BK - 14 - 14
Anna Roos Karlstads BK - 14 - 14
75 Magnus Eriksson Harplinge BK - 24 - 24
Arne Larsson BK Lavec - 24 - 24
Daniel Salomonsson Hunnebostrand-Kungshamns BK - 24 - 24
Tobias Törnqvist BK Lavec - 24 - 24
76 Anders Berkmo BK Zonen - 24 - 24
Håkan Karlsson BK Zonen - 24 - 24
Sofia Karlsson BK Zonen - 24 - 24
Rickard Olin BK Zonen - 24 - 24
77 Peter Olofsson Sölvesborgs BK - 21 - 21
Stefan Underdal LUCK - 21 - 21
79 Roland Andersson Alingsås BS - 15 - 15
Hans Bogeskär Alingsås BS - 8 - 8
Conny Johansson Vårgårda BS - 15 - 15
Thomas Johansson Vårgårda BS - 23 - 23
Stefan Lundh Alingsås BS - 8 - 8
Ulf Sjölinder Vårgårda BS - 23 - 23
81 Bo Gisslander Bredaryds BK - 18 - 18
Rose-Marie Jarl Värnamo BK - 18 - 18
Anette Svenningsson BK Opalen - 18 - 18
Gunilla Åhlander Värnamo BK - 18 - 18
82 Ia Börling Uppsalabridgen - 20 - 20
Magnus Carlén Uppsalabridgen - 20 - 20
Linnea Edlund Uppsalabridgen - 20 - 20
Thomas Kvist Norrorts Bridge - 20 - 20
83 Jörgen Andersson BK Tre Sang, Helsingborg - 23 - 23
Mikael Hjerm BK Björken - 23 - 23
Martin Johnsson BK Tre Sang, Helsingborg - 23 - 23
Kalle Prorok BK Björken - 23 - 23
84 Patricia Kronbäck Gävle BK - 18 - 18
Håkan Lindström Gävle BK - 18 - 18
Stefan Westlund Gävle BK - 18 - 18
Anders Wike Gävle BK - 18 - 18
85 Mats Allgöwer Onsdagsklubben - 21 - 21
Terje Lie BK Falkenberg - 21 - 21
Lena Petersen Frölunda BS - 21 - 21
Björn Wenander Onsdagsklubben - 21 - 21
86 Kaj Adolfsson BK S:t Erik - 20 - 20
Stefan Ekman BK S:t Erik - 20 - 20
87 Kjell Andersson Skellefteå BK - 20 - 20
Stefan Andersson Skellefteå BK - 20 - 20
Hans Molin Skellefteå BK - 20 - 20
N-G Nilsson Skellefteå BK - 20 - 20
88 David Wrang BK S:t Erik - 14 - 14
Thomas Wrang BK S:t Erik - 14 - 14
89 Anders Dellien Tjörns BK - 14 - 14
Erik Franzén Hedemora BS - 21 - 21
Jan Holm Hedemora BS - 8 - 8
Hans Johansson Tjörns BK - 21 - 21
Lennart Johansson Ljungskile BK - 14 - 14
Peter Wester Hedemora BS - 8 - 8
90 Lennart Bylund Sundsvallsbridgen - 15 - 15
Carina Hallkvist Sydjämten - 9 - 9
Per Hult Visby BS - 12 - 12
Bengt Lindskog Visby BS - 12 - 12
Kent Sjöberg Sundsvallsbridgen - 15 - 15
Carina Sjöblom Sundsvallsbridgen - 9 - 9
91 Erik Bergengren Visby BS - 18 - 18
Per Leandersson BK S:t Erik - 18 - 18
Pontus Silow BK S:t Erik - 18 - 18
PO Sundelin BK S:t Erik - 18 - 18
93 Rolf Normann Hansen Uddevalla BF - 18 - 18
94 Ulla Berntsson Asperö-Brännö BK - 23 - 23
Ingvar Grahn Onsdagsklubben - 23 - 23
Karin Nyberg Asperö-Brännö BK - 23 - 23
Göran Rydell Onsdagsklubben - 23 - 23
95 Sixten Ek Skövde BA - 18 - 18
Gun Karlsson Filbyter Bridge - 18 - 18
Lennart Karlsson Filbyter Bridge - 18 - 18
Leif Lyngmo Motala Bridgeallians - 18 - 18
96 Carl Engholm Uppsalabridgen - 12 - 12
Christer Enkvist Uppsalabridgen - 14 - 14
Dan Granberg Uppsalabridgen - 14 - 14
Marcus Hjelte Uppsalabridgen - 14 - 14
Björn Karlsson Uppsalabridgen - 12 - 12
Marito Karlsson Uppsalabridgen - 14 - 14
97 Stefan Olausson BK S:t Erik - 17 - 17
Jesper Rundin Borlänge BK - 17 - 17
Ola Svensson Munka Ljungby BS - 17 - 17
98 Eric Behm LudvikaBygdens BK - 12 - 12
Lennart Ekholm ABB BK - 18 - 18
Peter Johansson Borlänge BK - 12 - 12
Bo Sivelind LudvikaBygdens BK - 6 - 6
Margot Sivelind LudvikaBygdens BK - 6 - 6
Christer Åström ABB BK - 18 - 18
99 Björn Holm Hedemora BS - 20 - 20
Dag Josefsson Folkare BK - 20 - 20
Inga-Lis Larsson Borlänge BK - 20 - 20
Peter Nohrén Borlänge BK - 20 - 20
101 Dan Andersson Munka Ljungby BS - 20 - 20
Sune Hallgren Visby BS - 20 - 20
102 Stefan Andersson ABB BK - 15 - 15
Peter Forsberg ABB BK - 14 - 14
Rolf Forsberg ABB BK - 9 - 9
Stefan Varjomaa ABB BK - 17 - 17
Claes Åhgren ABB BK - 18 - 18
103 Rasmus Andersson Munka Ljungby BS - 20 - 20
Ulf Andersson Munka Ljungby BS - 20 - 20
Andreas Johansson Munka Ljungby BS - 20 - 20
Jan-Inge Tuvesson Munka Ljungby BS - 20 - 20
104 Ingemar Assarsjö BK Lyx - 15 - 15
Ann-Sofie Axelsson Skövde BA - 9 - 9
Fredrik Axelsson Skövde BA - 9 - 9
Leif Axelsson Skövde BA - 15 - 15
Kjell Glans Tjörns BK - 12 - 12
Bengt Lundberg Tjörns BK - 12 - 12
105 Tommy Gunnarsson Arvika BS - 14 - 14
Tommi Ramstedt Lindesbergs BS - 14 - 14
Michael Runfors Örebridgen - 14 - 14
Daniel Svensson BK Albrekts - 14 - 14
107 Björn Andersson Örebridgen - 21 - 21
Tommy Andersson Uppsalabridgen - 21 - 21
Lars Lundqvist Valdemarsviks BK - 21 - 21
Lars Nilsson Valdemarsviks BK - 21 - 21
108 Leif Ernstsson Lindesbergs BS - 15 - 15
Thorbjörn Fredriksson Nora BK - 9 - 9
Karl-Gustaf Larsson Nora BK - 6 - 6
Håkan Persson Nora BK - 9 - 9
Jörgen Pihl Nora BK - 15 - 15
Bo Wiker Fagersta BS - 12 - 12
109 Thomas Hultgren Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
Christer Larsson Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
Jan Ragnebäck Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
Ulf Runze Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
110 Bengt Anderson Lerums BK - 17 - 17
Bo Andersson Fredagsklubben - 17 - 17
Lisa Westling BK Albrekts - 17 - 17
Sören Westling BK Albrekts - 17 - 17
111 Håkan Johansson Skövde BA - 15 - 15
Lennart Kjellman BK S:t Erik - 15 - 15
Linda Sandberg Skövde BA - 15 - 15
Erik Sjöstrand Skövde BA - 15 - 15
112 Mattias Forss Överums BK - 15 - 15
Christoffer Järneström Överums BK - 15 - 15
Kent Lundström Överums BK - 15 - 15
Jacob Westerberg Överums BK - 15 - 15
113 Kenneth Fredriksson Storsjöbygdens BK - 18 - 18
Anette Nilsson Storsjöbygdens BK - 18 - 18
Kennet Nilsson Storsjöbygdens BK - 18 - 18
Monica Näs Storsjöbygdens BK - 15 - 15
Pernilla Näs Storsjöbygdens BK - 3 - 3
114 Björn Davidsson Sällskapet, Ronneby - 18 - 18
Dan Johansson Karlshamns BK - 18 - 18
Johnny Petersson Sällskapet, Ronneby - 18 - 18
Henrik Sällberg Sällskapet, Ronneby - 18 - 18
115 Per-Åke Jansson Smedstadens BK - 17 - 17
Lars Lundgren Arboga BK - 17 - 17
Catarina Skau Olsson Smedstadens BK - 17 - 17
Anna Skau Smedstadens BK - 17 - 17
117 Bengt Alrud Borås BA - 18 - 18
Göran Lidgren Skövde BA - 18 - 18
118 Per Bratt Skövde BA - 14 - 14
Göran Forss Norrköpingsbridgen - 14 - 14
Arne Klasén Norrköpingsbridgen - 14 - 14
Harriet Philipson Norrköpingsbridgen - 14 - 14
120 Magnus Backlund BK S:t Erik - 6 - 6
Nillan Essén BK S:t Erik - 6 - 6
Erik Myklebust BK S:t Erik - 12 - 12
Carl-Henrik Nauclér BK S:t Erik - 15 - 15
Sofia Ryman BK S:t Erik - 8 - 8
Joakim Tillas BK S:t Erik - 14 - 14
121 Christer Bech BK S:t Erik - 14 - 14
Anders Lindgren BK S:t Erik - 14 - 14
Anders Pettersson BK S:t Erik - 14 - 14
Per-Åke Pettersson Uppsalabridgen - 9 - 9
Ahto Uisk Uppsalabridgen - 5 - 5
123 Krister Collberg Åkers BK - 18 - 18
Ola Särnkvist Åkers BK - 18 - 18
Ulf Särnkvist Åkers BK - 18 - 18
Anders Vikdahl Strängnäs BK Gripen - 18 - 18
124 Anders Ekström Rimbo BK - 17 - 17
Eva Ekström Rimbo BK - 17 - 17
Carina Norberg Väddö BK - 15 - 15
Jan Norberg Väddö BK - 17 - 17
Eva Wetterhall BK S:t Erik - 2 - 2
126 Stefan Budin Visby BS - 18 - 18
Tin Budin Visby BS - 18 - 18
Eva-Marie Elingmark Visby BS - 18 - 18
Tommy Elingmark Visby BS - 18 - 18
127 Lars Adie BK Allians, Halmstad - 12 - 12
Lars Hed BK Allians, Halmstad - 12 - 12
Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad - 12 - 12
Jörgen Peterson BK Allians, Halmstad - 12 - 12
128 Andreas Abragi BK S:t Erik - 17 - 17
Peter Swensson Värnamo BK - 17 - 17
130 Örjan Randhede Filbyter Bridge - 18 - 18
Malgorzata Wesolowska Filbyter Bridge - 18 - 18
Inger Öhman Ljungsbro BK - 18 - 18
Rolf Öhman Ljungsbro BK - 18 - 18
131 Thord Lindberg Boden-Sävast BS - 14 - 14
Inger Lundberg Boden-Sävast BS - 14 - 14
Tomas Lundberg Boden-Sävast BS - 14 - 14
Peter Townsend Boden-Sävast BS - 14 - 14
132 Jörgen Claesson Hedemora BS - 11 - 11
Håkan Gabrielsen Borlänge BK - 11 - 11
Marianne Löfquist Borlänge BK - 15 - 15
Lisbet Mattsson Borlänge BK - 8 - 8
Monika Savberg Borlänge BK - 15 - 15
Annelie Ström Borlänge BK - 8 - 8
134 Kjell Berndtsson BK Lyx - 18 - 18
Åsa Berndtsson BK Everfresh - 18 - 18
Barbro Johannesson PBF Uppsala - 18 - 18
Sven Johannesson PBF Uppsala - 18 - 18
135 Solweigh Andersson Hammarö BK - 14 - 14
Marit Askernäs Karlstads BK - 11 - 11
Torbjörn Askernäs Karlstads BK - 11 - 11
Anders Eriksson Karlstads BK - 14 - 14
Åsa Karlsson Hällefors BK - 9 - 9
Annika Sundelin Solstabridgen - 9 - 9
136 Charlotte Jakobsson BK S:t Erik - 18 - 18
Liv-Johanna Lindberg BK S:t Erik - 18 - 18
Olle Sandström Norsjö BK - 18 - 18
Hanna Willart BK S:t Erik - 18 - 18
137 Anders d´Aquino BK S:t Erik - 15 - 15
Kerstin Hägglund Norrorts Bridge - 15 - 15
Hannu Oikarainen Karlstads BK - 15 - 15
Christina Truuberg Norrorts Bridge - 15 - 15
138 Anders Björkman BK S:t Erik - 9 - 9
Kristin Nedlich BK S:t Erik - 11 - 11
Lars Nilsson BK S:t Erik - 11 - 11
Karl Persson BK S:t Erik - 11 - 11
Mattias Weiler BK S:t Erik - 11 - 11
Ola Weinberg BK S:t Erik - 9 - 9
139 Ann-Christine Brask BK S:t Erik - 14 - 14
Thomas Falk BK S:t Erik - 14 - 14
Fredrik Norling IK Makkabi - 14 - 14
Hans Thormar IK Makkabi - 14 - 14
140 Britt Björk BK Albrekts - 15 - 15
Ingegerd Peterson BK Albrekts - 15 - 15
Jan Svensson BK Albrekts - 15 - 15
Kenneth Svensson BK Albrekts - 15 - 15
141 Lena Lundqvist Valdemarsviks BK - 15 - 15
Annette Oscarsson Västerviks BK - 15 - 15
Mats Oscarsson Västerviks BK - 15 - 15
Gun-Britt Rindstål Överums BK - 15 - 15
142 Eva Benckert BK S:t Erik - 11 - 11
Ann-Sofi Frankl Sthlms-Polisens BS - 8 - 8
Birgitta Kåre Sthlms-Polisens BS - 11 - 11
Christer Thunvik Sthlms-Polisens BS - 11 - 11
Ingmarie Thunvik Sthlms-Polisens BS - 14 - 14
Eva Wiklander BK S:t Erik - 8 - 8
143 Gunilla Andersson BK Albrekts - 17 - 17
Villy Havasi BK Albrekts - 17 - 17
Bobbo Jovic BK Albrekts - 17 - 17
Nicolae Östner Lunds BK - 17 - 17
144 Marie Berg Norrorts Bridge - 15 - 15
Mikaela Bäckius BK S:t Erik - 15 - 15
Maria Raftewold BK S:t Erik - 15 - 15
Maria Thulin BK S:t Erik - 15 - 15
148 Eva-Britt Blomkvist Skellefteå BK - 17 - 17
Lars-Göran Blomkvist Skellefteå BK - 17 - 17
Per-Gunnar Sundström Arjeplogs BS - 17 - 17
Sofi Sundström Arjeplogs BS - 17 - 17
149 Nils-Erik Ekholm Munka Ljungby BS - 14 - 14
Ingemar Henrysson Munka Ljungby BS - 9 - 9
Lars-Gunnar Ludvigsson Munka Ljungby BS - 17 - 17
Jens Priess Munka Ljungby BS - 17 - 17
Ann Sundgren Munka Ljungby BS - 11 - 11
150 Bo Darvelid Visby BS - 17 - 17
Irene Darvelid Visby BS - 17 - 17
Birgitta Gustafsson Visby BS - 17 - 17
Ewa Montelius Visby BS - 17 - 17
152 Anki Arvmyren Sigtuna BS - 15 - 15
Mona Beckman Märsta BK - 9 - 9
Elisabeth Durén Märsta BK - 11 - 11
Anita Eriksson Sigtuna BS - 11 - 11
Anne Kleredal Olsson Sigtuna BS - 15 - 15
153 Ann-Britt Carlén BK S:t Erik - 14 - 14
Yvonne Flodqvist BK S:t Erik - 14 - 14
Elisabeth Nordling BK S:t Erik - 14 - 14
Christina Torsslow BK S:t Erik - 14 - 14
155 Ann Fagerberg Skutskärs BK - 14 - 14
Ingemar Forsling Gävle BK - 14 - 14
Anna Lundvall Gävle BK - 14 - 14
Kristina Olsson-Söderhäll Skutskärs BK - 14 - 14
156 Bo Forslund Arboga BK - 14 - 14
Allan Hagman Arboga BK - 14 - 14
Ulf Nilsson Arboga BK - 14 - 14
Gisela Sjöholm Arboga BK - 14 - 14
157 Oscar Muhr Frölunda BS - 15 - 15
Irma Petersen Frölunda BS - 15 - 15
Moa Petersen Frölunda BS - 15 - 15
Jesper Pettersson Frölunda BS - 15 - 15
158 Berith Finnsson Boden-Sävast BS - 3 - 3
Urban Finnsson Boden-Sävast BS - 14 - 14
Jonatan Johansson Luleå BK - 14 - 14
Fredrik Larsson Luleå BK - 14 - 14
Urban Nilsson Luleå BK - 11 - 11
161 Klaus Hawby BK Opalen - 14 - 14
Jan Olofsson Norrorts Bridge - 14 - 14
Alf Putzen BK Opalen - 14 - 14
Tommy Rydberg BK Opalen - 14 - 14
162 Britt Andrén BK S:t Erik - 11 - 11
Anders Hellström BK S:t Erik - 11 - 11
Britt Nylinder BK S:t Erik - 11 - 11
Caroline Tesch BK S:t Erik - 11 - 11
163 Bengt Hallgren Trosa BS - 15 - 15
Britt Hellstrand Trosa BS - 15 - 15
Kjell Hellstrand Trosa BS - 15 - 15
Sofia Sundström Trosa BS - 15 - 15
164 Nils Andersson ABB BK - 11 - 11
Solveig Byström ABB BK - 11 - 11
Thomas Ekström ABB BK - 11 - 11
Per-Erik Eriksson ABB BK - 11 - 11
165 Karl-Erik Backelin Arvika BS - 11 - 11
Pierre Berg Hällefors BK - 6 - 6
Renée Blixt Arvika BS - 5 - 5
Urban Mentzer Arvika BS - 11 - 11
Kent Rörqvist Arvika BS - 5 - 5
Mikael Skoog Arvika BS - 6 - 6
166 Fredrik Broman Ulricehamns BK - 11 - 11
Valdimar Gudmundsson BK Opalen - 11 - 11
Eric Nordetun Ulricehamns BK - 11 - 11
Margret Vidarsdottir BK Opalen - 11 - 11
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.