Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-06-25  kl 13:15

2019-10-05  Askim Lagtävling

HEM   |  Mina sidor (56047)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Lars-Åke Gustafsson Onsdagsklubben - 9 - 9
Thomas Therkelson Onsdagsklubben - 9 - 9
Jan Troberg Onsdagsklubben - 9 - 9
Björn Wenander Onsdagsklubben - 9 - 9
2 Robin Björkstrand BK Lyx - 9 - 9
Robert Bäck BK Lyx - 9 - 9
Börje Dahlberg BK Lyx - 9 - 9
Per Jansson BK Lyx - 9 - 9
3 Ingvar Grahn Onsdagsklubben - 7 - 7
Rudi Knutson Onsdagsklubben - 7 - 7
Göran Rydell Onsdagsklubben - 7 - 7
Harald Sjöman Onsdagsklubben - 7 - 7
4 Tomas Andgren BK Lyx - 6 - 6
Gerhard Jörgensen BK Björken - 6 - 6
Per Sjöberg BK Lyx - 6 - 6
Stefan Åsgården BK Lyx - 6 - 6
5 Jan Ahlqvist BK Lyx - 6 - 6
Tony Elmroth BK Lyx - 6 - 6
Mats Jakobsson BK Lyx - 6 - 6
Jan Konar BK Lyx - 6 - 6
6 Bo Erikson BK Centrum - 7 - 7
Peter Karlsson BK Centrum - 7 - 7
Ronny Ovesson Ejnell BK Centrum - 7 - 7
Jan-Erik Åsmo BK Centrum - 7 - 7
7 Kristina Bergman BK Viva - 7 - 7
Svavar Hauksson Askims BK - 7 - 7
Lars Högblom BK Viva - 7 - 7
Eric Skoog BK Viva - 7 - 7
8 Per Diener BK Everfresh - 6 - 6
Anitha Hemark Hallgren BS Damernas - 6 - 6
Nils Nordahl BK Lyx - 6 - 6
Eva Ströby BS Damernas - 6 - 6
9 Birgitta L Emanuelsson BK Everfresh - 6 - 6
Mirre Gustafsson BS Damernas - 6 - 6
Eva Snare BS Damernas - 6 - 6
Maria Tullberg BS Damernas - 6 - 6
10 Kjell Berndtsson BK Lyx - 6 - 6
Gunnar Jansson BK Lyx - 6 - 6
Jacob Kleiven BK Lyx - 6 - 6
Tore Mattsson BK Lyx - 6 - 6
11 Bo Andersson Fredagsklubben - 6 - 6
Hans Linusson BK Debut - 6 - 6
Sven Nilsson BK Debut - 6 - 6
Agneta Persson BK Debut - 6 - 6
12 Göran Karlander BK Lyx - 7 - 7
Eva Roos BK Everfresh - 7 - 7
Jan Sager BK Everfresh - 7 - 7
Kjell Zackrisson BK Debut - 7 - 7
13 David Bryder LUCK - 6 - 6
Hans Eriksson Partille/Mölnlycke BK - 6 - 6
Oscar Hult Partille/Mölnlycke BK - 6 - 6
Matti Lepistö Kronhusklubben - 6 - 6
14 Pia Rasmusson BK Everfresh - 6 - 6
Christina Wedin BK Everfresh - 6 - 6
Margrete Östermarker BK Everfresh - 6 - 6
15 Leif Albinsson BK Debut - 6 - 6
Rut Hillensjö BS Damernas - 6 - 6
Göran Nilsson BK Debut - 6 - 6
Gudrun Orvelin Nilsson BK Debut - 6 - 6
16 Mats Amonsson BK Debut - 6 - 6
Staffan Lindahl BK Debut - 6 - 6
Dan Olsson BK Debut - 6 - 6
Tomas Rohdin BK Debut - 6 - 6
17 Gertrud Bohlin Askims BK - 6 - 6
Alf Börjesson Askims BK - 6 - 6
Jan Erixon Askims BK - 6 - 6
Britt Larsson Askims BK - 6 - 6
18 Eva Johansson Askims BK - 5 - 5
Ulla-Britt Karlsson BK Everfresh - 5 - 5
Marianne Löfgren Askims BK - 5 - 5
Dagny Tryggö BK Everfresh - 5 - 5
19 Arnold Joelsson Kronhusklubben - 5 - 5
Pontus Lindqvist Askims BK - 5 - 5
Ivan Nilsson Kronhusklubben - 5 - 5
Ella Ormachea Askims BK - 5 - 5
20 Helena Kahu BK Viva - 5 - 5
Sven-Olof Lantz BK Viva - 5 - 5
Lars-Olof Månsson Kronhusklubben - 5 - 5
Jürgen Schildt Kronhusklubben - 5 - 5
21 Kjell Evensen Askims BK - 5 - 5
Bengt Johansson Askims BK - 5 - 5
Adam Kovasznay Askims BK - 5 - 5
Anders Våge Askims BK - 5 - 5
22 Staffan Edström Royal Bachelors Club - 5 - 5
Lennart Keussen Djursholms BK - 5 - 5
Ewa Merkander BK Debut - 5 - 5
Stefan Sjöberg Askims BK - 5 - 5
23 Kjell Andersson Askims BK - 4 - 4
Maria Danielsson Askims BK - 4 - 4
Dag Källfelt BK Everfresh - 4 - 4
Marianne Källfelt BS Damernas - 4 - 4
24 Anki Abrahamsson BK Debut - 4 - 4
Lillemor Eriksson BK Debut - 4 - 4
Lena Frerichs BS Damernas - 4 - 4
Britt-Inger Svensson BS Damernas - 4 - 4
25 Gunnar Berndtsson Askims BK - 5 - 5
Nils-Bertil Gustafsson Askims BK - 5 - 5
Göran Johansson Askims BK - 5 - 5
Gunilla Lindeström Askims BK - 5 - 5
26 Birgitta Düring Månsson BK Debut - 3 - 3
Kristina Edeland Askims BK - 3 - 3
Ewalena Fredlund BK Debut - 3 - 3
Johnny Månsson Kronhusklubben - 3 - 3
27 Lars Haara BK Debut - 3 - 3
Monica Haara BK Debut - 3 - 3
Kajsa Haglöf Askims BK - 3 - 3
Ulla Malmsten Askims BK - 3 - 3
28 Christina Erikson BK Everfresh - 3 - 3
Marie-Louise Landelius BK Everfresh - 3 - 3
Bo Larsson Bohus Nations BS - 3 - 3
Anna-Stina Wennberg Bohus Nations BS - 3 - 3
29 Rodny Carlsson BK Everfresh - 3 - 3
Klas-Göran Lundin BK Everfresh - 3 - 3
Jan-Olof Siby BK Everfresh - 3 - 3
Zsuzsanna Szamel BK Debut - 3 - 3
30 Helga Andréen BK Everfresh - 3 - 3
Martha Gustafson BK Everfresh - 3 - 3
Yvonne Sjöstrand BK Everfresh - 3 - 3
Siv Zackrisson BK Everfresh - 3 - 3
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.