Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2019-04-18  kl 10:22  (i går)

2018-11-18  Svenska Cupen 2018

HEM   |  Mina sidor (12649)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Petter Bengtsson Luleå BK 25 - - 375
Anders Enström Luleå BK 25 - - 375
Urban Finnsson Boden-Sävast BS 25 - - 375
Pierre Thunström Luleå BK 25 - - 375
2 Eric Arvidsson LudvikaBygdens BK 19 - - 285
Sara Asplund Sivelind LudvikaBygdens BK 19 - - 285
Karl Asplund LudvikaBygdens BK 19 - - 285
Daniel Sivelind LudvikaBygdens BK 19 - - 285
3 Peter Carlsson BK ALERT 14 - - 210
Bengt-Erik Efraimsson BK S:t Erik 14 - - 210
Magnus Ekman Filbyter Bridge 14 - - 210
Markus Hedström Åmåls BS 9 - - 135
Mikael Johansson Karlstads BK 10 - - 150
Michael Karlin Åmåls BS 6 - - 90
Pontus Karlsson Åmåls BS 13 - - 195
Peggy Nyholm Arvika BS 5 - - 75
Torbjörn Olsson Åmåls BS 14 - - 210
Anna Zack Efraimsson BK S:t Erik 14 - - 210
5 Rolf Bengtsson Lunds BK 2 - - 30
Christer Bjäring Gävle BK 3 - - 45
Leif Björkman Växjöbridgen 8 - - 120
Per Bretz Växjöbridgen 3 - - 45
Sanna Clementsson Lunds BK 10 - - 150
Linus Dahlström Lunds BK 10 - - 150
Arne Ericson Växjöbridgen 8 - - 120
Daniel Eriksson Gävle BK 9 - - 135
Sune Fager Gävle BK 7 - - 105
John-Erik Hörnfeldt ABB BK 5 - - 75
Per Jansson BK Lyx 7 - - 105
Fredrik Jarlvik Malmö BK 10 - - 150
Håkan Johansson Växjöbridgen 7 - - 105
Lars Kennethsson BK Lyx 10 - - 150
Michael Lemborn Karlstads BK 9 - - 135
Suzanne Lemborn Karlstads BK 7 - - 105
Henrik Morin Växjöbridgen 4 - - 60
Juha Nieminen Gävle BK 1 - - 15
Rune Pettersson Gävle BK 10 - - 150
Hans-Ove Sandin Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Rolf Scherdin Gävle BK 7 - - 105
Gunnar Sjökvist Växjöbridgen 10 - - 150
Tore Stormo BK S:t Erik 3 - - 45
Tatyana Trendafilova Malmö BK 8 - - 120
9 Pär Andersson Smedstadens BK 2 - - 30
Mikael Arnberg Filbyter Bridge 2 - - 30
Gabor Barath Växjöbridgen 5 - - 75
Tobias Bende BK Everfresh 6 - - 90
Magnus Berg Valdemarsviks BK 2 - - 30
Måns Berg BK S:t Erik 3 - - 45
Robin Björkstrand BK Lyx 3 - - 45
Johnny Blid Filbyter Bridge 6 - - 90
Robert Bäck BK Lyx 4 - - 60
Christian Carlsson Falköpings BS 6 - - 90
Börje Dahlberg BK Lyx 3 - - 45
Björn Dellenmark Älmhults BK 6 - - 90
Lennart Fredriksson Smedstadens BK 4 - - 60
Erik Fryklund Filbyter Bridge 6 - - 90
Göran Hammarström Filbyter Bridge 2 - - 30
Gullvi Högberg Falköpings BS 7 - - 105
Lars Jansson BK Everfresh 6 - - 90
Mattias Jonsson Enköpings BS 6 - - 90
Patrik Jönsson Älmhults BK 1 - - 15
Irén Laang Lidköpings BK 1 - - 15
Jan Lagerman Norrorts Bridge 4 - - 60
Per Larsson Falköpings BS 7 - - 105
Reine Lennartsson Älmhults BK 1 - - 15
Sören Lennartsson Falköpings BS 5 - - 75
Anders Ljungblad BK Everfresh 6 - - 90
Martin Löfgren Filbyter Bridge 7 - - 105
Anders Lövling Enköpings BS 6 - - 90
Fredrik Mirhag Smedstadens BK 3 - - 45
Peter Nuoristo BK Everfresh 6 - - 90
Tommy Petersson Smedstadens BK 3 - - 45
Torkel Petersson Smedstadens BK 4 - - 60
Carl Ragnarsson Filbyter Bridge 7 - - 105
Bo Roos Skara BS 2 - - 30
Sture Rundgren Växjöbridgen 5 - - 75
Göran Rångevall Enköpings BS 5 - - 75
Evert Samuelsson Älmhults BK 6 - - 90
Adam Stokka BK S:t Erik 5 - - 75
Peter Svensson Enköpings BS 1 - - 15
Björn Sörling Skara BS 5 - - 75
Björn Thalén Skara BS 5 - - 75
K-G Wanngård Enköpings BS 6 - - 90
David Wrang BK S:t Erik 4 - - 60
Thomas Wrang BK S:t Erik 4 - - 60
Per Östlund Mitchell BK Lyx 4 - - 60
17 Björn Alenfalk Uppsalabridgen 5 - - 75
Mikael Alexandersson BK Opalen 4 - - 60
Christer Andersson Ystads BS 4 - - 60
Göran Andersson BK ALERT 2 - - 30
Per Andersson BK Albrekts 5 - - 75
Leif Andréasson Kungshamns BK 4 - - 60
Stefan Bengtsson BK S:t Erik 2 - - 30
Olof Bergström Filbyter Bridge 6 - - 90
Urban Björklund Gävle BK 5 - - 75
Olle Blidholm BK S:t Erik 4 - - 60
Kenneth Borin BK S:t Erik 3 - - 45
Jens Brodin Gävle BK 5 - - 75
Magnus Bruun Oskarshamns BK 5 - - 75
Michael Carlsson Oskarshamns BK 5 - - 75
Ulf Ek Kungshamns BK 3 - - 45
Christer Eriksson Uppsalabridgen 5 - - 75
Torsten Eriksson Ystads BS 4 - - 60
Erik Forsmark Oskarshamns BK 5 - - 75
Anders Fryklund BK Björken 4 - - 60
Mattias Furenbäck Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Erik Gulliksson Gävle BK 5 - - 75
Eva Gunnarsson Arvika BS 4 - - 60
Tommy Gunnarsson Arvika BS 4 - - 60
Eva-Liss Göthe Ystads BS 1 - - 15
Hans Göthe Ystads BS 1 - - 15
Staffan Hedman Sundsvallsbridgen 5 - - 75
Patric Holmberg BK S:t Erik 4 - - 60
Thomas Ivarsson Uppsalabridgen 5 - - 75
Per-Erik Jansson Gävle BK 5 - - 75
Lars Jeppsson Ystads BS 5 - - 75
Valter Johansson BK Björken 4 - - 60
Åsa Jonsson BK Björken 4 - - 60
Fredrik Josephson BK S:t Erik 4 - - 60
Hans Jörgensen Bohus Nations BS 3 - - 45
Kjell Karlsson Lindesbergs BS 5 - - 75
Jerzy Kawa BK S:t Erik 5 - - 75
Hans Kvick Uppsalabridgen 5 - - 75
Göran Larsson Kumla BS 5 - - 75
Mats Larsson Oskarshamns BK 1 - - 15
Peder Linder BK Björken 4 - - 60
Hans Lövestig BK Opalen 4 - - 60
Peter Modh BK Falkenberg 1 - - 15
Mikael Nannskog Norrköpingsbridgen 5 - - 75
Dan Nilsson Malmö BK 4 - - 60
Jan Nilsson Arvika BS 5 - - 75
Lars-Erik Nilsson Ystads BS 4 - - 60
Leif Nilsson BK ALERT 5 - - 75
Leif-Åke Nilsson Ystads BS 4 - - 60
Mats Nilsson Norrköpingsbridgen 5 - - 75
Roger Nyman Kungshamns BK 2 - - 30
Jan-Åke Ohlsson Ystads BS 4 - - 60
Pär Ol-Mårs BK S:t Erik 3 - - 45
Mikael Olsson Kungshamns BK 3 - - 45
Torgild Olsson Arvika BS 5 - - 75
Bertil Persson BK Albrekts 5 - - 75
Tomas Persson BK ALERT 1 - - 15
Tommi Ramstedt Lindesbergs BS 5 - - 75
Birgitta Rosenlund Ystads BS 1 - - 15
Göran Rönnerholm Oskarshamns BK 4 - - 60
Mats Sjöberg Filbyter Bridge 6 - - 90
Carina Sjöblom Sundsvallsbridgen 5 - - 75
Jan Sonnerstedt Kumla BS 5 - - 75
Håkan Strääf Filbyter Bridge 6 - - 90
Bo Sundström Sydjämten 5 - - 75
Janne Swanberg Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Bengt Svedrell Ystads BS 4 - - 60
Anette Svenningsson BK Opalen 4 - - 60
Tommy Svensson Kungshamns BK 4 - - 60
Urban Söderberg Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Jan-Erik Thomasson Filbyter Bridge 6 - - 90
Peter Törnblom BK S:t Erik 3 - - 45
Jan Wass BK Opalen 3 - - 45
Andreas Westman Örebridgen 5 - - 75
Bilal Zafar BK Opalen 1 - - 15
Nils Åhlén BK Björken 4 - - 60
33 Jan Ahlqvist BK Lyx 3 - - 45
Jim Albertsson Uddevalla BF 2 - - 30
Mats Allgöwer Onsdagsklubben 3 - - 45
Hans Andersson BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Ingemar Andersson Sölvesborgs BK 3 - - 45
Jan-Håkan Andersson BK Hudik 4 - - 60
Jörgen Andersson BK Tre Sang, Helsingborg 3 - - 45
Sonny Arvidsson Borlänge BK 3 - - 45
Fredrik Axelsson Skövde BA 3 - - 45
Leif Axelsson Skövde BA 3 - - 45
Thomas Axenbratt Uddevalla BF 3 - - 45
Leif Beckman Kungsbacka BS 3 - - 45
Krister Berg Örebridgen 3 - - 45
Peter Bertheau Uppsalabridgen 2 - - 30
Lars-Göran Bertilsson Nyköpings BS 4 - - 60
Ronny Blomdahl BK Tre Sang, Helsingborg 4 - - 60
Mikael Blomqvist Filbyter Bridge 3 - - 45
Egon Bodendal PBK Svingeln 2 - - 30
Ola Brandborn BK S:t Erik 4 - - 60
Jan Brännvall BK Björken 3 - - 45
Rolf Bäck Uddevalla BF 2 - - 30
Peter Bäckstrand BK Opalen 3 - - 45
Per Börgesson ABB BK 4 - - 60
Tomas Börgesson ABB BK 4 - - 60
Pierre Carbonnier LUCK 2 - - 30
Klaus Claassen Filbyter Bridge 3 - - 45
Per Clarin BK S:t Erik 2 - - 30
Per-Ola Cullin Harplinge BK 2 - - 30
Björn Davidsson Sällskapet, Ronneby 4 - - 60
Ulla Davidsson BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Anders Dellien Tjörns BK 3 - - 45
Sture Ekberg Kungsbacka BS 2 - - 30
Lennart Ekholm ABB BK 3 - - 45
Krister Ekudd Filbyter Bridge 3 - - 45
Jon Eliasson Kristianstads BK 4 - - 60
Tony Elmroth BK Lyx 2 - - 30
Carl Engholm Uppsalabridgen 3 - - 45
Lennart Eriksson BK S:t Erik 4 - - 60
Roger Eriksson Gnesta BK 4 - - 60
Sven Fagrell BK Tre Sang, Helsingborg 4 - - 60
Berith Finnsson Boden-Sävast BS 4 - - 60
Björn Forsberg Örebridgen 3 - - 45
Robert Frank BK Opalen 3 - - 45
Henry Franzén BK Björken 4 - - 60
Micael Fredriksson Kalmarsunds BK 3 - - 45
Peter Friberg BK S:t Erik 4 - - 60
Zenon Grajek ABB BK 3 - - 45
Thomas Groth BK Hudik 3 - - 45
Wilhelm Groth BK Hudik 4 - - 60
Roger Grund Lerums BK 3 - - 45
Torbjörn Gullbrandson BK S:t Erik 2 - - 30
Daniel Gustafsson Lunds BK 3 - - 45
Lars-Åke Gustafsson Onsdagsklubben 3 - - 45
Björn Gustavsson Kristianstads BK 4 - - 60
Torbjörn Gustavsson BK S:t Erik 3 - - 45
Jan Gutenwik Malmö BK 4 - - 60
Johan Göransson BK Opalen 3 - - 45
Tommy Hagelin Kristianstads BK 4 - - 60
Louise Hallqvist BK S:t Erik 3 - - 45
Lars Hed BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Staffan Hed Filbyter Bridge 3 - - 45
Marcus Hjelte Uppsalabridgen 3 - - 45
Michael Hofverhagen Kalmarsunds BK 3 - - 45
Oscar Hult Partille/Mölnlycke BK 2 - - 30
Mats Häll Borlänge BK 3 - - 45
Anne-Marie Höglund BK Hudik 3 - - 45
Mattias Höglund BK Hudik 3 - - 45
Andreas Hörnfeldt Storsjöbygdens BK 1 - - 15
John Hörnfeldt Storsjöbygdens BK 4 - - 60
Tomas Hörnfeldt Storsjöbygdens BK 4 - - 60
Anders Ihalainen Lerums BK 3 - - 45
Håkan Isaksson BK Tre Sang, Helsingborg 3 - - 45
Britt-Marie Jacobson Älvsby BK 4 - - 60
Mats Jakobsson BK Lyx 3 - - 45
Björn Johansson Lerums BK 3 - - 45
Dan Johansson Sällskapet, Ronneby 3 - - 45
Hans Johansson Tjörns BK 3 - - 45
Lars-Erik Johansson Filbyter Bridge 2 - - 30
Marie Johansson Sällskapet, Ronneby 2 - - 30
Mikael Johansson Älvsby BK 4 - - 60
Ylva Johansson BK S:t Erik 2 - - 30
Bertil-G Johnson Hällefors BK 4 - - 60
Martin Johnsson BK Tre Sang, Helsingborg 3 - - 45
Linus Jorner Örebridgen 4 - - 60
Pasi Kallio Örebridgen 3 - - 45
Carsten Kofoed Sölvesborgs BK 3 - - 45
Jan Konar BK Lyx 3 - - 45
Georg Larsson Gnesta BK 4 - - 60
Christian Leo Hässleholms BK 1 - - 15
Hans Lerner BK Björken 2 - - 30
Stefan Lilja BK Opalen 1 - - 15
Bo Lind Nyköpings BS 4 - - 60
Gunnar Lindell Katrineholms BA 2 - - 30
Ove Lindgren Kungsbacka BS 2 - - 30
Per Lindström Katrineholms BA 3 - - 45
Henrik Ludwigs BK S:t Erik 2 - - 30
Lars Malm Katrineholms BA 3 - - 45
Henrik Malmsten Filbyter Bridge 1 - - 15
Bo Mattsson BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Magnus Mattsson Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Marion Michielsen Harplinge BK 3 - - 45
Johan Millqvist Kullabygdens BK 1 - - 15
Christian Möller Nyköpings BS 4 - - 60
Ingela Nelander Häll Borlänge BK 3 - - 45
Bengt Nilsson ABB BK 1 - - 15
Peder Nilsson Bjärnums BK 4 - - 60
Tord Nilsson Borlänge BK 3 - - 45
Wåge Nilsson Kalmarsunds BK 3 - - 45
Björn Ohlsson Sölvesborgs BK 2 - - 30
Bengt-Göran Olofsson BK Björken 4 - - 60
Peter Olofsson Sölvesborgs BK 1 - - 15
Benny Olsson Skövde BA 3 - - 45
Ella Olsson BK Lyx 3 - - 45
Hans Olsson Malmö BK 2 - - 30
Anders Palmgren ABB BK 4 - - 60
Ingrid Petersen Frölunda BS 3 - - 45
Johnny Petersson Sällskapet, Ronneby 3 - - 45
Bengt Pålsson Malmö BK 3 - - 45
Tommy Ranta-Mikkula Skövde BA 3 - - 45
Mikael Rimstedt Harplinge BK 3 - - 45
Ola Rimstedt Harplinge BK 2 - - 30
Ingrid Roth Storsjöbygdens BK 4 - - 60
Jenny Rudenstål BK S:t Erik 4 - - 60
Leif Rångevall Älvsby BK 4 - - 60
Daniel Salomonsson Uddevalla BF 3 - - 45
Christer Sandberg Sölvesborgs BK 3 - - 45
Rolf Selander Örebridgen 4 - - 60
Perry Sjöberg Malmö BK 3 - - 45
Anders Sjöstedt BK Björken 2 - - 30
Hernando Slottsdahl ABB BK 2 - - 30
Göran Sperber Uppsalabridgen 3 - - 45
Bo Stenström Nyköpings BS 2 - - 30
Eric Sundelin Gnesta BK 4 - - 60
Curt-Ingvar Svensson Kullabygdens BK 3 - - 45
Henrik Sällberg Sällskapet, Ronneby 4 - - 60
Sten-Åke Thunberg Kungsbacka BS 3 - - 45
Anders Tjernvik Filbyter Bridge 1 - - 15
Håkan Tjärnemo LUCK 2 - - 30
Jan Troberg Onsdagsklubben 3 - - 45
Tomas Truedsson Kullabygdens BK 2 - - 30
Roger Törnkvist BK Tre Sang, Helsingborg 3 - - 45
Johan Upmark BK Lavec 2 - - 30
Kenneth Wallin Örebridgen 3 - - 45
Lars Wallin Lerums BK 3 - - 45
Tomas Wernersson Nyköpings BS 2 - - 30
Hans Vestergren BK S:t Erik 2 - - 30
Nicklas Widhja BK Opalen 2 - - 30
Adam Winberg Örebridgen 4 - - 60
Thomas Winther Sölvesborgs BK 4 - - 60
Frederic Wrang Uppsalabridgen 2 - - 30
Claes Åhgren ABB BK 4 - - 60
Hans Åkerman BK Björken 1 - - 15
Christer Åström ABB BK 3 - - 45
Christer Öhman Gnesta BK 4 - - 60
129 Ian Abel Kronhusklubben 2 - - 30
Berith Abrahamsson Karlstads BK 2 - - 30
Folke Abrahamsson BK ESS-löv 1 - - 15
Ivan Abrahamsson Tjörns BK 2 - - 30
Ylva Abrahamsson Karlstads BK 2 - - 30
Christina Ahl Gävle BK 2 - - 30
Roger Ahlbom Bollnäs BK 2 - - 30
Krister Ahlesved Uppsalabridgen 2 - - 30
Hans Alexandersson BK S:t Erik 3 - - 45
Greger Alfonsson Emmaboda BK 2 - - 30
Fredrik Alfredsson BK S:t Erik 2 - - 30
Peter Alm Kalmarsunds BK 2 - - 30
Nils Almgren ABB BK 2 - - 30
Jan Alpe BK S:t Erik 2 - - 30
Mart Altmäe BK S:t Erik 1 - - 15
Bengt Andersson Tjörns BK 1 - - 15
Berit Andersson Klippans BK 2 - - 30
Björn Andersson Örebridgen 2 - - 30
Bror Andersson Vänersborgs BS 2 - - 30
Dan Andersson Munka Ljungby BS 1 - - 15
Elving Andersson Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Erik Andersson BK Zonen 2 - - 30
Erik Andersson ABB BK 2 - - 30
Eva Andersson Arboga BK 2 - - 30
Gunnar Andersson BK ALERT 1 - - 15
Gunni Andersson Laholms BK 2 - - 30
Ingegärd Andersson Stigtomta BK 2 - - 30
Jan Andersson BK S:t Erik 1 - - 15
Johan Andersson Malmö BK 2 - - 30
Kenneth Andersson BK Albrekts 3 - - 45
Kjell Andersson Skellefteå BK 1 - - 15
Lars Andersson Skutskärs BK 2 - - 30
Lars Andersson Alingsås BS 2 - - 30
Lars Andersson Norrorts Bridge 3 - - 45
Lennart Andersson Skellefteå BK 1 - - 15
Per-Olof Andersson Katrineholms BA 1 - - 15
Pär Andersson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Ragnar Andersson Kronhusklubben 2 - - 30
Rasmus Andersson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Stefan Andersson BK S:t Erik 2 - - 30
Stefan Andersson Bredaryds BK 3 - - 45
Stefan Andersson ABB BK 3 - - 45
Stefan Andersson Skellefteå BK 1 - - 15
Thomas Andersson BK Everfresh 2 - - 30
Tommy Andersson Uppsalabridgen 3 - - 45
Ulf Andersson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Ulf Andersson Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Åsa Andersson ABB BK 2 - - 30
Tomas Andgren BK Lyx 2 - - 30
Denny Andréasson Kronhusklubben 2 - - 30
Per Andreasson Växjöbridgen 2 - - 30
Pernilla Andreasson Bollnäs BK 1 - - 15
Viktor Andréasson Hässleholms BK 2 - - 30
Åke Andréasson BK Albrekts 2 - - 30
Annette Antonsson Veddige BS 2 - - 30
Benny Appelqvist Sudrets BK 3 - - 45
Anders Argelius Kullabygdens BK 2 - - 30
Ulfur Arnason BK Lavec 2 - - 30
Sven-Åke Arvendahl Rättviks BS 2 - - 30
Bertil Arvidsson Växjöbridgen 1 - - 15
Johan Arvidsson Hovmantorps BK 2 - - 30
Ingemar Assarsjö BK Lyx 2 - - 30
Sören Axelsson Bredaryds BK 2 - - 30
Roger Axén Katrineholms BA 2 - - 30
Johan B. Lisra Malungs BK 3 - - 45
Knut Bachmann BK Lavec 3 - - 45
Karl-Erik Backelin Arvika BS 2 - - 30
Ulf Backman Laholms BK 2 - - 30
Miro Bakrac Falu BK 2 - - 30
Hans Barkman Kungsbacka BS 1 - - 15
Simon Bech BK S:t Erik 1 - - 15
Jan Becklén BK Lavec 1 - - 15
Lars Becklén Malmö BK 2 - - 30
Hans Beijar Skogs BK 2 - - 30
Bengt Bengtsson Växjöbridgen 2 - - 30
Hans Bengtsson Ryds BK 1 - - 15
Markus Bengtsson BK Albrekts 3 - - 45
Tage Bengtsson Borås BA 1 - - 15
Johan Bennet BK Everfresh 2 - - 30
Kjell Berg Tjörns BK 2 - - 30
Pierre Berg Hällefors BK 2 - - 30
Kalle Bergdahl Luleå BK 1 - - 15
Kjell Bergdahl Kullabygdens BK 2 - - 30
Erik Bergengren Visby BS 1 - - 15
Svante Berglund Lunds BK 2 - - 30
Bo-Peter Bergman Kungshamns BK 1 - - 15
Åke Bergman Hjo BS 2 - - 30
Tomas Bergqvist BK Björken 2 - - 30
Per Bergstén Trosa BS 2 - - 30
Enar Bergström Kungsbacka BS 1 - - 15
Johan Bergström Sölvesborgs BK 2 - - 30
Mona Bergström Norrorts Bridge 1 - - 15
Anders Berkmo BK Zonen 1 - - 15
Kjell Berndtsson BK Lyx 2 - - 30
Göte Berntsson BK Lyx 2 - - 30
Otto Berntsson Orust BK 2 - - 30
Ulla Berntsson Asperö-Brännö BK 2 - - 30
Gunilla Berthagen BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Kathrine Bertheau Filbyter Bridge 3 - - 45
Katarina Billefjord Thorngren Uppsalabridgen 1 - - 15
Johan Bjurström Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Britt Björk BK Albrekts 1 - - 15
Charles Björklund LUCK 1 - - 15
Thomas Björkstrand BK S:t Erik 1 - - 15
Anna Björling Filbyter Bridge 1 - - 15
Sune Björling Filbyter Bridge 1 - - 15
Ove Björn Stigtomta BK 2 - - 30
Jan-Åke Blixt Vänersborgs BS 2 - - 30
Eva Blomberg BK S:t Erik 2 - - 30
Anders Blomé Uppsalabridgen 2 - - 30
Rolf Blomquist Smedstadens BK 2 - - 30
Arne Blomqvist Anderstorps BK 3 - - 45
Bertil Blomqvist Örebridgen 1 - - 15
Tomas Blomster Ryds BK 1 - - 15
Claes Bodin Karlstads BK 2 - - 30
Nina Bodin Karlstads BK 1 - - 15
Teo Bodin BK S:t Erik 1 - - 15
Jörgen Bogg Smedstadens BK 1 - - 15
Ulf Bogren Hässleholms BK 1 - - 15
Elena Bolaños BK Albrekts 2 - - 30
Lars-Göran Borgquist BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Gunnar Boström Filbyter Bridge 2 - - 30
Thomas Brandell Sigtuna BS 1 - - 15
Eva Brantingson Väddö BK 2 - - 30
Thomas Brehmer Örebridgen 3 - - 45
Göran Broström BK Björken 2 - - 30
Håkan Broström Luleå BK 2 - - 30
Anders Brunzell BK Everfresh 1 - - 15
Stefan Budin Visby BS 3 - - 45
Tin Budin Visby BS 3 - - 45
Hans Bull Norrtälje BS 1 - - 15
Bengt Bylund Värö BK 1 - - 15
Dan Bylund Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Lennart Bylund Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Rolf Byström Sollefteå BK 2 - - 30
Joachim Börgel Lindesbergs BS 2 - - 30
Claes Börjesson BK Albrekts 1 - - 15
Lars-Anders Callenberg BK Albrekts 3 - - 45
Arne Carlsson BK Lövet 1 - - 15
Billmar Carlsson Onsdagsklubben 1 - - 15
Divert Carlsson Ulricehamns BK 1 - - 15
Henrik Carlsson Alingsås BS 2 - - 30
Kjell Carlsson Bollnäs BK 1 - - 15
Thomas Carlsson Åmåls BS 2 - - 30
Torgny Carlsson BK Lövet 3 - - 45
Thomas Cedervall Fagersta BS 2 - - 30
Michael Claesson Hovmantorps BK 1 - - 15
Bonnie Clementsson Malmö BK 2 - - 30
Jan Clementsson Malmö BK 2 - - 30
Krister Collberg Åkers BK 2 - - 30
Bengt Collryd Bredaryds BK 3 - - 45
Britt Cuñat Värö BK 1 - - 15
Anders Dahl Växjöbridgen 2 - - 30
Jonas Dahlgren BK Björken 1 - - 15
Per Dahlman Arvika BS 2 - - 30
Roland Dahlman Arvika BS 1 - - 15
Bo Danielsson BK Björken 2 - - 30
Anders Darle Hagfors BK 2 - - 30
Anders Davidsson Oskarshamns BK 1 - - 15
Johan Dieden BK Lavec 3 - - 45
Marielle Dietrich Tjörns BK 2 - - 30
Agneta Edbergh Västra Bjäre BK 2 - - 30
Mikael Edenklint Hässleholms BK 1 - - 15
Gösta Edström Falu BK 2 - - 30
Bo-Henry Ek Örebridgen 2 - - 30
Carl Ek Onsdagsklubben 1 - - 15
Christer Ekberg Pri-Bri 1936 2 - - 30
Bo Ekelund Filbyter Bridge 2 - - 30
Nils-Erik Ekholm Munka Ljungby BS 2 - - 30
Tomas Ekholm BK S:t Erik 1 - - 15
Bernt Eklund Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Kurt Eklund Skellefteå BK 1 - - 15
Jerry Eklöf Karlstads BK 2 - - 30
Stefan Eksberg Borås BA 1 - - 15
Lars-Göran Eliasson Kungshamns BK 2 - - 30
Mikael Eliasson Smedstadens BK 1 - - 15
PG Eliasson Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Gunnar Elmroth Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Patrik Elofsson Skövde BA 3 - - 45
Bengt Emanuelsson LUCK 1 - - 15
Lennart Emanuelsson Filbyter Bridge 1 - - 15
Göran Emvall Växjöbridgen 2 - - 30
Ulla Enander BK Albrekts 2 - - 30
Åke Enander BK Albrekts 2 - - 30
Tore Enbarr Sandvikens BK 2 - - 30
Bo Ericson Gävle BK 2 - - 30
Joakim Ericson Skutskärs BK 2 - - 30
Lars Ericson Gävle BK 2 - - 30
Eric Ericsson Örebridgen 2 - - 30
Olof Ericsson Örebridgen 2 - - 30
Anders Erikson BK Centrum 1 - - 15
Bo Erikson BK Centrum 1 - - 15
Bengt Eriksson BK S:t Erik 1 - - 15
Jan-Olof Eriksson Veddige BS 2 - - 30
Lars Eriksson Katrineholms BA 1 - - 15
Leif Eriksson Folkare BK 2 - - 30
Leif Eriksson BK S:t Erik 2 - - 30
Per Eriksson Enköpings BS 1 - - 15
Per-Olof Eriksson Sandvikens BK 2 - - 30
Ronny Eriksson Skövde BA 1 - - 15
Leif Ernstsson Lindesbergs BS 1 - - 15
Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK 2 - - 30
Mats Evaldsson BK S:t Erik 1 - - 15
Jenny Evelius-Nohrén Uppsalabridgen 1 - - 15
Ann Fagerberg Skutskärs BK 2 - - 30
Rolf Fagerström Vänersborgs BS 1 - - 15
Mikael Fahlander Uppsalabridgen 1 - - 15
Bo Falk Oskarshamns BK 1 - - 15
Kurt Felldin Växjöbridgen 2 - - 30
Magnus Fjällström Smedstadens BK 1 - - 15
Fredrik Flink Gnesta BK 3 - - 45
Roger Flodstrand Kungshamns BK 2 - - 30
Bo Flyme Kisa BS 2 - - 30
Lars Forsberg Luleå BK 2 - - 30
Peter Forsberg ABB BK 3 - - 45
Torbjörn Forsén Kisa BS 2 - - 30
Ingemar Forsling Gävle BK 1 - - 15
Barbro Forsmark Skellefteå BK 3 - - 45
Sören Forsmark Skellefteå BK 3 - - 45
Göran Forss Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Gert Forsström Sölvesborgs BK 3 - - 45
Christer Fransson Smedstadens BK 2 - - 30
Erik Franzén Hedemora BS 1 - - 15
Sören Franzén Ulricehamns BK 1 - - 15
Jan Fredell ABB BK 2 - - 30
Kenneth Fredriksson Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Anders Freij LUCK 2 - - 30
Ann-Britt Freij Ryds BK 1 - - 15
Leif Freij Ryds BK 1 - - 15
Susanne Friberg Skövde BA 3 - - 45
Christer Fridell Nyköpings BS 2 - - 30
Roger Frödin Norrtälje BS 1 - - 15
Marina Furukvist BK S:t Erik 2 - - 30
Björn Fylke Kristianstads BK 3 - - 45
Per Fåhraeus BK Albrekts 2 - - 30
Jan Geiborg Gnesta BK 3 - - 45
Vera Gemrud BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Sten-Sture Gilleström Uppsalabridgen 2 - - 30
Bo Gisslander Bredaryds BK 2 - - 30
Björn Gjörwell BK S:t Erik 3 - - 45
Eva Glans Orust BK 3 - - 45
Kjell Glans Tjörns BK 2 - - 30
Christer Glimsjö Hovmantorps BK 1 - - 15
Micke Glyssner Luleå BK 2 - - 30
Lars Goldberg BK S:t Erik 1 - - 15
UllaBritt Goldberg BK S:t Erik 1 - - 15
Ingvar Grahn Onsdagsklubben 2 - - 30
Per Granath Anderstorps BK 1 - - 15
Dan Granberg Uppsalabridgen 1 - - 15
Rasmus Gråberg Vårgårda BS 2 - - 30
Johan Grönkvist Örebridgen 3 - - 45
Maria Grönkvist Örebridgen 3 - - 45
Mikael Grönkvist Uppsalabridgen 1 - - 15
Daniel Gullberg BK Björken 1 - - 15
Bo Gullefors Sollefteå BK 2 - - 30
Björn Gunnarsson Vänersborgs BS 2 - - 30
Mats Gunnarsson Hultsfred/Målilla BK 2 - - 30
Billy Gustafsson Nyköpings BS 2 - - 30
Hans-Olov Gustafsson BK Björken 1 - - 15
Tomas Gustafsson Stenstorps BK 2 - - 30
Tomas Gustafsson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Åke Gustafsson Stenstorps BK 2 - - 30
Bo Gustavsson Kalmarsunds BK 2 - - 30
Daniel Gustavsson Falköpings BS 3 - - 45
Royne Gustavsson Filbyter Bridge 2 - - 30
Sten Gustavsson Falköpings BS 3 - - 45
Sven-Olof Gårdman Folkare BK 2 - - 30
Martin Gårdrup Malmö BK 3 - - 45
Christer Gällström Katrineholms BA 1 - - 15
Tom Gärds BK Björken 1 - - 15
Lars-Göran Göransson Laholms BK 2 - - 30
Peter Görnandt BK ALERT 1 - - 15
Kerstin Haak-Fryklund BK Björken 2 - - 30
Mevludin Hadziavdic Kristianstads BK 3 - - 45
Kenneth Hagman Hultsfred/Målilla BK 2 - - 30
Ann-Cathrine Hagström-Blomqvist Smedstadens BK 2 - - 30
Peter Hahne Kisa BS 2 - - 30
Per Hallberg BK S:t Erik 1 - - 15
Hans-Olof Hallén Malmö BK 3 - - 45
Bengt Hallgren Trosa BS 2 - - 30
Kerstin Hallgren Enköpings BS 1 - - 15
Carl-Erik Halling ABB BK 3 - - 45
Carina Hallkvist Sydjämten 2 - - 30
Sven-Erik Hallkvist Sydjämten 2 - - 30
Kenneth Hallqvist Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Mona Hallström BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Magnus Hammar Norrorts Bridge 1 - - 15
Susanne Hammar Stigtomta BK 2 - - 30
Curt Hammarberg Sandvikens BK 3 - - 45
Jan Hanner Onsdagsklubben 1 - - 15
Gustav Hansson Luleå BK 1 - - 15
Leif Hansson BK S:t Erik 2 - - 30
Per Hansson Karlshamns BK 2 - - 30
Peter Hansson Kungshamns BK 1 - - 15
Peter Hansson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Villy Havasi BK Albrekts 2 - - 30
Boel Hedengran BK Zonen 1 - - 15
Kjell Hedman Uppsalabridgen 2 - - 30
Gunhild Heinlo Gnesta BK 3 - - 45
Jaan Heinlo Gnesta BK 3 - - 45
Tor Helenius Sölvesborgs BK 3 - - 45
Veronica Helenius Sölvesborgs BK 3 - - 45
Malin Helin Gävle BK 2 - - 30
Britt Hellstrand Trosa BS 2 - - 30
Kjell Hellstrand Trosa BS 2 - - 30
Ann-Marie Helmersson ABB BK 2 - - 30
Jan-Erik Helmersson Veddige BS 2 - - 30
Sture Helmersson ABB BK 2 - - 30
Per-Inge Helmertz Motala Bridgeallians 2 - - 30
Gunilla Hennings Filbyter Bridge 2 - - 30
Hans Henriksson Kungälvs BK 2 - - 30
Ingemar Henrysson Munka Ljungby BS 1 - - 15
Kent Hermansson BK Bridgehuset 2 - - 30
Lars Hermansson Bredaryds BK 3 - - 45
Kent Hidsjö Kisa BS 2 - - 30
Bengt Hilling Orust BK 3 - - 45
Anders Hjelm BK S:t Erik 1 - - 15
Ivar Hjelm BK S:t Erik 1 - - 15
Björn Hjelmgren Anderstorps BK 3 - - 45
Jonas Hjelte Kisa BS 2 - - 30
Mikael Hjerm Luleå BK 2 - - 30
Jonas Hogedal Vänersborgs BS 2 - - 30
Else Holdt Kullabygdens BK 2 - - 30
Björn Holm Hedemora BS 2 - - 30
Jan Holm Hedemora BS 2 - - 30
Ingvar Holmér Gnesta BK 3 - - 45
Rolf Holmér BK Lavec 1 - - 15
Hans Holmlund Skellefteå BK 2 - - 30
Mårten Howe LUCK 1 - - 15
Per Hult Visby BS 1 - - 15
Simon Hult BK S:t Erik 1 - - 15
Magnus Hultman Lindesbergs BS 2 - - 30
Hans Hultqvist BK S:t Erik 2 - - 30
Inger Hultstrand Örebridgen 2 - - 30
Peter Huotila Uppsalabridgen 1 - - 15
Peter Håkansson Ryds BK 1 - - 15
Arne Håll Bräcke BK 2 - - 30
Jonas Hägg BK S:t Erik 1 - - 15
Peder Hägg BK S:t Erik 2 - - 30
Pekka Idman Lunds BK 1 - - 15
Stig-Åke Ifrig Luleå BK 1 - - 15
Anders Ingels LUCK 2 - - 30
Jörgen Ingvarsson Kinnareds BK 2 - - 30
Johan Isaksson Hovmantorps BK 2 - - 30
Paul Iwarson Lidingö BK 2 - - 30
Olle Ivarsson Ingelstad BK 2 - - 30
Kjell-Åke Jacobsson Växjöbridgen 2 - - 30
Örjan Jacobsson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Rein Jakoby Uppsalabridgen 1 - - 15
Jonas Janson Åmåls BS 2 - - 30
Bertil Jansson Lindesbergs BS 1 - - 15
Gunnar Jansson BK Lyx 2 - - 30
Jörgen Jansson BK Ruter 1 - - 15
Per-Åke Jansson Smedstadens BK 2 - - 30
Peter Jansson Åmåls BS 2 - - 30
Tommy Jansson Lindesbergs BS 1 - - 15
Lena Jensen Stokka BK Björken 2 - - 30
Tommy Jeppsson Höörs BK 1 - - 15
Anders Johansen Smedstadens BK 2 - - 30
Andreas Johansson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Bengt Johansson Askims BK 1 - - 15
Bengt-Olof Johansson Anderstorps BK 2 - - 30
Bernt Johansson Orust BK 3 - - 45
Bo Johansson BK Albrekts 2 - - 30
Conny Johansson Vårgårda BS 2 - - 30
Dag Johansson Kisa BS 2 - - 30
Evalott Johansson Vimmerby BK 3 - - 45
Hans Johansson Hultsfred/Målilla BK 2 - - 30
Henrik Johansson BK Albrekts 3 - - 45
Henry Johansson Bollnäs BK 2 - - 30
Håkan Johansson Skövde BA 1 - - 15
Jan Johansson Smålandsstenars BK 2 - - 30
Jan Johansson BK S:t Erik 2 - - 30
Johan Johansson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Jöns Johansson Sydjämten 2 - - 30
Karl-Erik Johansson Ryds BK 1 - - 15
Karl-Erik Johansson Skellefteå BK 2 - - 30
Kent Johansson BK Lyx 1 - - 15
Leif Johansson Ulricehamns BK 2 - - 30
Leif Johansson Växjöbridgen 2 - - 30
Lena Johansson Ulricehamns BK 2 - - 30
Lennart Johansson Ljungskile BK 1 - - 15
Mats Johansson Vimmerby BK 3 - - 45
Matti Johansson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Ricky Johansson Ulricehamns BK 2 - - 30
Roland Johansson Valdemarsviks BK 1 - - 15
Rolf Johansson Örebridgen 1 - - 15
Rune Johansson Växjöbridgen 2 - - 30
Sten Johansson Borås BA 2 - - 30
Stig Johansson Rättviks BS 2 - - 30
Thomas Johansson Vårgårda BS 2 - - 30
Tommy Johansson Laholms BK 1 - - 15
Ingemar Johnsson BK Opalen 1 - - 15
Håkan Jonasson Falu BK 2 - - 30
Jon Jonsson Växjöbridgen 2 - - 30
Peter Juhlin LUCK 1 - - 15
Kjell-Åke Jägenstedt Väsbybridgen 1 - - 15
Charlotta Jönsson Skänninge BK 1 - - 15
Gerhard Jörgensen BK Lyx 2 - - 30
Hugo Jörgensen Borås BA 1 - - 15
Per-Inge Karlberg Sandvikens BK 3 - - 45
Rolf Karlsen Uddevalla BF 1 - - 15
Benny Karlsson Smedstadens BK 2 - - 30
Bertil Karlsson Växjöbridgen 1 - - 15
Börje Karlsson Köpings BS 2 - - 30
Emma Karlsson Luleå BK 1 - - 15
Gun Karlsson Filbyter Bridge 2 - - 30
Håkan Karlsson BK Zonen 1 - - 15
Ingrid Karlsson BK Ruter 2 - - 30
Johan Karlsson Hällefors BK 2 - - 30
Johnny Karlsson Sandvikens BK 2 - - 30
Kent Karlsson Uddevalla BF 1 - - 15
Kjell Karlsson Hjo BS 1 - - 15
Kurt Karlsson Skövde BA 1 - - 15
Lars Karlsson Sandvikens BK 2 - - 30
Lennart Karlsson Vänersborgs BS 2 - - 30
Lennart Karlsson Filbyter Bridge 2 - - 30
Nils Karlsson Växjöbridgen 2 - - 30
Peter Karlsson BK Centrum 1 - - 15
Sofia Karlsson BK Zonen 1 - - 15
Thomas Karlsson Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Tomas Karlsson Växjöbridgen 2 - - 30
Ylva Karlsson-Uisk Uppsalabridgen 1 - - 15
Hugo Kaspersson BK Albrekts 1 - - 15
Tommy Kellander BK Zonen 2 - - 30
Bo Kippel Filbyter Bridge 2 - - 30
Lena Kjellgren Oskarshamns BK 1 - - 15
Börje Kjellkvist Kristianstads BK 3 - - 45
Arne Klasén Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Jacob Kleiven BK Lyx 1 - - 15
Sören Klingneus Örebridgen 2 - - 30
Arnold Knutsson Orust BK 3 - - 45
Michael Koch Kungälvs BK 2 - - 30
Richard Korse Malmö BK 2 - - 30
Adam Kovasznay Askims BK 1 - - 15
Bengt Kriström Skogs BK 1 - - 15
Peter Krug Harplinge BK 1 - - 15
Gösta Krön Väddö BK 1 - - 15
Göran Kullberg Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Per Kvarby BK S:t Erik 1 - - 15
Thomas Kvist Norrorts Bridge 1 - - 15
Maud Kylinger Filbyter Bridge 2 - - 30
Annelie Kåberg Motala Bridgeallians 2 - - 30
Torbjörn Kåreke Bohus Nations BS 2 - - 30
Anders Landmark Luleå BK 1 - - 15
Bo Lantz Ulricehamns BK 2 - - 30
Jörgen Lantz Ulricehamns BK 2 - - 30
Lars-Åke Larsmyr Västra Bjäre BK 1 - - 15
Bengt Larsson Kungälvs BK 3 - - 45
Fredrik Larsson Luleå BK 2 - - 30
Jan Larsson Borås BA 2 - - 30
Jan-Eric Larsson LUCK 1 - - 15
Jan-Erik Larsson Hässleholms BK 2 - - 30
Jessica Larsson Filbyter Bridge 3 - - 45
Kent Larsson Tjörns BK 2 - - 30
Lars-Göran Larsson BK Albrekts 1 - - 15
Lars-Göran Larsson Uddevalla BF 2 - - 30
Leif Larsson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Morgan Larsson Värö BK 1 - - 15
Per-Olof Larsson Falköpings BS 3 - - 45
Per Leandersson BK S:t Erik 2 - - 30
Martin Leggett Sollefteå BK 2 - - 30
Bengt Lennartsson Bridgekamraterna Nybro 2 - - 30
Erling Lennartsson Orust BK 2 - - 30
Bengt-Åke Leskinen Smedstadens BK 2 - - 30
Susanne Levin Malmö BK 2 - - 30
Göran Lidgren Skövde BA 1 - - 15
Göran Liedholm Kungsbacka BS 1 - - 15
Hans Lilja Lindesbergs BS 1 - - 15
Jan Lilja Hagfors BK 2 - - 30
Lars Lilja Lindesbergs BS 1 - - 15
Göran Lind Skälby-Barkarby 1 - - 15
Kjell-Åke Lind Stenstorps BK 2 - - 30
Carina Lindahl Borås BA 1 - - 15
Lennart Lindberg Vänersborgs BS 1 - - 15
Rolf Lindberg Folkare BK 2 - - 30
Mikael Lindblom BK S:t Erik 1 - - 15
Tony Lindblom Kisa BS 2 - - 30
Håkan Lindbäck ABB BK 2 - - 30
Tomas Linder Norsjö BK 3 - - 45
Anders Lindgren BK S:t Erik 2 - - 30
Jan Lindgren Örebridgen 2 - - 30
Håkan Lindh Enköpings BS 1 - - 15
Benny Lindholm Stigtomta BK 2 - - 30
Leif Lindman Örebridgen 1 - - 15
Mait Lindqvist Folkare BK 2 - - 30
Åke Lindqvist Folkare BK 2 - - 30
Per-Arne Lindström Skogs BK 2 - - 30
Ingalill Linerudt BK Björken 2 - - 30
Bernt Linnér Växjöbridgen 1 - - 15
Pär Ljungquist Bohus Nations BS 1 - - 15
Andrzej Luczynski Vänersborgs BS 2 - - 30
Lars-Gunnar Ludvigsson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Bengt Lundberg Tjörns BK 2 - - 30
Jan Lundberg Luleå BK 1 - - 15
Leif Lundberg Luleå BK 1 - - 15
Christian Lundgren Kungshamns BK 2 - - 30
Lars Lundgren Arboga BK 2 - - 30
Ulf Lundgren Tyresö BK 2 - - 30
Stefan Lundh Alingsås BS 2 - - 30
Mats Lundquist Skellefteå BK 2 - - 30
Jon Lundqvist Borlänge BK 2 - - 30
Lars Lundqvist Valdemarsviks BK 1 - - 15
Lena Lundqvist Valdemarsviks BK 1 - - 15
Lennart Lundqvist Uddevalla BF 1 - - 15
Leif Lyngmo Motala Bridgeallians 1 - - 15
Leif Lysebring BK Opalen 2 - - 30
Sune Löbo Anderstorps BK 3 - - 45
Gunnar Löngårdh Borås BA 2 - - 30
Göran Magnusson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Inge Magnusson Växjöbridgen 2 - - 30
Stig Magnusson Bridgekamraterna Nybro 2 - - 30
Lars Malm Hässleholms BK 1 - - 15
Hans Malmström Filbyter Bridge 2 - - 30
Jan Malmström BK Albrekts 1 - - 15
Per Malmström Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Per-Erik Malmström Uppsalabridgen 3 - - 45
Kent Maltein Sandvikens BK 2 - - 30
Lars Marjoniemi Hallstahammars BK 2 - - 30
Lennart Markgren Luleå BK 2 - - 30
Lisbet Markgren Luleå BK 2 - - 30
Lars Markström Skellefteå BK 2 - - 30
Leif Martinsson Orust BK 2 - - 30
Göran Mattsson Norrtälje BS 2 - - 30
Rolf Mattsson BK S:t Erik 2 - - 30
Marianne Melchior Ericson Skutskärs BK 1 - - 15
Magnus Melin Hedemora BS 1 - - 15
Magnus Milby Strängnäs BK Gripen 2 - - 30
Lars-Erik Moberg Vänersborgs BS 2 - - 30
Mats Modin Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Monica Molin Malmö BK 2 - - 30
Peter Molin Malmö BK 2 - - 30
May Moore Onsdagsklubben 1 - - 15
Lars Moquist Bridgekamraterna Nybro 2 - - 30
Anders Morath BK S:t Erik 2 - - 30
Peter Morin Växjöbridgen 2 - - 30
Madeleine Muschkin-Harrison Västra Bjäre BK 1 - - 15
Håkan Måård Falköpings BS 2 - - 30
Ulf Nehlin BK S:t Erik 2 - - 30
Jörgen Neldemo BK Albrekts 1 - - 15
Rolf Neldemo Veddige BS 2 - - 30
Jim Nielsen BK Lavec 2 - - 30
Bengt Nilsson Höörs BK 1 - - 15
Glenn Nilsson Växjöbridgen 2 - - 30
Göran Nilsson BK S:t Erik 1 - - 15
Hugo Nilsson Visby BS 2 - - 30
Håkan Nilsson Ljungskile BK 1 - - 15
Jan Nilsson Hässleholms BK 2 - - 30
Jim Nilsson Väddö BK 3 - - 45
Johan Nilsson BK S:t Erik 1 - - 15
Kennet Nilsson Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Kjell-Åke Nilsson BK Bridgehuset 2 - - 30
Lars Nilsson Valdemarsviks BK 1 - - 15
Lars-Åke Nilsson Hässleholms BK 2 - - 30
Michael Nilsson Växjöbridgen 2 - - 30
N-G Nilsson Skellefteå BK 1 - - 15
Peter Nilsson Sollefteå BK 2 - - 30
Ronny Nilsson Kungälvs BK 3 - - 45
Simon Nilsson Hässleholms BK 1 - - 15
Stefan Nilsson Bredaryds BK 2 - - 30
Urban Nilsson Luleå BK 1 - - 15
Åke Nilsson Kristianstads BK 3 - - 45
Ulf Nohrén Uppsalabridgen 2 - - 30
Jan Norberg Väddö BK 3 - - 45
Per Norberg Luleå BK 1 - - 15
Margaretha Norbäck Lidingö BK 2 - - 30
Nils Nordahl BK Lyx 2 - - 30
Göran Nordberg Luleå BK 2 - - 30
Ingegärd Nordenberg Laholms BK 2 - - 30
Kent Nordenberg Laholms BK 2 - - 30
Lars Nordlinder Skogs BK 1 - - 15
Joakim Nordlindh Uppsalabridgen 3 - - 45
Ronny Nordqvist Svegs BK 2 - - 30
Olle Nordström Växjöbridgen 1 - - 15
Leif Norén Luleå BK 1 - - 15
Anders Norin Harplinge BK 1 - - 15
Hans Norling Sollefteå BK 2 - - 30
Vivianne Norling Bohus Nations BS 1 - - 15
Jerker Norlund Norsjö BK 3 - - 45
Leif Norman Gnesta BK 3 - - 45
Tom Norman Västra Bjäre BK 2 - - 30
Jon Ny Norsjö BK 3 - - 45
Karin Nyberg Asperö-Brännö BK 2 - - 30
Mats Nyberg BK S:t Erik 1 - - 15
Marie Nylin BK S:t Erik 3 - - 45
Stefan Nyström Strängnäs BK Gripen 2 - - 30
Monica Näs Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Uno Nävert BK Everfresh 1 - - 15
Carin Ohlson Bridgeklubben 2 Klöver 1 - - 15
Erling Ohlsson BK Albrekts 1 - - 15
Kjell Ohlsson Hultsfred/Målilla BK 2 - - 30
Stig Olausson Tjörns BK 2 - - 30
Gösta Olavi Katrineholms BA 1 - - 15
Henrik Oldenburg Luleå BK 2 - - 30
Per-Olof Olehn BK Zonen 2 - - 30
Rickard Olin BK Zonen 1 - - 15
Clas-Olof Olofsson Alingsås BS 2 - - 30
Ove Olofsson Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Pia Olofsson Ryds BK 2 - - 30
Anders Olsson Västra Bjäre BK 2 - - 30
Gunilla Olsson BK Björken 2 - - 30
Hans Olsson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Hans Olsson Sandvikens BK 3 - - 45
Ingrid Olsson Klippans BK 1 - - 15
Joakim Olsson Bohus Nations BS 1 - - 15
Linus Olsson LUCK 2 - - 30
Olle Olsson Orust BK 2 - - 30
Agneta Oppenstam Ljungskile BK 1 - - 15
Ronny Ovesson Ejnell BK Centrum 2 - - 30
Mikael Palade Lunds BK 2 - - 30
Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Ann-Christin Pehrson Sölvesborgs BK 2 - - 30
Ulf Pehrson Sölvesborgs BK 2 - - 30
Clas-Göran Persson Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Kjell Persson BK Ruter 1 - - 15
Lennart Persson Gävle BK 2 - - 30
Mats Persson Värö BK 2 - - 30
Olle Persson Malmö BK 2 - - 30
Tommy Persson Katrineholms BA 2 - - 30
Ulf Persson BK Albrekts 1 - - 15
Ingegerd Peterson BK Albrekts 1 - - 15
Jörgen Peterson BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Jonas Petersson Uppsalabridgen 1 - - 15
Christer Pettersson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Sten Pettersson Väddö BK 1 - - 15
Ulf Pettersson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Tora Philip BK S:t Erik 2 - - 30
Harriet Philipson Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Jens Priess Munka Ljungby BS 2 - - 30
David Probert BK Everfresh 2 - - 30
Kalle Prorok BK Björken 1 - - 15
Ylva Pyykkö BK Centrum 1 - - 15
Jonny Påhlsson Hjo BS 2 - - 30
Jan Ragnebäck Åsa/Frillesås BK 2 - - 30
Lars Ramquist Norrorts Bridge 1 - - 15
Pål Rangaard Kungälvs BK 2 - - 30
Per Rask Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Christer Raudszus Sölvesborgs BK 3 - - 45
Lennart Reiz Sölvesborgs BK 2 - - 30
Erika Rodin BK S:t Erik 1 - - 15
Matias Rohrberg BK S:t Erik 3 - - 45
Pär Rosén BK S:t Erik 3 - - 45
Bennet Rosengren BK S:t Erik 2 - - 30
Kent Roxberg Smedstadens BK 1 - - 15
Roger Rundkvist Ryds BK 2 - - 30
Peter Rundquist Ryds BK 2 - - 30
Lars Rundqvist Värö BK 2 - - 30
Olle Rundqvist Växjöbridgen 2 - - 30
Margaret Runfors Örebridgen 2 - - 30
Michael Runfors Örebridgen 2 - - 30
Ulf Runze Åsa/Frillesås BK 2 - - 30
Åke Rustad Malungs BK 1 - - 15
Leif Ruthström BK Björken 2 - - 30
Göran Rydell Onsdagsklubben 2 - - 30
Gun Röhnisch Örebridgen 2 - - 30
Kent Rörqvist Arvika BS 2 - - 30
Berit Samuelsson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Birgitta Samuelsson Köpings BS 2 - - 30
Leif Samuelsson Skövde BA 3 - - 45
Niclas Samuelsson Uddevalla BF 1 - - 15
Thomas Samuelsson Borås BA 2 - - 30
Linda Sandberg Skövde BA 3 - - 45
Torbjörn Sandbäck Malungs BK 3 - - 45
Åke Sandbäck Malungs BK 2 - - 30
Kenth Sandéhn Falköpings BS 3 - - 45
Stefan Sandén BK S:t Erik 1 - - 15
Per-Martin Sandgren BK S:t Erik 1 - - 15
Erik Sandhagen Märsta BK 1 - - 15
Alexander Sandin Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Erik-O Sandström BK Björken 2 - - 30
Kjell Sedelius Gnesta BK 2 - - 30
Alf Selberg Sthlms-Polisens BS 2 - - 30
Jan Selberg Norrorts Bridge 1 - - 15
Göran Selldén BK Everfresh 1 - - 15
Axel Selvén BK Albrekts 2 - - 30
Pontus Silow BK S:t Erik 3 - - 45
Anders Silverbern Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Johan Singvall Kalmarsunds BK 2 - - 30
Per Sintorn BK Albrekts 2 - - 30
Bengt Sjöberg Strängnäs BK Gripen 2 - - 30
Claudia Sjöberg Lunds BK 2 - - 30
Per Sjöberg BK Lyx 2 - - 30
Mats Sjögreen BK Lavec 3 - - 45
Ulf Sjölinder Vårgårda BS 2 - - 30
Erik Sjöstrand Skövde BA 1 - - 15
Peder Skaj BK ALERT 2 - - 30
Catarina Skau Olsson Smedstadens BK 2 - - 30
Per-Ingvar Skoglund BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Ove Skogsberg Smedstadens BK 1 - - 15
Jakob Sondén BK S:t Erik 1 - - 15
Bengt Stahre BK ALERT 2 - - 30
Ola Stavås BK S:t Erik 1 - - 15
Christer Stenberg ABB BK 1 - - 15
Gösta Stenberg Smålandsstenars BK 2 - - 30
Lars-Göran Stenberg Smålandsstenars BK 2 - - 30
Håkan Stenfot Bridgeklubben 2 Klöver 2 - - 30
Göran Stiernfeldt Hässleholms BK 2 - - 30
Odd Stokka BK Björken 2 - - 30
Roland Storck Hjo BS 2 - - 30
Tommy Storm Norrtälje BS 1 - - 15
Bertil Strand BK Ruter 2 - - 30
Lars-Erik Strand ABB BK 2 - - 30
Peter Strand BK Björken 1 - - 15
Göran Ström Luleå BK 1 - - 15
Magnus Ström Strängnäs BK Gripen 2 - - 30
Helena Strömberg Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Håkan Strömberg Arvika BS 1 - - 15
Sara Strömberg Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Dennis Strömstedt Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Mikael Sundahl LUCK 1 - - 15
Ulf Sundberg Folkare BK 2 - - 30
Annika Sundelin Solstabridgen 2 - - 30
Ann-Lis Sundelin Luleå BK 2 - - 30
PO Sundelin BK S:t Erik 3 - - 45
Bo Sundell Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Ann Sundgren Munka Ljungby BS 2 - - 30
Sune Sundholm Trosa BS 3 - - 45
Örjan Sundholm Norrtälje BS 1 - - 15
Petra Svantesson Ljungskile BK 1 - - 15
Jesper Swedenborg BK Albrekts 2 - - 30
Helena Svedlund BK S:t Erik 2 - - 30
Agneta Svenberg BK Albrekts 2 - - 30
Bengt-Åke Svensson Vänersborgs BS 2 - - 30
Dennis Svensson Värö BK 1 - - 15
Gunnel Svensson Borås BA 2 - - 30
Håkan Svensson Bollnäs BK 1 - - 15
Kenneth Svensson BK Albrekts 1 - - 15
Leif Svensson Sollefteå BK 2 - - 30
Magnus Svensson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Micael Svensson Örebridgen 2 - - 30
Morgan Svensson Hovmantorps BK 2 - - 30
Morgan Svensson Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Ola Svensson Munka Ljungby BS 1 - - 15
Peter Svensson Växjöbridgen 2 - - 30
Roland Svensson Laholms BK 1 - - 15
Rune Svensson Köpings BS 2 - - 30
Sven-Arne Svensson Kisa BS 2 - - 30
Torgny Svensson Uppsalabridgen 1 - - 15
Leif Svenzon Örebridgen 3 - - 45
Dejana Sverker Örebridgen 1 - - 15
Johan Säfsten Uppsalabridgen 3 - - 45
Ola Särnkvist Åkers BK 2 - - 30
Ulf Särnkvist Åkers BK 2 - - 30
Per Söderberg Norrorts Bridge 1 - - 15
Thore Söderlund Sudrets BK 3 - - 45
Anders Söderstedt Norrorts Bridge 2 - - 30
Tord Sölvesson Hagfors BK 2 - - 30
Lennart Tenland Lunds BK 2 - - 30
Birgitta Ternblad BK S:t Erik 1 - - 15
Sten Ternblad BK S:t Erik 1 - - 15
Thomas Therkelson Onsdagsklubben 1 - - 15
Ralf Thorburn Sandvikens BK 1 - - 15
Hans Thorgren ABB BK 2 - - 30
Jim Thorngren Uppsalabridgen 1 - - 15
Lars Thuresson Falu BK 1 - - 15
Leif Thuresson Växjöbridgen 2 - - 30
Emil Tibblin Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Sigbritt Tibblin BK Ruter 2 - - 30
Berndt-Åke Timan BK S:t Erik 2 - - 30
Lennart Tjärnmo Veddige BS 2 - - 30
Bertil Tollbom Sigtuna BS 1 - - 15
Christina Torsslow BK S:t Erik 2 - - 30
Andrzej Tracewski BK Sang, Oxelösund 2 - - 30
Ann-Charlotte Tranvik Växjöbridgen 2 - - 30
Leif Trapp Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Rainer Trapp Smedstadens BK 1 - - 15
Agneta Troselius Luleå BK 2 - - 30
Dorothy Tägt Borlänge BK 2 - - 30
Ahto Uisk Uppsalabridgen 1 - - 15
Pär Unander Malungs BK 3 - - 45
Emanuel Unge BK S:t Erik 2 - - 30
Jan Unosson Borås BA 2 - - 30
Torbjörn Utterström Skellefteå BK 3 - - 45
Karl-Otto Waara Laholms BK 2 - - 30
Olle Wademark Norrorts Bridge 1 - - 15
Fredrik Wahlberg BK S:t Erik 1 - - 15
Johan Wahlberg BK S:t Erik 1 - - 15
Reine Wahlén Sandvikens BK 3 - - 45
Anders Walldov BK S:t Erik 2 - - 30
Olle Wallin Tyresö BK 1 - - 15
Lars Wallmark BK Opalen 1 - - 15
Jörgen Wallmon Värnamo BK 2 - - 30
Ton van Rooijen Bredaryds BK 1 - - 15
Britt-Marie Warborn BK Albrekts 2 - - 30
Stefan Varjomaa Fagersta BS 2 - - 30
Niklas Warne Uppsalabridgen 2 - - 30
Magnus Wegestål Malmö BK 3 - - 45
Henrik Wegnelius BK ALERT 1 - - 15
Mattias Weiler BK S:t Erik 2 - - 30
Björn Wenander Onsdagsklubben 1 - - 15
Björn Wenneberg BK ALERT 1 - - 15
Leif Wennebrink Kungsbacka BS 1 - - 15
Thomas Westberg Skogs BK 1 - - 15
Peter Wester Hedemora BS 2 - - 30
Mikael Westerlund BK Everfresh 2 - - 30
Ulla Westerlund Asperö-Brännö BK 1 - - 15
Sofie Westlin Bollnäs BK 1 - - 15
Ulf Westlin Bollnäs BK 2 - - 30
Erik Westling Skogs BK 1 - - 15
Rolf Westling BK S:t Erik 3 - - 45
Stefan Westlund Gävle BK 2 - - 30
Frank Westman Uppsalabridgen 1 - - 15
Rolf Westman Uppsalabridgen 1 - - 15
Waldo Whiteman Filbyter Bridge 2 - - 30
Fredrik Wickström Hässleholms BK 1 - - 15
Torsten Victorin Sollefteå BK 2 - - 30
Magnus Widarsson Hässleholms BK 2 - - 30
Anders Vikdahl Strängnäs BK Gripen 2 - - 30
Anders Wike Gävle BK 2 - - 30
Lennart Wiklander BK Stjärnskotten 1 - - 15
Anders Viklund Smedstadens BK 2 - - 30
Lars Viksten Veddige BS 1 - - 15
Pierre Winberg Bollnäs BK 1 - - 15
Yvonne Wiseman Filbyter Bridge 2 - - 30
Bosse Wisth Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Stefan Wisth Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Jan Wiström BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Boguslaw Wlodarczyk Lunds BK 1 - - 15
Lars Wohlfart Folkare BK 2 - - 30
Göran Wreiber Folkare BK 2 - - 30
Anders Våge Askims BK 1 - - 15
Inga Wästeby BK Stjärnskotten 1 - - 15
Marie Ynner BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Håkan Zejnilagic BK Zonen 2 - - 30
Britt Åhman Skellefteå BK 2 - - 30
Göran Åhs Åmåls BS 2 - - 30
Pererik Åkerberg Köpings BS 2 - - 30
Marcus Åkerlund Sigtuna BS 1 - - 15
Peter Åkesson Kalmarsunds BK 2 - - 30
Stefan Åsgården BK Lyx 2 - - 30
Jan-Erik Åsmo BK Centrum 2 - - 30
Stefan Åstrand Oskarshamns BK 1 - - 15
Peter Ärlegård Örebridgen 1 - - 15
Peder Öberg BK Björken 1 - - 15
Lars Örnberg Norsjö BK 3 - - 45
Johnny Östberg Gävle BK 2 - - 30
Kenneth Österberg Hässleholms BK 1 - - 15
Lars-Göran Östlund Gävle BK 1 - - 15
Lennart Östman Falu BK 1 - - 15
Nicolae Östner Malmö BK 2 - - 30
Tommy Övermark Norrköpingsbridgen 1 - - 15
257 Andreas Abragi BK S:t Erik 1 - - 15
Lars Adie BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Peter Ahlström Svedala BK 1 - - 15
Henry Alfredsson BK Opalen 1 - - 15
Gunilla Alm Kalmarsunds BK 1 - - 15
Karl-Arne Andersson Hids BK 1 - - 15
LarsGunnar Andersson Upphärads BK 1 - - 15
Leif Andersson Asperö-Brännö BK 1 - - 15
Leif Andersson Örebridgen 1 - - 15
Mats Andersson Pri-Bri 1936 1 - - 15
Mats Andersson Ystads BS 1 - - 15
Sven Andersson Nyköpings BS 1 - - 15
Bror Andreasson BK Lyx 1 - - 15
Sture Arnesson Hagfors BK 1 - - 15
Mats Axelsson Borlänge BK 1 - - 15
Gertrud Backman Luleå BK 1 - - 15
Miklos Bajzath BK Lyx 1 - - 15
Arne Bauhr Tjörns BK 1 - - 15
Britt-Inger Bauhr Tjörns BK 1 - - 15
Gun Bellander BK Bridgehuset 1 - - 15
Claes Bengtsson Ätrans BK 1 - - 15
Kenneth Bengtsson Ätrans BK 1 - - 15
Ulf Bergdahl ABB BK 1 - - 15
Philip Berggren Frölunda BS 1 - - 15
Åke Bergh BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Jan Berglund BK Björken 1 - - 15
Hans Bergvik BK Hudik 1 - - 15
Bengt Bern Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Sten Bernhardsson Bridgeklubben Karlskrona 1 - - 15
Markus Bertheau Filbyter Bridge 1 - - 15
Marie Binglöv Filbyter Bridge 1 - - 15
Mikael Björin BK S:t Erik 1 - - 15
Kenneth Blomgren Tjörns BK 1 - - 15
Åke Boije af Gennäs BK Lyx 1 - - 15
Ingemar Borg Järnvägens BK 1 - - 15
Anders Brodin Åmåls BS 1 - - 15
Ann-Britt Carlén BK S:t Erik 1 - - 15
Imran Chawala BK S:t Erik 1 - - 15
Claus Clausen Ystads BS 1 - - 15
Jens Dahlberg Norsjö BK 1 - - 15
Ingvar Dahlman Västra Bjäre BK 1 - - 15
Theresia Didriksson Hede-Vemdalen BK 1 - - 15
Kerstin Edwall Kungsbacka BS 1 - - 15
Märta Eggerot Filbyter Bridge 1 - - 15
Glenn Eliasson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Eva-Marie Elingmark Visby BS 2 - - 30
Tommy Elingmark Visby BS 2 - - 30
Dag Elmér BK S:t Erik 1 - - 15
Per-Axel Ericsson Hagfors BK 1 - - 15
Anders Eriksson Sollefteå BK 1 - - 15
Ann-Kristin Eriksson Borlänge BK 1 - - 15
Jörgen Eskilsson Järnvägens BK 1 - - 15
Ewa Fager BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Joyce Fahlstad Falu BK 1 - - 15
Yvonne Flodqvist BK S:t Erik 1 - - 15
Mats Forsmark BK S:t Erik 1 - - 15
Mattias Forss Överums BK 1 - - 15
Rune Fälth Västra Bjäre BK 1 - - 15
Kjell Geiborg Falköpings BS 1 - - 15
Bror Inge Good BK Hudik 1 - - 15
Tiia Grenman Luleå BK 1 - - 15
Janne Grimeke Älmhults BK 1 - - 15
Tommy Grääs Askims BK 1 - - 15
Per Gudmundsen Nyköpings BS 1 - - 15
Anita Gunnarsson BK Ruter 1 - - 15
Rune Gunnarsson Kristianstads BK 1 - - 15
Annmarie Gustafsson Västra Bjäre BK 1 - - 15
Tomas Gustavsson Gnesta BK 1 - - 15
Lars Haglund Trosa BS 1 - - 15
Lars Hammarström Gnesta BK 1 - - 15
Bertil Hansson Malmö BK 1 - - 15
Magdalena Hansson Borlänge BK 1 - - 15
Tommy Hansson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Kenneth Hedman Gävle BK 1 - - 15
Carina Heinlo Gnesta BK 1 - - 15
Jan-Olof Henriksson Visby BS 2 - - 30
Kjell Henriksson BK S:t Erik 1 - - 15
Lars-Göran Holmberg Östhammars BK 1 - - 15
Christer Holst Kristianstads BK 1 - - 15
Hélene Hommerberg Messing BK Bridgehuset 1 - - 15
Jette Hultén Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Ann-Kristin Hultgren BK Opalen 1 - - 15
Thomas Hultgren Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Shiler Hussami Luleå BK 1 - - 15
Kerstin Håstad Norrorts Bridge 1 - - 15
Love Häggkvist Hedemora BS 1 - - 15
Gunilla Ivarsson Sävsjö BK 1 - - 15
Sture Jansson Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Ole J Jensen Upphärads BK 1 - - 15
Finn Jeppsson Askims BK 1 - - 15
Anki Johansson Örebridgen 1 - - 15
Ann-Katrin Johansson Luleå BK 1 - - 15
Börje Johansson Bridgeklubben Karlskrona 1 - - 15
Glenn Johansson Åhus BK 1 - - 15
Gunilla Johansson Laholms BK 1 - - 15
Göran Johansson Laholms BK 1 - - 15
Stig Johansson Ulricehamns BK 1 - - 15
Wiveka Johansson BK Ruter 1 - - 15
Åke Johansson Ulricehamns BK 1 - - 15
Per-Olof Jonsson Nyköpings BS 1 - - 15
Stig Jägenstedt BK S:t Erik 1 - - 15
Erik Jönsson Älmhults BK 1 - - 15
Jan Jönsson Laholms BK 1 - - 15
Krister Jönsson Ystads BS 1 - - 15
Annica Karlsson BK Ruter 1 - - 15
Bengt-Göran Karlsson Skellefteå BK 1 - - 15
Elof Karlsson Falköpings BS 1 - - 15
Lennart Karlsson Svegs BK 1 - - 15
Robin Karlsson Norsjö BK 1 - - 15
Robin Karlsson Norsjö BK 1 - - 15
Rune Karlsson Falköpings BS 1 - - 15
Sonny Karlsson Kalmarsunds BK 1 - - 15
Mia Kjellgren Skövde BA 1 - - 15
Monica Klarvik Järnvägens BK 1 - - 15
Åke Källströmer BK Björken 1 - - 15
Susanna Köhlin Kalmarsunds BK 1 - - 15
Christer Larsson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Hans-Göran Larsson Harplinge BK 1 - - 15
Inga-Lis Larsson Borlänge BK 1 - - 15
Sven Larsson Åhus BK 1 - - 15
Bengt Lauthers BK S:t Erik 1 - - 15
Ann Lidfors Sollefteå BK 1 - - 15
Sven Lilja Värö BK 1 - - 15
Hans Liljas Hagfors BK 1 - - 15
Mikael Lindberg ABB BK 1 - - 15
Erik Lindelöf ABB BK 1 - - 15
Ingemar Lindgren BK Björken 1 - - 15
Ulf Lindgren BK S:t Erik 1 - - 15
Karina Lindh Järnvägens BK 1 - - 15
Lennart Lindqvist Åmåls BS 1 - - 15
Bengt Lindskog Visby BS 2 - - 30
Carina Ljung Skövde BA 1 - - 15
Kent Lundström Överums BK 1 - - 15
Ulla Lundström Pri-Bri 1936 1 - - 15
Lars Lövgren Filbyter Bridge 1 - - 15
Börje Magnusson Järnvägens BK 1 - - 15
Jonas Mann BK S:t Erik 1 - - 15
Jan Åke Mehlstrand Östhammars BK 1 - - 15
Ulla Moberg Falköpings BS 1 - - 15
Hans Molin Skellefteå BK 1 - - 15
Peter Moricz BK Bridgehuset 1 - - 15
Olle Måhlgren Kristianstads BK 1 - - 15
Per Mårtensson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Jerry Mähler Sollefteå BK 1 - - 15
Cecilia Mörner Trosa BS 1 - - 15
Ann-Charlotte Nilsson BK Björken 1 - - 15
Göran Nilsson Ystads BS 1 - - 15
Harald Nilsson Västra Bjäre BK 1 - - 15
Karl-Eric Nilsson Frölunda BS 1 - - 15
Mats Nilsson Järnvägens BK 1 - - 15
Per-Göran Nilsson Östhammars BK 1 - - 15
Peter Nohrén Borlänge BK 1 - - 15
Bo Nordin BK S:t Erik 1 - - 15
Elisabeth Nordling BK S:t Erik 1 - - 15
Christer Nordqvist Svegs BK 1 - - 15
Fredrik Norling BK S:t Erik 1 - - 15
Eva Nyberg Hedemora BS 1 - - 15
Magnus Ohlsson Kristianstads BK 1 - - 15
Maria Ohlsson Laholms BK 1 - - 15
Ragna Olafsdottir Ätrans BK 1 - - 15
Birgitta Olsson Sävsjö BK 1 - - 15
Elisabeth Olsson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Gert Olsson Ystads BS 1 - - 15
Per-Olof Olsson BK Zonen 1 - - 15
Kristina Olsson-Söderhäll Skutskärs BK 1 - - 15
Hans Orrheim BK Lyx 1 - - 15
Holmfridur Palmqvist BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Anders Persson Örebridgen 1 - - 15
Elsa Persson Upphärads BK 1 - - 15
Hans Persson BK S:t Erik 1 - - 15
Lennart Persson Svenljunga BK 1 - - 15
Per-Arne Persson Svenljunga BK 1 - - 15
Per-Ivar Persson Upphärads BK 1 - - 15
Lena Petersen Frölunda BS 1 - - 15
Moa Petersen Frölunda BS 1 - - 15
Erik Pettersson BK Hudik 1 - - 15
Marianne Primér BK S:t Erik 1 - - 15
Hans Pudja Svegs BK 1 - - 15
Viveca Rappe Filbyter Bridge 1 - - 15
Gun-Britt Rindstål Överums BK 1 - - 15
Hans Roos Östhammars BK 1 - - 15
Tom Rosén Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Elsie Rosenlund Ystads BS 1 - - 15
Sven Ruther Älmhults BK 1 - - 15
Birgitta Rådberg Gävle BK 1 - - 15
Roger Saarva BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Leif Sandberg BK Björken 1 - - 15
Fredrik Sandblom BK S:t Erik 1 - - 15
Hjalmar Sandblom BK S:t Erik 1 - - 15
Anna Sandström BK Björken 1 - - 15
Lennart Schrewelius BK Björken 1 - - 15
Lena Schullström Åmåls BS 1 - - 15
Per Schullström Åmåls BS 1 - - 15
Gunnar Schäfer Överums BK 1 - - 15
Lisa Singvall Kalmarsunds BK 1 - - 15
Nicklas Sivelind Frölunda BS 1 - - 15
Christer Sjöberg Järnvägens BK 1 - - 15
Ulf Sjöberg Åhus BK 1 - - 15
Gunnar Sjögren BK S:t Erik 1 - - 15
Lasse Sjölander Gnesta BK 1 - - 15
Peter Sjösten Svedala BK 1 - - 15
Erik Spångberg Örebridgen 1 - - 15
Lars Stefansson BK Björken 1 - - 15
Bo Stendahl BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Kåre Sthen Älmhults BK 1 - - 15
Lone Stolt Malmö BK 1 - - 15
Åke Stridh Bridgeklubben Karlskrona 1 - - 15
Yvonne Ström Gävle BK 1 - - 15
Claes Stymne Skövde BA 1 - - 15
Hans-Olov Stöllman Hagfors BK 1 - - 15
P-H Sundelin Sollefteå BK 1 - - 15
Yngve Sundell Järnvägens BK 1 - - 15
Gunnar Sundstedt Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Gull-Britt Sved Tjörns BK 1 - - 15
Bengt Svensson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Göran Svärd BK Sang, Oxelösund 1 - - 15
Hans Thormar BK S:t Erik 1 - - 15
Åke Tillberg Åhus BK 1 - - 15
Jan-Inge Troedsson Harplinge BK 1 - - 15
Görel Upphoff Harplinge BK 1 - - 15
Ronny Upphoff Harplinge BK 1 - - 15
Olafur Valgeirsson Ätrans BK 1 - - 15
Helén Vallgren BK Ruter 1 - - 15
Carl-Olof Wejdmark Sävsjö BK 1 - - 15
Anders Wermelin Hede-Vemdalen BK 1 - - 15
Christina Westberg Svegs BK 1 - - 15
Göran Westin BK S:t Erik 1 - - 15
Anders Wikby Sävsjö BK 1 - - 15
Gunnar Wilén ABB BK 1 - - 15
Stefan von Heyking Hids BK 1 - - 15
Svante Wångberg Trosa BS 1 - - 15
Ingemar Ågren Bridgeklubben Karlskrona 1 - - 15
Bruno Åstrand Trosa BS 1 - - 15
Bengt Åström Hede-Vemdalen BK 1 - - 15
Per-Anders Åström Hede-Vemdalen BK 1 - - 15
Anders Öhman BK Hudik 1 - - 15
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.