Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-02-21  kl 11:52  (i dag)

2018-01-30  Board-a-Match 2018

HEM   |  Mina sidor (5294)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Robin Björkstrand BK Lyx - 32 - 32
Börje Dahlberg BK Lyx - 32 - 32
Henrik Johansson BK Albrekts - 7 - 7
Einar Rättgård BK Debut - 2 - 2
Björn Sörling Ulricehamns BK - 32 - 32
Björn Thalén Skara BS - 23 - 23
2 Tomas Andgren BK Lyx - 9 - 9
Ingemar Assarsjö BK Lyx - 21 - 21
Göte Berntsson BK Lyx - 25 - 25
Gerhard Jörgensen BK Björken - 9 - 9
Peter Norrhede BK Lyx - 7 - 7
Per Sjöberg BK Lyx - 16 - 16
Stefan Åsgården BK Lyx - 13 - 13
3 Bo Appelqvist Partille/Mölnlycke BK - 2 - 2
Kjell Evensen Askims BK - 18 - 18
Roger Grund Lerums BK - 6 - 6
Roland Härsjö Askims BK - 7 - 7
Bengt Johansson Askims BK - 11 - 11
Adam Kovasznay Askims BK - 21 - 21
Thomas Therkelson Onsdagsklubben - 25 - 25
Anders Våge Askims BK - 23 - 23
4 Birgit Andersson BK Lyx - 6 - 6
Ulla Berntsson Asperö-Brännö BK - 9 - 9
Christoffer Dückhow BK Lyx - 6 - 6
Tony Elmroth BK Lyx - 20 - 20
Marianne Fagerby Fredagsklubben - 23 - 23
Ingvar Grahn Onsdagsklubben - 7 - 7
Jörgen Gustavsson BK Lyx - 4 - 4
Mats Jakobsson BK Lyx - 23 - 23
Karin Nyberg Asperö-Brännö BK - 16 - 16
Ingrid Petersen Frölunda BS - 11 - 11
Göran Rydell Onsdagsklubben - 21 - 21
Jan Troberg Onsdagsklubben - 4 - 4
Bodil Winberg BK Lyx - 6 - 6
6 Carl Ek Onsdagsklubben - 25 - 25
Lars-Åke Gustafsson Onsdagsklubben - 7 - 7
May Moore Onsdagsklubben - 18 - 18
Joakim Olsson Bohus Nations BS - 25 - 25
Björn Wenander Onsdagsklubben - 25 - 25
7 Billmar Carlsson Onsdagsklubben - 13 - 13
Jan Hanner Onsdagsklubben - 13 - 13
Alf Kummer Bohus Nations BS - 20 - 20
Pär Ljungquist Askims BK - 18 - 18
Vivianne Norling Askims BK - 13 - 13
Gunnar Ohlson Askims BK - 9 - 9
8 Mats Allgöwer Onsdagsklubben - 21 - 21
Lars-Uno Andersson Bohus Nations BS - 18 - 18
Per Hagberg Bohus Nations BS - 2 - 2
Tore Mattsson BK Lyx - 13 - 13
Ella Olsson BK Lyx - 21 - 21
Johan Svensson Bohus Nations BS - 18 - 18
9 Robert Bäck BK Lyx - 20 - 20
Irma Petersen Frölunda BS - 9 - 9
Lena Petersen Frölunda BS - 20 - 20
Moa Petersen Frölunda BS - 20 - 20
Nicklas Sivelind Frölunda BS - 11 - 11
10 Jan Ahlqvist BK Lyx - 20 - 20
Annelie Jansson BK Lyx - 7 - 7
Gunnar Jansson BK Lyx - 20 - 20
Jan Konar BK Lyx - 20 - 20
Torbjörn Kåreke Bohus Nations BS - 13 - 13
11 Hans Eriksson Partille/Mölnlycke BK - 13 - 13
Jan Erixon Askims BK - 2 - 2
Oscar Hult Partille/Mölnlycke BK - 2 - 2
Britt Larsson Askims BK - 11 - 11
Claes-Hugo Larsson Partille/Mölnlycke BK - 9 - 9
Josefin Samfelt BK Debut - 2 - 2
Nils Wallmark Partille/Mölnlycke BK - 13 - 13
12 Bo Andersson Fredagsklubben - 13 - 13
Ragnar Andersson Kronhusklubben - 4 - 4
Egon Bodendal Askims BK - 4 - 4
Hans Linusson BK Debut - 11 - 11
Nils Nordahl BK Lyx - 13 - 13
Agneta Persson BK Debut - 6 - 6
Jürgen Schildt Kronhusklubben - 2 - 2
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.