Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2019-06-25  kl 15:56  (i går)

2017-11-18  Svenska Cupen 2017

HEM   |  Mina sidor (23764)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
3 Tommy Andersson Uppsalabridgen 25 - - 375
Per-Erik Malmström Uppsalabridgen 25 - - 375
Joakim Nordlindh Uppsalabridgen 25 - - 375
Johan Säfsten Uppsalabridgen 25 - - 375
5 Göran Andersson BK ALERT 7 - - 105
Karl Asplund LudvikaBygdens BK 7 - - 105
Kenneth Borin BK S:t Erik 7 - - 105
Thomas Brehmer Örebridgen 9 - - 135
Christer Broberg Skutskärs BK 1 - - 15
Pierre Carbonnier Lunds BK 6 - - 90
Kjell Carlsson Bollnäs BK 13 - - 195
Gunnar Elmroth Storsjöbygdens BK 17 - - 255
Daniel Eriksson Gävle BK 13 - - 195
Sune Fager Gävle BK 7 - - 105
Lars Goldberg BK S:t Erik 7 - - 105
UllaBritt Goldberg BK S:t Erik 7 - - 105
Johan Grönkvist Örebridgen 9 - - 135
Maria Grönkvist Örebridgen 6 - - 90
Jan Gutenwik Malmö BK 6 - - 90
Carina Hallkvist Sydjämten 13 - - 195
Sven-Erik Hallkvist Sydjämten 13 - - 195
Patric Holmberg BK S:t Erik 1 - - 15
John-Erik Hörnfeldt ABB BK 2 - - 30
Per Jansson BK Lyx 9 - - 135
Jöns Johansson Sydjämten 13 - - 195
Thomas Karlsson Storsjöbygdens BK 16 - - 240
Lars Kennethsson BK Lyx 9 - - 135
Michael Lemborn Karlstads BK 8 - - 120
Suzanne Lemborn Karlstads BK 8 - - 120
Pär Ol-Mårs BK S:t Erik 7 - - 105
Hans Olsson Malmö BK 7 - - 105
Tomas Persson BK ALERT 6 - - 90
Göran Petersson Örebridgen 3 - - 45
Rune Pettersson Gävle BK 14 - - 210
Bengt Pålsson Malmö BK 7 - - 105
Alexander Sandin Storsjöbygdens BK 11 - - 165
Rolf Scherdin Gävle BK 14 - - 210
Perry Sjöberg Malmö BK 6 - - 90
Tore Stormo BK S:t Erik 2 - - 30
Bo Sundell Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Morgan Svensson Storsjöbygdens BK 8 - - 120
Leif Svenzon Örebridgen 9 - - 135
Håkan Tjärnemo Lunds BK 6 - - 90
Leif Trapp Storsjöbygdens BK 17 - - 255
9 Mats Axdorph BK S:t Erik 1 - - 15
Olof Bergström Filbyter Bridge 7 - - 105
Leif Björkman Växjöbridgen 5 - - 75
Robin Björkstrand BK Lyx 4 - - 60
Per Bretz Växjöbridgen 2 - - 30
Anders Brunzell BK Centrum 1 - - 15
Robert Bäck BK Lyx 3 - - 45
Peter Carlsson BK S:t Erik 6 - - 90
Sanna Clementsson Lunds BK 7 - - 105
Börje Dahlberg BK Lyx 4 - - 60
Linus Dahlström Lunds BK 5 - - 75
Bengt-Erik Efraimsson BK S:t Erik 6 - - 90
Simon Ekenberg BK S:t Erik 6 - - 90
Magnus Ekman Filbyter Bridge 5 - - 75
Arne Ericson Växjöbridgen 5 - - 75
Leif Ernstsson Lindesbergs BS 7 - - 105
Eva Gunnarsson Arvika BS 3 - - 45
Tommy Gunnarsson Arvika BS 5 - - 75
Bertil Jansson Lindesbergs BS 2 - - 30
Tommy Jansson Lindesbergs BS 5 - - 75
Håkan Johansson Växjöbridgen 3 - - 45
Kent Johansson BK Lyx 6 - - 90
Gerhard Jörgensen BK Lyx 6 - - 90
Leif Kjellberg Lindesbergs BS 5 - - 75
Lena Kärrstrand Nilsland Överums BK 3 - - 45
Hans Lilja Lindesbergs BS 3 - - 45
Kenneth Meijneken Lindesbergs BS 6 - - 90
Peter Modh BK Falkenberg 5 - - 75
Jim Nielsen BK Lavec 7 - - 105
Mats Nilsland Överums BK 5 - - 75
Mats Pettersson BK Lavec 2 - - 30
Göran Selldén BK Centrum 7 - - 105
Mats Sjöberg Filbyter Bridge 7 - - 105
Gunnar Sjökvist Växjöbridgen 5 - - 75
Håkan Strääf Filbyter Bridge 7 - - 105
Björn Sörling Ulricehamns BK 5 - - 75
Björn Thalén Skara BS 5 - - 75
Jan-Erik Thomasson Filbyter Bridge 7 - - 105
Mikael Westerlund BK Everfresh 7 - - 105
Anna Zack Efraimsson BK S:t Erik 6 - - 90
Nils Åhlén BK Björken 5 - - 75
Per Östlund Mitchell BK Lyx 3 - - 45
17 Johan Andersson Malmö BK 4 - - 60
Jörgen Andersson BK Tre Sang, Helsingborg 5 - - 75
Per Andersson BK Björken 3 - - 45
Leif Andréasson Kungshamns BK 4 - - 60
Tage Bengtsson Borås BA 4 - - 60
Ronny Blomdahl BK Tre Sang, Helsingborg 3 - - 45
Gert Bodén ABK Singelton, Askersund 1 - - 15
Jan Brännvall BK Björken 4 - - 60
Per Clarin BK S:t Erik 5 - - 75
Jonas Dahlgren BK Björken 3 - - 45
Björn Davidsson Sällskapet, Ronneby 6 - - 90
Ulf Ek Kungshamns BK 4 - - 60
Sven Elfverson Kalmarsunds BK 4 - - 60
PG Eliasson Storsjöbygdens BK 5 - - 75
Bo Ericson Gävle BK 4 - - 60
Lars Ericson Gävle BK 4 - - 60
Sven Fagrell BK Tre Sang, Helsingborg 3 - - 45
Jan Fransson Sandvikens BK 3 - - 45
Henry Franzén BK Björken 4 - - 60
Micael Fredriksson Kalmarsunds BK 4 - - 60
Anders Fryklund BK Björken 1 - - 15
Marina Furukvist BK S:t Erik 4 - - 60
Simon Granath Malmö BK 1 - - 15
Conny Gustafsson BK Björken 3 - - 45
Daniel Gustafsson Lunds BK 2 - - 30
Hans-Olov Gustafsson BK Björken 3 - - 45
Torbjörn Gustavsson BK S:t Erik 5 - - 75
Martin Gårdrup Malmö BK 5 - - 75
Gunnar Göthberg Nora BK 4 - - 60
Louise Hallqvist BK S:t Erik 3 - - 45
Markus Hedström Åmåls BS 1 - - 15
Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund 4 - - 60
Roland Härsjö Askims BK 5 - - 75
Lennart Johansson ABK Singelton, Askersund 4 - - 60
Marie Johansson Sällskapet, Ronneby 4 - - 60
Mikael Johansson Karlstads BK 3 - - 45
Sten Johansson Borås BA 3 - - 45
Ylva Johansson BK S:t Erik 2 - - 30
Martin Johnsson BK Tre Sang, Helsingborg 5 - - 75
Stefan Josefsson Sävsjö BK 2 - - 30
Hugo Jörgensen Borås BA 5 - - 75
Kent Karlsson ABK Singelton, Askersund 4 - - 60
Pontus Karlsson Åmåls BS 4 - - 60
Leo Karttunen Nora BK 1 - - 15
Adam Kovasznay Askims BK 5 - - 75
Karl-Gustaf Larsson Nora BK 4 - - 60
Christian Leo Hässleholms BK 2 - - 30
Hans Lerner BK Björken 3 - - 45
Lars Manneteg Gävle BK 1 - - 15
Rolf Mattsson BK S:t Erik 4 - - 60
Daniel Matus Malmö BK 5 - - 75
Anders Morath BK S:t Erik 5 - - 75
Juha Nieminen Gävle BK 1 - - 15
Wåge Nilsson Kalmarsunds BK 4 - - 60
Bengt-Göran Olofsson BK Björken 4 - - 60
Peder Olrog BK S:t Erik 2 - - 30
Mikael Olsson Kungshamns BK 4 - - 60
Torbjörn Olsson Åmåls BS 4 - - 60
Kicki Oschlak-Härsjö Kronhusklubben 5 - - 75
Emma Paulsson Sällskapet, Ronneby 3 - - 45
Tomas Persson Nora BK 4 - - 60
Johnny Petersson Sällskapet, Ronneby 5 - - 75
Jörgen Pihl Nora BK 3 - - 45
Lars Ramquist Norrorts Bridge 5 - - 75
Bennet Rosengren BK S:t Erik 4 - - 60
Thomas Samuelsson Borås BA 5 - - 75
Per Schullström Åmåls BS 4 - - 60
Peter Strand BK Björken 4 - - 60
Conny Svensson ABK Singelton, Askersund 3 - - 45
Tommy Svensson Kungshamns BK 4 - - 60
Henrik Sällberg Sällskapet, Ronneby 6 - - 90
Anders Söderstedt Norrorts Bridge 4 - - 60
Jan Unosson Borås BA 3 - - 45
Magnus Wegestål Malmö BK 5 - - 75
Hans Vestergren BK S:t Erik 3 - - 45
Anders Våge Askims BK 5 - - 75
Peter Åkesson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Peder Öberg BK Björken 4 - - 60
Johnny Östberg Gävle BK 5 - - 75
Lars-Göran Östlund Gävle BK 3 - - 45
33 Krister Ahlesved Uppsalabridgen 2 - - 30
Erik Andersson BK Zonen 2 - - 30
Jeanette Andersson BK Zonen 2 - - 30
Stefan Andersson ABB BK 1 - - 15
Tomas Andgren BK Lyx 3 - - 45
Viktor Andréasson Hässleholms BK 4 - - 60
Göran Anér Uppsalabridgen 4 - - 60
Morgan Antonsson Malungs BK 4 - - 60
Bertil Arvidsson Växjöbridgen 4 - - 60
Sonny Arvidsson Borlänge BK 3 - - 45
Ingemar Assarsjö BK Lyx 2 - - 30
Fredrik Axelsson Skövde BA 4 - - 60
Leif Axelsson Skövde BA 4 - - 60
Karl-Erik Backelin Arvika BS 4 - - 60
Petter Bengtsson Luleå BK 4 - - 60
Magnus Berg Valdemarsviks BK 3 - - 45
Tommy Bergdahl Norrorts Bridge 1 - - 15
Göte Berntsson BK Lyx 3 - - 45
Peter Bertheau Uppsalabridgen 4 - - 60
Lars-Göran Bertilsson Nyköpings BS 3 - - 45
Johnny Blid Filbyter Bridge 4 - - 60
Dan Bylund Sundsvallsbridgen 3 - - 45
Lennart Bylund Sundsvallsbridgen 3 - - 45
Christian Carlsson Falköpings BS 3 - - 45
Thomas Cedervall Fagersta BS 4 - - 60
Rose-Marie Crossner Örebridgen 4 - - 60
Per-Ola Cullin Harplinge BK 1 - - 15
Per Dahlman Arvika BS 3 - - 45
Roland Dahlman Arvika BS 2 - - 30
Bo Danielsson BK Björken 3 - - 45
Agneta Edbergh Västra Bjäre BK 4 - - 60
Kerstin Edwall Åsa/Frillesås BK 4 - - 60
Leif Elovsson Malungs BK 1 - - 15
Göran Emvall Växjöbridgen 1 - - 15
Anders Enström Luleå BK 4 - - 60
Per Eriksson Enköpings BS 3 - - 45
Ronny Eriksson Skövde BA 4 - - 60
Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK 3 - - 45
Mikael Fahlander Uppsalabridgen 3 - - 45
Urban Finnsson Boden-Sävast BS 3 - - 45
Annika Forsberg Örebridgen 4 - - 60
Peter Forsberg ABB BK 1 - - 15
Christer Fridell Nyköpings BS 4 - - 60
Erik Fryklund Filbyter Bridge 2 - - 30
Per Fåhraeus BK Albrekts 4 - - 60
Vera Gemrud BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Mikael Grönkvist Uppsalabridgen 1 - - 15
Mats Gunnarsson Hultsfred/Målilla BK 4 - - 60
Billy Gustafsson Nyköpings BS 4 - - 60
Daniel Gustavsson Falköpings BS 4 - - 60
Sten Gustavsson Falköpings BS 4 - - 60
Kenneth Hagman Hultsfred/Målilla BK 4 - - 60
Carl-Erik Halling ABB BK 2 - - 30
Villy Havasi BK Albrekts 4 - - 60
Staffan Hed Filbyter Bridge 2 - - 30
Simon Hult BK S:t Erik 4 - - 60
Thomas Hultgren Åsa/Frillesås BK 4 - - 60
Peter Huotila Uppsalabridgen 3 - - 45
Mats Häll Borlänge BK 3 - - 45
Gullvi Högberg Falköpings BS 3 - - 45
Fredrik Jarlvik Malmö BK 3 - - 45
Dan Johansson Fagersta BS 4 - - 60
Hans Johansson Hultsfred/Målilla BK 3 - - 45
Lennart Johansson Ljungskile BK 3 - - 45
Stephan Johansson Värnamo BK 1 - - 15
Bertil Karlsson Växjöbridgen 4 - - 60
Christer Larsson Åsa/Frillesås BK 4 - - 60
Per Larsson Falköpings BS 3 - - 45
Per-Olof Larsson Falköpings BS 4 - - 60
Sören Lennartsson Falköpings BS 3 - - 45
Göran Lidgren Skövde BA 4 - - 60
Börje Liljekvist Uppsalabridgen 4 - - 60
Bo Lind Nyköpings BS 1 - - 15
Håkan Lindbäck ABB BK 2 - - 30
Stefan Lindell Malungs BK 4 - - 60
Håkan Lindh Enköpings BS 3 - - 45
Bernt Linnér Växjöbridgen 4 - - 60
Paul Lundin Nyköpings BS 2 - - 30
Leif Lysebring BK Opalen 3 - - 45
Martin Löfgren Filbyter Bridge 2 - - 30
Jan Matsson Malungs BK 4 - - 60
Marion Michielsen Harplinge BK 3 - - 45
Christian Möller Nyköpings BS 3 - - 45
Ulf Nehlin BK S:t Erik 4 - - 60
Ingela Nelander Häll Borlänge BK 3 - - 45
Lars-Göran Nexing Örebridgen 4 - - 60
Bengt Nilsson ABB BK 1 - - 15
Dan Nilsson Malmö BK 3 - - 45
Håkan Nilsson Ljungskile BK 3 - - 45
Jan Nilsson Hässleholms BK 4 - - 60
Lars-Erik Nilsson Ystads BS 2 - - 30
Lars-Åke Nilsson Hässleholms BK 4 - - 60
Leif-Åke Nilsson Ystads BS 3 - - 45
Simon Nilsson Hässleholms BK 4 - - 60
Tord Nilsson Borlänge BK 3 - - 45
Joel Nogueira Forssell Fagersta BS 4 - - 60
Lars Norbäck Lidingö BK 2 - - 30
Margaretha Norbäck Lidingö BK 4 - - 60
Olle Nordström Växjöbridgen 2 - - 30
Tom Norman Västra Bjäre BK 4 - - 60
Peter Norrhede BK Lyx 2 - - 30
Jan-Åke Ohlsson Ystads BS 3 - - 45
Kjell Ohlsson Hultsfred/Målilla BK 4 - - 60
Jan Oleby Hultsfred/Målilla BK 1 - - 15
Anders Olsson Västra Bjäre BK 4 - - 60
Elisabeth Olsson Åsa/Frillesås BK 4 - - 60
Roger Olsson BK Zonen 3 - - 45
Agneta Oppenstam Ljungskile BK 3 - - 45
Hans Otterström Lidingö BK 2 - - 30
Curt Petersson Värnamo BK 3 - - 45
Jonas Petersson Uppsalabridgen 2 - - 30
Tora Philip BK S:t Erik 4 - - 60
Carl Ragnarsson Filbyter Bridge 3 - - 45
Mikael Rimstedt Harplinge BK 1 - - 15
Ola Rimstedt Harplinge BK 3 - - 45
Björn Rosén Malungs BK 1 - - 15
Olle Rundqvist Växjöbridgen 1 - - 15
Claus Röhnisch Örebridgen 4 - - 60
Kent Rörqvist Arvika BS 4 - - 60
Kenth Sandéhn Falköpings BS 4 - - 60
Erik-O Sandström BK Björken 3 - - 45
Jan Selberg Norrorts Bridge 3 - - 45
Per Sjöberg BK Lyx 3 - - 45
Per-Ingvar Skoglund BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Christer Stenberg ABB BK 1 - - 15
Bo Stenström Nyköpings BS 3 - - 45
Odd Stokka BK Björken 3 - - 45
Helena Strömberg Sundsvallsbridgen 3 - - 45
Håkan Strömberg Arvika BS 3 - - 45
Sara Strömberg Sundsvallsbridgen 3 - - 45
Claes-Göran Swahn Uppsalabridgen 4 - - 60
Petra Svantesson Ljungskile BK 3 - - 45
Östen Svantesson Malmö BK 1 - - 15
Agneta Svenberg BK Albrekts 4 - - 60
Torgny Svensson Uppsalabridgen 4 - - 60
Pierre Thunström Luleå BK 4 - - 60
Berndt-Åke Timan BK S:t Erik 4 - - 60
Andrzej Tracewski BK Sang, Oxelösund 4 - - 60
Tatyana Trendafilova Malmö BK 2 - - 30
Olle Wademark Norrorts Bridge 2 - - 30
Lars Wallmark BK Opalen 2 - - 30
Britt-Marie Warborn BK Albrekts 4 - - 60
Stefan Varjomaa Fagersta BS 4 - - 60
Niklas Warne Uppsalabridgen 1 - - 15
Mikael Westin Luleå BK 1 - - 15
Jan Wiström BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Marie Ynner BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Håkan Zejnilagic BK Zonen 4 - - 60
Sten Åhman Malungs BK 2 - - 30
Stefan Åsgården BK Lyx 3 - - 45
129 Berith Abrahamsson Karlstads BK 1 - - 15
Folke Abrahamsson BK ESS-löv 1 - - 15
Rolf Abrahamsson Kristianstads BK 1 - - 15
Ylva Abrahamsson Karlstads BK 2 - - 30
Göran Adde BK Falkenberg 1 - - 15
Lars Adie BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Kaj Adolfsson BK S:t Erik 1 - - 15
Stellan Adolfsson BK Albrekts 2 - - 30
Christina Ahl Gävle BK 2 - - 30
Svante Ahlberg BK Falkenberg 1 - - 15
Jim Albertsson Uddevalla BF 3 - - 45
Kalle Aldeborg Uddevalla BF 1 - - 15
Björn Alenfalk Uppsalabridgen 3 - - 45
Mikael Alexandersson BK Opalen 2 - - 30
Greger Alfonsson Emmaboda BK 3 - - 45
Peter Alm Kalmarsunds BK 2 - - 30
Lars-Åke Alterby Ulricehamns BK 1 - - 15
Ann-Sophie Andersson Rimbo BK 2 - - 30
Bengt Andersson Filbyter Bridge 1 - - 15
Bengt Andersson Tjörns BK 2 - - 30
Björn Andersson Örebridgen 1 - - 15
Bror Andersson Vänersborgs BS 3 - - 45
Elving Andersson Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Eva Andersson Arboga BK 3 - - 45
Gert Andersson BK Albrekts 2 - - 30
Gunnar Andersson BK ALERT 2 - - 30
Ingegärd Andersson Stigtomta BK 2 - - 30
Ingemar Andersson Sölvesborgs BK 2 - - 30
Ingmar Andersson Arvika BS 1 - - 15
Jan-Håkan Andersson BK Hudik 2 - - 30
Jonas Andersson Anderstorps BK 3 - - 45
Karl-Arne Andersson Hids BK 3 - - 45
Kenneth Andersson BK Albrekts 3 - - 45
Kjell Andersson Skellefteå BK 2 - - 30
Lars Andersson Norrorts Bridge 1 - - 15
Lars Andersson Alingsås BS 1 - - 15
Leif Andersson Genarps BK 3 - - 45
Mats Andersson Kullabygdens BK 2 - - 30
Nils Andersson ABB BK 2 - - 30
Per Andersson BK Albrekts 2 - - 30
Pär Andersson Smedstadens BK 1 - - 15
Roland Andersson Alingsås BS 2 - - 30
Stefan Andersson Skellefteå BK 2 - - 30
Stefan Andersson BK S:t Erik 3 - - 45
Stellan Andersson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Sune Andersson Näsby IF:s BS 2 - - 30
Hans Andréasson BK Albrekts 2 - - 30
Åke Andréasson BK Albrekts 3 - - 45
Benny Appelqvist Sudrets BK 6 - - 90
Anders Argelius Kullabygdens BK 2 - - 30
Mikael Arnberg Filbyter Bridge 1 - - 15
Sture Arnesson Hagfors BK 3 - - 45
Eric Arvidsson LudvikaBygdens BK 1 - - 15
Johan Arvidsson Hovmantorps BK 1 - - 15
Bertil Asplund BK Ruter 3 - - 45
Klara Asplund BK S:t Erik 1 - - 15
Stefan Asplund PBF Uppsala 3 - - 45
Bill Axblom Blomstermåla BK 3 - - 45
Gerd Axelsson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Sören Axelsson Bredaryds BK 2 - - 30
Thomas Axenbratt Uddevalla BF 3 - - 45
Johan B. Lisra Malungs BK 1 - - 15
Ulf Backman Laholms BK 2 - - 30
Miro Bakrac Falu BK 2 - - 30
Gabor Barath Växjöbridgen 1 - - 15
Sven Barbus IFK Karlskrona 1 - - 15
Hans Barkman Kungsbacka BS 1 - - 15
Magnus Barkskog LudvikaBygdens BK 2 - - 30
Simon Bech BK S:t Erik 1 - - 15
Kerstin Becker Mariestads BS 3 - - 45
Lars Becklén Malmö BK 3 - - 45
Leif Beckman Kungsbacka BS 1 - - 15
Tobias Bende BK Everfresh 2 - - 30
Christer Bengtsson Genarps BK 3 - - 45
Dennis Bengtsson Kullabygdens BK 1 - - 15
Hans Bengtsson Ryds BK 2 - - 30
Markus Bengtsson BK Albrekts 1 - - 15
Krister Berg Örebridgen 2 - - 30
Kjell Bergdahl Kullabygdens BK 2 - - 30
Ulf Bergdahl ABB BK 3 - - 45
Tomas Bergqvist BK Björken 2 - - 30
Per Bergstén Trosa BS 2 - - 30
Ann Bergström Örebridgen 3 - - 45
Gudrun Bergström Smedstadens BK 2 - - 30
Anders Berkmo BK Zonen 2 - - 30
Kjell Berndtsson BK Lyx 2 - - 30
Ulla Berntsson Asperö-Brännö BK 2 - - 30
Kathrine Bertheau BK S:t Erik 1 - - 15
Markus Bertheau Filbyter Bridge 1 - - 15
Johan Bjurström Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Maria Bjurström Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Britt Björk BK Albrekts 2 - - 30
Carl Björk BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Urban Björklund Gävle BK 2 - - 30
Niclas Björkstrand BK Dalom 2 - - 30
Thomas Björkstrand BK S:t Erik 2 - - 30
Anna Björling Filbyter Bridge 1 - - 15
Sune Björling Filbyter Bridge 2 - - 30
Ove Björn Stigtomta BK 2 - - 30
Olle Blidholm BK S:t Erik 1 - - 15
Eva Blomberg BK S:t Erik 3 - - 45
Eva-Britt Blomkvist Skellefteå BK 3 - - 45
Lars-Göran Blomkvist Skellefteå BK 3 - - 45
Anders Blomqvist Uppsalabridgen 1 - - 15
Bertil Blomqvist Örebridgen 1 - - 15
Lars Bodén Skellefteå BK 3 - - 45
Claes Bodin Karlstads BK 1 - - 15
Nina Bodin Karlstads BK 1 - - 15
Hans Bogeskär Alingsås BS 2 - - 30
Ulf Bogren Hässleholms BK 3 - - 45
Elena Bolaños BK Albrekts 1 - - 15
Ingemar Borg Järnvägens BK 2 - - 30
Lars Borgefeldt Sandvikens BK 3 - - 45
Gunnar Boström Filbyter Bridge 2 - - 30
Hilde Brække Strömstads BK 2 - - 30
Ola Brandborn BK S:t Erik 1 - - 15
Georg Bratell Härnö BS 2 - - 30
Leif Bremark BK S:t Erik 1 - - 15
Anders Brodin Åmåls BS 2 - - 30
Jens Brodin Gävle BK 2 - - 30
Hans Brolin Borås BA 2 - - 30
Göran Broström BK Björken 3 - - 45
Magnus Bruun Oskarshamns BK 2 - - 30
Kristoffer Brännström Luleå BK 3 - - 45
Stefan Budin Visby BS 6 - - 90
Tin Budin Visby BS 6 - - 90
Hans Bull Norrtälje BS 1 - - 15
Bengt Bylund Värö BK 2 - - 30
Berit Byström Älmhults BK 2 - - 30
Lars-Gunnar Byström Alvik BC 2 - - 30
Rolf Byström Sollefteå BK 4 - - 60
Kerstin Bäck Sollefteå BK 2 - - 30
Rolf Bäck Uddevalla BF 3 - - 45
Peter Bäckstrand BK Opalen 1 - - 15
Kent Bäckström Alnö BK 2 - - 30
Per Börgesson ABB BK 3 - - 45
Tomas Börgesson ABB BK 2 - - 30
Claes Börjesson BK Albrekts 2 - - 30
Lars-Anders Callenberg BK Albrekts 1 - - 15
Arne Carlsson BK Lövet 3 - - 45
Henrik Carlsson Alingsås BS 1 - - 15
Michael Carlsson Oskarshamns BK 2 - - 30
Torgny Carlsson BK Lövet 3 - - 45
Åke Carlsson Stenstorps BK 2 - - 30
Christer Cedergren Enköpings BS 3 - - 45
Bernt-Ove Christiansson Hallstahammars BK 1 - - 15
Klaus Claassen Filbyter Bridge 1 - - 15
Jörgen Claesson Hedemora BS 1 - - 15
Michael Claesson Hovmantorps BK 1 - - 15
Claus Clausen Ystads BS 2 - - 30
Bonnie Clementsson Malmö BK 3 - - 45
Jan Clementsson Malmö BK 3 - - 45
Krister Collberg Åkers BK 2 - - 30
Inge Corse Märsta BK 2 - - 30
Laura Covill BK S:t Erik 1 - - 15
Britt Cuñat Värö BK 2 - - 30
Andrzej Cybulski Lunds BK 2 - - 30
Bo Dahlberg Ystads BS 2 - - 30
Mari-Louise Dahllöf Tibro BK 2 - - 30
Östen Danielsson Blomstermåla BK 1 - - 15
Anders Davidsson Oskarshamns BK 1 - - 15
Björn Dellenmark Älmhults BK 1 - - 15
Anders Dellien Tjörns BK 3 - - 45
Martin Dellien Uddevalla BF 1 - - 15
Marek Drukier SK Hakoah BS 2 - - 30
Mikael Edenklint Hässleholms BK 3 - - 45
Gösta Edström Falu BK 2 - - 30
Björn Edvardsson Malmö BK 1 - - 15
Thomas Ehrstedt Höörs BK 2 - - 30
Bo-Henry Ek Örebridgen 2 - - 30
Carl Ek Onsdagsklubben 1 - - 15
Sixten Ek Skövde BA 3 - - 45
Sture Ekberg Kungsbacka BS 2 - - 30
Nils-Erik Ekholm Munka Ljungby BS 1 - - 15
Tomas Ekholm BK S:t Erik 1 - - 15
Kurt Eklund Skellefteå BK 2 - - 30
Jerry Eklöf Karlstads BK 2 - - 30
Krister Ekudd Filbyter Bridge 2 - - 30
Jon Eliasson Sölvesborgs BK 2 - - 30
Tony Elmroth BK Lyx 2 - - 30
Bengt Emanuelsson LUCK 1 - - 15
Lennart Emanuelsson Filbyter Bridge 2 - - 30
Per Emilsson Anderstorps BK 3 - - 45
Ulla Enander BK Albrekts 3 - - 45
Åke Enander BK Albrekts 3 - - 45
Carl Engholm Uppsalabridgen 3 - - 45
Jonas Engström LudvikaBygdens BK 2 - - 30
Allan Ericsson Vänersborgs BS 3 - - 45
Per-Axel Ericsson Hagfors BK 3 - - 45
Bo Erikson BK Centrum 1 - - 15
Allan Eriksson Tjörns BK 3 - - 45
Anders Eriksson Sollefteå BK 1 - - 15
Christer Eriksson Uppsalabridgen 2 - - 30
David Eriksson BK Dalom 2 - - 30
Jan Eriksson Malmö BK 1 - - 15
Klas Eriksson Motala Bridgeallians 3 - - 45
Lennart Eriksson BK S:t Erik 2 - - 30
Per-Anders Eriksson Luleå BK 3 - - 45
Roger Eriksson Gnesta BK 3 - - 45
Ulf Eriksson Skogs BK 1 - - 15
Anders Eriksson-Glad Sandvikens BK 3 - - 45
Johan Erlandsson Värnamo BK 3 - - 45
Jörgen Eskilsson Järnvägens BK 2 - - 30
Jenny Evelius-Nohrén Uppsalabridgen 2 - - 30
Ewa Fager BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Bo Falk Oskarshamns BK 1 - - 15
Fredrik Flink Gnesta BK 3 - - 45
Björn Forsberg Örebridgen 2 - - 30
Lars Forsberg Luleå BK 2 - - 30
Lars Forsberg Motala Bridgeallians 2 - - 30
Erik Forsmark Oskarshamns BK 2 - - 30
Robert Frank BK Opalen 2 - - 30
Erik Franzén Hedemora BS 1 - - 15
Sören Franzén Ulricehamns BK 2 - - 30
Jan Fredell ABB BK 1 - - 15
Lennart Fredriksson Smedstadens BK 3 - - 45
Stellan Fredriksson Kungsbacka BS 3 - - 45
Anders Freij LUCK 1 - - 15
Peter Friberg BK S:t Erik 2 - - 30
Susanne Friberg Skövde BA 1 - - 15
Henrik Fryklund Uddevalla BF 3 - - 45
Roger Frödin Norrtälje BS 1 - - 15
Peter Fröjd Filbyter Bridge 2 - - 30
Mattias Furenbäck Norrköpingsbridgen 3 - - 45
Björn Fylke Kristianstads BK 2 - - 30
Kenneth Gadd Tjörns BK 3 - - 45
Lena Gardell Kalmarsunds BK 2 - - 30
Jan Geiborg Gnesta BK 2 - - 30
Bo Gisslander Bredaryds BK 2 - - 30
Eva Glans Orust BK 2 - - 30
Kjell Glans Tjörns BK 2 - - 30
Christer Glimsjö Hovmantorps BK 1 - - 15
Micke Glyssner Luleå BK 2 - - 30
Ingvar Grahn Onsdagsklubben 2 - - 30
Hans Granath Valdemarsviks BK 1 - - 15
Janne Grimeke Älmhults BK 2 - - 30
Thomas Groth BK Hudik 2 - - 30
Wilhelm Groth BK Hudik 2 - - 30
Roger Grund Lerums BK 3 - - 45
Rasmus Gråberg Vårgårda BS 2 - - 30
Christer Grähs BK Albrekts 2 - - 30
Daniel Gullberg BK Björken 2 - - 30
Torbjörn Gullbrandson BK S:t Erik 2 - - 30
Bo Gullefors Sollefteå BK 4 - - 60
Erik Gulliksson Gävle BK 2 - - 30
Björn Gunnarsson Vänersborgs BS 2 - - 30
Lars Gunnarsson BK Falkenberg 2 - - 30
Eva Gustafsson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Lars-Åke Gustafsson Onsdagsklubben 1 - - 15
Tomas Gustafsson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Björn Gustavsson Kristianstads BK 2 - - 30
Bo Gustavsson Kalmarsunds BK 2 - - 30
Gunnar Gustavsson Stenstorps BK 2 - - 30
Mårten Gustawsson BK S:t Erik 1 - - 15
Olle Gustavsson Tibro BK 2 - - 30
Roland Gyllenhammar Borlänge BK 1 - - 15
Tom Gärds BK Björken 2 - - 30
Johan Göransson BK Opalen 2 - - 30
Peter Görnandt BK ALERT 2 - - 30
Tommy Hagelin Kristianstads BK 2 - - 30
Tore Haldesjö Anderstorps BK 2 - - 30
Svante Hallén BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Bengt Hallgren Trosa BS 2 - - 30
Kenneth Hallqvist Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Lars Hamberg Krokom / Föllinge BK 2 - - 30
Susanne Hammar Stigtomta BK 2 - - 30
Curt Hammarberg Sandvikens BK 2 - - 30
Göran Hammarström Filbyter Bridge 2 - - 30
Jan Hanner Onsdagsklubben 2 - - 30
Leif Hansson BK S:t Erik 2 - - 30
Magdalena Hansson Borlänge BK 2 - - 30
Thomas Hansson BK Zonen 2 - - 30
Christer Hedborg BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Per-Enar Hedlund Arvika BS 2 - - 30
Hans Hedman Sandvikens BK 3 - - 45
Kjell Hedman Uppsalabridgen 2 - - 30
Staffan Hedman Sundsvallsbridgen 3 - - 45
Lars-Ove Hedström Sandvikens BK 3 - - 45
Ko Heilig Hids BK 1 - - 15
Gunhild Heinlo Gnesta BK 3 - - 45
Jaan Heinlo Gnesta BK 2 - - 30
Malin Helin Gävle BK 2 - - 30
Ronny Hellberg Veddige BS 1 - - 15
Karin Hellsten Luleå BK 2 - - 30
Britt Hellstrand Trosa BS 2 - - 30
Kjell Hellstrand Trosa BS 2 - - 30
Ulf Henerud Alvik BC 2 - - 30
Joel Henriksson Emmaboda BK 3 - - 45
Ulf Henriksson Alnö BK 2 - - 30
Ingemar Henrysson Munka Ljungby BS 1 - - 15
Göran Hermanson BK S:t Erik 1 - - 15
Lars-Olof Hessle Norrorts Bridge 1 - - 15
Bengt Hilling Orust BK 2 - - 30
Marcus Hjelte Uppsalabridgen 3 - - 45
Mikael Hjerm Luleå BK 3 - - 45
Jonas Hogedal Vänersborgs BS 2 - - 30
Else Holdt Kullabygdens BK 1 - - 15
Björn Holm Smedstadens BK 1 - - 15
Jan Holm Hedemora BS 1 - - 15
Ingvar Holmér Gnesta BK 3 - - 45
Anders Holmgren BK Zonen 2 - - 30
Kjell Holmgren Bollnäs BK 2 - - 30
Leif Holmgren Bollnäs BK 2 - - 30
Ivar Holmquist Uppsalabridgen 1 - - 15
Hans-Olof Holmqvist Malmö BK 1 - - 15
Lennart Holmqvist BK S:t Erik 2 - - 30
Robin Holmqvist Enköpings BS 3 - - 45
Gert-Inge Hugosson Stenungsunds BK 2 - - 30
Göran Hugosson Motala Bridgeallians 3 - - 45
Oscar Hult Partille/Mölnlycke BK 2 - - 30
Inge Hultberg Blomstermåla BK 3 - - 45
Magnus Hultman Lindesbergs BS 2 - - 30
Inger Hultstrand Örebridgen 3 - - 45
Johan Håstad BK S:t Erik 2 - - 30
Kerstin Håstad Norrorts Bridge 2 - - 30
Peder Hägg BK S:t Erik 2 - - 30
Torleif Hägg BK Albrekts 1 - - 15
Anne-Marie Höglund BK Hudik 1 - - 15
Mattias Höglund BK Hudik 2 - - 30
Anna-Lena Högström Storsjöbygdens BK 1 - - 15
John Hörnfeldt Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Tomas Hörnfeldt Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Pekka Idman Lunds BK 1 - - 15
Stig-Åke Ifrig Luleå BK 2 - - 30
P-G Igelström Motala Bridgeallians 3 - - 45
Anders Ihalainen Lerums BK 3 - - 45
Gunnel Ingesson Kalmarsunds BK 2 - - 30
Håkan Isaksson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Martin Isetorp Vänersborgs BS 2 - - 30
Rolf Israelsson Skövde BA 1 - - 15
Kaarlo Issal Blomstermåla BK 2 - - 30
Thomas Ivarsson Uppsalabridgen 2 - - 30
Britt-Marie Jacobson Älvsby BK 3 - - 45
Lars Jacobson Filbyter Bridge 2 - - 30
Mats Jakobsson BK Lyx 2 - - 30
Gunnar Jansson BK Lyx 2 - - 30
Lars Jansson BK Everfresh 2 - - 30
Per Jansson Alnö BK 2 - - 30
Per-Erik Jansson Gävle BK 2 - - 30
Per-Åke Jansson Smedstadens BK 2 - - 30
Ragnar Jansson Filbyter Bridge 1 - - 15
Tommy Jansson Lindesbergs BS 2 - - 30
Lena Jensen Stokka BK Björken 2 - - 30
Birgitta Jeppsson Kalmarsunds BK 2 - - 30
Lars Jeppsson Karlshamns BK 2 - - 30
Tommy Jeppsson Höörs BK 3 - - 45
Lillemor Jernberg Gävle BK 1 - - 15
Per Jernberg Gävle BK 2 - - 30
Birgitta Jernbom-Lundberg BK Björken 1 - - 15
Andreas Johansson Munka Ljungby BS 1 - - 15
Arne Johansson Stenstorps BK 2 - - 30
Arne Johansson Trosa BS 2 - - 30
Bernt Johansson Orust BK 2 - - 30
Björn Johansson Lerums BK 3 - - 45
Bo Johansson BK Albrekts 3 - - 45
Conny Johansson Vårgårda BS 3 - - 45
Dan Johansson Sällskapet, Ronneby 2 - - 30
Gunilla Johansson Laholms BK 2 - - 30
Göran Johansson Laholms BK 2 - - 30
Hans Johansson Tjörns BK 3 - - 45
Henrik Johansson BK Albrekts 1 - - 15
Håkan Johansson Skövde BA 1 - - 15
Kenneth Johansson BK Falkenberg 2 - - 30
Lars-Erik Johansson Filbyter Bridge 1 - - 15
Leif Johansson Ulricehamns BK 3 - - 45
Lena Johansson Ulricehamns BK 3 - - 45
Mats Johansson Uppsalabridgen 1 - - 15
Matti Johansson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Mikael Johansson Älvsby BK 3 - - 45
Olle Johansson Luleå BK 2 - - 30
Peter Johansson Borlänge BK 2 - - 30
Ricky Johansson Ulricehamns BK 2 - - 30
Rolf Johansson Örebridgen 1 - - 15
Ronny Johansson Emmaboda BK 2 - - 30
Thomas Johansson Vårgårda BS 3 - - 45
Tommy Johansson Laholms BK 2 - - 30
Valter Johansson BK Björken 2 - - 30
Bertil-G Johnson Hällefors BK 2 - - 30
Rolf Johnson Gävle BK 1 - - 15
Thomas Johnsson Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Håkan Jonasson Falu BK 2 - - 30
Anders Jonsson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Tord Jonsson Hallstahammars BK 1 - - 15
Åsa Jonsson BK Björken 2 - - 30
Linus Jorner Örebridgen 2 - - 30
Fredrik Josephson BK S:t Erik 1 - - 15
Bobbo Jovic BK Albrekts 2 - - 30
Stig Jägenstedt BK S:t Erik 2 - - 30
Christoffer Järneström Överums BK 2 - - 30
Erik Jönsson Älmhults BK 2 - - 30
Jan Jönsson Laholms BK 2 - - 30
Patrik Jönsson Älmhults BK 2 - - 30
Hans Jörgensen Bohus Nations BS 2 - - 30
Pasi Kallio Örebridgen 2 - - 30
Michael Karlin Åmåls BS 2 - - 30
Rolf Karlsen Uddevalla BF 1 - - 15
Benny Karlsson Smedstadens BK 2 - - 30
Börje Karlsson Köpings BS 2 - - 30
Emma Karlsson Luleå BK 2 - - 30
Håkan Karlsson BK Zonen 2 - - 30
Johan Karlsson Hällefors BK 2 - - 30
Karl-Erik Karlsson Stenstorps BK 2 - - 30
Kent Karlsson Uddevalla BF 2 - - 30
Kjell Karlsson Anderstorps BK 3 - - 45
Lennart Karlsson Hallstahammars BK 2 - - 30
Lennart Karlsson Vänersborgs BS 3 - - 45
Monica Karlsson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Peter Karlsson BK Centrum 1 - - 15
Reinhold Karlsson Tjörns BK 2 - - 30
Sofia Karlsson BK Zonen 2 - - 30
Tomas Karlsson Växjöbridgen 2 - - 30
Antero Karvinen Kumla BS 2 - - 30
Jerzy Kawa BK S:t Erik 2 - - 30
Tommy Kellander BK Zonen 3 - - 45
Lars Kjellersson Borlänge BK 2 - - 30
Lena Kjellgren Oskarshamns BK 1 - - 15
Börje Kjellkvist Kristianstads BK 2 - - 30
Lennart Kjellman BK S:t Erik 1 - - 15
Jacob Kleiven BK Lyx 2 - - 30
Anne Kleredal Olsson Sigtuna BS 1 - - 15
Rasmus Kling Filbyter Bridge 2 - - 30
Maria Klingspor Filbyter Bridge 3 - - 45
Arnold Knutsson Orust BK 2 - - 30
Christer Koch BK S:t Erik 2 - - 30
Carsten Kofoed Sölvesborgs BK 2 - - 30
Per Kvarby BK S:t Erik 2 - - 30
Hans Kvick Uppsalabridgen 3 - - 45
Maud Kylinger Filbyter Bridge 2 - - 30
Annelie Kåberg Motala Bridgeallians 2 - - 30
Torbjörn Kåreke Bohus Nations BS 2 - - 30
Andreas Könyves BK S:t Erik 2 - - 30
Jan Lagerman Norrorts Bridge 1 - - 15
Sven Landervik BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Anders Landmark Luleå BK 2 - - 30
Irma Landström BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Bo Lantz Ulricehamns BK 1 - - 15
Jörgen Lantz Ulricehamns BK 2 - - 30
Fredrik Larsson Luleå BK 2 - - 30
Georg Larsson Gnesta BK 3 - - 45
Inga-Lis Larsson Borlänge BK 2 - - 30
Lars-Göran Larsson Uddevalla BF 3 - - 45
Lars-Göran Larsson BK Albrekts 2 - - 30
Morgan Larsson Värö BK 2 - - 30
Ola Larsson Smedstadens BK 2 - - 30
Sonny Larsson Sandvikens BK 2 - - 30
Thomas Larsson Järnvägens BK 2 - - 30
Bengt Lauthers BK S:t Erik 2 - - 30
Per Laving Norrorts Bridge 2 - - 30
Henrik Lehtonen BK Dalom 2 - - 30
Gösta Lejon BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Bengt-Åke Leskinen Smedstadens BK 2 - - 30
Susanne Levin Malmö BK 2 - - 30
Ann Lidfors Sollefteå BK 2 - - 30
Göran Liedholm Kungsbacka BS 1 - - 15
Stefan Lilja BK Opalen 1 - - 15
Hans Liljas Hagfors BK 3 - - 45
Mikael Lindberg ABB BK 3 - - 45
Björn Lindblom Djursholms GKBK 2 - - 30
Gunnar Lindell Katrineholms BA 1 - - 15
Sven Lindell Tibro BK 2 - - 30
Ulf Lindén Alingsås BS 2 - - 30
Anders Lindgren BK S:t Erik 2 - - 30
Mats Lindgren BK Ruter 3 - - 45
Ove Lindgren Kungsbacka BS 2 - - 30
Ulf Lindgren BK S:t Erik 2 - - 30
Benny Lindholm Stigtomta BK 2 - - 30
Peo Lindholm Norrorts Bridge 3 - - 45
Leif Lindman Örebridgen 1 - - 15
Lennart Lindqvist Åmåls BS 2 - - 30
Tommy Lindqvist Härnö BS 1 - - 15
Per Lindström Katrineholms BA 2 - - 30
Per-Arne Lindström Skogs BK 1 - - 15
Tommy Lindström Hallstahammars BK 2 - - 30
Ingalill Linerudt BK Björken 2 - - 30
Anders Ljungblad BK Everfresh 2 - - 30
Pär Ljungquist Askims BK 2 - - 30
Kjell Lomarker Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Andrzej Luczynski Vänersborgs BS 2 - - 30
Henrik Ludwigs BK S:t Erik 2 - - 30
Bengt Lund Arvika BS 1 - - 15
Bengt Lundberg Tjörns BK 2 - - 30
Jörgen Lundberg Hallstahammars BK 2 - - 30
Leif Lundberg Luleå BK 3 - - 45
Martin Lundberg BK Albrekts 1 - - 15
Ove Lundberg BK Björken 1 - - 15
Anders Lundgren Härnö BS 2 - - 30
Lars Lundgren Arboga BK 2 - - 30
Lena Lundgren Kalmarsunds BK 2 - - 30
Ulf Lundgren Tyresö BK 1 - - 15
Stefan Lundh Alingsås BS 1 - - 15
Jan-Olov Lundqvist Borlänge BK 2 - - 30
Lars Lundqvist Valdemarsviks BK 2 - - 30
Lena Lundqvist Valdemarsviks BK 2 - - 30
Anna Lundvall Gävle BK 2 - - 30
Johan Lundvall Gävle BK 1 - - 15
Hans Lövestig BK Opalen 2 - - 30
Håkan Lövsén Filbyter Bridge 2 - - 30
Börje Magnusson Järnvägens BK 2 - - 30
Lars Malm Katrineholms BA 3 - - 45
Rolf Malm IFK Karlskrona 1 - - 15
Henrik Malmsten Filbyter Bridge 1 - - 15
Jan Malmström BK Albrekts 2 - - 30
Kent Maltein Sandvikens BK 3 - - 45
Castor Mann Borlänge BK 1 - - 15
Lars Marjoniemi Hallstahammars BK 2 - - 30
Magnus Mattsson Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Micke Melander BK Falkenberg 1 - - 15
Arne Melin Filbyter Bridge 2 - - 30
Johan Millqvist Kullabygdens BK 1 - - 15
Fredrik Mirhag Smedstadens BK 2 - - 30
Lars-Erik Moberg Vänersborgs BS 2 - - 30
Mats Modin Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Jan Molin BK Stjärnskotten 1 - - 15
May Moore Onsdagsklubben 1 - - 15
Lars Moquist Bridgekamraterna Nybro 1 - - 15
Roland Myrvold Filbyter Bridge 3 - - 45
Jerry Mähler Sollefteå BK 2 - - 30
Joakim Möller Uppsalabridgen 1 - - 15
Mikael Nannskog Norrköpingsbridgen 3 - - 45
Kristin Nedlich BK S:t Erik 1 - - 15
Jörgen Neldemo BK Albrekts 2 - - 30
Eva Netsman Bollnäs BK 2 - - 30
Pär Netsman Bollnäs BK 2 - - 30
Odd Roger Nielsen Strömstads BK 2 - - 30
Bengt Nilsson Höörs BK 1 - - 15
Glenn Nilsson Växjöbridgen 2 - - 30
Göran Nilsson Malmö BK 1 - - 15
Göran Nilsson Ystads BS 2 - - 30
Hugo Nilsson Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Jan Nilsson Arvika BS 1 - - 15
Johan Nilsson BK S:t Erik 1 - - 15
Jörgen Nilsson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Kennet Nilsson Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Kenneth Nilsson Krokom / Föllinge BK 2 - - 30
Lars-Göran Nilsson Skövde BA 3 - - 45
Leif Nilsson Älvsby BK 3 - - 45
Leif Nilsson BK ALERT 2 - - 30
Lisbeth Nilsson IFK Karlskrona 1 - - 15
Mats Nilsson Järnvägens BK 2 - - 30
Mats Nilsson Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Michael Nilsson Växjöbridgen 2 - - 30
N-G Nilsson Skellefteå BK 2 - - 30
Stig Nilsson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Urban Nilsson Luleå BK 2 - - 30
Åke Nilsson Kristianstads BK 1 - - 15
Göte Nissinen Emmaboda BK 3 - - 45
Peter Nohrén Borlänge BK 2 - - 30
Ulf Nohrén Uppsalabridgen 2 - - 30
Per Norberg Luleå BK 3 - - 45
Göran Nordberg Luleå BK 2 - - 30
Birgit Nordlund Kungsbacka BS 3 - - 45
Bengt Nordström Tjörns BK 3 - - 45
Mats Norhager BK Zonen 3 - - 45
Hans Norling Sollefteå BK 4 - - 60
Vivianne Norling Askims BK 2 - - 30
Leif Norman Gnesta BK 2 - - 30
Ulla Norman Luleå BK 2 - - 30
Peter Nuoristo BK Everfresh 2 - - 30
Karin Nyberg Asperö-Brännö BK 2 - - 30
Mats Nyberg BK S:t Erik 2 - - 30
Peggy Nyholm Arvika BS 2 - - 30
Gunnar Ohlson Askims BK 2 - - 30
Ann Ohlsson Tibro BK 2 - - 30
Björn Ohlsson Sölvesborgs BK 1 - - 15
Erling Ohlsson BK Albrekts 2 - - 30
Maria Ohlsson Laholms BK 2 - - 30
Henrik Oldenburg Luleå BK 2 - - 30
Per-Olof Olehn BK Zonen 2 - - 30
Rickard Olin BK Zonen 2 - - 30
Clas-Olof Olofsson Alingsås BS 1 - - 15
Jan Olofsson Kullabygdens BK 1 - - 15
Leif Olofsson Kullabygdens BK 1 - - 15
Peter Olofsson Sölvesborgs BK 1 - - 15
Pia Olofsson Ryds BK 2 - - 30
Örjan Olofsson Krokom / Föllinge BK 2 - - 30
Benny Olsson Skövde BA 1 - - 15
Hans Olsson Sandvikens BK 2 - - 30
Hans Olsson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Lars Olsson Uppsalabridgen 1 - - 15
Lars Olsson BK Zonen 2 - - 30
Michael Olsson BK Zonen 3 - - 45
Torgild Olsson Arvika BS 2 - - 30
Tomas Oskarsson Skellefteå BK 3 - - 45
Ronny Ovesson Ejnell BK Centrum 1 - - 15
Mikael Palade Lunds BK 1 - - 15
Lennart Palm Filbyter Bridge 1 - - 15
Anders Palmgren ABB BK 3 - - 45
Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Holmfridur Palmqvist BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Björn Pedersen Filbyter Bridge 2 - - 30
Bertil Persson BK Albrekts 2 - - 30
Clas-Göran Persson Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Krister Persson BK Björken 1 - - 15
Lars Persson BK Falkenberg 3 - - 45
Leif Persson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Lennart Persson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Lennart Persson Gävle BK 3 - - 45
Lennart Persson Svenljunga BK 3 - - 45
Mats Persson Värö BK 1 - - 15
Olle Persson Malmö BK 3 - - 45
Per-Arne Persson Svenljunga BK 3 - - 45
Ulf Persson BK Albrekts 2 - - 30
Ingrid Petersen Frölunda BS 2 - - 30
Irma Petersen Frölunda BS 2 - - 30
Lena Petersen Frölunda BS 2 - - 30
Moa Petersen Frölunda BS 2 - - 30
Ingegerd Peterson BK Albrekts 2 - - 30
Jörgen Peterson BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Tommy Petersson Smedstadens BK 3 - - 45
Torkel Petersson Smedstadens BK 3 - - 45
Johan Pettersson Härnö BS 2 - - 30
Tomas Pettersson BK Ruter 3 - - 45
Ulf Pettersson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Åke Pilbrant Kungsbacka BS 1 - - 15
Jiri Polacek BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Hans Pousette Falu BK 2 - - 30
Kalle Prorok BK Björken 1 - - 15
Johnny Ramsten Hallstahammars BK 2 - - 30
Örjan Randhede Filbyter Bridge 1 - - 15
Tommy Ranta-Mikkula Skövde BA 1 - - 15
Maria Regnér Jonsson BK Björken 1 - - 15
Lars-Inge Rehnström Valdemarsviks BK 2 - - 30
Margareta Resjö Motala Bridgeallians 2 - - 30
Marja Ritzén Sollefteå BK 2 - - 30
Erika Rodin BK S:t Erik 1 - - 15
Alf Roos Värnamo BK 3 - - 45
Pär Rosén BK S:t Erik 1 - - 15
Roland Rosenqvist BK S:t Erik 3 - - 45
Ingrid Roth Storsjöbygdens BK 3 - - 45
Börje Rudenstål BK S:t Erik 1 - - 15
Jenny Rudenstål BK S:t Erik 2 - - 30
Sture Rundgren Växjöbridgen 1 - - 15
Jesper Rundin Borlänge BK 2 - - 30
Roger Rundkvist Ryds BK 2 - - 30
Peter Rundquist Ryds BK 2 - - 30
Hilding Rune BK Stjärnskotten 1 - - 15
Michael Runfors Örebridgen 1 - - 15
Sven Ruther Älmhults BK 2 - - 30
Göran Rydell Onsdagsklubben 2 - - 30
Esa Ryhänen Luleå BK 2 - - 30
Leif Rångevall Älvsby BK 3 - - 45
Gun Röhnisch Örebridgen 3 - - 45
Bengt Rönnbom Kungsbacka BS 1 - - 15
Göran Rönnerholm Oskarshamns BK 2 - - 30
Roger Saarva BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Berit Samuelsson Bridgeklubben Karlskrona 1 - - 15
Birgitta Samuelsson Köpings BS 2 - - 30
Evert Samuelsson Älmhults BK 1 - - 15
Niclas Samuelsson Uddevalla BF 2 - - 30
Annika Sandberg Skövde BA 1 - - 15
Christer Sandberg Sölvesborgs BK 3 - - 45
Hjalmar Sandblom BK S:t Erik 1 - - 15
Torbjörn Sandbäck Malungs BK 1 - - 15
Åke Sandbäck Malungs BK 1 - - 15
Hans-Olof Sanderfelt Smedstadens BK 2 - - 30
Peter Sandörn BK Ruter 3 - - 45
Lena Schalin Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Ronny Schalin Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Håkan Schullström Åmåls BS 2 - - 30
Kjell Sedelius Gnesta BK 2 - - 30
Rolf Selander Örebridgen 2 - - 30
Kjell Simonsson Rimbo BK 2 - - 30
Johan Singvall Kalmarsunds BK 2 - - 30
Per Sintorn BK Albrekts 2 - - 30
Daniel Sivelind LudvikaBygdens BK 2 - - 30
Anders Sjöberg Gävle BK 1 - - 15
Bengt Sjöberg Strängnäs BK Gripen 2 - - 30
Christer Sjöberg Järnvägens BK 2 - - 30
Kent Sjöberg Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Carina Sjöblom Sundsvallsbridgen 3 - - 45
Bertil Sjölinder BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Ulf Sjölinder Vårgårda BS 2 - - 30
Erik Sjöstrand Skövde BA 1 - - 15
Bo Sjöström Blomstermåla BK 3 - - 45
Mikael Skoog Arvika BS 2 - - 30
Jakob Sondén BK S:t Erik 2 - - 30
Göran Sperber Uppsalabridgen 3 - - 45
Rolf Staflund Väsbybridgen 1 - - 15
Elisabeth Stanley ABB BK 1 - - 15
Håkan Stenfot Bridgeklubben 2 Klöver 2 - - 30
Monica Stenkvist Asplund PBF Uppsala 3 - - 45
Carina Stjernfeldt BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Tommy Storm Norrtälje BS 1 - - 15
Lars-Erik Strand ABB BK 1 - - 15
Göran Ström Luleå BK 3 - - 45
Magnus Ström Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Anders Strömberg Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Hans-Olov Stöllman Hagfors BK 3 - - 45
Annika Sundelin Solstabridgen 1 - - 15
Eric Sundelin Gnesta BK 3 - - 45
P-H Sundelin Sollefteå BK 1 - - 15
Yngve Sundell Järnvägens BK 2 - - 30
Sune Sundholm Trosa BS 3 - - 45
Örjan Sundholm Norrtälje BS 1 - - 15
Bibbi Sundling Strängnäs BK Gripen 2 - - 30
Leif Sundqvist Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Bo Sundström Sydjämten 3 - - 45
Sofia Sundström Trosa BS 2 - - 30
Janne Swanberg Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Erik Sved Tjörns BK 3 - - 45
Jesper Swedenborg BK Albrekts 3 - - 45
Anette Svenningsson BK Opalen 2 - - 30
Bengt-Åke Svensson Vänersborgs BS 2 - - 30
Curt-Ingvar Svensson Kullabygdens BK 1 - - 15
Daniel Svensson BK Albrekts 2 - - 30
Dennis Svensson Värö BK 1 - - 15
Kenneth Svensson BK Albrekts 2 - - 30
Kjell Svensson Veddige BS 2 - - 30
Lars-Åke Svensson Överums BK 2 - - 30
Marian Svensson Kungsbacka BS 3 - - 45
Micael Svensson Örebridgen 1 - - 15
Morgan Svensson Hovmantorps BK 1 - - 15
Peter Svensson Växjöbridgen 2 - - 30
Roland Svensson Laholms BK 2 - - 30
Rune Svensson Köpings BS 2 - - 30
Örjan Svensson Gnesta BK 2 - - 30
Dejana Sverker Örebridgen 1 - - 15
Johan Sylvan BK Lavec 2 - - 30
Ola Särnkvist Åkers BK 2 - - 30
Ulf Särnkvist Åkers BK 2 - - 30
Johnny Söderberg Åkers BK 1 - - 15
Nils Söderberg Höörs BK 2 - - 30
Urban Söderberg Norrköpingsbridgen 3 - - 45
Thore Söderlund Sudrets BK 6 - - 90
Nils Sörensson Filbyter Bridge 2 - - 30
Joanna Tenggren Rimbo BK 2 - - 30
Lennart Tenland Lunds BK 1 - - 15
Birgitta Ternblad BK S:t Erik 2 - - 30
Sten Ternblad BK S:t Erik 2 - - 30
Thomas Therkelson Onsdagsklubben 1 - - 15
Sören Thored Filbyter Bridge 1 - - 15
Hans Thorgren ABB BK 1 - - 15
Katrin Thorström Rimbo BK 2 - - 30
Sten-Åke Thunberg Kungsbacka BS 2 - - 30
Anders Tjernvik Filbyter Bridge 2 - - 30
Bertil Tollbom Sigtuna BS 2 - - 30
Kent Tollesson Kungsbacka BS 2 - - 30
Gullan Trydefeldt IFK Karlskrona 1 - - 15
Leif Tärnström Norrorts Bridge 3 - - 45
Nils Törnblom Karlshamns BK 2 - - 30
Ulf Törnell Motala Bridgeallians 3 - - 45
Roger Törnkvist BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Eva Uddling BK S:t Erik 3 - - 45
Didrik Ueland Strömstads BK 2 - - 30
Pär Unander Malungs BK 1 - - 15
Emanuel Unge BK S:t Erik 1 - - 15
Karl-Otto Waara Laholms BK 2 - - 30
Fredrik Wahlberg BK S:t Erik 1 - - 15
Johan Wahlberg BK S:t Erik 1 - - 15
Reine Wahlén Sandvikens BK 2 - - 30
Annette Wald Gärdenfors Malmö BK 2 - - 30
Bengt Wall Torshälla BK 1 - - 15
Kenneth Wallin Örebridgen 2 - - 30
Lars Wallin Lerums BK 3 - - 45
Olle Wallin Tyresö BK 2 - - 30
Jörgen Wallmon Värnamo BK 1 - - 15
Jan Wass BK Opalen 2 - - 30
Carl-Eric Weiland Filbyter Bridge 1 - - 15
Mattias Weiler BK S:t Erik 1 - - 15
Björn Wenander Onsdagsklubben 1 - - 15
Leif Wennebrink Kungsbacka BS 1 - - 15
Peter Ventura Borlänge BK 2 - - 30
Vivianne Wernblom Sollefteå BK 2 - - 30
Peter Wester Hedemora BS 1 - - 15
Jacob Westerberg Överums BK 2 - - 30
Björn Westling Borås BA 2 - - 30
Henrik Westling Borås BA 2 - - 30
Nils Westling Motala Bridgeallians 2 - - 30
Rolf Westling BK S:t Erik 1 - - 15
Sören Westling BK Albrekts 1 - - 15
Stefan Westlund Gävle BK 3 - - 45
Andreas Westman Örebridgen 3 - - 45
Bengt-Olof Westmar Karlshamns BK 2 - - 30
Fredrik Wickström Hässleholms BK 1 - - 15
Torsten Victorin Sollefteå BK 4 - - 60
Nicklas Widhja BK Opalen 1 - - 15
Anders Vikdahl Strängnäs BK Gripen 2 - - 30
Anders Wike Gävle BK 3 - - 45
Lennart Wiklander BK Stjärnskotten 1 - - 15
Morgan Wiklander Alingsås BS 2 - - 30
Roger Wiklund BK Albrekts 3 - - 45
Gunnar Wilén ABB BK 3 - - 45
Adam Winberg Örebridgen 2 - - 30
Anette Winge Krokom / Föllinge BK 2 - - 30
Thomas Winther Sölvesborgs BK 3 - - 45
Birgitta Wirén Motala Bridgeallians 2 - - 30
Bosse Wisth Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Stefan Wisth Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Lena Voergaard Sollefteå BK 2 - - 30
Stefan von Heyking Hids BK 2 - - 30
Ulla von Schlanbusch IFK Karlskrona 1 - - 15
David Wrang BK S:t Erik 1 - - 15
Frederic Wrang Uppsalabridgen 2 - - 30
Thomas Wrang BK S:t Erik 2 - - 30
Else-Marie Wäppling Trosa BS 2 - - 30
Kent Wäppling Trosa BS 2 - - 30
Inga Wästeby BK Stjärnskotten 1 - - 15
Zhou Ye Kullabygdens BK 2 - - 30
Jesper Zettergren Överums BK 2 - - 30
Rolf Åberg Anderstorps BK 1 - - 15
Claes Åhgren ABB BK 2 - - 30
Pererik Åkerberg Köpings BS 2 - - 30
Leif Åkerblom Alvik BC 2 - - 30
Marcus Åkerlund Sigtuna BS 2 - - 30
Lars Åkesson Märsta BK 2 - - 30
Peter Åkesson Kalmarsunds BK 2 - - 30
Mats Åsenlund Alnö BK 2 - - 30
Jan-Erik Åsmo BK Centrum 1 - - 15
Stefan Åstrand Oskarshamns BK 1 - - 15
Solveig Åström Väsbybridgen 1 - - 15
Peter Ärlegård Örebridgen 1 - - 15
Lennart Öhberg Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Christer Öhman Gnesta BK 3 - - 45
Sten Öman Borås BA 2 - - 30
Kenneth Österberg Hässleholms BK 3 - - 45
Tommy Övermark Norrköpingsbridgen 2 - - 30
257 Nils Ahlén BK S:t Erik 1 - - 15
Sverker Alfredsson Frölunda BS 1 - - 15
Bengt Andersson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Bo Andersson Fredagsklubben 1 - - 15
Erik Andersson ABB BK 1 - - 15
Lars Andersson Skutskärs BK 1 - - 15
LarsGunnar Andersson Upphärads BK 1 - - 15
Mats Andersson Pri-Bri 1936 1 - - 15
Sven Andersson Nyköpings BS 1 - - 15
Torgny Andersson Valdemarsviks BK 1 - - 15
Ulf Andersson Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Åsa Andersson ABB BK 1 - - 15
Östen Andersson PBF Uppsala 1 - - 15
Per Andreasson Växjöbridgen 1 - - 15
Pernilla Andreasson Bollnäs BK 1 - - 15
Gunnar Arfwidsson Kalmarsunds BK 1 - - 15
Gertrud Backman Luleå BK 1 - - 15
Karin Barkman Kungsbacka BS 1 - - 15
Gun Bellander BK Bridgehuset 1 - - 15
Bengt Bengtsson BK Albrekts 1 - - 15
Claes Bengtsson Ätrans BK 1 - - 15
Gunvor Bengtsson BK Albrekts 1 - - 15
Kenneth Bengtsson Ätrans BK 1 - - 15
Kjell Berg Tjörns BK 1 - - 15
Pierre Berg Hällefors BK 1 - - 15
Åke Bergh BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Åke Bergman Hjo BS 1 - - 15
Lisa Bergqvist Luleå BK 2 - - 30
Mona Bergström Norrorts Bridge 1 - - 15
Lars-Göran Borgquist BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Ulf Boström Luleå BK 2 - - 30
Börje Brag Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Ann-Christine Brask BK S:t Erik 1 - - 15
Jörgen Brodin Gävle BK 1 - - 15
Håkan Broström Luleå BK 2 - - 30
Sonia Bånghäll BK Albrekts 1 - - 15
Ann-Britt Carlén BK S:t Erik 1 - - 15
Annica Carlsson BK Albrekts 1 - - 15
Martha Carlsson Sollefteå BK 1 - - 15
Magnus Cassel Vänersborgs BS 1 - - 15
Bengt Collryd Bredaryds BK 1 - - 15
Henrik Dahl Svenljunga BK 1 - - 15
Jan-Olof Dahl Svenljunga BK 1 - - 15
Anders Darle Hagfors BK 1 - - 15
Theresia Didriksson Hede-Vemdalen BK 1 - - 15
Marielle Dietrich Tjörns BK 1 - - 15
Kjell du Puy Gävle BK 1 - - 15
Gary Dybeck Nora BK 1 - - 15
Gunnar Dybeck Nora BK 1 - - 15
Roland Edelbro Luleå BK 1 - - 15
Lorentz Edman Örnsköldsviks BA 1 - - 15
Lennart Ekholm ABB BK 1 - - 15
Bernt Eklund Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Anders Ekström Valdemarsviks BK 1 - - 15
Anders Elfving Örnsköldsviks BA 1 - - 15
Lars-Göran Eliasson Kungshamns BK 1 - - 15
Leif Eliasson Trosa BS 1 - - 15
Eva-Marie Elingmark Visby BS 2 - - 30
Tommy Elingmark Visby BS 2 - - 30
Gert Engberg Gävle BK 1 - - 15
Lars Engebeck Kalmarsunds BK 1 - - 15
Jan Englund Gävle BK 1 - - 15
Gunnar Enmark Lidingö BK 1 - - 15
Björn Erickson Malmö BK 1 - - 15
Jan-Åke Ericsson BK Albrekts 1 - - 15
Olof Ericsson Örebridgen 1 - - 15
Gustaf Eriksson Örebridgen 1 - - 15
Hans Eriksson Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Leif Eriksson Folkare BK 1 - - 15
Lennart Eriksson Östhammars BK 1 - - 15
Monica Eriksson Borlänge BK 1 - - 15
Per-Olof Eriksson BK S:t Erik 1 - - 15
Mikko Faarinen Luleå BK 1 - - 15
Thomas Falk BK S:t Erik 1 - - 15
Yvonne Flodqvist BK S:t Erik 1 - - 15
Roger Flodstrand Kungshamns BK 1 - - 15
Bo Flyme Kisa BS 1 - - 15
Elof Fogbrand BK S:t Erik 1 - - 15
Torbjörn Forsén Kisa BS 1 - - 15
Mattias Forss Överums BK 1 - - 15
Elving Forsström Svegs BK 1 - - 15
Stefan Fransén Bollnäs BK 1 - - 15
Henry Fredén Örebridgen 1 - - 15
Lars Fritzing Borlänge BK 1 - - 15
Birgitta Frödin Arvika BS 1 - - 15
Gösta Frödin Arvika BS 1 - - 15
Håkan Gabrielsen Borlänge BK 1 - - 15
Peter Giese Frölunda BS 1 - - 15
Per-Åke Good Borlänge BK 1 - - 15
Zenon Grajek ABB BK 1 - - 15
Tiia Grenman Luleå BK 1 - - 15
Per Gudmundsen Nyköpings BS 1 - - 15
Anita Gunnarsson BK Ruter 1 - - 15
Rune Gunnarsson Kristianstads BK 1 - - 15
Bodil Gustafsson BK Albrekts 1 - - 15
Tomas Gustafsson Stenstorps BK 1 - - 15
Åke Gustafsson Stenstorps BK 1 - - 15
Tomas Gustavsson Gnesta BK 1 - - 15
Gunnar Gyllenram Kalmarsunds BK 1 - - 15
Annika Haaga Trosa BS 1 - - 15
Mevludin Hadziavdic Kristianstads BK 1 - - 15
Peter Hahne Kisa BS 1 - - 15
Annica Hallgren Hede-Vemdalen BK 1 - - 15
Magnus Hammar Norrorts Bridge 1 - - 15
Bertil Hansson Malmö BK 1 - - 15
Per Hansson Karlshamns BK 1 - - 15
Peter Hansson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Lars Hedström Sollefteå BK 1 - - 15
Vigdis Hegland BK Albrekts 1 - - 15
Carina Heinlo Gnesta BK 1 - - 15
Kenth Hellman Östhammars BK 1 - - 15
Ann-Marie Helmersson ABB BK 1 - - 15
Sture Helmersson ABB BK 1 - - 15
Elisabeth Helsing Svenljunga BK 1 - - 15
Jan-Olof Henriksson Visby BS 2 - - 30
Lars Hermansson Bredaryds BK 1 - - 15
Kent Hidsjö Kisa BS 1 - - 15
Linnar Holgersson Arvika BS 1 - - 15
Lars-Göran Holmberg Östhammars BK 1 - - 15
Hélene Hommerberg Messing BK Bridgehuset 1 - - 15
Arnold Ivansson Stenstorps BK 1 - - 15
Mona Iwarson Lidingö BK 1 - - 15
Paul Iwarson Lidingö BK 1 - - 15
Gunilla Ivarsson Sävsjö BK 1 - - 15
Olle Ivarsson Ingelstad BK 1 - - 15
Charlotte Jakobsson BK S:t Erik 1 - - 15
Sven-Olof Jarkvist Fredagsklubben 1 - - 15
Siv Jarlvik Malmö BK 1 - - 15
Josef Jawitz IK MAKKABI 1 - - 15
Ole J Jensen Upphärads BK 1 - - 15
Lars Jeppsson Ystads BS 1 - - 15
Anki Johansson Örebridgen 1 - - 15
Bengt Johansson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Bengt-Olof Johansson Anderstorps BK 1 - - 15
Dag Johansson Kisa BS 1 - - 15
Glenn Johansson Åhus BK 1 - - 15
Johan Johansson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Karl-Erik Johansson Skellefteå BK 1 - - 15
Robert Johansson Kisa BS 1 - - 15
Wiveka Johansson BK Ruter 1 - - 15
Per-Olof Jonsson Nyköpings BS 1 - - 15
Mikael Jutoft Östhammars BK 1 - - 15
Jan Karlsen Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Annica Karlsson BK Ruter 1 - - 15
Arne Karlsson Sävsjö BK 1 - - 15
Kjell Karlsson Hjo BS 1 - - 15
Lennart Karlsson Svegs BK 1 - - 15
Magnus Karlsson Vänersborgs BS 1 - - 15
Nils Karlsson Växjöbridgen 1 - - 15
Sonny Karlsson Kalmarsunds BK 1 - - 15
Peter Kennerfalk Valdemarsviks BK 1 - - 15
Birgitta Kiotseridis Malmö BK 1 - - 15
Conny Kling Valdemarsviks BK 1 - - 15
Sören Klingneus Örebridgen 1 - - 15
Lotta Konradsson Kronhusklubben 1 - - 15
Patricia Kronbäck Gävle BK 1 - - 15
Morgan Kronlund Bridgekamraterna Nybro 1 - - 15
Mimmi Krüger Vänersborgs BS 1 - - 15
Susanna Köhlin Kalmarsunds BK 1 - - 15
Leif Landhquist Kungsbacka BS 1 - - 15
Barbara Lane BK S:t Erik 1 - - 15
Börje Larsson BK S:t Erik 1 - - 15
Claes-Hugo Larsson Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Jan-Erik Larsson Hässleholms BK 1 - - 15
Kent Larsson Tjörns BK 1 - - 15
Leif Larsson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Sven Larsson Åhus BK 1 - - 15
Martin Leggett Sollefteå BK 1 - - 15
Birgitta Lénberg BK Albrekts 1 - - 15
Jan Lilja Hagfors BK 1 - - 15
Kjell-Åke Lind Stenstorps BK 1 - - 15
Liv-Johanna Lindberg BK S:t Erik 1 - - 15
Rolf Lindberg Folkare BK 1 - - 15
Tony Lindblom Kisa BS 1 - - 15
Leif Linder Söderhamns BS 1 - - 15
Jan Lindgren Örebridgen 1 - - 15
Mait Lindqvist Folkare BK 1 - - 15
Åke Lindqvist Folkare BK 1 - - 15
Bengt Lindskog Visby BS 2 - - 30
Hans Linusson BK Debut 1 - - 15
Gunilla Ljung Pri-Bri 1936 1 - - 15
Jan Lundberg Luleå BK 2 - - 30
Åke Lundberg Örnsköldsviks BA 1 - - 15
Christian Lundgren Kungshamns BK 1 - - 15
Ingegerd Lundgren Sävsjö BK 1 - - 15
Frank Lundh Svenljunga BK 1 - - 15
Leif Lundmark Trosa BS 1 - - 15
Lottie Lundmark Trosa BS 1 - - 15
Mats Lundquist Skellefteå BK 1 - - 15
Kent Lundström Överums BK 1 - - 15
Tommy Lundvall Sävsjö BK 1 - - 15
Leif Lyngmo Motala Bridgeallians 1 - - 15
Sune Löbo Anderstorps BK 1 - - 15
Jonas Löding Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Jörgen Lööv Lidingö BK 1 - - 15
Håkan Magnusson Uppsalabridgen 1 - - 15
Siw Magnusson Uppsalabridgen 1 - - 15
Thomas Malm Kungshamns BK 1 - - 15
Peter Marcusson Östhammars BK 1 - - 15
Lars Markström Skellefteå BK 1 - - 15
Magnus Milby Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Peter Moricz BK Bridgehuset 1 - - 15
Olle Måhlgren Kristianstads BK 1 - - 15
Lena Mårtensson BK Albrekts 1 - - 15
Per Mårtensson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Carina Mörneby Vänersborgs BS 1 - - 15
Hans Nerell Västra Bjäre BK 1 - - 15
Bertil Nilsson Kungälvs BK 1 - - 15
Per-Göran Nilsson Östhammars BK 1 - - 15
Peter Nilsson Sollefteå BK 1 - - 15
Thore Nilsson Kungsbacka BS 1 - - 15
Sture Nordlinder Trosa BS 1 - - 15
Yvonne Nordlinder Trosa BS 1 - - 15
Christer Nordqvist Svegs BK 1 - - 15
Birgitta Norsted BK Viva 1 - - 15
Olle Nylander Örnsköldsviks BA 1 - - 15
Stefan Nyström Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Magnus Ohlsson Kristianstads BK 1 - - 15
Ragna Olafsdottir Ätrans BK 1 - - 15
Stig Olausson Tjörns BK 1 - - 15
Göran Oldin Axbergs BK 1 - - 15
Ove Olofsson Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Birgitta Olsson Sävsjö BK 1 - - 15
Per-Olof Olsson BK Zonen 1 - - 15
Göran Palmborg Fredagsklubben 1 - - 15
Anna-Carin Persson Malmö BK 1 - - 15
Elsa Persson Upphärads BK 1 - - 15
Per-Ivar Persson Upphärads BK 1 - - 15
Katja Petersson Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Christer Pettersson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Per-Arne Pettersson Örebridgen 1 - - 15
Jonny Påhlsson Hjo BS 1 - - 15
Mats Qviberg Lidingö BK 1 - - 15
Per Rask Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Berth Rasmusson Malmö BK 1 - - 15
Katrina Redell Pri-Bri 1936 1 - - 15
Anita Riccius BK Albrekts 1 - - 15
Gun-Britt Rindstål Överums BK 1 - - 15
Hans Roos Östhammars BK 1 - - 15
Anders Rosenlund Ystads BS 1 - - 15
Birgitta Rosenlund Ystads BS 1 - - 15
Elsie Rosenlund Ystads BS 1 - - 15
Lars-Erik Rudström BK S:t Erik 1 - - 15
Bengt Sahlström Malmö BK 1 - - 15
Jan Sandström Söderhamns BS 1 - - 15
Magnus Sandström Söderhamns BS 1 - - 15
Olle Sandström Norsjö BK 1 - - 15
Gunnar Schäfer Överums BK 1 - - 15
Eva Silvén Arvika BS 1 - - 15
Margaretha Sintorn BK Albrekts 1 - - 15
Christina Sjöberg Malmö BK 1 - - 15
Ulf Sjöberg Åhus BK 1 - - 15
Ingrid Sjölander Gnesta BK 1 - - 15
Lasse Sjölander Gnesta BK 1 - - 15
Krister Sjöström Eksjö BK 1 - - 15
Eric Skoog Kungälvs BK 1 - - 15
Hernando Slottsdahl ABB BK 1 - - 15
Bo Stendahl BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Torbjörn Stenman Söderhamns BS 1 - - 15
Göran Stiernfeldt Hässleholms BK 1 - - 15
Lone Stolt Malmö BK 1 - - 15
Roland Storck Hjo BS 1 - - 15
Anette Styrlin Kalmarsunds BK 1 - - 15
Kjell Sundin Sollefteå BK 1 - - 15
Helena Svedlund BK S:t Erik 1 - - 15
Bengt Svensson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Leif Svensson Sollefteå BK 1 - - 15
Sven-Arne Svensson Kisa BS 1 - - 15
Tord Sölvesson Hagfors BK 1 - - 15
Åke Tillberg Åhus BK 1 - - 15
Ann-Charlotte Tranvik Växjöbridgen 1 - - 15
Göran Wahlberg Östhammars BK 1 - - 15
Olafur Valgeirsson Ätrans BK 1 - - 15
Helén Vallgren BK Ruter 1 - - 15
Kerstin Wallin Sollefteå BK 1 - - 15
Carl-Olof Wejdmark Sävsjö BK 1 - - 15
Göran Wengler Gävle BK 1 - - 15
Per Wengler Gävle BK 1 - - 15
Eva Wennebrink Kungsbacka BS 1 - - 15
Anders Wermelin Hede-Vemdalen BK 1 - - 15
Christina Westberg Svegs BK 1 - - 15
Magnus Widarsson Hässleholms BK 1 - - 15
Anders Wikby Sävsjö BK 1 - - 15
Hanna Willart BK S:t Erik 1 - - 15
Pierre Winberg Bollnäs BK 1 - - 15
Margareta Viterstedt Trosa BS 1 - - 15
Per-Olov Viterstedt Trosa BS 1 - - 15
Rolf Wångelid Kalmarsunds BK 1 - - 15
Bo Ytterström Nyköpings BS 1 - - 15
Ulf Zimmergren Kungälvs BK 1 - - 15
Olle Ågren PBF Uppsala 1 - - 15
Britt Åhman Skellefteå BK 1 - - 15
Bengt Åström Hede-Vemdalen BK 1 - - 15
Christer Åström ABB BK 1 - - 15
Allan Öberg Nora BK 1 - - 15
Kjell Öberg BK Albrekts 1 - - 15
Mats Öberg Nora BK 1 - - 15
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.