Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2019-04-18  kl 10:22  (i går)

2018-01-21  DM lag semifinal

HEM   |  Mina sidor (15309)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
0 Bengt Alrud Borås BA - 2 - 2
Tommy Andersen Skara BS - 2 - 2
Hans Andersson Levene BK - 2 - 2
Lars Andersson Alingsås BS - 5 - 5
Torgny Andreasson Vårgårda BS - 3 - 3
Fredrik Axelsson Skövde BA - 10 - 10
Leif Axelsson Skövde BA - 10 - 10
Tage Bengtsson Borås BA - 12 - 12
Åke Bergman Hjo BS - 10 - 10
Tage Blomqvist Alingsås BS - 2 - 2
Hans Bogeskär Alingsås BS - 5 - 5
Anders Brodin Stenstorps BK - 4 - 4
Hans Brolin Borås BA - 3 - 3
Claes-Göran Bäversjö Alingsås BS - 2 - 2
Åke Carlsson Stenstorps BK - 4 - 4
Ulrik Christensen Falköpings BS - 6 - 6
Tomas Dahl Frövi BK - 8 - 8
Mari-Louise Dahllöf Tibro BK - 2 - 2
Birgitta Dahlström Alingsås BS - 5 - 5
Brita Daun Borås BA - 9 - 9
Sixten Ek Skövde BA - 10 - 10
Patrik Elofsson Skövde BA - 6 - 6
Gittan Erikson Borås BA - 9 - 9
Kaj Friberg Alingsås BS - 3 - 3
Per-Arne Friberg Hjo BS - 10 - 10
Håkan Gustafsson Skövde BA - 2 - 2
Daniel Gustavsson Falköpings BS - 6 - 6
Gunnar Gustavsson Stenstorps BK - 4 - 4
Sten Gustavsson Falköpings BS - 8 - 8
Gullvi Högberg Falköpings BS - 7 - 7
Rolf Israelsson Skövde BA - 10 - 10
Arnold Ivansson Stenstorps BK - 4 - 4
Jörgen Jansson BK Ruter - 8 - 8
Håkan Johansson Skövde BA - 10 - 10
Jaenita Johansson Borås BA - 2 - 2
Karin Johansson Alingsås BS - 2 - 2
Kerstin Johansson Alingsås BS - 5 - 5
Lena Johansson Ulricehamns BK - 2 - 2
Per-Olof Johansson Skara BS - 2 - 2
Ricky Johansson Ulricehamns BK - 11 - 11
Sten Johansson Borås BA - 12 - 12
Elisabeth Jonsson Borås BA - 9 - 9
Kurt Karlsson Skövde BA - 10 - 10
Roland Karlsson Tidaholms BK - 2 - 2
Rune Karlsson Falköpings BS - 6 - 6
Henning Kristensen Alingsås BS - 3 - 3
Lennart Krook Kvänums BK - 2 - 2
Jörgen Lantz Ulricehamns BK - 11 - 11
Per Larsson Falköpings BS - 5 - 5
Per-Olof Larsson Falköpings BS - 8 - 8
Sören Lennartsson Falköpings BS - 6 - 6
Ulf Lindén Alingsås BS - 5 - 5
Karin Lindgren Alingsås BS - 5 - 5
Carina Ljung Skövde BA - 2 - 2
Tommie Ljungberg Tibro BK - 2 - 2
Lars-Bertil Lund Alingsås BS - 2 - 2
Stefan Lundh Alingsås BS - 5 - 5
Lembit Murro Alingsås BS - 5 - 5
Håkan Måård Falköpings BS - 6 - 6
Curt Nermark Alingsås BS - 3 - 3
Benny Olsson Skövde BA - 10 - 10
Kjell Persson BK Ruter - 8 - 8
Karl-Axel Pettersson Tidaholms BK - 2 - 2
Jonny Påhlsson Hjo BS - 10 - 10
Bo Roos Skara BS - 9 - 9
Eva Ruge Borås BA - 9 - 9
Leif Samuelsson Skövde BA - 6 - 6
Thomas Samuelsson Borås BA - 12 - 12
Freddy Sandahl Tidaholms BK - 2 - 2
Annika Sandberg Skövde BA - 10 - 10
Kenth Sandéhn Falköpings BS - 6 - 6
Ässy Sandéhn Falköpings BS - 8 - 8
Erik Sjöstrand Skövde BA - 10 - 10
Bertil Strand BK Ruter - 8 - 8
Björn Sörling Skara BS - 11 - 11
H.O. Thulin Skövde BA - 6 - 6
Per-Erik Thurén Tidaholms BK - 2 - 2
Jan Unosson Borås BA - 12 - 12
Björn Westling Borås BA - 3 - 3
Sten Öman Borås BA - 3 - 3
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.