Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2019-04-25  kl 10:23  (i går)

2017-04-22  Lagtävling 2017, Lagtävling MP

HEM   |  Mina sidor (15309)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Allan Christensen Vårgårda BS - 10 - 10
Leif Johansson Ulricehamns BK - 10 - 10
Lena Johansson Ulricehamns BK - 10 - 10
Ulf Lindén Alingsås BS - 10 - 10
2 Tage Bengtsson Borås BA - 9 - 9
Sten Johansson Borås BA - 9 - 9
Hugo Jörgensen Borås BA - 9 - 9
Thomas Samuelsson Borås BA - 9 - 9
3 Wolfgang Kegel Levene BK - 8 - 8
Kent Lundgren Levene BK - 8 - 8
Ove Lundgren Herrljunga BK - 8 - 8
Mikael Nyberg Levene BK - 8 - 8
4 Gullvi Högberg Falköpings BS - 7 - 7
Per Larsson Falköpings BS - 7 - 7
Jan-Ola Leifler Falköpings BS - 7 - 7
Ingrid Molin Falköpings BS - 7 - 7
5 Patrik Elofsson Skövde BA - 9 - 9
Håkan Johansson Skövde BA - 9 - 9
Leif Samuelsson Skövde BA - 9 - 9
Erik Sjöstrand Skövde BA - 9 - 9
6 Börge Davidsson Alingsås BS - 8 - 8
Conny Johansson Vårgårda BS - 8 - 8
Thomas Johansson Vårgårda BS - 8 - 8
Sven-Göran Lennartsson Herrljunga BK - 8 - 8
7 Hans Brolin Borås BA - 7 - 7
Gunnar Löngårdh Borås BA - 7 - 7
Gunnel Svensson Borås BA - 7 - 7
Henrik Westling Borås BA - 7 - 7
8 Monica Jonsson Alingsås BS - 7 - 7
Bo Krantz Alingsås BS - 7 - 7
Stephan Modigh Alingsås BS - 7 - 7
Gunilla Westerdahl Alingsås BS - 7 - 7
9 Connie Friberg Skara BS - 6 - 6
Hans Friberg Skara BS - 6 - 6
Bertil Strand BK Ruter - 6 - 6
Helén Vallgren BK Ruter - 6 - 6
10 Claes-Göran Bäversjö Alingsås BS - 7 - 7
Karin Lindgren Alingsås BS - 7 - 7
Lembit Murro Alingsås BS - 7 - 7
Jan-Erik Olsson Alingsås BS - 7 - 7
11 Mari-Louise Dahllöf Tibro BK - 6 - 6
Carina Ljung Skövde BA - 6 - 6
Ann Ohlsson Tibro BK - 6 - 6
Linda Sandberg Skövde BA - 6 - 6
12 Birgitta Dahlström Alingsås BS - 6 - 6
Karin Johansson Alingsås BS - 6 - 6
Lars-Bertil Lund Alingsås BS - 6 - 6
Mona Närkestam Alingsås BS - 6 - 6
13 Kaj Friberg Alingsås BS - 4 - 4
Björn Helmer Alingsås BS - 4 - 4
Anki Olofsson Upphärads BK - 4 - 4
Christer Olofsson Upphärads BK - 4 - 4
14 Hans Bogeskär Alingsås BS - 5 - 5
Kerstin Sandström Alingsås BS - 5 - 5
Inger Wiklander Alingsås BS - 5 - 5
Morgan Wiklander Alingsås BS - 5 - 5
15 Kent Christiansson Alingsås BS - 6 - 6
Kenneth Svensson Upphärads BK - 6 - 6
Kjell Svensson Upphärads BK - 6 - 6
Lennart Wiktorsson Upphärads BK - 6 - 6
16 Åke Bergman Hjo BS - 6 - 6
Karl-Erik Karlsson Stenstorps BK - 6 - 6
Kjell Karlsson Hjo BS - 6 - 6
Göran Lidgren Skövde BA - 6 - 6
17 Gudrun Blixt Alingsås BS - 3 - 3
Karin Bäversjö Alingsås BS - 3 - 3
Iréne Papadopoulos Alingsås BS - 3 - 3
Eva Svensson Alingsås BS - 3 - 3
18 Gunborg Engström Vårgårda BS - 1 - 1
Lilian Frantzich Alingsås BS - 1 - 1
Eva Samuelsson Lerums BK - 1 - 1
Britta-Lena Skoglund Alingsås BS - 1 - 1
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.