Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2019-05-17  kl 11:29

2017-08-03  Chairman's Cup 2017

HEM   |  Mina sidor (1201)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Gunnar Elmroth Storsjöbygdens BK 19 21 - 306
Thomas Karlsson Storsjöbygdens BK 25 37 - 412
Alexander Sandin Storsjöbygdens BK 13 28 - 223
Bo Sundell Storsjöbygdens BK 25 36 - 411
Morgan Svensson Storsjöbygdens BK 18 28 - 298
2 Jan Brännvall BK Björken 7 17 - 122
Hans Lerner BK Björken 7 17 - 122
Terje (N) Lie Överums BK 11 23 - 188
Ole Marius Myrvold Överums BK 11 23 - 188
3 Björn Alenfalk Uppsalabridgen 5 14 - 89
Christer Eriksson Uppsalabridgen 1 19 - 34
Magnus Eriksson Harplinge BK 6 33 - 123
Thomas Ivarsson Uppsalabridgen 1 23 - 38
Hans Kvick Uppsalabridgen 6 34 - 124
Arne Larsson BK Lavec 5 33 - 108
Joakim Nordlindh Uppsalabridgen 5 23 - 98
Mikael Rimstedt Harplinge BK 1 - - 15
Ola Rimstedt Harplinge BK 1 - - 15
Daniel Salomonsson Uddevalla BF 6 33 - 123
Johan Säfsten Uppsalabridgen 6 24 - 114
Tobias Törnqvist BK Lavec 5 33 - 108
5 Lars Andersson Norrorts Bridge 2 39 - 69
Sven Åke Bjerregård BK S:t Erik 2 31 - 61
Christer Bjäring Gävle BK 2 37 - 67
PG Eliasson Storsjöbygdens BK 2 39 - 69
Jonas Engström LudvikaBygdens BK 2 37 - 67
Lars Goldberg BK S:t Erik 2 39 - 69
Tommy Gullberg BK S:t Erik - 12 - 12
Anders Morath BK S:t Erik 2 31 - 61
Lars Ramquist Norrorts Bridge 2 39 - 69
Daniel Sivelind LudvikaBygdens BK 2 37 - 67
Johnny Östberg Gävle BK 2 37 - 67
9 Krister Ahlesved Uppsalabridgen - 25 - 25
Mats Axdorph BK S:t Erik - 28 - 28
Tommy Bergdahl Norrorts Bridge - 22 - 22
Robin Björkstrand BK Lyx - 34 - 34
Jens Brodin Gävle BK - 20 - 20
Peter Carlsson BK ALERT - 31 - 31
Bengt-Erik Efraimsson BK S:t Erik - 15 - 15
Magnus Ekman Filbyter Bridge - 31 - 31
Erik Fryklund Filbyter Bridge - 34 - 34
Romuald Grudzinski Malungs BK - 34 - 34
Erik Gulliksson Gävle BK - 20 - 20
Eva Gunnarsson Arvika BS - 23 - 23
Ko Heilig Hids BK - 34 - 34
Kenneth Karlsson Malungs BK - 34 - 34
Jan Lagerman Norrorts Bridge - 28 - 28
Per Leandersson BK S:t Erik - 36 - 36
Michael Lemborn Karlstads BK - 31 - 31
Suzanne Lemborn Karlstads BK - 23 - 23
Jan Matsson Malungs BK - 34 - 34
Ronny Ovesson Ejnell BK Centrum - 34 - 34
Jonas Petersson Uppsalabridgen - 22 - 22
Jan Selberg Norrorts Bridge - 28 - 28
Pontus Silow BK S:t Erik - 36 - 36
Kjell Staffas Malungs BK - 34 - 34
Björn Sörling Ulricehamns BK - 36 - 36
Björn Thalén Skara BS - 36 - 36
Olle Wademark Norrorts Bridge - 28 - 28
Niklas Warne Uppsalabridgen - 25 - 25
Anna Zack Efraimsson BK S:t Erik - 15 - 15
Jan-Erik Åsmo BK Centrum - 34 - 34
17 Mart Altmäe BK S:t Erik - 27 - 27
Jan Andersson BK S:t Erik - 27 - 27
Jörgen Andersson BK Tre Sang, Helsingborg - 24 - 24
Pia Andersson BK Lavec - 26 - 26
Roger Andersson Onsdagsklubben - 26 - 26
Pernilla Andreasson Bollnäs BK - 15 - 15
Kathrine Bertheau Filbyter Bridge - 26 - 26
Markus Bertheau Filbyter Bridge - 15 - 15
Johnny Blid Filbyter Bridge - 26 - 26
Kenneth Borin BK S:t Erik - 26 - 26
Joachim Börgel Lindesbergs BS - 20 - 20
Kjell Carlsson Bollnäs BK - 23 - 23
Per Clarin BK S:t Erik - 29 - 29
Björn Davidsson Sällskapet, Ronneby - 20 - 20
Bo Ericson Gävle BK - 27 - 27
Lars Ericson Gävle BK - 27 - 27
Pyttsi Flodqvist Ystads BS - 18 - 18
UllaBritt Goldberg BK S:t Erik - 17 - 17
Tommy Gunnarsson Arvika BS - 17 - 17
Tomas Gustafsson Motala Bridgeallians - 24 - 24
Torbjörn Gustavsson BK S:t Erik - 29 - 29
Sven-Erik Hallkvist Sydjämten - 23 - 23
Louise Hallqvist BK S:t Erik - 29 - 29
Magnus Hultman Lindesbergs BS - 17 - 17
Jöns Johansson Sydjämten - 29 - 29
Marie Johansson Sällskapet, Ronneby - 20 - 20
Mats Johansson Uppsalabridgen - 24 - 24
Ylva Johansson BK S:t Erik - 29 - 29
Martin Johnsson BK Tre Sang, Helsingborg - 24 - 24
Mattias Jonsson Enköpings BS - 23 - 23
Jessica Larsson Filbyter Bridge - 26 - 26
Robert Larsson Uppsalabridgen - 26 - 26
Mikael Lindblom BK S:t Erik - 27 - 27
Peder Linder BK Björken - 26 - 26
Leif Lyngmo Motala Bridgeallians - 24 - 24
Lars Manneteg Gävle BK - 27 - 27
Peter Modh BK Falkenberg - 15 - 15
May Moore Onsdagsklubben - 26 - 26
Joakim Möller Uppsalabridgen - 24 - 24
Mats Nilsland Överums BK - 24 - 24
Anders Palmgren ABB BK - 27 - 27
Emma Paulsson Sällskapet, Ronneby - 17 - 17
Johnny Petersson Sällskapet, Ronneby - 17 - 17
Tommi Ramstedt Lindesbergs BS - 20 - 20
Jesper Rundin Borlänge BK - 15 - 15
Michael Runfors Örebridgen - 15 - 15
Göran Rångevall Enköpings BS - 23 - 23
Leif Rångevall Älvsby BK - 23 - 23
Margareta Sjöberg BK S:t Erik - 15 - 15
Åke Sjöberg BK S:t Erik - 14 - 14
Harald Sjöman Onsdagsklubben - 26 - 26
Lillemor Strindberg BK Bridgeliv - 17 - 17
Madeleine Swanström BK S:t Erik - 17 - 17
Peter Swensson BK S:t Erik - 26 - 26
Henrik Sällberg Sällskapet, Ronneby - 18 - 18
Leif Trapp Storsjöbygdens BK - 29 - 29
Ulf Törnell Motala Bridgeallians - 24 - 24
K-G Wanngård Enköpings BS - 23 - 23
Björn Wenander Onsdagsklubben - 26 - 26
Pierre Winberg Bollnäs BK - 15 - 15
Lars-Göran Östlund Gävle BK - 27 - 27
33 Mats Bud Katrineholms BA - 9 - 9
Johnny Ivarsson Katrineholms BA - 17 - 17
Jörgen Lantz Ulricehamns BK - 20 - 20
Per Lindström Katrineholms BA - 15 - 15
Lars Malm Katrineholms BA - 21 - 21
Thomas Samuelsson Borås BA - 15 - 15
34 Daniel Eriksson Gävle BK - 24 - 24
Sune Fager Gävle BK - 24 - 24
Rune Pettersson Gävle BK - 24 - 24
Rolf Scherdin Gävle BK - 24 - 24
36 Daniel Anteryd Karlstads BK - 21 - 21
John-Erik Hörnfeldt ABB BK - 20 - 20
Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen - 20 - 20
Johannes Matsson Karlstads BK - 21 - 21
Catarina Midskog Karlstads BK - 11 - 11
Anna Roos Karlstads BK - 11 - 11
38 Göran Forss Norrköpingsbridgen - 20 - 20
Arne Klasén Norrköpingsbridgen - 20 - 20
Per Malmström Norrköpingsbridgen - 20 - 20
Harriet Philipson Norrköpingsbridgen - 20 - 20
39 Mikael Blomqvist Filbyter Bridge - 21 - 21
Hans Granath Valdemarsviks BK - 21 - 21
Henrik Malmsten Filbyter Bridge - 21 - 21
Anders Tjernvik Filbyter Bridge - 21 - 21
40 Victor Hedén Skövde BA - 21 - 21
Stefan Hellström Skövde BA - 18 - 18
Tommy Larsson Filbyter Bridge - 20 - 20
Carl Nordström Skövde BA - 23 - 23
Mats Öman LUCK - 21 - 21
41 Leif Andréasson Kungshamns BK - 17 - 17
Olle Axne Storsjöbygdens BK - 11 - 11
Robert Bäck BK Lyx - 17 - 17
Gerhard Jörgensen BK Lyx - 11 - 11
Göran Selldén BK Everfresh - 15 - 15
Björn Wenneberg BK ALERT - 15 - 15
42 Fredrik Alfredsson BK S:t Erik - 15 - 15
Viktor Andréasson Hässleholms BK - 15 - 15
Eric Arvidsson LudvikaBygdens BK - 14 - 14
David Bryder LUCK - 20 - 20
Kim Lichtenstein BK S:t Erik - 20 - 20
Johan Nilsson BK S:t Erik - 14 - 14
45 Håkan Johansson Växjöbridgen - 17 - 17
Stefan Jönsson Växjöbridgen - 17 - 17
Henrik Noberius Skara BS - 17 - 17
Bo Roos Ulricehamns BK - 17 - 17
Gunnar Sjökvist Växjöbridgen - 12 - 12
46 Tomas Linder Norsjö BK - 12 - 12
Tommy Linder Norsjö BK - 12 - 12
Olle Sandström Norsjö BK - 17 - 17
Lars Örnberg Norsjö BK - 12 - 12
47 Ola Brandborn BK S:t Erik - 24 - 24
Lennart Eriksson BK S:t Erik - 24 - 24
Peter Friberg BK S:t Erik - 24 - 24
Jenny Rudenstål BK S:t Erik - 24 - 24
48 Stefan Bengtsson BK S:t Erik - 20 - 20
Magnus Gauffin BK S:t Erik - 20 - 20
Fredrik Josephson BK S:t Erik - 20 - 20
Rolf Westling BK S:t Erik - 20 - 20
49 Per-Åke Jansson Smedstadens BK - 21 - 21
Lars Lundgren Arboga BK - 21 - 21
Catarina Skau Olsson Smedstadens BK - 21 - 21
Anna Skau Kungshamns BK - 21 - 21
50 Leif Beckman Kungsbacka BS - 21 - 21
Ingvar Grahn Onsdagsklubben - 21 - 21
Göran Rydell Onsdagsklubben - 21 - 21
Sten-Åke Thunberg Kungsbacka BS - 21 - 21
51 Tomas Andgren BK Lyx - 24 - 24
Ingemar Assarsjö BK Lyx - 24 - 24
Per Sjöberg BK Lyx - 24 - 24
Stefan Åsgården BK Lyx - 24 - 24
52 Peter Backlund BK S:t Erik - 24 - 24
Jan Johnsson Gävle BK - 24 - 24
Pär Ol-Mårs BK S:t Erik - 24 - 24
Ric Sällsten BK S:t Erik - 24 - 24
53 Erik Franzén Hedemora BS - 21 - 21
Jan Holm Hedemora BS - 21 - 21
Hans Johansson Tjörns BK - 21 - 21
Peter Wester Hedemora BS - 21 - 21
54 Thomas Brehmer Örebridgen - 18 - 18
Anders Erikson BK Centrum - 8 - 8
Bo Erikson BK Centrum - 14 - 14
Johan Grönkvist Örebridgen - 18 - 18
Peter Karlsson BK Centrum - 14 - 14
Ylva Pyykkö BK Centrum - 8 - 8
56 Per Norberg Luleå BK - 21 - 21
Göran Ström Luleå BK - 21 - 21
57 Kent Bäckström Alnö BK - 23 - 23
Karl-Gustaf Larsson Nora BK - 9 - 9
Håkan Persson Nora BK - 20 - 20
Tomas Persson Nora BK - 23 - 23
Bo Wiker Fagersta BS - 17 - 17
59 Ann Fagerberg Skutskärs BK - 12 - 12
Lillemor Jernberg Gävle BK - 17 - 17
Per Jernberg Gävle BK - 17 - 17
Anna Lundvall Gävle BK - 23 - 23
Johan Lundvall Gävle BK - 23 - 23
61 Mikael Alexandersson BK Opalen - 21 - 21
Leif Lysebring BK Opalen - 21 - 21
Hans Lövestig BK Opalen - 21 - 21
Lars Wallmark BK Opalen - 21 - 21
62 Andreas Könyves BK S:t Erik - 17 - 17
Lars Nilsson Valdemarsviks BK - 17 - 17
Börje Rudenstål BK S:t Erik - 12 - 12
Ola Stavås BK S:t Erik - 12 - 12
Fredrik Wahlberg BK S:t Erik - 17 - 17
Johan Wahlberg BK S:t Erik - 17 - 17
63 Rolf Normann Hansen Uddevalla BF - 21 - 21
64 Olof Bergström Filbyter Bridge - 17 - 17
Mats Sjöberg Filbyter Bridge - 17 - 17
Håkan Strääf Filbyter Bridge - 17 - 17
Jan-Erik Thomasson Filbyter Bridge - 17 - 17
65 Niklas Andrén Lunds BK - 23 - 23
Johan Arvidsson Hovmantorps BK - 23 - 23
Michael Claesson Hovmantorps BK - 23 - 23
Johan Noberius Hovmantorps BK - 23 - 23
66 Bo-Henry Ek Örebridgen - 18 - 18
Tommy Jansson Lindesbergs BS - 18 - 18
Peter Nordén Örebridgen - 18 - 18
Göran Petersson Örebridgen - 18 - 18
Bo Sundström Sydjämten - 3 - 3
Andreas Westman Örebridgen - 3 - 3
68 Miro Bakrac Falu BK - 14 - 14
Håkan Jonasson Falu BK - 12 - 12
Torbjörn Sandbäck Malungs BK - 21 - 21
Pär Unander Malungs BK - 21 - 21
Mats Winges Falu BK - 17 - 17
69 Anders Blomé Uppsalabridgen - 18 - 18
Dan Bylund Sundsvallsbridgen - 23 - 23
Lennart Bylund Sundsvallsbridgen - 12 - 12
Jenny Evelius-Nohrén Uppsalabridgen - 6 - 6
Ulf Nohrén Uppsalabridgen - 21 - 21
Helena Strömberg Sundsvallsbridgen - 11 - 11
70 Conny Johansson Vårgårda BS - 18 - 18
Thomas Johansson Vårgårda BS - 18 - 18
Per Larsson Falköpings BS - 18 - 18
Sören Lennartsson Falköpings BS - 18 - 18
71 Håkan Karlsson BK Zonen - 21 - 21
Sofia Karlsson BK Zonen - 21 - 21
Anders Olsson Västra Bjäre BK - 21 - 21
Roger Olsson BK Zonen - 21 - 21
72 Dan Andersson Munka Ljungby BS - 14 - 14
73 Jan Geiborg Gnesta BK - 21 - 21
Jaan Heinlo Gnesta BK - 21 - 21
Leif Norman Gnesta BK - 21 - 21
Kjell Sedelius Gnesta BK - 21 - 21
74 Mats Allgöwer Onsdagsklubben - 9 - 9
Jaenita Johansson Borås BA - 9 - 9
Ella Olsson BK Lyx - 9 - 9
Lena Petersen Frölunda BS - 9 - 9
Moa Petersen Frölunda BS - 18 - 18
Nicklas Sivelind Frölunda BS - 18 - 18
75 Markus Hedström Åmåls BS - 18 - 18
Michael Karlin Åmåls BS - 11 - 11
Pontus Karlsson Åmåls BS - 20 - 20
Peggy Nyholm Arvika BS - 18 - 18
Mikael Skoog Arvika BS - 18 - 18
76 Gunnar Andersson BK ALERT - 12 - 12
Mårten Gustawsson BK S:t Erik - 11 - 11
Göran Linerudt Lindesbergs BS - 17 - 17
David Wrang BK S:t Erik - 20 - 20
Thomas Wrang BK S:t Erik - 20 - 20
78 Stefan Andersson ABB BK - 18 - 18
Peter Forsberg ABB BK - 18 - 18
Tommy Petersson Smedstadens BK - 18 - 18
Claes Åhgren ABB BK - 18 - 18
79 Jan Ahlqvist BK Lyx - 21 - 21
Mikael Arnberg Filbyter Bridge - 12 - 12
Tony Elmroth BK Lyx - 21 - 21
Tom Gärds BK Björken - 15 - 15
Göran Hammarström Filbyter Bridge - 12 - 12
Gunnar Jansson BK Lyx - 21 - 21
Jan Konar BK Lyx - 21 - 21
Bengt-Göran Olofsson BK Björken - 15 - 15
Leif Ruthström BK Björken - 12 - 12
Nils Åhlén BK Björken - 12 - 12
81 Teo Bodin BK S:t Erik - 14 - 14
Sanna Clementsson Lunds BK - 14 - 14
Tobias Hanisch Karlstads BK - 14 - 14
Erik Hansson BK S:t Erik - 12 - 12
Mikael Johnsson Karlstads BK - 14 - 14
Castor Mann Borlänge BK - 12 - 12
82 Lennart Ekholm ABB BK - 20 - 20
Jörgen Lundberg Hallstahammars BK - 20 - 20
Lars Marjoniemi Hallstahammars BK - 20 - 20
Christer Åström ABB BK - 20 - 20
84 Ulf Backman Laholms BK - 20 - 20
Peter Bäckstrand BK Opalen - 20 - 20
Stefan Lilja BK Opalen - 20 - 20
Nicklas Widhja BK Opalen - 20 - 20
85 Anders Björkman BK S:t Erik - 15 - 15
Rolf Mattsson BK S:t Erik - 17 - 17
Kristin Nedlich BK S:t Erik - 9 - 9
Lars Nilsson BK S:t Erik - 9 - 9
Karl Persson BK Bridgeliv - 15 - 15
Anders Söderstedt Norrorts Bridge - 17 - 17
Birgitta Ternblad BK S:t Erik - 17 - 17
Sten Ternblad BK S:t Erik - 17 - 17
Mattias Weiler BK S:t Erik - 15 - 15
Ola Weinberg BK S:t Erik - 15 - 15
87 Tomas Börgesson ABB BK - 17 - 17
Kent Johansson BK Lyx - 8 - 8
David Probert BK Everfresh - 9 - 9
Anders Sjöstedt BK Björken - 17 - 17
Mikael Westerlund BK Everfresh - 17 - 17
88 Karl-Erik Backelin Arvika BS - 21 - 21
Kent Rörqvist Arvika BS - 21 - 21
Lena Schullström Åmåls BS - 21 - 21
Per Schullström Åmåls BS - 21 - 21
89 Kjell Andersson Skellefteå BK - 21 - 21
Stefan Andersson Skellefteå BK - 21 - 21
Hans Molin Skellefteå BK - 21 - 21
N-G Nilsson Skellefteå BK - 21 - 21
91 Johan Andersson Malmö BK - 18 - 18
Martin Gårdrup Malmö BK - 18 - 18
Hans-Olof Hallén Malmö BK - 18 - 18
Magnus Wegestål Malmö BK - 18 - 18
92 Leif Hansson BK S:t Erik - 15 - 15
Peder Hägg BK S:t Erik - 17 - 17
Per Kvarby BK S:t Erik - 6 - 6
Jakob Sondén BK S:t Erik - 15 - 15
Eva Wiklander BK S:t Erik - 14 - 14
93 Torbjörn Arffman BK S:t Erik - 18 - 18
Måns Berg BK S:t Erik - 18 - 18
Martin Mellgren BK S:t Erik - 18 - 18
Sven-Bertil Odelmark BK S:t Erik - 18 - 18
94 Lars Adie BK Allians, Halmstad - 18 - 18
Lars Hed BK Allians, Halmstad - 18 - 18
Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad - 18 - 18
Jörgen Peterson BK Allians, Halmstad - 18 - 18
95 Seymour Eriksson BK S:t Erik - 20 - 20
Thomas Kvist Norrorts Bridge - 20 - 20
Åke Lundkvist Örebridgen - 20 - 20
Per Söderberg Norrorts Bridge - 20 - 20
96 Kent Maltein Sandvikens BK - 17 - 17
Lennart Persson Gävle BK - 17 - 17
Stefan Westlund Gävle BK - 17 - 17
Anders Wike Gävle BK - 17 - 17
98 Monica Karlsson Bridgeklubben Karlskrona - 20 - 20
Lena Schalin Bridgeklubben Karlskrona - 20 - 20
Ronny Schalin Bridgeklubben Karlskrona - 20 - 20
Lennart Öhberg Bridgeklubben Karlskrona - 20 - 20
99 Kenneth Fredriksson Storsjöbygdens BK - 20 - 20
Kenneth Hallqvist Storsjöbygdens BK - 11 - 11
Jan-Olof Henriksson Visby BS - 17 - 17
Hugo Nilsson Visby BS - 20 - 20
Monica Näs Storsjöbygdens BK - 12 - 12
101 Mattias Forss Överums BK - 18 - 18
Kent Lundström Överums BK - 18 - 18
Gunnar Schäfer Överums BK - 18 - 18
Lars-Åke Svensson Överums BK - 18 - 18
102 Anki Arvmyren Sigtuna BS - 20 - 20
Anne Kleredal Olsson Sigtuna BS - 20 - 20
Lars Olsson Uppsalabridgen - 20 - 20
104 Eva Brantingson Väddö BK - 18 - 18
Jim Nilsson Väddö BK - 18 - 18
Carina Norberg Väddö BK - 18 - 18
Jan Norberg Väddö BK - 18 - 18
105 Krister Berg Örebridgen - 2 - 2
Björn Forsberg Örebridgen - 2 - 2
Pasi Kallio Örebridgen - 14 - 14
Micael Svensson Örebridgen - 15 - 15
Kenneth Wallin Örebridgen - 14 - 14
Peter Ärlegård Örebridgen - 15 - 15
106 Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund - 15 - 15
Lennart Johansson ABK Singelton, Askersund - 15 - 15
Kent Karlsson ABK Singelton, Askersund - 15 - 15
Conny Svensson ABK Singelton, Askersund - 15 - 15
107 Robert Frank BK Opalen - 17 - 17
Johan Göransson BK Opalen - 17 - 17
Andreas Persson BK Opalen - 17 - 17
Jörgen Wallmon Värnamo BK - 17 - 17
108 Britt Hellstrand Trosa BS - 20 - 20
Kjell Hellstrand Trosa BS - 20 - 20
Anders Kovacs Trosa BS - 20 - 20
Else Kovacs Trosa BS - 20 - 20
109 Kenneth Hedman Gävle BK - 9 - 9
Patricia Kronbäck Gävle BK - 14 - 14
Håkan Lindström Gävle BK - 14 - 14
Kristina Olsson-Söderhäll Skutskärs BK - 11 - 11
Birgitta Rådberg Gävle BK - 11 - 11
Yvonne Ström Gävle BK - 9 - 9
110 Kaj Adolfsson BK S:t Erik - 17 - 17
Christer Bech BK S:t Erik - 17 - 17
Anders Pettersson BK S:t Erik - 17 - 17
Per-Åke Pettersson Uppsalabridgen - 17 - 17
112 Thord Lindberg Boden-Sävast BS - 18 - 18
Inger Lundberg Boden-Sävast BS - 18 - 18
Tomas Lundberg Boden-Sävast BS - 18 - 18
Peter Townsend Boden-Sävast BS - 18 - 18
113 Klara Asplund BK S:t Erik - 9 - 9
Tobias Bende BK Everfresh - 12 - 12
Håkan Johansson Skövde BA - 15 - 15
Lennart Kjellman BK S:t Erik - 9 - 9
Linda Sandberg Skövde BA - 12 - 12
Erik Sjöstrand Skövde BA - 15 - 15
114 Rolf Blomquist Smedstadens BK - 12 - 12
Mikael Eliasson Smedstadens BK - 11 - 11
Magnus Fjällström Smedstadens BK - 14 - 14
Ann-Cathrine Hagström-Blomqvist Smedstadens BK - 11 - 11
Benny Karlsson Smedstadens BK - 14 - 14
Kent Roxberg Smedstadens BK - 12 - 12
115 Thomas Hultgren Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
Christer Larsson Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
Jan Ragnebäck Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
Ulf Runze Åsa/Frillesås BK - 17 - 17
116 Micke Glyssner Luleå BK - 17 - 17
Emma Karlsson Luleå BK - 17 - 17
Urban Nilsson Luleå BK - 17 - 17
Henrik Oldenburg Luleå BK - 17 - 17
118 Thomas Johnsson Sundsvallsbridgen - 18 - 18
Kent Sjöberg Sundsvallsbridgen - 18 - 18
Sofia Sundström Trosa BS - 18 - 18
Mats Åsenlund Alnö BK - 18 - 18
119 Ann-Christin Ahlström Örebridgen - 15 - 15
Gun Röhnisch Örebridgen - 15 - 15
Markus Sandberg Borlänge BK - 15 - 15
Robert Storm Nora BK - 15 - 15
120 Carl Engholm Uppsalabridgen - 11 - 11
Marcus Hjelte Uppsalabridgen - 11 - 11
Frank Westman Uppsalabridgen - 15 - 15
Lena Westman Uppsalabridgen - 15 - 15
121 Per Andersson BK Albrekts - 17 - 17
Villy Havasi BK Albrekts - 17 - 17
Tommy Johansson Laholms BK - 17 - 17
Roland Svensson Laholms BK - 17 - 17
122 Mats Andihn Partille/Mölnlycke BK - 15 - 15
Håkan Arebrink Partille/Mölnlycke BK - 15 - 15
Börje Brag Partille/Mölnlycke BK - 15 - 15
Claes-Hugo Larsson Partille/Mölnlycke BK - 15 - 15
123 Mikael Fahlander Uppsalabridgen - 12 - 12
Ulrika Forsberg Visby BS - 5 - 5
Dan Granberg Uppsalabridgen - 17 - 17
Sune Hallgren Visby BS - 12 - 12
Håkan Lindh Enköpings BS - 17 - 17
Peter Svensson Enköpings BS - 5 - 5
124 Leif Andersson Genarps BK - 17 - 17
Johan Erlandsson Värnamo BK - 17 - 17
Bengt Nilsson Höörs BK - 17 - 17
Alf Roos Värnamo BK - 17 - 17
125 Åke Eed-Jonsson Lindesbergs BS - 18 - 18
Leif Ernstsson Lindesbergs BS - 18 - 18
Bertil Jansson Lindesbergs BS - 18 - 18
Hans Lilja Lindesbergs BS - 18 - 18
126 Bo Gullefors Sollefteå BK - 18 - 18
Ann Lidfors Sollefteå BK - 18 - 18
Jerry Mähler Sollefteå BK - 18 - 18
Sofie Mähler Sollefteå BK - 18 - 18
127 Kjell Berg Tjörns BK - 14 - 14
Henrik Fryklund Uddevalla BF - 14 - 14
Kjell Glans Tjörns BK - 14 - 14
Kent Larsson Tjörns BK - 14 - 14
128 Örjan Randhede Filbyter Bridge - 15 - 15
Malgorzata Wesolowska Filbyter Bridge - 15 - 15
Inger Öhman Ljungsbro BK - 15 - 15
Rolf Öhman Ljungsbro BK - 15 - 15
129 Joel Brandell Sigtuna BS - 18 - 18
Thomas Brandell Sigtuna BS - 18 - 18
Inger Norling Märsta BK - 18 - 18
Göran Thunander Märsta BK - 18 - 18
130 Peter Krug Harplinge BK - 14 - 14
Anders Norin Harplinge BK - 14 - 14
Agneta Svenberg BK Albrekts - 14 - 14
Britt-Marie Warborn BK Albrekts - 14 - 14
131 Judit Derzsi-Jalgard BK Bridgehuset - 11 - 11
Kent Hermansson BK Bridgehuset - 11 - 11
Mari Segerberg BK Bridgehuset - 14 - 14
Eva Åkesson BK Zonen - 6 - 6
Leif Åkesson BK Zonen - 6 - 6
Jan Öhman BK Bridgehuset - 14 - 14
132 Rasmus Andersson Munka Ljungby BS - 17 - 17
Ulf Andersson Munka Ljungby BS - 17 - 17
Tor-Björn Bohman Ängelholms BS - 17 - 17
Jan-Inge Tuvesson Munka Ljungby BS - 17 - 17
134 Anders Hagen BK Tre Sang, Helsingborg - 15 - 15
Gun Hirvonen BK Tre Sang, Helsingborg - 15 - 15
Reino Hirvonen BK Tre Sang, Helsingborg - 15 - 15
Ewa Leonhard BK Tre Sang, Helsingborg - 15 - 15
135 Dick Andersson Nora BK - 17 - 17
Gary Dybeck Nora BK - 17 - 17
Gunnar Dybeck Nora BK - 17 - 17
Allan Öberg Nora BK - 17 - 17
136 Lars Becklén Malmö BK - 18 - 18
Christina Leander Malmö BK - 18 - 18
Olle Persson Malmö BK - 18 - 18
Gunilla Wallin Malmö BK - 18 - 18
137 Kjell Berndtsson BK Lyx - 15 - 15
Åsa Berndtsson BK Everfresh - 15 - 15
Barbro Johannesson PBF Uppsala - 15 - 15
Sven Johannesson PBF Uppsala - 15 - 15
138 Mats Andersson Filbyter Bridge - 14 - 14
Sixten Ek Skövde BA - 14 - 14
Gun Karlsson Filbyter Bridge - 14 - 14
Lennart Karlsson Filbyter Bridge - 14 - 14
139 Karin Edler BK Albrekts - 15 - 15
Torleif Hägg BK Albrekts - 15 - 15
Lisa Westling BK Albrekts - 15 - 15
Sören Westling BK Albrekts - 15 - 15
140 Hans Bergvik BK Hudik - 14 - 14
Thommy Malmström BK Hudik - 14 - 14
Erik Pettersson BK Hudik - 14 - 14
Bengt Wimo BK Hudik - 14 - 14
141 Björn Ekblom BK Opalen - 14 - 14
Lars Hamberg Eksjö BK - 14 - 14
Ulla Ridderstad BK Opalen - 14 - 14
Pedro Svensson BK Opalen - 14 - 14
142 Karin Hellsten Luleå BK - 15 - 15
Stig-Åke Ifrig Luleå BK - 15 - 15
Erik Johansson Luleå BK - 15 - 15
Ulla Norman Luleå BK - 15 - 15
143 Torgny Andersson Valdemarsviks BK - 15 - 15
Lena Lundqvist Valdemarsviks BK - 15 - 15
Lars-Inge Rehnström Valdemarsviks BK - 15 - 15
Gun-Britt Rindstål Överums BK - 15 - 15
144 Nils-Erik Ekholm Munka Ljungby BS - 9 - 9
Ingemar Henrysson Munka Ljungby BS - 9 - 9
Lars-Gunnar Ludvigsson Munka Ljungby BS - 14 - 14
Jens Priess Munka Ljungby BS - 14 - 14
Ann Sundgren Munka Ljungby BS - 8 - 8
Ola Svensson Munka Ljungby BS - 8 - 8
145 Anders d´Aquino BK S:t Erik - 14 - 14
Kerstin Hägglund Norrorts Bridge - 9 - 9
Dan Martinson BK S:t Erik - 5 - 5
Karin Martinson BK S:t Erik - 5 - 5
Hannu Oikarainen Karlstads BK - 14 - 14
Christina Truuberg Norrorts Bridge - 9 - 9
146 Mats Bodén ABB BK - 17 - 17
Jan Héléne ABB BK - 17 - 17
Birgitta Kerstis ABB BK - 17 - 17
André Nilsson ABB BK - 17 - 17
147 Stefan Andersson BK S:t Erik - 15 - 15
Eva Blomberg BK S:t Erik - 15 - 15
Ann-Christine Brask BK S:t Erik - 15 - 15
Thomas Falk BK S:t Erik - 15 - 15
148 Roger Ahlbom Bollnäs BK - 15 - 15
Zennica Hammar Bollnäs BK - 15 - 15
Kjell Holmgren Bollnäs BK - 9 - 9
Håkan Svensson Bollnäs BK - 12 - 12
Ulf Westlin Bollnäs BK - 9 - 9
149 John Ekdahl Söderhamns BS - 14 - 14
Leif Linder Söderhamns BS - 14 - 14
Jan Sandström Söderhamns BS - 14 - 14
Magnus Sandström Söderhamns BS - 14 - 14
150 Jörgen Claesson Hedemora BS - 15 - 15
Håkan Gabrielsen Borlänge BK - 15 - 15
Inga-Lis Larsson Borlänge BK - 15 - 15
Peter Nohrén Borlänge BK - 15 - 15
151 Britt Björk BK Albrekts - 17 - 17
Bobbo Jovic BK Albrekts - 17 - 17
Ingegerd Peterson BK Albrekts - 17 - 17
Jan Svensson BK Albrekts - 17 - 17
152 Klaus Hawby BK Opalen - 17 - 17
Jan Olofsson Norrorts Bridge - 17 - 17
Alf Putzen BK Opalen - 17 - 17
Tommy Rydberg BK Opalen - 17 - 17
153 Henry Alfredsson BK Opalen - 15 - 15
Dag Elmér BK S:t Erik - 8 - 8
Ann-Kristin Hultgren BK Opalen - 8 - 8
Bengt Wall Torshälla BK - 15 - 15
Birgitta Wall Torshälla BK - 15 - 15
154 Anders Hellström BK S:t Erik - 15 - 15
Leif Nilsson BK S:t Erik - 15 - 15
Irene Rune BK Två Ess - 15 - 15
Caroline Tesch BK S:t Erik - 15 - 15
155 Ann-Sophie Andersson Rimbo BK - 15 - 15
Kjell Simonsson Rimbo BK - 15 - 15
Joanna Tenggren Rimbo BK - 15 - 15
Katrin Thorström Rimbo BK - 15 - 15
156 Bo Forslund Arboga BK - 15 - 15
Ulf Nilsson Arboga BK - 15 - 15
Magnus Persson Arboga BK - 15 - 15
Mikael Rydstedt Arboga BK - 15 - 15
157 Henrik Almkvist BK S:t Erik - 18 - 18
Kate Almkvist BK S:t Erik - 18 - 18
Maria Calissendorff BK S:t Erik - 11 - 11
Johan Englund BK S:t Erik - 18 - 18
Inger Gerle BK S:t Erik - 8 - 8
158 Anita Gunnarsson BK Ruter - 17 - 17
Bertil Strand BK Ruter - 17 - 17
Helén Vallgren BK Ruter - 17 - 17
159 Ulf Andersson Norrköpingsbridgen - 14 - 14
Bernt Eklund Norrköpingsbridgen - 14 - 14
Ove Olofsson Norrköpingsbridgen - 14 - 14
Per Rask Norrköpingsbridgen - 14 - 14
160 Birgitta Andersson BK Zonen - 17 - 17
Gudrun Bergström Torshälla BK - 17 - 17
Annette Karlsson BK Zonen - 17 - 17
Gisela Lindström Uddevalla BF - 17 - 17
161 Mona Bergström Norrorts Bridge - 12 - 12
Magnus Hammar Norrorts Bridge - 12 - 12
Jan Jensen Norrorts Bridge - 12 - 12
Annsofie Karlsson Norrorts Bridge - 12 - 12
162 Gerd Holmedahl Billingsfors BS - 14 - 14
Louise Klang Billingsfors BS - 14 - 14
Lars-Olov Lindström Billingsfors BS - 14 - 14
Sture Petersson Billingsfors BS - 14 - 14
163 Martha Carlsson Sollefteå BK - 11 - 11
Seth Carlsson Sollefteå BK - 11 - 11
Anders Eriksson Sollefteå BK - 11 - 11
Kerstin Wallin Sollefteå BK - 11 - 11
164 Eva-Britt Blomkvist Skellefteå BK - 15 - 15
Lars-Göran Blomkvist Skellefteå BK - 15 - 15
Per-Gunnar Sundström Arjeplogs BS - 15 - 15
Sofi Sundström Arjeplogs BS - 15 - 15
165 Åsa Andersson ABB BK - 9 - 9
Gunilla Bjerregård ABB BK - 11 - 11
Maria Grön ABB BK - 3 - 3
Ylva Johansson Enköpings BS - 8 - 8
Birgitta Samuelsson Köpings BS - 3 - 3
Elisabeth Stanley ABB BK - 9 - 9
166 Valdimar Gudmundsson BK Opalen - 12 - 12
Monica Johanson BK Opalen - 12 - 12
Anette Svenningsson BK Opalen - 12 - 12
Margret Vidarsdottir BK Opalen - 12 - 12
167 Inger Aronsson Örebridgen - 12 - 12
Ann Bergström Örebridgen - 12 - 12
Karin Erlandsson Nora BK - 12 - 12
Leif Erlandsson Nora BK - 12 - 12
168 Fredrik Axelsson Skövde BA - 2 - 2
Charlotte Jakobsson BK S:t Erik - 8 - 8
Liv-Johanna Lindberg BK S:t Erik - 9 - 9
Ebba Marklund BK Björken - 9 - 9
Hanna Willart BK S:t Erik - 9 - 9
169 Håkan Ek BK Albrekts - 8 - 8
Elisabeth Lundquist BK Albrekts - 8 - 8
Hasse Roman BK Albrekts - 8 - 8
Ylva Roman BK Albrekts - 8 - 8
170 Ann-Britt Carlén BK S:t Erik - 9 - 9
Karin Dufwa BK S:t Erik - 9 - 9
Elisabeth Nordling BK S:t Erik - 9 - 9
Johan Tesch BK S:t Erik - 9 - 9
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.