Gröna Hissen

Primära flikar

PlacNamnKlubb%
1Egon Bodendal
Ann Bergqvist
PBK Svingeln
Kronhusklubben
63,33
2Mikael Westerlund
Jan-Erik Åsmo
BK Lyx
BK Centrum
57,22
3Pär Ljungquist
Vivianne Norling
Askims BK56,55
Visa hela resultatlistan … med totalt 34 par
 
Information
Datum och tid
Lör 30 nov 2019 kl 11:00
Typ av händelse
Tävling > Par > Silver
Spelplats
Bridgens hus
Sista anmälningsdatum
Fre 29 nov 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny

Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Fre 29 nov 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Antal anmälda
34
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
34 Johan Gromark Johan Gromark 2019‑11‑29
33 Patrik Clevström Annika Corneliusson 2019‑11‑29
32 Mikael Westerlund Jan-Erik Åsmo 2019‑11‑29
31 Lars Högblom Lidia Zajde 2019‑11‑28
30 Tony Elmroth Mats Jakobsson 2019‑11‑27
29 Tommy Somlo Stefan Corneliusson 2019‑11‑26
28 Mats Allgöwer Ella Olsson 2019‑11‑26
27 Eric Skoog Kristina Bergman 2019‑11‑26
26 Börje Brag Kerstin Edwall 2019‑11‑25
25 Ingrid Petersen Per Östlund Mitchell 2019‑11‑25
24 Anders Ihalainen Håkan Arebrink 2019‑11‑24
23 Sven-Göran Lennartsson Ove Lundgren 2019‑11‑24
22 Jan Ahlqvist Berit Fors 2019‑11‑23
21 Joakim Olsson Sören Lennartsson 2019‑11‑22
20 Axel Selvén David Bryder 2019‑11‑21
19 Anders Våge Kjell Evensen 2019‑11‑21
18 Eva Ströby Maria Tullberg 2019‑11‑21
17 Birgitta Emanuelsson Per Diener 2019‑11‑21
16 Bengt Anderson Bo Andersson 2019‑11‑21
15 Sven Nilsson Annika Wallén 2019‑11‑21
14 Hans Eriksson Matti Lepistö 2019‑11‑19
13 Pär Ljungquist Vivianne Norling 2019‑11‑19
12 Tore Mattsson Gunnar Jansson 2019‑11‑18
11 Carl Ek Terje Lie 2019‑11‑18
10 Karin Nyberg Göran Rydell 2019‑11‑18
9 Britt Larsson Anne-Marie Johansson 2019‑11‑18
8 Hans Thimell Jan Andersson 2019‑11‑15
7 Alf Börjesson Gertrud Bohlin 2019‑11‑08
6 Ulla Liedholm Mile Calic 2019‑11‑08
5 Marie Myrhage Eva Johansson 2019‑11‑06
4 Jan Konar Birgit Andersson 2019‑11‑05
3 Oscar Hult Denny Andréasson 2019‑11‑05
2 Ann Bergqvist Egon Bodendal 2019‑11‑01
1 Anna Wallgren Nils Nordahl 2019‑10‑31