DM-lag, kval. ANMÄLAN HÄR senast 19/9

Information
Datum och tid
Tor 19 sep 2019
Typ av händelse
Tävling > Lag > SM Lag Open > DM Kval
Sista anmälningsdatum
Tor 19 sep 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny

Anmälan till DM-lag kval. Kvalen sker i öppna pooler eller på klubb.
Ni kan läsa mer om DM-lagkvalet här

Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Tor 19 sep 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Antal anmälda
30
Nr Lag Datum
30
Rasmusson
Berth Rasmusson
2019‑09‑20
29
Bogren
Ulf Bogren, Kenneth Österberg, Björn Fylke, Tommy Jeppsson, Ronny Jansson
2019‑09‑18
28
BK Tre Sang/Tjooho!
Shaun Jacobsen
2019‑09‑18
27
BK Tre Sang/Retro
Stina Holm
2019‑09‑18
26
BK Tre Sang/Yes
Zhou Ye
2019‑09‑18
25
BK Tre Sang/Carina
Lars-Einar Larsson
2019‑09‑18
24
BK Tre Sang/Optimisterna
Gunvor Leghammar
2019‑09‑18
23
BK Tre Sang/Göte Helsing
Anders Hagen
2019‑09‑18
22
BK Tre Sang/Game Over
Calle Lilliegren
2019‑09‑18
21
BK Tre Sang/Nygammalt
Åke Bergh
2019‑09‑18
20
BK Tre Sang/Englarna
Maja Engel
2019‑09‑18
19
BK Tre Sang/Stick
Stellan Andersson
2019‑09‑18
18
BK Tre Sang/ABBA
Bertil Sjölinder
2019‑09‑18
17
BK Tre Sang/4 Ess
Rosemary Pålsson
2019‑09‑18
16
BK Tre Sang/Strike
Bo Stendahl
2019‑09‑18
15
BK Tre Sang/Team Heterogena
Jörgen Andersson
2019‑09‑18
14
BK Tre Sang/En 4 Skåne
Per Mårtensson
2019‑09‑18
13
BK Tre Sang/VSOP
Anders Jonsson
2019‑09‑18
12
Sjöberg
Perry Sjöberg, Hans Olsson, Bengt Pålsson, Jan Gutenwik, Fredrik Jarlvik, Tatyana Trendafilova
2019‑09‑17
11
Snapphanarna
Björn Gustavsson, Jon Eliasson, Christer Holst, Tommy Hagelin, Peder Nilsson, Tommy Andersson
2019‑09‑17
10
Carbonnier
Pierre Carbonnier, Håkan Tjärnemo, Jonas Tjärnemo, Rolf Bengtsson, Mårten Howe
2019‑09‑16
9
Folkungarna
Bert Jehpsson, Bengt Nilsson, Fredrik Wickström, Folke Abrahamsson, Pekka Idman, Gunnar Christoffersson
2019‑09‑11
8
Team Thelma
Anders Freij, Peter Molin, Monica Molin, Jan-Eric Larsson, Björn Svensson
2019‑09‑10
7
Anatronic
Lars Jeppsson, Leif-Åke Nilsson, Jan-Åke Ohlsson, Lars-Erik Nilsson, Torsten Eriksson, Bengt Svedrell
2019‑09‑10
6
5 ESS
Jan Eriksson, Tomas Lindqvist, Björn Edvardsson, Johnny Pettersson
2019‑09‑09
5
Jannes Gäng
Jan Nilsson, Lars-Åke Nilsson, Viktor Andréasson, Christian Leo
2019‑09‑09
4
Scania Bridgekonsult
Thomas Andersson, Johan Bennet, Mats Nilsland, Björn Fallenius, Jan Becklén, Michael Lemborn
2019‑09‑02
3
Nya Rummet
Lars-Göran Niklasson, Östen Svantesson, Mats Mattsson, Klas Bellander, Tommy Kellander, Mats Holm
2019‑09‑01
2
ESSEN
Staffan Essén, Håkan Litsegård, Mats Berggren, Johan Noberius, Michael Olsson, Mats Norhager
2019‑08‑30
1
Mannen med hatten
Magnus Wegestål, Johan Andersson, Martin Gårdrup, Dan Nilsson
2019‑08‑28