Silvertävling Gröna Hissen Hjärtergrupp

Primära flikar

PlacNamnKlubb%
1Paul Jigberg
Sven-Olof Jarkvist
BK Debut
Fredagsklubben
69,09
2Eva Ströby
Per Diener
BS Damernas
BK Everfresh
60,96
3Leif Albinsson
Annelen Martinsson
BK Debut55,05
Visa hela resultatlistan … med totalt 35 par
 
Information
Datum och tid
Lör 16 nov 2019 kl 10:00-18:00
Typ av händelse
Tävling > Par > Silver
Spelplats
Bridgens Hus
Sista anmälningsdatum
Tor 14 nov 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny

Hjärtergrupp för spelare med 8-39,99 mästarpoäng.

Vi kommer att Debutpriser i denna grupp

Staravgift inkl. lunch för de som ej har kunponger är kostanden Skr 220:-

Du som kommer ensam kan vi ordna partner till, ta kontakt med Lars Haara på adress lars@haara.net i god tid. Senast 13/11 2019.

Tävling
Tävlingsledare
Carl Ek
Antal brickor
42
Antal brickor per rond
3
Startavgift
4 st Kupong BK Debut innefattar startavg. & lunch
Startavgift (junior)
3 st Kupong BK Debut se ovan
Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Tor 14 nov 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Antal anmälda
36
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
36 Eva Ströby Per Diener 2019‑11‑15
35 Lars-Erik Melander Rosemary Kaplun 2019‑11‑14
34 An Elfdahl Per Elfdahl 2019‑11‑14
33 Sven Wallerstedt Anna-Britta Wallerstedt 2019‑11‑13
32 Pia Krefting Inger Carlsson 2019‑11‑13
31 Hans Fredling Kent Eriksson 2019‑11‑13
30 Paul Jigberg Sven-Olof Jarkvist 2019‑11‑13
29 Annkie Svensson Bertil Lundbäck 2019‑11‑13
28 Gunvor Andersson Ingemar Ekstrand 2019‑11‑13
27 Eric Skoog Kristina Bergman 2019‑11‑13
26 Lotta Vulcan Jan Vulcan 2019‑11‑12
25 Lena Frerichs Britt-Inger Svensson 2019‑11‑12
24 Torsten Fribert Gun-Marie Fribert 2019‑11‑09
23 Inger Ljungmark Christine Öberg 2019‑11‑08
22 Barbro Uhlén Brita Lundberg 2019‑11‑07
21 Lillemor Eriksson Kerstin Feller 2019‑11‑07
20 Kjerstin Vermdahl Kerstin Sundberg 2019‑11‑07
19 Håkan Forsell Madelaine Roos 2019‑11‑06
18 Orvar Eeg-Olofsson Stanislaw Paledzki 2019‑11‑05
17 Madeleine Hederstierna Britt Jigberg 2019‑11‑04
16 Gert Johansson Bengt Rydén 2019‑10‑31
15 Leif Albinsson Annelen Martinsson 2019‑10‑31
14 Karin Boo Marie Ekelund 2019‑10‑31
13 Jan Wedham Klas-Göran Lundin 2019‑10‑31
12 Clas Mannheimer Bodil Mannheimer 2019‑10‑31
11 Göran Östberg Martha Gustafson 2019‑10‑31
10 Stefan Sjöberg Staffan Edström 2019‑10‑30
9 Bo Svensson Anita Lansvik 2019‑10‑29
8 Josefin Samfelt Birgitta Düring Månsson 2019‑10‑24
7 Göran Nilsson Gudrun Orvelin Nilsson 2019‑10‑24
6 Gerd Sjöholm Björn Sjöholm 2019‑10‑24
5 Kerstin Wängnerud Yvonne Sjöstrand 2019‑10‑21
4 Eva Fagerlund Rutger Fagerlund 2019‑10‑21
3 Ann Wallin Benny Wärnehall 2019‑10‑17
2 Dan Werdelin Christer Bengtström 2019‑10‑17
1 Monica Haara Lars Haara 2019‑10‑07