Paul Jones

Information
Datum och tid
Lör 28 dec 2019 kl 11:00-18:00
Typ av händelse
Tävling > Lag > Silver
Spelplats
Bridgens Hus
Sista anmälningsdatum
Tor 19 dec 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny

Tävling
Tävlingsledare
Philip Berggren
Antal brickor
42
Antal brickor per rond
14
Startavgift
200
Startavgift (junior)
100
Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Tor 19 dec 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Antal anmälda
22
Nr Lag Datum
22
Kometerna
Jan Berglund, Jan Berglund, Claes-Göran Orrö, Håkan Holgerson, Bo Ölund
2019‑12‑11
21
Uppställning
Denny Andréasson, Ragnar Andersson, Sverker Alfredsson, Tore Mattsson
2019‑12‑11
20
Alert
Bengt Anderson, Bo Andersson, Marie Myrhage, Peter Nyberg
2019‑12‑10
19
Kungbacka Join
Thore Nilsson, Lars Eklund, Roland Eliasson, Leif Landhquist
2019‑12‑10
18
Carlsons kumpaner
Patrik Clevström, Annika Corneliusson, Stefan Corneliusson, Tommy Somlo
2019‑12‑10
17
TJUT
Jenny Myrendal, Ulf Andreasson, Thomas Nilsson, Tommy Oscarsson
2019‑12‑08
16
Viva
Eric Skoog, Kristina Bergman, Lars Högblom, Birgitta Norsted
2019‑12‑08
15
Trubbe
Lars-Åke Gustafsson, May Moore, Thomas Therkelson, Jan Troberg
2019‑12‑04
14
Cosmos
Göran Selldén, Göran Selldén, Jan-Erik Åsmo, Anders Brunzell, Ronny Ovesson Ejnell
2019‑12‑04
13
Englunds vänner
Pär Ljungquist, Vivianne Norling, Gunnar Ohlson, Fredrik Norling
2019‑12‑03
12
Spader dam med knektar
Britt Larsson, Nils Nordahl, Lars Hansson, Sven Olof Jern
2019‑12‑01
11
Kungens vänner
Göran Rydell, Karin Nyberg, Ulla Berntsson, Ingvar Grahn
2019‑11‑30
10
Lonley heart club team
Oscar Hult, Hans Eriksson, Börje Brag, Matti Lepistö
2019‑11‑28
9
Svavars kumpaner
Svavar Hauksson, Gertrud Bohlin, Alf Börjesson, Börje Skoog
2019‑11‑28
8
Team Pula
Robert Bäck, Lena Petersen, Ann-Sofie Axelsson, Leif Axelsson
2019‑11‑27
7
Zlata Praha
Nils Åhlén, Tommy Gunnarsson, Gerhard Jörgensen, Johan Svensson
2019‑11‑26
6
KAGA
Carl Ek, Sören Lennartsson, Joakim Olsson, Terje Lie
2019‑11‑20
5
Ellas pojkar
Jan Konar, Jan Ahlqvist, Ella Olsson, Mats Allgöwer
2019‑11‑13
4
WARA
Lillemor Walting, Bertie Walting, Wiola Rasmussen, Flemming Rasmussen
2019‑11‑12
3
Veddige
Eva Gunnarsson, Jörgen Neldemo, Henrik Johansson, Daniel Svensson
2019‑11‑12
2
Attityd
Annika Wallén, Sven Nilsson, Annika Wallén, Hans Linusson, Agneta Persson
2019‑11‑03
1
Kompispass
Linnea Edlund, Ia Börling, Tobias Bende, Sara Wrige
2019‑10‑29