DM-mixed

PlacNamnKlubb%
1Ylva Pyykkö
Anders Erikson
BK Centrum63,13
2Lena Petersen
Robert Bäck
Frölunda BS
BK Lyx
61,88
3Karin Nyberg
Göran Rydell
Asperö-Brännö BK
Onsdagsklubben
60,97
Visa hela resultatlistan … med totalt 31 par
 
Information
Datum och tid
Lör 23 nov 2019 kl 11:00-18:30
Typ av händelse
Tävling > Par > SM Par Mixed > DM Final
Spelplats
Bridgens Hus
Sista anmälningsdatum
Ons 20 nov 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny

Tävling
Tävlingsledare
Björn Sörling
Antal brickor
42
Antal brickor per rond
2-3
Startavgift
200
Startavgift (junior)
100
Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Ons 20 nov 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Antal anmälda
31
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
31 Åke Ekener Elsa Rosenblad 2019‑11‑21
30 Birgitta Norsted Lars Högblom 2019‑11‑20
29 Pontus Lindqvist Ella Ormachea 2019‑11‑18
28 Britt Larsson Alf Börjesson 2019‑11‑18
27 Eva Johansson Thomas Therkelson 2019‑11‑18
26 Göran Karlander Eva Roos 2019‑11‑18
25 Nils-Bertil Gustafsson Gerd Wrige 2019‑11‑18
24 Stefan Palm Inger Bodebeck 2019‑11‑18
23 Moa Petersen Björn Wenander 2019‑11‑18
22 Ylva Pyykkö Anders Erikson 2019‑11‑17
21 Fredrik Norling Maritza Håkansson 2019‑11‑16
20 Mats Allgöwer Ella Olsson 2019‑11‑16
19 Lars-Åke Gustafsson May Moore 2019‑11‑15
18 Birgit Andersson Martin Lundberg 2019‑11‑14
17 Ingrid Petersen Börje Dahlberg 2019‑11‑13
16 Patrik Clevström Annika Corneliusson 2019‑11‑13
15 Anna Wallgren Jan Wedham 2019‑11‑12
14 Göran Östberg Mabel Leman 2019‑11‑12
13 Ulla Berntsson Ingvar Grahn 2019‑11‑11
12 Jan Ahlqvist Berit Fors 2019‑11‑08
11 Karin Nyberg Göran Rydell 2019‑11‑06
10 Börje Brag Kerstin Edwall 2019‑11‑06
9 Robert Bäck Lena Petersen 2019‑11‑05
8 Jan Konar Ann Bergqvist 2019‑11‑05
7 Johan Svensson Ingela Åkerberg 2019‑11‑04
6 Barbara Adielsson Nils Nordahl 2019‑11‑03
5 Pär Ljungquist Vivianne Norling 2019‑11‑03
4 Mikael Westerlund Ulla Westerlund 2019‑11‑01
3 Chatarina Andersson Tommy Grääs 2019‑10‑24
2 Annika Wallén Sven Nilsson 2019‑09‑25
1 Tobias Bende Sara Wrige 2019‑08‑15