Plattliret - BK S:t Erik

PlacNamnKlubb%
1Björn Alenfalk
Hans Kvick
Uppsalabridgen59,40
2Jan Selberg
Magnus Eriksson
Norrorts Bridge
Harplinge BK
57,81
3Peter Swensson
Mart Altmäe
Värnamo BK
BK S:t Erik
57,79
Visa hela resultatlistan … med totalt 51 par
 
Information
Datum och tid
Lör 8 feb 2020 kl 12:00-22:00
Typ av händelse
Tävling > Par > Guld
Spelplats
Kronobergsgatan 12
Sista anmälningsdatum
Ons 5 feb 2020
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny

Tävling
Tävlingsledare
Mattias Weiler
Startavgift
360 kr per spelare
Startavgift (junior)
180 kr per junior
Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Ons 5 feb 2020
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Antal anmälda
51
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
51 Joanna Tenggren Katrin Thorström 2020‑02‑05
50 Ann-Sophie Andersson Carl-Henrik Nauclér 2020‑02‑05
49 Simon Ekenberg Peter Flodqvist 2020‑02‑03
48 Peder Skaj Frederic Wrang 2020‑02‑02
47 Liv-Johanna Lindberg Hanna Willart 2020‑02‑01
46 Ivar Lichtenstein Per Söderberg 2020‑01‑31
45 Daniel Gullberg Laura Covill 2020‑01‑30
44 Alexander Sandin Castor Mann 2020‑01‑27
43 Urban Mentzer Patricia Kronbäck 2020‑01‑24
42 Thomas Karlsson Olle Wademark 2020‑01‑23
41 Björn Alenfalk Hans Kvick 2020‑01‑22
40 Roger Ahlbom Leif Holmgren 2020‑01‑22
39 Ylva Strandberg Tore Stormo 2020‑01‑21
38 Stefan Ekman Kaj Adolfsson 2020‑01‑21
37 Mikael Lindblom Mari Lindblom 2020‑01‑19
36 Mattias Forss Gunnar Schäfer 2020‑01‑19
35 Gösta Krön Jim Nilsson 2020‑01‑19
34 Peter Swensson Mart Altmäe 2020‑01‑18
33 Gudrun Strandberg Gunnar Andersson 2020‑01‑18
32 Ida Grönkvist Cecilia Rimstedt 2020‑01‑17
31 Anders Morath Johnny Östberg 2020‑01‑17
30 Ulf Lundgren Markus Bertheau 2020‑01‑17
29 Pär Ol-Mårs Bo Sundell 2020‑01‑16
28 Per Leandersson Peter Carlsson 2020‑01‑15
27 Claes Melin Henning Tingvall 2020‑01‑15
26 Kenneth Borin Bosse Wiik 2020‑01‑14
25 Johan Wahlberg Fredrik Wahlberg 2020‑01‑14
24 Håkan Tjärnemo Jonas Tjärnemo 2020‑01‑13
23 Peter Bertheau Simon Hult 2020‑01‑12
22 Magnus Arve Mats Felldin 2020‑01‑10
21 Andreas Abragi Mikael Rimstedt 2020‑01‑09
20 Stefan Westlund Håkan Lindström 2020‑01‑09
19 Göran Hammarström Mikael Arnberg 2020‑01‑08
18 Mikael Grönkvist Johan Grönkvist 2020‑01‑07
17 Marion Michielsen Per-Ola Cullin 2020‑01‑07
16 Louise Hallqvist Linnea Edlund 2020‑01‑06
15 Pierre Carbonnier Tomas Ekholm 2020‑01‑05
14 Johan Säfsten Måns Sjöqvist 2019‑12‑31
13 Ola Rimstedt Christer Eriksson 2019‑12‑30
12 Yvonne Wiseman Adam Stokka 2019‑12‑27
11 Krister Ahlesved Niklas Warne 2019‑12‑20
10 Maria Grönkvist Catharina Ahlesved 2019‑12‑13
9 Jan Selberg Magnus Eriksson 2019‑12‑10
8 Tommy Bergdahl Lars Andersson 2019‑12‑05
7 Christer Gällström Allan Christensen 2019‑12‑04
6 PG Eliasson Gunnar Elmroth 2019‑11‑29
5 Joakim Nordlindh Lars Ramquist 2019‑11‑26
4 Bo Ericson Lars Ericson 2019‑11‑25
3 Andreas Westman Marie Rylander 2019‑11‑21
2 Peggy Nyholm Suzanne Lemborn 2019‑11‑09
1 Erik Gulliksson Michael Lemborn 2019‑11‑08