Plattliret

PlacNamnKlubb%
1Mats Axdorph
Olle Wademark
BK S:t Erik
Norrorts Bridge
56,34
2Lars Ericson
Mats Sjöberg
Gävle BK
Filbyter Bridge
56,15
3Peter Törnblom
Kenneth Borin
BK S:t Erik56,11
Visa hela resultatlistan
 
Information
Datum och tid
Lör 2 feb 2019
Typ av händelse
Tävling > Par > Guld
Spelplats
Stockholm
Sista anmälningsdatum
Ons 30 jan 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny

Tävling
Tävlingsledare
Mattias Weiler
Antal brickor
60
Antal brickor per rond
2
Startavgift
360
Startavgift (junior)
180
Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Ons 30 jan 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Antal anmälda
55
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
55 Elisabeth Nordling Yvonne Flodqvist 2019‑01‑30
54 Roger Törnkvist Micael Blomdahl 2019‑01‑28
53 Peter Törnblom Kenneth Borin 2019‑01‑28
52 Maria Grönkvist Catharina Ahlesved 2019‑01‑25
51 Henning Tingvall Mi Andrén 2019‑01‑24
50 Peder Skaj Bengt Stahre 2019‑01‑23
49 Mårten Gustawsson Börje Primér 2019‑01‑22
48 Björn Alenfalk Mats Johansson 2019‑01‑21
47 Lennart Eriksson Hjalmar Sandblom 2019‑01‑21
46 Johan Grönkvist Thomas Brehmer 2019‑01‑21
45 Daniel Sivelind Jonas Engström 2019‑01‑19
44 Kathrine Bertheau Lars Andersson 2019‑01‑18
43 Tommy Bergdahl Henrik Wegnelius 2019‑01‑18
42 Hans Hultqvist Sten Lindbäck 2019‑01‑18
41 Gudrun Strandberg Göran Ryman 2019‑01‑18
40 Charlotta Jönsson Per-Inge Helmertz 2019‑01‑17
39 Pernilla Näs Thomas Karlsson 2019‑01‑17
38 Per Flerén Peder Jensen 2019‑01‑17
37 Martin Mellgren Torbjörn Arffman 2019‑01‑16
36 Mart Altmäe Per Hallberg 2019‑01‑16
35 Teo Bodin Castor Mann 2019‑01‑15
34 PG Eliasson Gunnar Elmroth 2019‑01‑15
33 Torbjörn Gustavsson Per Clarin 2019‑01‑14
32 Magnus Arve Mats Felldin 2019‑01‑14
31 Per-Arne Karlsson Jonas Petersson 2019‑01‑14
30 UllaBritt Goldberg Lars Goldberg 2019‑01‑13
29 Mikael Lindblom Jan Andersson 2019‑01‑12
28 Stefan Ekman Anonymous 2019‑01‑11
27 Börje Brag Eva Zarins 2019‑01‑11
26 Staffan Rockler Lars-Eije Svensson 2019‑01‑10
25 Magnus Ekman Peter Carlsson 2019‑01‑10
24 Stefan Olausson Jesper Rundin 2019‑01‑10
23 Niclas Johansson Göran Linerudt 2019‑01‑09
22 Börje Rudenstål Jesper Törnlund 2019‑01‑09
21 Mikael Grönkvist Ida Grönkvist 2019‑01‑08
20 Jan Becklén Jan Clementsson 2019‑01‑07
19 Sanna Clementsson Alexander Sandin 2019‑01‑07
18 Fredrik Wahlberg Markus Bertheau 2019‑01‑07
17 Johan Nilsson Måns Sjöqvist 2019‑01‑07
16 Mats Axdorph Olle Wademark 2019‑01‑07
15 Tommy Gunnarsson Tommi Ramstedt 2019‑01‑03
14 Pär Ol-Mårs Patric Holmberg 2019‑01‑02
13 Tatyana Trendafilova Michael Lemborn 2019‑01‑02
12 Emanuel Unge Linus Dahlström 2019‑01‑02
11 Suzanne Lemborn Erik Gulliksson 2018‑12‑31
10 Magnus Eriksson Jan Selberg 2018‑12‑30
9 Pierre Carbonnier Tomas Ekholm 2018‑12‑21
8 Matias Rohrberg Daniel Gullberg 2018‑12‑18
7 Johnny Östberg Krister Ahlesved 2018‑12‑05
6 Andreas Abragi Martin Löfgren 2018‑12‑03
5 Leif Ruthström Tore Stormo 2018‑11‑29
4 Björn Wenneberg Thomas Ivarsson 2018‑11‑23
3 Simon Bech Erik Fryklund 2018‑11‑23
2 Eva Gunnarsson Nils Åhlén 2018‑11‑11
1 Lars Ericson Mats Sjöberg 2018‑10‑18