Gävleguldet

PlacNamnKlubb%
1Adam Stokka
Yvonne Wiseman
BK S:t Erik
Filbyter Bridge
63,11
2Sune Fager
Rune Pettersson
Gävle BK59,86
3Simon Hult
Jan Clementsson
BK S:t Erik
Malmö BK
58,34
Visa hela resultatlistan
 
Information
Datum och tid
Lör 5 jan 2019 kl 10:00-19:00
Typ av händelse
Tävling > Par > Guld
Spelplats
Gävle
Sista anmälningsdatum
Tis 1 jan 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny

Tävling
Tävlingsledare
Ryszard Sliwinski
Antal brickor
58
Antal brickor per rond
2
Startavgift
300
Startavgift (junior)
150
Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Tis 1 jan 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Maximalt antal
40
Antal anmälda
41
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
( 41 ) Christina Westberg Christina Westberg Reserv
40 Hans Kvick Ben Hayes 2018‑11‑22
39 Staffan Hedman Andreas Westman 2018‑11‑21
38 Carina Sjöblom Bo Sundström 2018‑11‑21
37 Johnny Östberg Jan Selberg 2018‑11‑09
36 Björn Wenneberg Göran Selldén 2018‑10‑29
35 Louise Hallqvist Ylva Johansson 2018‑10‑28
34 Torbjörn Gustavsson Per Clarin 2018‑10‑28
33 Simon Hult Jan Clementsson 2018‑10‑26
32 Johnny Karlsson Lars Karlsson 2018‑10‑25
31 Ulf Nohrén Rolf Scherdin 2018‑10‑24
30 Ola Rimstedt Kathrine Bertheau 2018‑10‑22
29 Adam Stokka Yvonne Wiseman 2018‑10‑19
28 Tommi Ramstedt Joachim Börgel 2018‑10‑17
27 Wilhelm Groth Jan-Håkan Andersson 2018‑10‑17
26 Emma Övelius Sanna Clementsson 2018‑10‑16
25 Kjell Carlsson Pernilla Andreasson 2018‑10‑09
24 Lars Andersson Tommy Bergdahl 2018‑10‑02
23 Roger Ahlbom Lars-Göran Östlund 2018‑09‑27
22 Jan Fransson Anders Wike 2018‑09‑25
21 Kjell Holmgren Leif Holmgren 2018‑09‑15
20 Cristina Ringström Per Gjellan 2018‑09‑04
19 Thomas Ivarsson Lars Ramquist 2018‑09‑04
18 Alexander Sandin Bo Sundell 2018‑09‑01
17 Dan Bylund Helena Strömberg 2018‑08‑27
16 Kristina Jönsson Daniel Jönsson 2018‑08‑27
15 Sune Fager Rune Pettersson 2018‑08‑26
14 Joakim Möller Mats Johansson 2018‑08‑22
13 Eleonore Kronbäck Helena Wallin 2018‑08‑16
12 Bo Ericson Lars Ericson 2018‑08‑15
11 Peter Swensson Peder Linder 2018‑08‑13
10 Bengt-Erik Efraimsson Anna Zack Efraimsson 2018‑08‑13
9 Gudrun Strandberg Patricia Kronbäck 2018‑08‑11
8 Erik Gulliksson Tore Stormo 2018‑08‑11
7 Michael Lemborn Ylva Strandberg 2018‑08‑09
6 Suzanne Lemborn Simon Ekenberg 2018‑08‑09
5 PG Eliasson Gunnar Elmroth 2018‑08‑07
4 Peggy Nyholm Jens Brodin 2018‑08‑07
3 Erika Rodin Emanuel Unge 2018‑08‑05
2 Olle Wademark Daniel Eriksson 2018‑07‑20
1 Peter Backlund PO Sundelin 2018‑07‑18