Enda Divisionen

Alla Matcher ska vara färdigspelade 2020-01-26

Eksjö Har dragit sig ur så de behöver ni inte kontakta.

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
Curt Petersson 8 4-4-0 659 - 345 1,910 160
2 Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
Bo Gisslander 8 4-4-0 648 - 339 1,912 158
3 Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
Nils Blomén 8 5-3-0 524 - 364 1,440 148
4 Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
Kurt Andersson 8 3-3-2 459 - 344 1,334 135
5 Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
Rose-Marie Jarl 8 3-3-2 395 - 387 1,021 121
6 Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
Sven Karlsson 8 2-2-4 374 - 411 0,910 111
7 Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
Jan Johansson 8 2-2-4 324 - 405 0,800 102
8 Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
Yvonne J:son Melander 8 2-1-5 362 - 525 0,690 95
9 Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
Ingrid Larsson 8 0-0-8 179 - 804 0,223 21
Rond 10 [speldag]
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
79‑45
Halvlek 1: 41‑12
Halvlek 2: 38‑33
21 ‑ 9
2 Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
43‑98
Halvlek 1: 18‑48
Halvlek 2: 25‑50
5 ‑ 25
3 Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
40‑91
Halvlek 1: 20‑47
Halvlek 2: 20‑44
6 ‑ 24
4 Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
18‑78
Halvlek 1: 9‑51
Halvlek 2: 9‑27
4 ‑ 25
5 Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
---Frirond---
Rond 11 [speldag]
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
50‑30
Halvlek 1: 14‑20
Halvlek 2: 36‑10
19 ‑ 11
2 Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
27‑99
Halvlek 1: 23‑48
Halvlek 2: 4‑51
2 ‑ 25
3 Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
39‑69
Halvlek 1: 12‑31
Halvlek 2: 27‑38
9 ‑ 21
4 Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
47‑41
Halvlek 1: 24‑34
Halvlek 2: 23‑7
16 ‑ 14
5 Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
---Frirond---
Rond 12 [speldag]
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
21‑89
Halvlek 1: 9‑39
Halvlek 2: 12‑50
3 ‑ 25
2 Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
8‑68
Halvlek 1: 4‑25
Halvlek 2: 4‑43
4 ‑ 25
3 Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
90‑94
Halvlek 1: 66‑29
Halvlek 2: 24‑65
14 ‑ 16
4 Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
89‑60
Halvlek 1: 49‑9
Halvlek 2: 40‑51
20 ‑ 10
5 Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
---Frirond---
Rond 13 [speldag]
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
89‑27
Halvlek 1: 52‑1
Halvlek 2: 37‑26
25 ‑ 4
2 Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
54‑48
Halvlek 1: 28‑31
Halvlek 2: 26‑17
16 ‑ 14
3 Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
54‑34
Halvlek 1: 25‑20
Halvlek 2: 29‑14
19 ‑ 11
4 Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
59‑47
Halvlek 1: 42‑18
Halvlek 2: 17‑29
17 ‑ 13
5 Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
---Frirond---
Rond 14 [speldag]
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
156‑9
Halvlek 1: 82‑8
Halvlek 2: 74‑1
25 ‑ 0
2 Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
W.O.
Halvlek 1: 0‑0
Halvlek 2: 0‑0
15 ‑ 15
3 Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
48‑44
Halvlek 1: 12‑24
Halvlek 2: 36‑20
16 ‑ 14
4 Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
62‑29
Halvlek 1: 28‑23
Halvlek 2: 34‑6
21 ‑ 9
5 Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
---Frirond---
Rond 15 [speldag]
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
12‑71
Halvlek 1: 3‑47
Halvlek 2: 9‑24
4 ‑ 25
2 Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
96‑12
Halvlek 1: 40‑7
Halvlek 2: 56‑5
25 ‑ 1
3 Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
46‑15
Halvlek 1: 26‑4
Halvlek 2: 20‑11
21 ‑ 9
4 Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
48‑62
Halvlek 1: 13‑39
Halvlek 2: 35‑23
13 ‑ 17
5 Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
---Frirond---
Rond 16 [speldag]
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
64‑55
Halvlek 1: 33‑22
Halvlek 2: 31‑33
16 ‑ 14
2 Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
60‑70
Halvlek 1: 43‑26
Halvlek 2: 17‑44
13 ‑ 17
3 Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
91‑11
Halvlek 1: 44‑3
Halvlek 2: 47‑8
25 ‑ 1
4 Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
74‑48
Halvlek 1: 25‑17
Halvlek 2: 49‑31
20 ‑ 10
5 Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
---Frirond---
Rond 17 [speldag]
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
47‑48
Halvlek 1: 29‑16
Halvlek 2: 18‑32
15 ‑ 15
2 Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
27‑70
Halvlek 1: 3‑52
Halvlek 2: 24‑18
7 ‑ 23
3 Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
41‑38
Halvlek 1: 18‑15
Halvlek 2: 23‑23
15 ‑ 15
4 Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
32‑93
Halvlek 1: 32‑41
Halvlek 2: 0‑52
4 ‑ 25
5 Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
---Frirond---
Rond 18 [speldag]
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Vaggeryd 2
Vaggeryd 2
Yvonne J:son Melander [55581]
Birgit Danielsson [12401]
Ingvar Arkenström [25312]
Bengt-Olof Magnusson [17694]
Leif Haegerstam [6871]
Ronny Randow [89642]
Värnamo Curt
Värnamo Curt
Curt Petersson [9118]
Per Green [81753]
Olof Danås [57931]
Sigvard Holmström [850]
Gunnar Ågren [751]
22‑148
Halvlek 1: 22‑74
Halvlek 2: 0‑74
0 ‑ 25
2 Vaggeryd Kurt
Vaggeryd Kurt
Kurt Andersson [6878]
Göran Nilsson [6865]
Bo Ekström [7718]
Frank Persson [12688]
Leif Haegerstam [6871]
Värnamo Rosa
Värnamo Rosa
Rose-Marie Jarl [10408]
Gunilla Åhlander [10390]
Stina Lysebring [49220]
Katarina Johansson [33743]
Lennart Karlsson [60996]
51‑66
Halvlek 1: 40‑34
Halvlek 2: 11‑32
12 ‑ 18
3 Smålandstenar BK "Jan"
Smålandstenar BK "Jan"
Jan Johansson [49914]
Gösta Stenberg [36388]
Christer Andersson [48289]
Lennart Heljemo [49467]
Gun-Mari Boqvist [49465]
Lars-Göran Stenberg [48706]
Bo-Göran Alexandersson [82813]
Bredaryd Gisslander
Bredaryd Gisslander
Bo Gisslander [51029]
Sören Axelsson [8192]
Lars Hermansson [89595]
Bengt Collryd [6884]
Claes-Erik Andersson [32035]
38‑98
Halvlek 1: 32‑42
Halvlek 2: 6‑56
4 ‑ 25
4 Bredaryd Blomen
Bredaryd Blomen
Nils Blomén [24652]
Stefan Andersson [46600]
Göran Nilsson [24350]
Stefan Nilsson [46593]
Anders Karlsson [17874]
Värnamo Karlsson
Värnamo Karlsson
Sven Karlsson [82049]
Christer Andersson [10398]
Arild Stubberöd [44394]
Monica Enberg [88510]
Stig Svensson [10396]
56‑41
Halvlek 1: 32‑9
Halvlek 2: 24‑32
18 ‑ 12
5 Värnamo Rimi
Värnamo Rimi
Ingrid Larsson [47112]
Ivanna Karlsson [89081]
Rubi Englund [41077]
Monica Ericsson [89087]
Inger Hult [41047]
Tom Lindén [40461]
---Frirond---