Tisdag 4

Speldagar 21/1, 11/2, 10/3, 14/4, 12/5

Efter avslutad serie flyttas de två sista lagen ner till Tisdag 5

Vid flytt av match - skicka mail till carl.ek@telia.com

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 BS Damerna De Starka
BS Damerna De Starka
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Helle Lehes [50147]
Åsa Berndtsson [52690]
Lena Starkenberg 2 2-0-0 122 - 80 1,525 28,32
2 Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ulla Sallin [27402]
Mahin Pettersson [27490]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
Inga Appelqvist [31328]
Gunvor Ragnar [19739]
Elsa Rosenblad [41406]
Ulla Holmer 2 1-0-1 138 - 101 1,366 23,93
3 Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Lars Hansson [40795]
Sven Olof Jern [40796]
Jan Södergren [59521]
Josefin Samfelt 2 1-0-1 130 - 124 1,048 20,92
4 Askim & Co In Trouble Water
Askim & Co In Trouble Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
Göran Nilsson [59367]
Sven Nilsson [53041]
Ann-Christin Carlsson [90650]
Camilla Löfstedt 1 1-0-0 60 - 42 1,429 13,90
5 Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rut Hillensjö [57830]
Evert Lindholm [47445]
Anita Lindholm [47446]
Yvonne Falk 2 0-0-2 78 - 117 0,667 11,94
6 Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
Bo Hillström [53213]
Christer Gundewall [52366]
Magnus Levin [44385]
Erik Månsson [39970]
Tomas Ryden 1 0-0-1 15 - 79 0,190 0,99
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ulla Sallin [27402]
Mahin Pettersson [27490]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
Inga Appelqvist [31328]
Gunvor Ragnar [19739]
Elsa Rosenblad [41406]
Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Lars Hansson [40795]
Sven Olof Jern [40796]
Jan Södergren [59521]
59‑86
Halvlek 1: 11‑50
Halvlek 2: 48‑36
4,92 ‑ 15,08
2 Askim & Co In Trouble Water
Askim & Co In Trouble Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
Göran Nilsson [59367]
Sven Nilsson [53041]
Ann-Christin Carlsson [90650]
Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
Bo Hillström [53213]
Christer Gundewall [52366]
Magnus Levin [44385]
Erik Månsson [39970]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 BS Damerna De Starka
BS Damerna De Starka
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Helle Lehes [50147]
Åsa Berndtsson [52690]
Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rut Hillensjö [57830]
Evert Lindholm [47445]
Anita Lindholm [47446]
57‑36
Halvlek 1: 29‑16
Halvlek 2: 28‑20
14,16 ‑ 5,84
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ulla Sallin [27402]
Mahin Pettersson [27490]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
Inga Appelqvist [31328]
Gunvor Ragnar [19739]
Elsa Rosenblad [41406]
Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
Bo Hillström [53213]
Christer Gundewall [52366]
Magnus Levin [44385]
Erik Månsson [39970]
79‑15
Halvlek 1: 34‑5
Halvlek 2: 45‑10
19,01 ‑ 0,99
2 Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Lars Hansson [40795]
Sven Olof Jern [40796]
Jan Södergren [59521]
BS Damerna De Starka
BS Damerna De Starka
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Helle Lehes [50147]
Åsa Berndtsson [52690]
44‑65
Halvlek 1: 17‑32
Halvlek 2: 27‑33
5,84 ‑ 14,16
3 Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rut Hillensjö [57830]
Evert Lindholm [47445]
Anita Lindholm [47446]
Askim & Co In Trouble Water
Askim & Co In Trouble Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
Göran Nilsson [59367]
Sven Nilsson [53041]
Ann-Christin Carlsson [90650]
42‑60
Halvlek 1: 19‑16
Halvlek 2: 23‑44
6,10 ‑ 13,90
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ulla Sallin [27402]
Mahin Pettersson [27490]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
Inga Appelqvist [31328]
Gunvor Ragnar [19739]
Elsa Rosenblad [41406]
BS Damerna De Starka
BS Damerna De Starka
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Helle Lehes [50147]
Åsa Berndtsson [52690]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
Bo Hillström [53213]
Christer Gundewall [52366]
Magnus Levin [44385]
Erik Månsson [39970]
Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rut Hillensjö [57830]
Evert Lindholm [47445]
Anita Lindholm [47446]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Lars Hansson [40795]
Sven Olof Jern [40796]
Jan Södergren [59521]
Askim & Co In Trouble Water
Askim & Co In Trouble Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
Göran Nilsson [59367]
Sven Nilsson [53041]
Ann-Christin Carlsson [90650]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ulla Sallin [27402]
Mahin Pettersson [27490]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
Inga Appelqvist [31328]
Gunvor Ragnar [19739]
Elsa Rosenblad [41406]
Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rut Hillensjö [57830]
Evert Lindholm [47445]
Anita Lindholm [47446]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 BS Damerna De Starka
BS Damerna De Starka
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Helle Lehes [50147]
Åsa Berndtsson [52690]
Askim & Co In Trouble Water
Askim & Co In Trouble Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
Göran Nilsson [59367]
Sven Nilsson [53041]
Ann-Christin Carlsson [90650]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Lars Hansson [40795]
Sven Olof Jern [40796]
Jan Södergren [59521]
Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
Bo Hillström [53213]
Christer Gundewall [52366]
Magnus Levin [44385]
Erik Månsson [39970]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ulla Sallin [27402]
Mahin Pettersson [27490]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
Inga Appelqvist [31328]
Gunvor Ragnar [19739]
Elsa Rosenblad [41406]
Askim & Co In Trouble Water
Askim & Co In Trouble Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
Göran Nilsson [59367]
Sven Nilsson [53041]
Ann-Christin Carlsson [90650]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Lars Hansson [40795]
Sven Olof Jern [40796]
Jan Södergren [59521]
Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rut Hillensjö [57830]
Evert Lindholm [47445]
Anita Lindholm [47446]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
Bo Hillström [53213]
Christer Gundewall [52366]
Magnus Levin [44385]
Erik Månsson [39970]
BS Damerna De Starka
BS Damerna De Starka
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Helle Lehes [50147]
Åsa Berndtsson [52690]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑