Måndag 1

Speldagar 20/1, 10/2 ,9/3, 6/4, 4/5

Efter avslutad serie flyttas de två sista lagen ned till Måndag 2

Vid flytt av match - skicka mail till carl.ek@telia.com

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Finlirarna
Finlirarna
Per Sjöberg [2494]
Tomas Andgren [49953]
Kjell Berndtsson [4970]
Jacob Kleiven [29713]
Per Sjöberg 2 2-0-0 175 - 75 2,333 34,79
2 Lonely Heart Team
Lonely Heart Team
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Matti Lepistö [14649]
Hans Eriksson [4844]
Oscar Hult 1 1-0-0 125 - 33 3,788 20,00
3 Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
Birgit Andersson [5116]
Ann Bergqvist [32898]
Jan Konar [9717]
Berit Fors [4807]
Jan Ahlqvist 2 1-0-1 134 - 180 0,744 17,42
4 Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
Torbjörn Kåreke [13038]
Tobias Bende [27672]
Sara Wrige [55530]
Gunnar Jansson 1 0-0-1 55 - 83 0,663 4,77
5 Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
Ulla Westerlund [10090]
Björn Wenander [4856]
Bengt Pagoldh [78230]
Ulla Berntsson [11235]
Sten Pagold 2 0-0-2 75 - 193 0,389 3,02
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
Birgit Andersson [5116]
Ann Bergqvist [32898]
Jan Konar [9717]
Berit Fors [4807]
Lonely Heart Team
Lonely Heart Team
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Matti Lepistö [14649]
Hans Eriksson [4844]
33‑125
Halvlek 1: 13‑89
Halvlek 2: 20‑36
0,00 ‑ 20,00
2 Finlirarna
Finlirarna
Per Sjöberg [2494]
Tomas Andgren [49953]
Kjell Berndtsson [4970]
Jacob Kleiven [29713]
Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
Ulla Westerlund [10090]
Björn Wenander [4856]
Bengt Pagoldh [78230]
Ulla Berntsson [11235]
92‑20
Halvlek 1: 53‑6
Halvlek 2: 39‑14
19,56 ‑ 0,44
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
Birgit Andersson [5116]
Ann Bergqvist [32898]
Jan Konar [9717]
Berit Fors [4807]
Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
Ulla Westerlund [10090]
Björn Wenander [4856]
Bengt Pagoldh [78230]
Ulla Berntsson [11235]
101‑55
Halvlek 1: 45‑21
Halvlek 2: 56‑34
17,42 ‑ 2,58
2 Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
Torbjörn Kåreke [13038]
Tobias Bende [27672]
Sara Wrige [55530]
Finlirarna
Finlirarna
Per Sjöberg [2494]
Tomas Andgren [49953]
Kjell Berndtsson [4970]
Jacob Kleiven [29713]
55‑83
Halvlek 1: 47‑10
Halvlek 2: 8‑73
4,77 ‑ 15,23
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Lonely Heart Team
Lonely Heart Team
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Matti Lepistö [14649]
Hans Eriksson [4844]
Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
Ulla Westerlund [10090]
Björn Wenander [4856]
Bengt Pagoldh [78230]
Ulla Berntsson [11235]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
Torbjörn Kåreke [13038]
Tobias Bende [27672]
Sara Wrige [55530]
Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
Birgit Andersson [5116]
Ann Bergqvist [32898]
Jan Konar [9717]
Berit Fors [4807]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Lonely Heart Team
Lonely Heart Team
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Matti Lepistö [14649]
Hans Eriksson [4844]
Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
Torbjörn Kåreke [13038]
Tobias Bende [27672]
Sara Wrige [55530]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Finlirarna
Finlirarna
Per Sjöberg [2494]
Tomas Andgren [49953]
Kjell Berndtsson [4970]
Jacob Kleiven [29713]
Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
Birgit Andersson [5116]
Ann Bergqvist [32898]
Jan Konar [9717]
Berit Fors [4807]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
Torbjörn Kåreke [13038]
Tobias Bende [27672]
Sara Wrige [55530]
Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
Ulla Westerlund [10090]
Björn Wenander [4856]
Bengt Pagoldh [78230]
Ulla Berntsson [11235]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Lonely Heart Team
Lonely Heart Team
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Matti Lepistö [14649]
Hans Eriksson [4844]
Finlirarna
Finlirarna
Per Sjöberg [2494]
Tomas Andgren [49953]
Kjell Berndtsson [4970]
Jacob Kleiven [29713]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑