Tisdag 5

Spelas tisdagarna 10/9, 1/10, 22/10, 19/11, 10/12.

Efter avslutad serie flyttas ettan och tvåan till Tisdag 4.

Vid flytt av match - fyll i detta formulär
Flyttade matcher (uppdateras manuellt)

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Debut Uppstickarna
Debut Uppstickarna
Folke Grauers [57805]
Benny Wärnehall [49313]
Thomas Almén [59547]
Claes Bühler [14621]
Folke Grauers 1 1-0-0 106 - 17 6,235 20,00
2 Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
Ulla Holmer 1 1-0-0 79 - 34 2,324 17,69
3 Debut in Troubled Water
Debut in Troubled Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Göran Nilsson [59367]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
Camilla Löfstedt 1 1-0-0 48 - 33 1,455 13,34
4 Askim Fyrklövern
Askim Fyrklövern
Gull-Britt Wikberg [85872]
Otto Wikberg [85871]
Bengt Bostedt [26723]
Kajsa Haglöf [30246]
Gull-Britt Wikberg 1 0-0-1 33 - 48 0,688 6,66
5 Askim Irene
Askim Irene
Irene Hugosson [86657]
Jan Hugosson [89600]
Per Granström [33030]
Noomi Granström [33031]
Irene Hugosson 1 0-0-1 34 - 79 0,430 2,31
6 Kronhusjuvelerna
Kronhusjuvelerna
Anna Wallgren [25447]
Anna Wallgren 0 0-0-0 0 - 0 0,00
7 Everfresh Hagen
Everfresh Hagen
Tore Andersson [46276]
Tore Andersson 0 0-0-0 0 - 0 0,00
8 Elgubbar
Elgubbar
Jean Basmanji [47104]
Annerita Björklund [44975]
Pontus Lindqvist [34848]
Bo Werner [26564]
Nils Nordahl [3075]
Jean Basmanji 1 0-0-1 17 - 106 0,160 0,00
Rond 1 2019-09-10
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Askim Irene
Askim Irene
Irene Hugosson [86657]
Jan Hugosson [89600]
Per Granström [33030]
Noomi Granström [33031]
Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
34‑79
Halvlek 1: 7‑51
Halvlek 2: 27‑28
2,31 ‑ 17,69
2 Askim Fyrklövern
Askim Fyrklövern
Gull-Britt Wikberg [85872]
Otto Wikberg [85871]
Bengt Bostedt [26723]
Kajsa Haglöf [30246]
Debut in Troubled Water
Debut in Troubled Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Göran Nilsson [59367]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
33‑48
Halvlek 1: 6‑21
Halvlek 2: 27‑27
6,66 ‑ 13,34
3 Debut Uppstickarna
Debut Uppstickarna
Folke Grauers [57805]
Benny Wärnehall [49313]
Thomas Almén [59547]
Claes Bühler [14621]
Elgubbar
Elgubbar
Jean Basmanji [47104]
Annerita Björklund [44975]
Pontus Lindqvist [34848]
Bo Werner [26564]
Nils Nordahl [3075]
106‑17
Halvlek 1: 54‑12
Halvlek 2: 52‑5
20,00 ‑ 0,00
4 Everfresh Hagen
Everfresh Hagen
Tore Andersson [46276]
Kronhusjuvelerna
Kronhusjuvelerna
Anna Wallgren [25447]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 2 2019-10-01
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Askim Fyrklövern
Askim Fyrklövern
Gull-Britt Wikberg [85872]
Otto Wikberg [85871]
Bengt Bostedt [26723]
Kajsa Haglöf [30246]
Askim Irene
Askim Irene
Irene Hugosson [86657]
Jan Hugosson [89600]
Per Granström [33030]
Noomi Granström [33031]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Debut Uppstickarna
Debut Uppstickarna
Folke Grauers [57805]
Benny Wärnehall [49313]
Thomas Almén [59547]
Claes Bühler [14621]
Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Kronhusjuvelerna
Kronhusjuvelerna
Anna Wallgren [25447]
Debut in Troubled Water
Debut in Troubled Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Göran Nilsson [59367]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Elgubbar
Elgubbar
Jean Basmanji [47104]
Annerita Björklund [44975]
Pontus Lindqvist [34848]
Bo Werner [26564]
Nils Nordahl [3075]
Everfresh Hagen
Everfresh Hagen
Tore Andersson [46276]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 3 2019-10-22
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Debut Uppstickarna
Debut Uppstickarna
Folke Grauers [57805]
Benny Wärnehall [49313]
Thomas Almén [59547]
Claes Bühler [14621]
Askim Fyrklövern
Askim Fyrklövern
Gull-Britt Wikberg [85872]
Otto Wikberg [85871]
Bengt Bostedt [26723]
Kajsa Haglöf [30246]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Kronhusjuvelerna
Kronhusjuvelerna
Anna Wallgren [25447]
Askim Irene
Askim Irene
Irene Hugosson [86657]
Jan Hugosson [89600]
Per Granström [33030]
Noomi Granström [33031]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Elgubbar
Elgubbar
Jean Basmanji [47104]
Annerita Björklund [44975]
Pontus Lindqvist [34848]
Bo Werner [26564]
Nils Nordahl [3075]
Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Everfresh Hagen
Everfresh Hagen
Tore Andersson [46276]
Debut in Troubled Water
Debut in Troubled Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Göran Nilsson [59367]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 4 2019-11-19
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Kronhusjuvelerna
Kronhusjuvelerna
Anna Wallgren [25447]
Debut Uppstickarna
Debut Uppstickarna
Folke Grauers [57805]
Benny Wärnehall [49313]
Thomas Almén [59547]
Claes Bühler [14621]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Elgubbar
Elgubbar
Jean Basmanji [47104]
Annerita Björklund [44975]
Pontus Lindqvist [34848]
Bo Werner [26564]
Nils Nordahl [3075]
Askim Fyrklövern
Askim Fyrklövern
Gull-Britt Wikberg [85872]
Otto Wikberg [85871]
Bengt Bostedt [26723]
Kajsa Haglöf [30246]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Debut in Troubled Water
Debut in Troubled Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Göran Nilsson [59367]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
Askim Irene
Askim Irene
Irene Hugosson [86657]
Jan Hugosson [89600]
Per Granström [33030]
Noomi Granström [33031]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
Everfresh Hagen
Everfresh Hagen
Tore Andersson [46276]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 5 2019-12-10
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Elgubbar
Elgubbar
Jean Basmanji [47104]
Annerita Björklund [44975]
Pontus Lindqvist [34848]
Bo Werner [26564]
Nils Nordahl [3075]
Kronhusjuvelerna
Kronhusjuvelerna
Anna Wallgren [25447]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Debut in Troubled Water
Debut in Troubled Water
Camilla Löfstedt [57941]
Boel Englund [57829]
Göran Nilsson [59367]
Gudrun Orvelin Nilsson [59540]
Debut Uppstickarna
Debut Uppstickarna
Folke Grauers [57805]
Benny Wärnehall [49313]
Thomas Almén [59547]
Claes Bühler [14621]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Everfresh Pumorna
Everfresh Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marianne Källfelt [26560]
Askim Fyrklövern
Askim Fyrklövern
Gull-Britt Wikberg [85872]
Otto Wikberg [85871]
Bengt Bostedt [26723]
Kajsa Haglöf [30246]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Everfresh Hagen
Everfresh Hagen
Tore Andersson [46276]
Askim Irene
Askim Irene
Irene Hugosson [86657]
Jan Hugosson [89600]
Per Granström [33030]
Noomi Granström [33031]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑