Tisdag 4

Spelas tisdagarna 3/9, 24/9, 15/10, 12/11, 3/12.

Efter avslutad serie flyttas ettan och tvåan till Tisdag 3.

Vid flytt av match - fyll i detta formulär
Flyttade matcher (uppdateras manuellt)

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Bertil Hansson [65912]
Lars Hansson [40795]
Josefin Samfelt 1 1-0-0 83 - 32 2,594 18,29
2 BS Damernas De starka
BS Damernas De starka
Lena Starkenberg [28552]
Åsa Berndtsson [52690]
Helle Lehes [50147]
Eva Thorsson [4963]
Lena Starkenberg 2 0-1-1 78 - 128 0,609 11,96
3 Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rodny Carlsson [57784]
Jan-Olof Siby [26821]
Rut Hillensjö [57830]
Yvonne Falk 1 0-1-0 56 - 56 1,000 10,00
4 KBA 17
KBA 17
Tommy Adlerberth [48363]
Håkan Söderström [59677]
Lennart Isaksson [27805]
Cenneth Olsson [58830]
Tommy Adlerberth 1 0-1-0 56 - 56 1,000 10,00
5 Surplus
Surplus
Lars-Olof Månsson [48142]
Helena Kahu [30982]
Tomas Ekvall [41834]
Ralf Nilsson [45037]
Lars-Olof Månsson 1 0-1-0 45 - 46 0,978 9,75
6 Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
Tomas Ryden 0 0-0-0 0 - 0 0,00
Rond 1 2019-09-03
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
10 Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
Surplus
Surplus
Lars-Olof Månsson [48142]
Helena Kahu [30982]
Tomas Ekvall [41834]
Ralf Nilsson [45037]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
11 Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rodny Carlsson [57784]
Jan-Olof Siby [26821]
Rut Hillensjö [57830]
KBA 17
KBA 17
Tommy Adlerberth [48363]
Håkan Söderström [59677]
Lennart Isaksson [27805]
Cenneth Olsson [58830]
56‑56
Halvlek 1: 14‑41
Halvlek 2: 42‑15
10,00 ‑ 10,00
12 Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Bertil Hansson [65912]
Lars Hansson [40795]
BS Damernas De starka
BS Damernas De starka
Lena Starkenberg [28552]
Åsa Berndtsson [52690]
Helle Lehes [50147]
Eva Thorsson [4963]
83‑32
Halvlek 1: 25‑17
Halvlek 2: 58‑15
18,29 ‑ 1,71
Rond 2 2019-09-24
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
10 Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rodny Carlsson [57784]
Jan-Olof Siby [26821]
Rut Hillensjö [57830]
Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
11 BS Damernas De starka
BS Damernas De starka
Lena Starkenberg [28552]
Åsa Berndtsson [52690]
Helle Lehes [50147]
Eva Thorsson [4963]
Surplus
Surplus
Lars-Olof Månsson [48142]
Helena Kahu [30982]
Tomas Ekvall [41834]
Ralf Nilsson [45037]
46‑45
Halvlek 1: 17‑17
Halvlek 2: 29‑28
10,25 ‑ 9,75
12 KBA 17
KBA 17
Tommy Adlerberth [48363]
Håkan Söderström [59677]
Lennart Isaksson [27805]
Cenneth Olsson [58830]
Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Bertil Hansson [65912]
Lars Hansson [40795]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 3 2019-10-15
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
10 BS Damernas De starka
BS Damernas De starka
Lena Starkenberg [28552]
Åsa Berndtsson [52690]
Helle Lehes [50147]
Eva Thorsson [4963]
Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rodny Carlsson [57784]
Jan-Olof Siby [26821]
Rut Hillensjö [57830]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
11 KBA 17
KBA 17
Tommy Adlerberth [48363]
Håkan Söderström [59677]
Lennart Isaksson [27805]
Cenneth Olsson [58830]
Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
12 Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Bertil Hansson [65912]
Lars Hansson [40795]
Surplus
Surplus
Lars-Olof Månsson [48142]
Helena Kahu [30982]
Tomas Ekvall [41834]
Ralf Nilsson [45037]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 4 2019-11-12
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
10 KBA 17
KBA 17
Tommy Adlerberth [48363]
Håkan Söderström [59677]
Lennart Isaksson [27805]
Cenneth Olsson [58830]
BS Damernas De starka
BS Damernas De starka
Lena Starkenberg [28552]
Åsa Berndtsson [52690]
Helle Lehes [50147]
Eva Thorsson [4963]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
11 Surplus
Surplus
Lars-Olof Månsson [48142]
Helena Kahu [30982]
Tomas Ekvall [41834]
Ralf Nilsson [45037]
Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rodny Carlsson [57784]
Jan-Olof Siby [26821]
Rut Hillensjö [57830]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
12 Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Bertil Hansson [65912]
Lars Hansson [40795]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 5 2019-12-03
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
10 Surplus
Surplus
Lars-Olof Månsson [48142]
Helena Kahu [30982]
Tomas Ekvall [41834]
Ralf Nilsson [45037]
KBA 17
KBA 17
Tommy Adlerberth [48363]
Håkan Söderström [59677]
Lennart Isaksson [27805]
Cenneth Olsson [58830]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
11 Ett stick till
Ett stick till
Tomas Ryden [61164]
BS Damernas De starka
BS Damernas De starka
Lena Starkenberg [28552]
Åsa Berndtsson [52690]
Helle Lehes [50147]
Eva Thorsson [4963]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
12 Slaskruter
Slaskruter
Josefin Samfelt [59734]
Birgitta Düring Månsson [94085]
Bertil Hansson [65912]
Lars Hansson [40795]
Optimisterna
Optimisterna
Yvonne Falk [44319]
Rodny Carlsson [57784]
Jan-Olof Siby [26821]
Rut Hillensjö [57830]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑