Måndag 3

Spelas måndagarna 26/8, 16/9, 7/10, 4/11, 2/12.

Efter avslutad serie flyttas ettan och tvåan till Måndag 2.

Vid flytt av match - fyll i detta formulär
Flyttade matcher (uppdateras manuellt)

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Everfresh FÅR
Everfresh FÅR
Mabel Leman [18825]
Mabel Leman 0 0-0-0 0 - 0 0,00
2 Ring så spelar vi
Ring så spelar vi
Göran Östberg [27577]
Göran Östberg 0 0-0-0 0 - 0 0,00
3 Debutanterna
Debutanterna
Lars Flodin [54245]
Lars Flodin 0 0-0-0 0 - 0 0,00
4 Debut Tribute
Debut Tribute
Stig Engelbrektsson [18389]
Stig Engelbrektsson 0 0-0-0 0 - 0 0,00
5 BS Damernas
BS Damernas
Maria Tullberg [46457]
Maria Tullberg 0 0-0-0 0 - 0 0,00
6 Abekee
Abekee
Ann Haqvinsson [37807]
Ann Haqvinsson 0 0-0-0 0 - 0 0,00
Rond 1 2019-08-26
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
7 Ring så spelar vi
Ring så spelar vi
Göran Östberg [27577]
BS Damernas
BS Damernas
Maria Tullberg [46457]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
8 Everfresh FÅR
Everfresh FÅR
Mabel Leman [18825]
Abekee
Abekee
Ann Haqvinsson [37807]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
9 Debut Tribute
Debut Tribute
Stig Engelbrektsson [18389]
Debutanterna
Debutanterna
Lars Flodin [54245]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 2 2019-09-16
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
7 Everfresh FÅR
Everfresh FÅR
Mabel Leman [18825]
Ring så spelar vi
Ring så spelar vi
Göran Östberg [27577]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
8 Debutanterna
Debutanterna
Lars Flodin [54245]
BS Damernas
BS Damernas
Maria Tullberg [46457]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
9 Abekee
Abekee
Ann Haqvinsson [37807]
Debut Tribute
Debut Tribute
Stig Engelbrektsson [18389]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 3 2019-10-07
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
7 Debutanterna
Debutanterna
Lars Flodin [54245]
Everfresh FÅR
Everfresh FÅR
Mabel Leman [18825]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
8 Abekee
Abekee
Ann Haqvinsson [37807]
Ring så spelar vi
Ring så spelar vi
Göran Östberg [27577]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
9 Debut Tribute
Debut Tribute
Stig Engelbrektsson [18389]
BS Damernas
BS Damernas
Maria Tullberg [46457]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 4 2019-11-04
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
7 Abekee
Abekee
Ann Haqvinsson [37807]
Debutanterna
Debutanterna
Lars Flodin [54245]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
8 BS Damernas
BS Damernas
Maria Tullberg [46457]
Everfresh FÅR
Everfresh FÅR
Mabel Leman [18825]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
9 Ring så spelar vi
Ring så spelar vi
Göran Östberg [27577]
Debut Tribute
Debut Tribute
Stig Engelbrektsson [18389]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 5 2019-12-02
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
7 BS Damernas
BS Damernas
Maria Tullberg [46457]
Abekee
Abekee
Ann Haqvinsson [37807]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
8 Ring så spelar vi
Ring så spelar vi
Göran Östberg [27577]
Debutanterna
Debutanterna
Lars Flodin [54245]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
9 Debut Tribute
Debut Tribute
Stig Engelbrektsson [18389]
Everfresh FÅR
Everfresh FÅR
Mabel Leman [18825]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑