Måndag 2

Spelas måndagarna 26/8, 16/9, 7/10, 4/11, 2/12.

Efter avslutad serie flyttas ettan och tvåan till Måndag 1.

Vid flytt av match - fyll i detta formulär
Flyttade matcher (uppdateras manuellt)

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
Jan Ahlqvist 0 0-0-0 0 - 0 0,00
2 V.S.O.P.
V.S.O.P.
Claes Fürst [49335]
Claes Fürst 0 0-0-0 0 - 0 0,00
3 Frölunda 3
Frölunda 3
Peter Giese [20595]
Peter Giese 0 0-0-0 0 - 0 0,00
4 Flaj
Flaj
Bo Andersson [26105]
Bo Andersson 0 0-0-0 0 - 0 0,00
5 Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
Sten Pagold 0 0-0-0 0 - 0 0,00
6 Askim m fl
Askim m fl
Jan Erixon [35629]
Jan Erixon 0 0-0-0 0 - 0 0,00
Rond 1 2019-08-26
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
4 Askim m fl
Askim m fl
Jan Erixon [35629]
Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Flaj
Flaj
Bo Andersson [26105]
Frölunda 3
Frölunda 3
Peter Giese [20595]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
6 V.S.O.P.
V.S.O.P.
Claes Fürst [49335]
Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 2 2019-09-16
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
4 Flaj
Flaj
Bo Andersson [26105]
Askim m fl
Askim m fl
Jan Erixon [35629]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
6 Frölunda 3
Frölunda 3
Peter Giese [20595]
V.S.O.P.
V.S.O.P.
Claes Fürst [49335]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 3 2019-10-07
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
4 Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
Flaj
Flaj
Bo Andersson [26105]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Frölunda 3
Frölunda 3
Peter Giese [20595]
Askim m fl
Askim m fl
Jan Erixon [35629]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
6 V.S.O.P.
V.S.O.P.
Claes Fürst [49335]
Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 4 2019-11-04
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
4 Frölunda 3
Frölunda 3
Peter Giese [20595]
Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
Flaj
Flaj
Bo Andersson [26105]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
6 Askim m fl
Askim m fl
Jan Erixon [35629]
V.S.O.P.
V.S.O.P.
Claes Fürst [49335]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 5 2019-12-02
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
4 Asperö/Brännö
Asperö/Brännö
Sten Pagold [10029]
Frölunda 3
Frölunda 3
Peter Giese [20595]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Askim m fl
Askim m fl
Jan Erixon [35629]
Lyx Väster
Lyx Väster
Jan Ahlqvist [10458]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
6 V.S.O.P.
V.S.O.P.
Claes Fürst [49335]
Flaj
Flaj
Bo Andersson [26105]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑