Måndag 1

Spelas måndagarna 26/8, 16/9, 7/10, 4/11, 2/12.

Efter avslutad serie flyttas ettan och tvåan till Elitserien.

Vid flytt av match - fyll i detta formulär
Flyttade matcher (uppdateras manuellt)

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Gyllene Prag
Gyllene Prag
Johan Svensson [11900]
Johan Svensson 0 0-0-0 0 - 0 0,00
2 Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
Gunnar Jansson 0 0-0-0 0 - 0 0,00
3 Frölunda 1
Frölunda 1
Finn Jeppsson [88498]
Finn Jeppsson 0 0-0-0 0 - 0 0,00
4 Finlirarna
Finlirarna
Ingela Sjöberg [16376]
Ingela Sjöberg 0 0-0-0 0 - 0 0,00
5 De oslagbara
De oslagbara
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Alf Kummer [13364]
Matti Lepistö [14649]
David Bryder [3176]
Marcus Sandberg [7682]
Oscar Hult 0 0-0-0 0 - 0 0,00
6 Beta
Beta
Ingrid Petersen [12906]
Carl Ek [5294]
Lena Petersen [12966]
Robert Bäck [11174]
Per Östlund Mitchell [11850]
Ingrid Petersen 0 0-0-0 0 - 0 0,00
Rond 1 2019-08-26
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 De oslagbara
De oslagbara
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Alf Kummer [13364]
Matti Lepistö [14649]
David Bryder [3176]
Marcus Sandberg [7682]
Finlirarna
Finlirarna
Ingela Sjöberg [16376]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Beta
Beta
Ingrid Petersen [12906]
Carl Ek [5294]
Lena Petersen [12966]
Robert Bäck [11174]
Per Östlund Mitchell [11850]
Frölunda 1
Frölunda 1
Finn Jeppsson [88498]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
Gyllene Prag
Gyllene Prag
Johan Svensson [11900]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 2 2019-09-16
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Beta
Beta
Ingrid Petersen [12906]
Carl Ek [5294]
Lena Petersen [12966]
Robert Bäck [11174]
Per Östlund Mitchell [11850]
De oslagbara
De oslagbara
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Alf Kummer [13364]
Matti Lepistö [14649]
David Bryder [3176]
Marcus Sandberg [7682]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Gyllene Prag
Gyllene Prag
Johan Svensson [11900]
Finlirarna
Finlirarna
Ingela Sjöberg [16376]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Frölunda 1
Frölunda 1
Finn Jeppsson [88498]
Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 3 2019-10-07
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Gyllene Prag
Gyllene Prag
Johan Svensson [11900]
Beta
Beta
Ingrid Petersen [12906]
Carl Ek [5294]
Lena Petersen [12966]
Robert Bäck [11174]
Per Östlund Mitchell [11850]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Frölunda 1
Frölunda 1
Finn Jeppsson [88498]
De oslagbara
De oslagbara
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Alf Kummer [13364]
Matti Lepistö [14649]
David Bryder [3176]
Marcus Sandberg [7682]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
Finlirarna
Finlirarna
Ingela Sjöberg [16376]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 4 2019-11-04
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Frölunda 1
Frölunda 1
Finn Jeppsson [88498]
Gyllene Prag
Gyllene Prag
Johan Svensson [11900]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Finlirarna
Finlirarna
Ingela Sjöberg [16376]
Beta
Beta
Ingrid Petersen [12906]
Carl Ek [5294]
Lena Petersen [12966]
Robert Bäck [11174]
Per Östlund Mitchell [11850]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 De oslagbara
De oslagbara
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Alf Kummer [13364]
Matti Lepistö [14649]
David Bryder [3176]
Marcus Sandberg [7682]
Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 5 2019-12-02
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Finlirarna
Finlirarna
Ingela Sjöberg [16376]
Frölunda 1
Frölunda 1
Finn Jeppsson [88498]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 De oslagbara
De oslagbara
Oscar Hult [12879]
Egon Bodendal [4794]
Alf Kummer [13364]
Matti Lepistö [14649]
David Bryder [3176]
Marcus Sandberg [7682]
Gyllene Prag
Gyllene Prag
Johan Svensson [11900]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Mölndal III
Mölndal III
Gunnar Jansson [51436]
Beta
Beta
Ingrid Petersen [12906]
Carl Ek [5294]
Lena Petersen [12966]
Robert Bäck [11174]
Per Östlund Mitchell [11850]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑