Måndagsserien 2019 höst

Måndagskvällens 4-mannaserie fortsätter i höst och startar upp den 26 augusti kl 18.30. Serien består av tio lag och spelas udda veckor. Endast två spelare som har mer än 50 mästarpoäng får spela i samma match, man man kan ha flera sådana spelare i laget. Håkan Lindh är ansvarig för serien om ni har några frågor. Välkomna

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
Anette Maretics 2 2-0-0 135 - 64 2,109 43
2 Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
Sture Wiman 2 1-1-0 194 - 85 2,282 42
3 Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
Håkan Lindh 2 2-0-0 135 - 73 1,849 41
4 4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
Robin Holmqvist 2 2-0-0 134 - 78 1,718 41
5 BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
Stefan Giertz 2 1-0-1 114 - 107 1,065 31
6 Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
Johan Östman 2 0-1-1 87 - 132 0,659 22
7 Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
Erik Sondén 2 0-1-1 88 - 134 0,657 22
8 Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
Anita Ahlström 2 0-1-1 76 - 118 0,644 22
9 Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
Barbro Sandberg 2 0-0-2 93 - 142 0,655 21
10 Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
Mira Yttermark 2 0-0-2 61 - 184 0,332 10
Rond 1 20190826
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
68‑49
Halvlek 1: 33‑15
Halvlek 2: 35‑34
18 ‑ 12
2 Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
52‑51
Halvlek 1: 26‑25
Halvlek 2: 26‑26
15 ‑ 15
3 4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
60‑34
Halvlek 1: 19‑17
Halvlek 2: 41‑17
20 ‑ 10
4 BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
34‑71
Halvlek 1: 24‑30
Halvlek 2: 10‑41
8 ‑ 22
5 Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
58‑70
Halvlek 1: 11‑42
Halvlek 2: 47‑28
13 ‑ 17
Rond 2 20190909
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
24‑67
Halvlek 1: 8‑42
Halvlek 2: 16‑25
7 ‑ 23
2 4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
74‑44
Halvlek 1: 37‑28
Halvlek 2: 37‑16
21 ‑ 9
3 BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
80‑36
Halvlek 1: 33‑11
Halvlek 2: 47‑25
23 ‑ 7
4 Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
124‑27
Halvlek 1: 50‑19
Halvlek 2: 74‑8
25 ‑ 0
5 Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
64‑30
Halvlek 1: 41‑14
Halvlek 2: 23‑16
21 ‑ 9
Rond 3 20190923
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 4 20191007
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 5 20191021
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 6 20191104
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 7 20191118
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 8 20191202
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 9 20191216
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Pass
Pass
Barbro Sandberg [51979]
Lennart Laurin [23606]
Karin Laurin [23607]
Ingrid Ekstrand [65920]
Jean Ericsson [80207]
Lennart Schenning [82162]
Kerstin Schenning [82161]
Bertil Lönnemo [89940]
Stig Helmer Duo
Stig Helmer Duo
Johan Östman [21811]
Janne Andersson [89969]
Hans-Erik Moberg [90693]
Christer Cedergren [4027]
Bo Engdahl [64711]
Gunbritt Bosell [64710]
Lars Bengtson [53832]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 Nordia
Nordia
Håkan Lindh [6055]
Per Eriksson [19493]
Sören Andersson [90690]
Gunnar Lundin [64712]
Kari Mykkänen [40976]
Kjell Staffas [34308]
Bridgetjejerna
Bridgetjejerna
Mira Yttermark [36069]
Eva Karlström [80214]
Jonas Broberg [83309]
Ulla-Britt Cederberg [89976]
Anette Broberg [32213]
Helen Wallin [32218]
Sigge Chatarina Lindgren [32217]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 Entusiasterna
Entusiasterna
Anita Ahlström [16261]
Conny Johansson [59905]
Sonja Jonsson [59906]
Brittmarie Frölén [50144]
Margareta Dahlqvist [51969]
Dorthy Edholm [51976]
Gunilla Sjödén [64713]
Thomas Sjödén [60660]
Team Mösa
Team Mösa
Anette Maretics [24689]
Mickey Maretics [50249]
Birgitta Jakobsson [57881]
Anita Forsberg Eriksson [61069]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 4 Klöver
4 Klöver
Robin Holmqvist [35012]
Georgios Tzintzis [80219]
Kalle Wahlsten [59121]
Monica Forsling [59116]
Thomas Yttermark [27360]
Peter Johansson [19486]
Slam
Slam
Sture Wiman [80223]
Kent Tibbelin [44592]
Sören Åkerman [47291]
Magnus Hurulund [50190]
Urban Lindblom [92843]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
5 Örsa
Örsa
Erik Sondén [47290]
Göran Lundberg [50981]
Börje Larsson [63846]
Kjell Gustavsson [23653]
Stefan Sundén [18603]
Barbro Sahlberg [50082]
BBQ
BBQ
Stefan Giertz [88491]
Christer Andersson [90689]
Mats Östgren [61718]
Anders Pettersson [29628]
Eva-Lena Lindh [23277]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑